Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2004., 02:02   #1
kako vrijeme prolazi...

danas sam imala nevjerovatno neobican dan. ustala sam se ranije nego inace. nazalost padala je kisa al nekako mi je to bas pasalo. isla sam na kavu s frendicom, a nakon toga se nasla sa bivsim, svojim prvim deckom. cjeli sam dan od jutra kad sam s eustala bila ful nekako nabrijana. mozda su tome svemu pridonijele i 3 kave koje sam popila, a inace ju ba si ne pijem, tek od nedavno. i tako, radim ja radim... svi me pitaju da sta sam tako vesela cjeli dan... a ja u biti u sebi osjecam nevjerovatnu tugu. no valjda mi je to neki stit, pa zelim djelovat vesela, da me ljudi ne tlace. i uglavnom svi mi govore da sta mi je, i tako to... i onda radim... slazem neke papire blesave, podignem pogled i ugledam svoju prvu pravu simpatiju, osnovnoskolsku ljubav. decka u kojeg sam bila zatreskana dugo vremena tada, decka zbog kojeg se puno toga u mojem zivotu promjenilo, zbog njega sam krenula putem koji mi je mnogo dobrih stvari u zivotu donio, a on to ni ne zna.

nisam ga vidjela par godina. i sad... podignem glavu i ugledam njega. prvi sok. pogledam lijevo... drzi nekog za ruku... "hej, ovaj mali slatki je tvoj sin?" a on kaze: "da..."

u tom trenu odvrtio mi se cjeli film u glavi, sjetila sam se nas smjesnih, zbunjenih u sedmom-osmom razredu, kakve smo gluposti izvadjali, kako je bilo kad me pokusavao poljubit, kako smo izmjenjivali kazete sa dobrim albumima, bwahaha... i onda je odjednom samo nestao, tu it amo sam ga sretala. bio je neozbiljan uvijek, a sad se skrasio. nisam se sjetil apitat gdje mu je zena i tako ono spika kako si sta ima kuda se muvas... i shvatim kako sam totalno upala u bed nakon toga...

sjetila sam se kako sam zadnja 2 dana u biti u nekom medjuprostoru. dala sam decku nogu, a uopce ne razmisljam o tome. i cudno kako sam imala super dan, a u biti bi trebala bit tuzna. mozda je pocela neka nova era u mom zivotu i ova je kisa na neki simbolican nacin izbrisala sve lose stvari? podsjetila me da sam mnoge stvari u zivotu propustila, i da ubuduce iskoristim sta mi se pruza... mozda ne kuzite bas odakle to zakljucujem al s tom simpatijom nika du biti nisam ni bila, a htjela sam, al eto, mlado zbunjeno ustraseno celjade bila sam tada a prvom decku sam dala nogu sve nekako bzvz, nisam se dovoljno potrudila da popravim stvari medju nama. a ovom sad sam dala nogu jer vise nisam imala snage popravljat stvari medju nama.

i idem dalje. ko zna kako ce bit nakon jos 4 godine, kad vidim neku osobu... da li se i oni cude meni kako sam se promjenila i sta im sve prolazi glavom...

on sa sinom... stariji me godinu-dvije, a mali ima sigurno 3-4 godine, uvijek sam mislila d ace imat jako lijepo dijete al mora da mama nije bas neka ljepotica jer ruku na srce mali nije ljepotan mislim obozavam djecicu, ima tatine oci slatkis mali, al je cudan kako sam zlocesta...

"ajmo, tata..." - kako je to neobicno cuti, kao da je jucer bilo kad smo izlazili van, zajebavali se... bokte, to vrijeme... prodje tolko toga a ni ne skuzis...

ma ne znam sta sam htjela rec. mogla sam ovo u dnevnik napisat al nije mi se dalo... nema smisla, samo zelim rec kako se u zivotu skoncentriras na neke stvari i u biti ne mislis na neke druge koje se u isti tren odvijaju, dok jednog dana nekako te to ne strefi drito u glavu, newsflash ma dobro...

kako mrzim kad ne mogu srocit nesto o cemu cjeli fuckin day razmisljam. hm.

bla.
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 02:16   #2
Od poljupca u 7-8. do prekida s dečkom. Od poljupca u 7-8. do trogodišnjeg sinčića. Život je baš čudan. Glavu gore, bit će bolje.
 
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 02:52   #3
Re: kako vrijeme prolazi...

Quote:
*Girlie* kaže:
.. svi me pitaju da sta sam tako vesela cjeli dan... a ja u biti u sebi osjecam nevjerovatnu tugu. no valjda mi je to neki stit, pa zelim djelovat vesela, da me ljudi ne tlace...
bla.
da, tako sam i ja imala jednu, nazovimo to, fazu (ili nesto sta se ponavalja a dolazi povremeno) Sama pomisao na to nesto sta je duboko zacahureno, citavi poseban svijet necega nepovratnog. Tuzno mi je sta se mogu svega sjetiti, na momenat i proziviti neke scene, izgleda sve tako blizu da boli. I nakon dva koraka opet okrutna svakodnevnica mi to oduzme bez pitanja. Ostaje nesto u tragovima sta mi omogucuje da eto izgledam veselo...
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 03:08   #4
Re: kako vrijeme prolazi...

Quote:
*Girlie* kaže:


mozda je pocela neka nova era u mom zivotu i ova je kisa na neki simbolican nacin izbrisala sve lose stvari? podsjetila me da sam mnoge stvari u zivotu propustila,
bla.
Da, jos to... dakle ne mora nuzno to bit nova era or something, meni se to pocelo jeli cesce dogadjat...

je li govorimo o istoj stvari??? anyways
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 03:19   #5
sta bi bilo kad bi bilo...trla baba lan
bmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 03:43   #6
ma ne sta bi bilo kad bi bilo nego jednostavno kako prodju godine i godine, imas u glavi sliku neke osobe kakva je nekad bila i onda se odjednom pojavi totalno drugaciji/a... a opet u ocima mu/joj vidis ono nesto sto se nikad nece promjenit, kad se dotakne neka tema iz proslosti, skroz cudno...

ne muci mene uopce ŠBBKBB u vezi tog decka, nimalo. nego samo kad se sjetim kako sam bila zatreskana a tip je sad tata... skroz cudno... ja sam skroz daleko od sve te family spike, a onda ti dodje glavni zajebant s djetetom, ozbiljan obiteljski covjek, yeah right ma ne znam sta htjedoh reci...

zatvorite temu pobogu
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 03:51   #7
Sad kad razmislim i mene bi prilicno iznenadilo, da ne kazem sokiralo, da mi frendica ili frend iz osnovne dodje sa djetetom. A to bi bilo cisto moguce. Valjda ne razmisljam o takvim stvarima, brijem si da sam jos mlad
bmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 03:54   #8
ima i ostalih koji imajud jecu al to su neke cure s kojima nisam nikad previse bila u kontaktu sta ja znam al ono danas bas neki cudni dan... nakon prekida, vidjela prvog decka, prvu simpatiju, ko neki povratak u proslost covjece i taman ovaj izadje od tamo di radim i zasvira pjesma koju smo stalno slusali u osmom razredu vani mislim cudno sve totalno... a bokte... zabrijala sam skroz kao da nekako gledam.. bivsi je krenuod alje super mu je, ovom je super, a ja se 2 godine ne micem s mjesta, guram u biti zadnjih godinu dana vezu i gutam sranja umjesto da sve odjebem i idem za onim kako da meni samo bude najbolje a ne drugima, bez da se mucim. na kraju ispadne da su si svi pametnije isplanirali zivot al ajd eko zna ako su oni zaista sretni jel...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 04:00   #9
Quote:
bmx kaže:
Sad kad razmislim i mene bi prilicno iznenadilo, da ne kazem sokiralo, da mi frendica ili frend iz osnovne dodje sa djetetom. A to bi bilo cisto moguce. Valjda ne razmisljam o takvim stvarima, brijem si da sam jos mlad
i ja sam to nedavno dozivio...
 
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 04:07   #10
Quote:
*Girlie* kaže:
al ajd eko zna ako su oni zaista sretni jel...
Da to je kljucna recenica.
Ma pretpostavljam da si mlada, i imas jos vremena za sve to. Pa cak i da su sada sretni to nista ne garantira. Zivot je dug i zapravo ne postoji pravi put, ne postoje greske vec samo lekcije koje se ponavljaju dok ih ne naucis. Uf sta sam danas pun fraza
bmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 13:45   #11
Jako lijep post, *Girlie*...

I to je zivot, nikad ne znas sto ti donosi, decko od 20tak godina,prakticki i sam dijete, sad ima malo bice koje mora podignuti na noge, a i sam ima puno zivotnih dvojbi i pitanja, koja nisu odgovorena...

Shvacam razloge tvoje neraspolozenosti i "cudnog feelinga", ipak toliko se toga dogadja(prekid s deckom, sad ovo), ali to je sigurno samo jedan "transition period" koji ce te promijeniti kao osobu, ali taj feeling koji sad imas o sebi, zivotu... ce SIGURNO kad tad nestati, pretvoriti se u nesto drugo...


Trebas se samo naviknuti na novu situaciju, sad malo razmisljas o svemu, ali bit ce ok, I'm sure. .
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 13:50   #12
Quote:
*Girlie* kaže:
guram u biti zadnjih godinu dana vezu i gutam sranja umjesto da sve odjebem i idem za onim kako da meni samo bude najbolje a ne drugima, bez da se mucim. na kraju ispadne da su si svi pametnije isplanirali zivot al ajd eko zna ako su oni zaista sretni jel...

Trust me, svaki covjek razmislja tako..."svima je bolje nego meni", to nije nista cudno.
A to sto si konacno odjebala tu vezu koja nije nicemu vodila je mislim prekretnica, barem sto se tice tebe i tvoje srece.

You needed a new beginning...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 16:10   #13
mozda ali pazi samo MOZDA si vidjela njega sa "sredenim" zivotom naspram sebi koja jos lutas i pocela se brinut dal je taj tvoj zivot okej ali eto JE !
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 17:50   #14
Lightbulb

ma svemir se poigrava sa nama
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 18:55   #15
Re: kako vrijeme prolazi...

Quote:
*Girlie* kaže:


uvijek sam mislila d ace imat jako lijepo dijete al mora da mama nije bas neka ljepotica jer ruku na srce mali nije ljepotan mislim obozavam djecicu, ima tatine oci slatkis mali, al je cudan kako sam zlocesta...


Pogledaj oko sebe, valjda ćeš naći neko slobodno stablo,,,

Objesi se !
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 19:27   #16
Kad muškarac dobije dijete vrijeme je da ga se definitivno prekriži. Nema više "ako", "ali", "možda", nema više budućnosti ili nekih hipotetičkih kvazi-sranja. Po pljuckanju po djetetu i majci (izgled)

ili:

- si sujetna do jaja
- ili ga jedan dio tebe još nije do kraja prekrižio


It's time to do it
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2004., 20:00   #17
Vidim da je pao jos jedan u nizu prekida... ajme *Girlie*, ajde molim te napravi si uslugu i nemoj mu se opet vracat za mjesec dana

Cheer up..glavu gore...

On Topic..recimo..iako je ova tema ćušpajz svega živoga ... uvijek mi je čudno kad vidim nekog s kim sam bio dobar ili u koga sam bio zatreskan u potpuno novoj situaciji. Uzmimo npr. mladjeg brata mog best frenda iz osnovne... totalni sok mi je bio kad sam saznao da se ozenio sa 19! Ja sam tada imao 21. I nije se ozenio jer je cura bila trudna... i dan danas mi je cudno kad mi kaze "..zena ovo, zena ono..."... a u mojim ocima jos mulac

Enivej..cudne su to situacije...
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 03:01   #18
Quote:
Orion kaže:
Kad muškarac dobije dijete vrijeme je da ga se definitivno prekriži. Nema više "ako", "ali", "možda", nema više budućnosti ili nekih hipotetičkih kvazi-sranja. Po pljuckanju po djetetu i majci (izgled)

ili:

- si sujetna do jaja
- ili ga jedan dio tebe još nije do kraja prekrižio


It's time to do it
on mi nikad nije ni bio zaokruzen. nema ga sta prekrizit nisam ga godinaam vidjela, javio mi se jednom sms-om al nisam odg i to je to... prije cca godinu i pol, i srela sam ga jednom na cesti, prije oko 2 godine. a ne pljuckam po majci jer ju nisam ni ivdjela al ne pljujem ni po malome jer je slatki al je cudan mislim nisu sva djeca lijepa to je cinjenica a ja inace strasno obozavam djecu i bebe i kad ih vidim uvijek se sva rastopim, tako da nebi bzvz rekla da ima cudnu glavu, da nema al ipak je slatkis mali. samo mi je cudno da njegov sin tako izgleda, to je to, nema filozofije majko mila

uf sto su ovdje svi nabrijani ehehe...

Nimoy, uopce nisam neraspolozena. zadnja 2 dana me svi pitaju sta mi je, da sta sam tako dobre volje mislim non stop... kaze frendica da sam se valjda oslobodila pritiska koji sam dugo imala i podsvjesno sam sad dosla na svoje i oslobadjam pozitivnu energiju koju sam dugo drzala u sebi... eee...

ma da, bas da je topic cuspajz a dobro sta, mora se malo reda radi
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 06:43   #19
Quote:
*Girlie* kaže:
...al ipak je slatkis mali. samo mi je cudno da njegov sin tako izgleda, to je to, nema filozofije majko mila ...

...ma da, bas da je topic cuspajz a dobro sta, mora se malo reda radi


Tko kaze da je mali njegov?

Uzivaj u dobrom raspolozenju

Quote:
siram on fire kaže:
ma svemir se poigrava sa nama
ili je to zbog loseg vina?
Gulpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2004., 07:43   #20
Quote:
*Girlie* kaže:

ma da, bas da je topic cuspajz a dobro sta, mora se malo reda radi
Ma topic ti je prva liga

Svi mi smo to dozivjeli (ili barem mozemo to dozivjeti) u nekom mozda blazem obliku, mozda tom susretu nismo dopustili da utjece na nas, jer kao to je proslo, nema se smisla vracati itd.

Super si opisala situaciju i osjecaje
__________________
ne volim jesen
pospanko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.