Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2009., 12:32   #241
lakovi

S koje stranice najčešće kupujete China glaze lakove za nokte i koja ima najmanju poštarinu??? Ako netko naručuje sebi, ja bi se pridružila s dva ili tri lakića.
kandina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 19:48   #242
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
Ovak...curi se bliži rodjendan a počela se bavit šminkanjem u fotografiji i šminka na lokaciji pa mora sve imat pri ruci uvijek...pa me zanima da li u Zagrebu ima gdje za kupiti ovo...





i koliko bi moglo koštat i isto tako neki set ovih četki što idu unutra i slično...hvala svima unaprijed

btw...valjda već ne postoji neka dogovarajuća tema za ovo
Prvo, svaka pohvala za ideju. Ah kamo sreće da su svi dečki takvi...
Mislim da ti je to najpametnije naručit prek neta ak imaš mogućnosti. Kistića imaš za kupiti posvuda, a cijene se kreću od onih smješnih do onih stravičnih.
Ovaj drugi koji si stavio je mislim Sephorin i tu ti piše kolika mu je vrijednost - znači kaže tu 275$. To mi se čini ok za 15 kistova + pojas...
__________________
google is your friend...

Zadnje uređivanje Tourmaline : 09.03.2009. at 19:51. Reason: falila su mi slova
Tourmaline is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 00:43   #243
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Samo u tome. Dobar izbor putnih pakiranja imaš u DM-u na placu na Kvatriću.
Hvala. Taj mi je blizu.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 02:56   #244
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
Ovak...curi se bliži rodjendan a počela se bavit šminkanjem u fotografiji i šminka na lokaciji pa mora sve imat pri ruci uvijek...pa me zanima da li u Zagrebu ima gdje za kupiti ovo...





i koliko bi moglo koštat i isto tako neki set ovih četki što idu unutra i slično...hvala svima unaprijed

btw...valjda već ne postoji neka dogovarajuća tema za ovo
Ovdje možeš naći sve što ti treba. Samo ako je hića, nemaš vremena da to stigne.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 03:38   #245
Quote:
kandina kaže: Pogledaj post
S koje stranice najčešće kupujete China glaze lakove za nokte i koja ima najmanju poštarinu??? Ako netko naručuje sebi, ja bi se pridružila s dva ili tri lakića.
Cini mi se da ti je najpametnije naruciti sa ebay.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 22:46   #246
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Samo u tome. Dobar izbor putnih pakiranja imaš u DM-u na placu na Kvatriću.
Ima i u DM-u u Masarykovoj
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 22:08   #247
gdje da nadjem nekakav mini kaladont a da nije gadnog okusa? hvala.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 22:18   #248
Cure iz Osijeka, u kojem dm-u imaju Balea mini pakiranja, osim onog dm-a na Šetaču?? Mislim da nigdje nisam vidjela ta mini pakiranja
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 13:16   #249
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
gdje da nadjem nekakav mini kaladont a da nije gadnog okusa? hvala.
Joj, to se i ja pitam, jer su svi zaista odvratni. Okus im je ružan, a i nisu mi nekako dobri. Pa sam ja na kraju kupila onu pljosnatu bočicu - pasta i vodica za ispiranje u jednom. Manja je od velikh tubi, a bolja.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 13:55   #250
Imate u Mulleru u CC1 cijeli jedan dio s tim mini proizvodima, stvarno ima svega i svačega. Ja tamo uvijek odem prije puta.

Ima i tih pljosnatih bočica u mini pakiranju (pasta + vodica u jednom), u barem dva okusa . Izgleda stvarno majušno, dragi je komentirao da nema on mliječne zube kad sam to donijela doma , ali dosta je za nekoliko dana. Ima unutra više proizvoda nego što se čini na prvi pogled.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 14:48   #251
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Cure iz Osijeka, u kojem dm-u imaju Balea mini pakiranja, osim onog dm-a na Šetaču?? Mislim da nigdje nisam vidjela ta mini pakiranja
Ja vidjela u Dm-u u Robnoj kuci
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 14:58   #252
Molim pomoć. Htjela bih si kupiti onaj električni uvijač za trepavice, reklamiralo se prije nekoliko mjeseci da ga ima DM, međutim, DM u VŽ, nema i rekli su mi da se loše prodavalo i da ga više neće niti imati. Zna li netko gdje bih ja to mogla kupiti npr. u ZG ili ČK?
snježana0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 18:42   #253
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
gdje da nadjem nekakav mini kaladont a da nije gadnog okusa? hvala.
U DM-u u Sloveniji - Fructodent, imaju s okusom narance, kave, vanilije, limuna i kadulje (ovo zadnje dvoje je u jednoj zubnoj pasti). Imaju jos neke okuse, ali od njih nemaju mini verzija.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 20:24   #254
a pati kad cu ja u slo po kaladont ali thx na trudu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 20:07   #255
štand u avenue mallu

di je nestao?

taj divan divan štand s kričavim ruževima, neonskim lakovima za noktiće, kaleidoskopskim bojama za kosicu, božanstvenim umjetnim trepavicama...

DI?!?!?!??!
__________________
.
miš_koji_vrišti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:30   #256
Parfem od J.lo "Glow"-Gdje ga ima u zg?Gdje god sam isla nije ga bilo jer je malo stariji parfem
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 15:01   #257
Poštovanje i molim pomoć. Isprobala sam do sada najbolji dezić i ne znam gdje ga kupiti u Zagrebu. Riječ je o Aramis, 24 Hour High Performance Antiperspirant stick. Muški je, jako blagog i ugodnog mirisa i što je najvažnije ne ostavla nikakve fleke po odijeći i naravno djeluje. Inače ga ima u EU u Douglas parfumerijama, tako da sam se ponadala da će biti i ovdje. Nema ni u Douglasu, ni u Limoniju, ni Mulleru, a ni u Martimexu. Ako je netko pametniji od mene, nek' se javi.
majam25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 22:50   #258
ako je gugl točno izbacio, onda ga možeš naručiti ovdje
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2009., 12:17   #259
Quote:
raverica kaže: Pogledaj post
ako je gugl točno izbacio, onda ga možeš naručiti ovdje
Znam da ima na e-bayu i jagodi ali me zanimalo ima li u parfumerijama. Izgleda da ga još nitko ne uvozi, svejedno tnx.
majam25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 20:04   #260
zna li itko gdje kupiti emillio pucci vivara parfem?
addicted to m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.