Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 22:34   #5401
Rekoh ja vama da nema nista od pomirenja i da ce oni ovo razvuci na par epizoda a mi se gristi posteno
Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 23:01   #5402
ovo je ipak kraj epizode.
tambovceva is offline  
Old 13.01.2012., 23:08   #5403
pa dobro hoceli itko napisati sta se desilo
Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 23:11   #5404
ukratko:nasli su ih,u momentu kada je Emir nosio Ferihu iz kuce Halil puca u Emira i cinimi se da ga je pogodio,reklame,a prepostavljam i kraj epizode.
tambovceva is offline  
Old 13.01.2012., 23:16   #5405
pratim na facu jer ne mogu gledati večeras ..koliko sam skužila nakon cjelovečernje agoniej nas amom kraju dok traje njohovo vjenčanje feriha i emir se zajednički napadnu na halila i oslobode. kreten upuca emira. feriha glrli emira a riza,levent i ekipa gledaju sve što se događa. ima jedna divna slika gdje je feriha u vjenčanici s emirom u zagrljaju al ju neznam staviti na face

evo opisa kraja
The wedding starts.Halil says he accepts and signes a book lol.Feriha's turn now.She says that her hands are tied she can't sign.Halil unties her(the tips is true).Feriha is looking at emir with the look you know what you have to do.Feriha signs.Emir says Halil has to untie his hands to sign otherwise it can't happen.Is he a coward?????Halil says he isn't.Emir is asking if he is afraid of him????Halil asks Feriha's opinion.Emir takes off his feet from the shoes and he unties them.Feriha says that they have to untie him.Halil unties his hands.Emir is looking at Feriha.Emir punches Halil.He gives Feriha the keys and tells her to leave.Halil stands up and hit Feriha somehoe.couldn't see.Halil takes off a knife.Emir and Halil are fighting.
At the porter's house Riza says that he can't hide this anymore from Zehra.4 days passed.Mehmet says not to do it.Police calls and informs them.They told them not to interfere.They go to the police stations(it stucked)Feriha wakes. She sees Emir's phone.Seher was calling Emir to inform.Feriha tells her where they are. Feriha sees Emir and Halil.Levent comes and takes Riza and Mehmet.Seher calls Mehmet and tells him where they are.She will go to the police station too.Gulsum is happy that Feriha will be saved.She takes the spare keys of number 10.Feriha looks at Halil.Emir stand up.Halil is pointing Emir with the gun.Feriha takes the knife and brings it to her neck.Koray comes to Emir and see the keys out of the door.He comes inside and calls Emir.He enters his room and sees Gulsum.He froze.Halil is looking at Feriha.She threatens that she will kill herslef if he hurts Emir.Halil wonders if she really loves him that much.Feriha stabs Halil.Emir punches him.Feriha faints.Emir takes her in his arms.Police is coming.Halil takes the gun and shoote Emir at the back.They feall down.Levent Mehmet Hatice Riza saww everything.Ferha is hugging Emirs face And Emir is isnide her hug.The End
Githa is offline  
Old 13.01.2012., 23:22   #5406
pa ovo je ludnica upucat emira opet
znaci bolnice,hitne i to,emir dobio metak braneci ferihu nadam se da ce onaj tikvan od mehmeta skontati,sto on se nije digao traziti sestru nego neko treci,majmun

sa ovim povodom se nadam da ce se riza smeksati prema emiru kao i ostali.
jeli halil ista uradio ferihi?

ma kazem ja vama nema pomirenja,mislim onog pravog,sadi dok emir ozdravi i eto drugih problema,njegova mamica i tatica kad se dignu protiv ferihe jer je on upucan zbog nje i problemi ce se gomilati jedno na drugo

Zadnje uređivanje Kendi : 13.01.2012. at 23:30.
Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 23:22   #5407
http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf


zbog ove slike kontam da vrijedi gledati
Githa is offline  
Old 13.01.2012., 23:30   #5408
Jel Gulsum mrtva? Ako jeste vise necu gledati... Od divne teen serije napravise horor...

Inace redovno vas citam, ali na ovoj temi se prvi put javljam... Pozz za sve...
Blair and Chuk is offline  
Old 13.01.2012., 23:39   #5409
Quote:
Blair and Chuk kaže: Pogledaj post
Jel Gulsum mrtva? Ako jeste vise necu gledati... Od divne teen serije napravise horor...

Inace redovno vas citam, ali na ovoj temi se prvi put javljam... Pozz za sve...


pozdrav

Ja sam vec skontala kako ide kraju da sve vise izgleda da neki horor
Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 23:49   #5410
pomagajte nisam od poćetka pratila seriju pa sam sada otišla na www.dizi.com
međutim stranica ne radi nešto nije u redu inače svaki put tu odgledam na miru afk ali danas ne radi .
pomagajte imate li još koju stranicu na koju se nože pratiti afk.
pozdrav i unaprijed hvala
LeonaLeonski is offline  
Old 13.01.2012., 23:55   #5411
Quote:
LeonaLeonski kaže: Pogledaj post
pomagajte nisam od poćetka pratila seriju pa sam sada otišla na www.dizi.com
međutim stranica ne radi nešto nije u redu inače svaki put tu odgledam na miru afk ali danas ne radi .
pomagajte imate li još koju stranicu na koju se nože pratiti afk.
pozdrav i unaprijed hvala
mozes seriju odgledati i na http://www.diziadresi.net/ bar je do sada moglo.
tambovceva is offline  
Old 13.01.2012., 23:56   #5412
Quote:
LeonaLeonski kaže: Pogledaj post
pomagajte nisam od poćetka pratila seriju pa sam sada otišla na www.dizi.com
međutim stranica ne radi nešto nije u redu inače svaki put tu odgledam na miru afk ali danas ne radi .
pomagajte imate li još koju stranicu na koju se nože pratiti afk.
pozdrav i unaprijed hvala



Quote:
Studentica_20 kaže:
leonaLeonski ako misliš na live gledanje, pokušaj onda ovdi http://www.hdtvizle.com/13-show-tv-hd-canli-izle.html zatim ovdi http://www.showtvnet.com/player/inde...product=showtv ili pak ovdje http://www.etvizle.com/show-tv-canli-izle/ jedno od tih sigurno mora raditi
Kendi is offline  
Old 14.01.2012., 00:23   #5413
Seriju nisam stigla pogledati, vidim nitko nije ništa postavio, Scarlet nema, pa sam ja skinula sažetak sa fejsa čiji je autor Melisa Joldić Ćurtović.
I dio
Halil zabije iglu u Emirov vrat... Emir pada na pod . Počinje se okretati. Halil ga udari. Emir mu uzvrati udarac. Emir se ustane i pita ga gdje je Feriha. Halil ga zeza. Emir čuje Ferihu. Emir udari Halila.Vrata od sobe su zaključana. Emir otvori vrata . Pita jel dobro. Pokušava da je odveže. Feriha mu kaže da su tu još žena i djete i da Halil ima injekcija.Kaže da zna i onesvjesti se. Halil uđe u sobu.Riza i Hatice razgovaraju. Rizi nedostaje Feriha . Zabrinut je , pita se gdje je. Što radi. Mehmet ih čuje i ode iz kuće tužan. Halil je zavezao Emirai začepio mu usta ( ) :Feriha plače. Halil krvav razgovara sa Ferihom i kaže joj da prestane plakati. Samo gledaj što ću da učinim ovom đavlu. Stavi Emira blzu kako bi ga ona mogla gledati. OOstavi jedno oko otvoreno kako bi mogao gledati njega i Ferihu. Legne do Ferihe , ali mu ona okrene leđa i nastavi plakati..

Mehmet se vratio kući .Svi sjede u dnevnom boravku.Levent je ispred zgrade . Jutrooo... Emir još spava. Feriha i Halil na krevetu . Emir se budi. Feriha je također budna. Emir se pokušava odvezati. Halil se probudioKaže Ferihi da se pas prbudio i da ne voli da je svezan.Halil grli Ferihu . Emir se pokušava odvezati . Halil govori Ferihi da želi da je spasi od Emira..Halil pošao po doručak i prijeti Emiru, da će i za njega nešto donijeti. Feriha plače a Emir gleda .Mehmet govori da Halilovi prijatelji ( čuj prijatelji) iz vojske ne znaju ništa o njemu. Riza je izgubljen . Misli da treba da učini nešto kao otac . Mehmet odlazi. Halil je donjeo doručak. Emir proizvodi zvukove . Ljut je. Halil ga iritira , govori d je spavao sa Ferihom , da je hrani. Otvori joj usta . Feriha gurne tanjur. Halil optuži Emira za to. Feriha govori Halilu da se odmakne od nje. Halil joj govori da se smiri ( hahah) i da će donjeti novi tanjur. Halil ode do Emira. Feriha ga moli da to ne čini. Izvuče novu injekciju Emir se pokušava odvezati. Halil mu zabije injekciju . Feriha ga moli da to učini , ali....
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 14.01.2012., 00:26   #5414
II dio

Emir se pokušava odvezati. Halil govori da neće spavati ovaj put. Da je uzeo injekcije iz bolnice. Govori da će sada imati osjećaj da gori u sebi , a onda da će mu biti hladno, veoma hladno. Feriha ga pita kakva je injekcija. Halil kaže da je magična , iz bolnice. Da su mu doktori to davali kako bi on zaboravio nju. Ali da se sve događa zbog Emira. Halil priđe bliže Ferihi a Emir se bori sa konopcima.Mehmet i Levent. Levent ga pita ima li što novo. Mehmet kaže da nema ništa i pozove ga kući , zato što je spavao u autu.Emir je u istom stanju. Halil ode do njega i pita ga , dal' želi da pita za nju , ironično . (?) Emir ga udari u glavu i skine traku sa usta . Halil padne na krevet . Emir se dere na njega da će ga ubiti i kaže Ferihi što god da se dogodi da će je on izbaviti odavde. Halil odlazi . Emir je pita jel ju je dirao Halil, ona kaže , ne Obećaje joj da će je izbaviti.Feriha se brine zbog injekcija , da su opasne. Emir non stop ponavlja da će je izbaviti. Pita se kako je nije prije našao ovdje , kada je dolazi zadnji put , kako ih policija nije našla. Halil dolazi sa sjekirom. Feriha pokušava da manipulira Halilom . Govori mu ako ubije Emira da on neće vidjeti njih sretne., njihovu sreću.Da je bolje da ga muči nego da ga ubije , ali Halil ozlijedi Emira sjekirom ( ništa ozbiljno) Želi da nastavi ali telefon zazvoni.Netko zvao (onu) ženu...Halil se vrati u sobu. Govori Emiru da je u vatri, da gori, kao da je u paklu. Ali da se njemu treba zahvaliti. Halil želi da nastavi ali Feriha ga pita da ode do u wc i on je odveže....

Cansu je primjetila da nema Emirovog auta. Pita se da li su našli Ferihu. Moraju, inače joj Emir nikad oprostiti neće ( mislim i s tim i bez toga – ti nikad oprostiti neće tuko jedna ) . Odlazi u podrum, kako bi Emir moga vidjeti da se ona brine. ( pobogu xD) . Levent je s ostatkom obitelji u dnevnom i razgovaraju. Seher otvara vrata i govori Cansu za policiju , i da su je odveli u policijsku stanicu . Sanem dolazi po Cansu i ugleda Leventa . Seher je primjetila njezin pogled ka Mr.L i rekla mu ( oće li njoj išta promaknuti) . Levent odlazi. Levent će doći navečer da vidi ima li išta novo, jer nitko od njih nema mobitel ( xD) Hatici se sviđa Levent . Seher je primjetila da je Mr.L čudan u vezi Ferihe , da je zna dosta dugo. Unal kuca na Emirova vrata a onda odlazi do Cansu ( ja je** sina, idi ti do krava ) ...
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 14.01.2012., 00:29   #5415
III dio

Cansu ga pita jel razgovarao sa Emirom. Cansu misli ad je E u školi, pa odlazi. Sanem govori Unalu da ostavi Emira , da je u depresiji zbog portireve kći. Poziva ga na večeru , on pristaje i odlazi. Odlazi ponovo na kat. Cansu čeka taxi Tulin i Lara dolaze. Lara ne gleda Cansu ( ihihihi too lara ) . Cansu joj govori da je ne gleda jer žali (?) i Lara joj kaže da će ona zažaliti. Tulin kaže Lari da nije možda malo bila gruba prema Cansu , ali Lara kaže da je to prikladni, zbog Cansuinog ponašanja. Halil odvezao Ferihu opet i ona ga šalje da joj donese vode. Ona pita Emira jel dobro i da mu je mobitel još u džepu, otvore. Halil dolazi sa čašom vode , ona popije i zagrca se. Halil se zabrine i ode po nešto od čega će se ona osjećai dobro . Feriha pita Emira da li je čuje. Emir u lošem stanju , ali joj kaže da je čuje. Pita ga jel' dobro , on kaže da jeste. Mehmet je ljut i istrese se na Seher. Seher mu govori da ona nije ta koja je dovela Halila u njihov kuću. Da ne rade ništa. Da čak i broj 10 pokušava da nađe Ferihu i Gulsum samo sjedi sve ove dane a ništa ne govori. Riza odlazi i Mehmet također.Halil guli voće jer misli da je Feriha bolesna. Feriha ne želi i viče na njega. Halil misli da je zbog Emira i dolazi s nožem. Feriha ga moli da prestane. Halil oko Emirovog lica kruži s nožem. Feriha ga moooli da prestane. Feriha mu govori da želi da jede jabuku , pa Halil ostavi Emira. U školi Cansu ugleda Hande i pita je za Emira.Hande pita ima li vijesti u vezi Ferihe . Cansu skontala da se ona nije čula s Emirom. Pita za Koray-a . Hande ga zovne. Koray uz obalu i ne odgovara na poziv. Levent je u školi. Hande odlazi do njega. Leven ne može da priča s njom sada . Hande ga pita za Ferihu , da se brine . Ako nešto nije dobro s Ferihom, Emir nije dobro pa i ona nije dobro . Želi da je Mr.L prenese ako bude nekih vijesti i da mu svoj broj mobitela ( ovih prof u Turskoj ) Koray zove Emira al nema odgovora. Halil govori da je vrijeme za ispovijesti. Govori da Emir voli Ferihu ali da je vrijeme da samo posmatra. Zapali bocu ispred Emira , plastika pada na Emira i prži ga...Emiru nije dobro...Upaljač prestaje da radi. Halil mu prijeti , da neće imati Ferihu..... Sanem je zvala Nevbahar da zajedno popiju kavu. Bulent je pitao tko je to. Sanem dolazi. Kava je samo izgovor. Želi da razgovaraju. zanima je ima li nešto novo o Ferihi.Nevb. ne zna ništa i ona kaže da je Levent bio u domarevom stanu i da je on drugi njezin mladoženja. Feriha viče na Halila i govori mu da se goni. On odlazi. Ona pita Emira da li je čuje. Ljubavi molim te reci da li me čuješ. Emir joj odgovara:"Ljubavi molim te nemoj plakati." Ona ga pita za povrede. Mehmet obavještava Leventa na njegov novi mobitel da nema novosti o ferihi. Sanem je iznenađena što vidi mobitel u njegovim rukama. Nev želi da joj da broj telefona,
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 14.01.2012., 00:31   #5416
[IMG]http://ypic.com/20a8dvk.jpg[/IMG][/IMG]
mevla59 is offline  
Old 14.01.2012., 00:34   #5417
IV dio

Levent odlazi, i sanem. Bulent govori da među njima nešto postoji. sanem je zaboravila ključeve. Bulent joj odnosi ključeve. Ona je nervozna i ne može otvoriti(moš' mislit'). On joj pomaže. Ferihu zanima koliko je sati, kako nitko ne dolazi. Emir je hrabri da će neko doći. Koray zvoni na vrata i zove Emira. Nema odgovora, on zove Unala (oca za primjer). Unal ga "tješi" da to nije prvi put da Emir nestane. Koray se slaže, ali kaže kako je sada situacija drugačija, Feriha je oteta. Unal kaže da ga bolje ostavi na miru. Cansu je zabrinuta, ali joj Unal kaže da Emir proživljava teške dane i da želi biti sam. Cansu napušta stol. feriha se brine što ako Halil vidi Emirov telefon. Ona kaže da ne može podnijeti mučenje koje se odvija pred njenim očima. Emir je tješi da će sve biti u redu i da će otići odavde. Halil donosi hranu i poklon za Emira, pita gdje da ga ubode ovaj put?(bolesno) Halil je hoće hraniti, ona odbija. Sanem se zahvaljuje Unalu što je uz nju. Cansu kaže da Unal nije dobar otac, uopće ne brine za sina. Sanem viče na nju. Cansu zove Hande i kaže joj da nitko ne zna gdje je Emir. Hande kaže da ne mogu ništa učiniti. Emir ih ne želi vidjeti i ne vrijedi pokušavati. Hande misli da se Koray zeza da ne zna gdje je Emir. Bulent pita Leventa da li je takav zato što misli na svoju voljenu. Levent kaže da će je sigurno vidjeti ponovo. Bulent mu kaže da je sretan. On nije siguran??? Govori mu o Leventovom odsustvu. Levent mu kaže da zna da je ljut na njega. Bulent mu kaže da zna da je ovdje da bi bio bliži kući svoje voljene, a ne zbog svog brata. By Ljilja

12. Seher igra karte, Mehmet dolazi. Grli rizu I govori da se nista neće desiti Ferihi. Feriha spominje Emiru noć kad su bili sami kod njega kod kuće, kad su spavali jedno pored drugog. I da će to opet ponoviti. Kaže mu da je veoma srećna a Emir joj kaže da je i on. Koray Emiru šalje poruku i govori mu da je zabrinut. Džansu kuca na emirova vrata. Halil spava na kauču. Emir i Feriha spavaju glavu uz glavu. Jutro. Halil otključava vrata i vidi ih takve. Halil zgrabi Emira za kosu i pokušava da ga udavi. Govori mu da je nemoralan prema njegovoj ženi. Emir mu govori da će ga ubiti i udari ga. Feriha preklinje halila da prestane.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 14.01.2012., 00:35   #5418
Cure...evo me...Ja sam umrla,zato me nije bilo. Jos se tresem. Jedva sam uspjela da sklepam osvrt na vecerasnju epku. Stvarno sam potresena,kao da sam maraton trcala. Ujutro cu probati,kad se malo presaberem,ako treba sto od dijaloga da se prevede...Izvinite sto me nije bilo,nisam disala 2 sata...

Evo kako ja vidjeh stvari:

Nije ovo vise "Lud,zbunjen,oteta". Yok,yok. Ovo je "Kako Masu radno onesposobiti i skratiti joj zivot za 6 godina".
Vidjeli smo tipove,vidjeli smo slike,vidjeli smo trailere. Znali smo da ce biti mucno,da ce biti suza. I opet smo ih podcijenili.
Pocetak-Emir popio injekciju u vrat (dobro,vise u dzemper,al stvarno,samo jos fali da Cagu nadrogiraju). I on tako uboden upade u sobu,i vidje nju.I opkoraci je da joj odveze ruke. I pade k'o klada.
Do tog trenutka sam disala.
Svezani,izmuceni,slomljeni. Feriha je tu vec cetiri dana,i sad je jos Emir zarobljen. U tom haosu,on je jos Emir-"Izaci ces odvde,obecavam ti.Izaci cemo zajedno. Ne placi,preklinjem te. Oslobodicu te odavde kako god." (I opet je ispunio obecanje,izasli su,zajedno).
Halil,spreman kao Hitler za Blitzkrieg. Injekcije kao na pokretnoj traci-za Emira. Od ove ces goreti,ova ce te umrtviti,ova ce te osamutiti. Ja bih njemu zabola nesto,ali ne iglu,nego kolac. Emir junacki trpi. Cujemo "mm,hmm" samo kad se Halil primakne Ferihi. "Ne diraj je,ne primici joj se". Ferihi je jos gore sto je on tu,meni se cini. Jer gleda kako ga sadista muci.
Ono sa paljenjem plastike necu ni da komentarisem,ne mogu se oporaviti od Emirove face i stoickog podnosenja opekotina. A Halil je mislio da ce ga tako lako slomiti. E pa znas,sipak. Ne,nije sipak-orah-znate ono "tvrod je orah vocka cudnovata,ne slomi ga al zube salomi". E pa tako. Otporan na injekcije,otporan na vatru.
Culi smo i "askim". I to prvo od Ferihe. Vay,vay. Eto,surpriz. Ne to da ga voli. Nego da je progovorila prva. Mislim,red je bio-ono,momak dosao,smlacen,nadrogiran. Al opet,ocekivala sam "daj pet".
I cusmo njegovo "askim". Ono sto me je zamalo dotuklo u traileru.
Pitanje "jesi li dobro"=jeste,super je. Halil mu je uradio pedikir,sad ce french da mu radi,ali nije siguran da li da stavi nadogradnju ipak. Biraju nijansu laka. Napravio mu je bob,kao Victoriji Beckam.
Ma shvatam ja nju,stres,nije jela,zapravo,pojede malo one jabuke da Halil ne prekolje Emira.
I onda Halil ode. Poezija. Emire,sjecas se kad onomad rece Korayu "Ni poezija nas ne moze spasiti". Mrco mrceni,pojma ti nemas.
Suze su mi krenule cim je polozio glavu pored nje,tj.na nju. I onda "Hatirla"-sjeti se. Povjetarac,more,njih dvoje. Kakvi su bili prije nego sto je atomska bomba pala. Ono cega se nisu mogli sjetiti u prethodnih 15 epizoda,i vise."Nasao sam te ,samo tako,vise od sebe..." Samo sto ovog puta nije bilo dekice i mora nego konopci i neizvjesnost. I ovog puta je bilo jace. Ja nastavila da treniram ronjenje na dah,mozda zatreba kad se bude onaj prsten trazio.

Levent je odspavao u kolima,naravno,on je Levent. Ja sam se derala "Marsh na Tibet". Naravno,jer on je Levent.
Ali onda se nesto desilo. Susret s Unalom. Unal tvrdi da je Emir otisao da razbistri glavi,nije mu ni prvi, ni zadnji put. Naime,uzrujalo ga je ovo s portirevom kcerkom. Nasao si pogresnog da valjas tu pricu. Nije ti ovo Aysun,a ni Sanem. Levent krece" ja sam se zamalo pubijao s vasim sinom (sjecamo se,uzivali smo). Ali znam da ne bi isao u ovoj situaciji,dok je Feriha oteta da bistri glavu niti bi gore lezao".
Levent je dobio privremenu vizu. Privremenu.

Jel vi shvatate kako je tuzan Emirov zivot? Jedina osoba koja primjecuje njegovo odsustvo je ludaca koja ga proganja. Jednina osoba koja nesto povodom toga preduzima je osoba s kojom je na ratnoj nozi.
Majka-u Diznilendu. Otac-kod Sanem u gostima. Koray-latin lover,a u slobodno vrijeme i njegov najbolji drug-seta pored mora,kucka poruke. Hande,bivsa prijateljica dere po Nutelli (a meni se zeludac skvrcio).
Ovamo svadba,taj srecni dan. Docekasmo i to. Feriha sva jadna,a ja se mislim-brate,bolja je ova vjencanica od one haljine za vjeridbu,a nema ni onog sjaja. Bice fine slike. Sjedose za sto-mlada,mladozenja,2 ovce za klanje i svjedok. Kakva je to svadba bez muzike? S obzirom kako je spreman bio,ja sam ocekivala Tarkana,Hadise i Mustafu Sandala,ali tu je malo fulao. Ipak,gramofon samo. Onda sam cekala da ovi idioti od pisaca zamisle da bi bilo zanimljivo da svira "eksik",al dobro,izgleda da je moj um ipak jos malo bolesniji od njihovog.
Ja znam da je trebalo da zalim nju u toku tog plesa,ali ja nisam mogla da oci odvojim od Emira (mislim,obicno je tako). Njegova faca...Eh,ali onda ide famozna scena-7 minuta s Halilom.Inace,Halil je sam vodio ceremoniju,i potpisali su se u njegov spomenar. Znate ono "rijeka tece tok tok tok,ja te volim,cmok,cmok,cmok,". E pa tako.

Eh,ubijedi ona Halila da odveze kuma,nije fora,mora brak biti "validan".
Medjutim,kum se opasuljio. Izuo se. Cizme btw,super,al necemo sad o tome.
I tako,on,nadrogiran,opecen,bos raspali po Halilu. Ali se mlada nije sjetila,da,kad je pustila kusog i repatog iz kuce,uzme i onaj pistolj. Nejse,stresno je vjencanje za zene,pogotovo kad je Halil mladozenja. Makljaza,ali ,Emir u jeku borbe pade.
Ovamo kacija,mobilisani svi nesposobni policajci i pola Etilera. Seher koja pametno koristi broj,aferim,nekome mozak radi-to j nuzno za jedan brak,da supruznici zajedno imaju bar jedan mozak. Eto,ovi nekako i sa Mehom ispunise kvotu.
Kod Halila,mlada zove kuci,Emir progledao,Halil s pistoljcinom u Emira.Nevjesta uzima nozinu i pod grkljan. Hajde,damat,sta ces sad? Zar da udovac postanes??ccc "toliko ga volis". Eto ,i halil skontao. Medjutim,nije ni Feriha luda. Ona po njemu,i sad sve to super,oni preko vrata.

Scena epizode,scena sezone,scena godine-Emir je iznosi na rukama,biva pogodjen,pada. On na koljenima,s njom u narucju,al ne pusta,drzi je cvrsto kao da mu zivot od toga zavisi. Ona ga grli. Meho,Levent,Riza,i jedno 30 komada policajaca gledaju.Oni se grle. Ja grlim jastuk. SON.

O Gulsum nisam pisala jer me ne zanima.
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 14.01.2012., 00:36   #5419
V dio

13. Riza nije danima spavao, gleda na sat. Mehmet i Haidža spavaju na kauču. Emir se pokušava odvezati. Halil se vraća i ponovo mu daje inekciju u vrat. Emir mu govori da ne dira Ferihu. Halil govori da je sve on kriv. Da nije trebalo ovoliko dugo da traje. Mislio je da će se Feriha i sama spasiti od njega (Emira). Budalo Halile, budalo Halile. Halil govori da će se danas spasiti od Emira. Da će on otići u pakao, tamo gdje i pripada. Halil uzima inekciju i daje je Ferihi. Emir to gleda. Emir je pita da li je dobro. Ponovo je pita da li je dobro. Halil će napustiti kuću. Emir je ponovo pita da li je dobro. Riza dolazi gore da donese hljeb i nalazi Džansu pored Emirovih vrata. Pita je zašto je tu. Džansu mu goori da on naravno ništa ne zna. Da on samo spava a sve mu se dešava ispred nosa. Lara dolazi i odvodi Džansu. Džansu želi Rizi lijepe snove. Riza dolazi kući. Hatidža ga pita je li sve u redu a on govori da jeste. On i Mehmet odlaze u policiju. Emir pita Ferihu da li je dobro. Govori joj da će otići odatle.


14. Džansu i Sanem odlaze kod psihijatra. Levent dolazi i Džansu ga pita hoće li ići u školu i da li može saznati išta u vezi Emira zato što je on nestao, i niko ne zna gdje je, čak ni Koray. Levent postaje zabrinut i sumnjičav. Zove Hande i pita je da li je to istina ili se on samo krije od Džansu. Hande govori da ništa ne zna. Halilovi roditelji su bili u policijskoj stanici a svi u portirovoj kući su zabrinuti. Gulfidan plače, misli na Zehru. Gulsum je izgubljena u svom svijetu. Gulfidan uočava da ona uopšte nije dobro. Gulsum odlazi u sobu a Seher ide za njom. Seher joj kaže da izađu i porazgovaraju kao djevojke. Gulsum joj govori da je ostavi na miru. Neko je zove (Koray) ali ona ne odgovara. Hatidža i Gulfidan plaču. Feriha je izgubljena, Riza i Mehmet uništeni. Gulsum je od bola zaboravila da priča. Levent zaustavlja Unala i pita ga da li zna d mu je sin nestao. Da li on to zna? Leventu je čudno da je i Emir nestao sad kad je Feriha oteta. Možda su oboje u opasnosti. Unal ga i ne sluša. Ironičan je prema Leventu. Kaže mu da je to Emir,i da kad on želi da se nalo odmori on nestane. Levent mu govori da su se čak i nasmrt potukli ali da je Emir možda u opasnosti od onog ludaka. Emir se budi, na očima ima povez, doziva Ferihu, ali ona nije u sobi. Ona ulazi a vjenčanica je na njoj.
15. Emir je zove, Feriha ulazi sa Halilom. On govori da je mlada jako lijepa. Emir pita šta se dešava. Halil mu odgovara da bude strpljiv i vidjet će svojim očima. Također mu govori da će ta noć biti jako duga za njih, a veoma kratka za njega. Dovodi Ferihu i skida povez sa Emirovih ociju. On je gleda. Vjenčanje je tu večer. Emir vrišti govoreći da će ga ubiti.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 14.01.2012., 00:37   #5420
mevla59 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.