Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2009., 20:56   #2001
Mi smo u svom vampirskom svijetu, imamo krasne vampove u svojim mislima, maštamo o njima od 0-24, kad god nam je teško, otvorimo korice Twilight sage, i utonemo unaš svijet, gdje smo sigurni, u naše malo privatno utočište.... HVALA TI S.MEYER!!!!! :S
__________________
cherryfied*
daydream_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 21:58   #2002
ŽIVJELI CULLENOVI I CIJELI TWILIGHT SVIJET
Ajme super mi je ovdje svi me razumiju.


PS:a šta če mo se smijati ovome za 15 godina mislim kad nas prođe zaluđenost AKO nas prođe
nicven is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 22:31   #2003
Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
Curo, kako te kužim!!! Ti ko da si od toliko čitanja pokupila Edwardov talent pa mi čitaš misli upravo si opisala moj život otkako sam uplovila u Sumrak sagu. Lijepo je znati da nisi sam
edwardov talent
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 22:34   #2004
Quote:
nicven kaže: Pogledaj post
THAIS hvala curo na prijevodu, ma čitam ja i ostalo na eng. ali je ipak malo lakše na hrvatskom. Sad kad sam kupila Twilight i na eng. čitam malo Midnight Sun malo Twilight zapravo onako usporedno i jedva čekam MS da ga napiše do kraja (šta se događa po tom pitanju?? je li ona to piše?).
A što se tiće zaluđenosti ja vam danas tako ležim na plaži i gledam jednu VEEELIKU jahtu usidrenu u toj uvali i zamišljam na njoj vampire i otok Esme i tako vam ja svaki dan otplovim u taj svijet i znate što-boli me đon što to nije normalno , meni je dobro i to me na jedan način veseli i ja ću si to dopustiti. Što je danas uopće normalno?!!

cool, sad si mi dala dobru ideju kako da se zabavljam kad odem na more haha, ma sta to ne bi bilo normalno, to je potpuno normalno, kakvih sve luđaka i bolesnika ima na ovom svijetu, to je samo mašta, nista više...
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 23:16   #2005
Quote:
nicven kaže: Pogledaj post
ŽIVJELI CULLENOVI I CIJELI TWILIGHT SVIJET
Ajme super mi je ovdje svi me razumiju.


PS:a šta če mo se smijati ovome za 15 godina mislim kad nas prođe zaluđenost AKO nas prođe
Slažem se !Uopće me nije stid priznati da sam totalno,apsolutno,jako i mnogo zaluđena sumrakom...
__________________
When you can live forever,what do you live for?
<3 Ništa mi neće ovaj dan pokvarit...nikakvi crnjaci ni ružne stvari <3
♪ Tena ♪ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 23:37   #2006
pogledajte kakvu sam sliku nasla na netu, skoro mi je srce puknulo kako je netko mogao počinit takav zločin? kako?



a sad me ispričajte idem nekog ubit
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 23:51   #2007
Od svega na svitu...
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 10:51   #2008
E al i meni je bilo došlo da je uništim, iskidam je na djelove kad je Bella počela mutiti s Jacobom, kao ono, možda da pokuša s njim????Stvarno sam bila tu pukla! Zato sam prelistala cijelu knjigu da pronađem da li se Edward vraća i kad sam se uvjerila da hoće, onda sam onaj dio između nekako ravnodušno, ali nestrpljivo pročitala, samo sam čekala da se on vrati, a kad je došao.....wow, taj mi je dio knjige najbolji od svih knjiga koje sam ikad pročitala! Živjela Meyerica!!!!
__________________
"Neboj se, mila, uvijek će biti vitezova Slavonske ravni da je oslobode."
Cullen fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 10:53   #2009
Quote:
thais kaže: Pogledaj post
pogledajte kakvu sam sliku nasla na netu, skoro mi je srce puknulo kako je netko mogao počinit takav zločin? kako?



a sad me ispričajte idem nekog ubit
Al ipak puca srce kad vidi ovu strahotu
__________________
"Neboj se, mila, uvijek će biti vitezova Slavonske ravni da je oslobode."
Cullen fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 12:27   #2010
Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
E al i meni je bilo došlo da je uništim, iskidam je na djelove kad je Bella počela mutiti s Jacobom, kao ono, možda da pokuša s njim????Stvarno sam bila tu pukla! Zato sam prelistala cijelu knjigu da pronađem da li se Edward vraća i kad sam se uvjerila da hoće, onda sam onaj dio između nekako ravnodušno, ali nestrpljivo pročitala, samo sam čekala da se on vrati, a kad je došao.....wow, taj mi je dio knjige najbolji od svih knjiga koje sam ikad pročitala! Živjela Meyerica!!!!

meni je baš super taj odnos jacoba i belle. to mi je baš slatko.
da vidimo da nema samo edward misto u bellinom srcu.

http://www.filmofilia.com/wp-content...moon_image.jpg
__________________
"Listen to me very carefully! I shall say this only once!" Michelle Dubois
izravno_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 14:20   #2011
Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
E al i meni je bilo došlo da je uništim, iskidam je na djelove kad je Bella počela mutiti s Jacobom, kao ono, možda da pokuša s njim????Stvarno sam bila tu pukla! Zato sam prelistala cijelu knjigu da pronađem da li se Edward vraća i kad sam se uvjerila da hoće, onda sam onaj dio između nekako ravnodušno, ali nestrpljivo pročitala, samo sam čekala da se on vrati, a kad je došao.....wow, taj mi je dio knjige najbolji od svih knjiga koje sam ikad pročitala! Živjela Meyerica!!!!
Potpis .Iskreno,Jacoba uopće ne volim,mrzim njegov lik ...nemam pojma sta bi napravila da su Bella i on na kraju bili zajedno.To uopće nebi bilo zanimljivo.A i Jacob mi uopće nije lijep u filmu,nemam pojma šta neki vide u njemu.Kada sam došla do dijela kada je Edward otišao i ona se počela družiti sa Jacobom,i ja sam prelistala knjigu da vidim vraća li se Edward...kada sam vidjela da se vraća,nastavila sam normalno čitati knjigu i jedva čekala dio kada će se vratiti.Najbolji dio Mladog Mjeseca definitivno je kada Bella i Alice idu u Italiju...i sve šta se događa nakon toga
__________________
When you can live forever,what do you live for?
<3 Ništa mi neće ovaj dan pokvarit...nikakvi crnjaci ni ružne stvari <3
♪ Tena ♪ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 14:24   #2012
ne znam tko je što već napisao, ali moram reći da meni nema do jacoba.
Pročitah knjige puno prije nego je film snimljen, i valjda mi je bio draži od edwarda već pri prvom spominjanju.
doista u filmu i nije neki, ali zato knjige služe, da si sami zamislimo najbolje moguće likove, a ne da nam neki filmaši nameću svoje viđenje.
jacob
sviđa mi se to što je ležerniji, duhovitiji, ''vrckastiji'' od edwarda....
*Kata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 14:51   #2013
edward i jacob su dva totalno različita tipa muškarca, al opet na neki način slična (žele zaštitit bellu, žele je vidit sretnu)

meni su oba super, al naravno, da san bella - izabrala bi jacoba
__________________
"Listen to me very carefully! I shall say this only once!" Michelle Dubois
izravno_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 14:52   #2014
100 ljudi, 100 ćudi
Kad bi se gledao fizički izgled, definitivno bih pala na Jacoba jer obožavam tamnopute tipove, al stvar je u tome da sam prvo upoznala Edwarda i zaljubila se u njegovu osobnost pa mi izgled više nije bio bitan. Jacob me nervirao jer je Edwardu htio oteti Bellu i zato mi je bio malo mrzak. Tek mi je u Praskoozorju postao drag i simpatičan, al ni blizu Edwardu. Valjala sam se od smijeha na njegove komentare. Priznajem, knjige bez njega ne bi bile toliko zanimljive i dobre.
__________________
"Neboj se, mila, uvijek će biti vitezova Slavonske ravni da je oslobode."
Cullen fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 15:38   #2015
Quote:
Cullen fan kaže: Pogledaj post
E al i meni je bilo došlo da je uništim, iskidam je na djelove kad je Bella počela mutiti s Jacobom, kao ono, možda da pokuša s njim????Stvarno sam bila tu pukla! Zato sam prelistala cijelu knjigu da pronađem da li se Edward vraća i kad sam se uvjerila da hoće, onda sam onaj dio između nekako ravnodušno, ali nestrpljivo pročitala, samo sam čekala da se on vrati, a kad je došao.....wow, taj mi je dio knjige najbolji od svih knjiga koje sam ikad pročitala! Živjela Meyerica!!!!


hahahaha ista stvar ko i ja... citam knjigu i ode edward i sad sta ću, dali ću prolistat da vidim dali će se ikad vratit ili ne da mi ostane iznenađenje..... hmmm... ali vrag mi nije dao mira, listala sam sve dok se nisam uvijerila da ce se edward vratit... hehehe i onda naravno sretna nastavila čitat tamo gdje sam i stala... mene je isto ubio u pojam taj dio gdje nema edwarda...

hehehe evo jedna slika za tebe, tj za nas

thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 15:44   #2016
Quote:
♪ Tena ♪ kaže: Pogledaj post
Potpis .Iskreno,Jacoba uopće ne volim,mrzim njegov lik ...nemam pojma sta bi napravila da su Bella i on na kraju bili zajedno.To uopće nebi bilo zanimljivo.A i Jacob mi uopće nije lijep u filmu,nemam pojma šta neki vide u njemu.Kada sam došla do dijela kada je Edward otišao i ona se počela družiti sa Jacobom,i ja sam prelistala knjigu da vidim vraća li se Edward...kada sam vidjela da se vraća,nastavila sam normalno čitati knjigu i jedva čekala dio kada će se vratiti.Najbolji dio Mladog Mjeseca definitivno je kada Bella i Alice idu u Italiju...i sve šta se događa nakon toga


ni ja ga bas ne volim, išao mi konstantno na živce kroz cijelu sagu...
tj do onog dijela u praskozorju iz njegove perspektive, taj mi je dio bio presmiješan hehehe
ni meni nije lijep u filmu, mislim da su trebali naći nekog drugog za njegov lik, nekog ljepšeg... ali zato mi pattinson savršeno odgovara za edwarda, ima nešto vampirskog u njemu hehe...
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 15:49   #2017
Quote:
izravno_split kaže: Pogledaj post
edward i jacob su dva totalno različita tipa muškarca, al opet na neki način slična (žele zaštitit bellu, žele je vidit sretnu)

meni su oba super, al naravno, da san bella - izabrala bi jacoba
ja bi edwarda, on je moćan u svakom smislu od izgleda do ponašanja, nesebičan je...... i besmrtan hehehe
thais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 15:55   #2018
Opet se mi vratili staaaroj raspravi...EDWARD team ili JACOB team....Ja se ipak slažem s thais i cullen fan!!!!I već sam spomenula (baš isto kao i cullen fan ) da me užasno Bells živcirakad je pokazala sklonosti prema Jacobu, to je jedno užasno sranje koje mrzim, i taj dio knjige mi je ZAISTA ogavan....al eto biće je Meyerica išla na to da nemože sve (pa ni njene emocije...mislim Belline prema Edwardu) teći glatko poput "meda i mlijeka"..valda tak nešto...treba nas čitatelje i malo trgnit...znate ono da se zainatimo....
E pa BOGME sam se i zainatila!!!! :aarrrgh: :horror:
__________________
cherryfied*
daydream_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 15:56   #2019
@ thais
E, da i oodlična ti je ona slika...I cut pages...hahahahah tako treba
__________________
cherryfied*
daydream_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 16:01   #2020
Quote:
daydream_girl kaže: Pogledaj post
Opet se mi vratili staaaroj raspravi...EDWARD team ili JACOB team....Ja se ipak slažem s thais i cullen fan!!!!I već sam spomenula (baš isto kao i cullen fan ) da me užasno Bells živcirakad je pokazala sklonosti prema Jacobu, to je jedno užasno sranje koje mrzim, i taj dio knjige mi je ZAISTA ogavan....al eto biće je Meyerica išla na to da nemože sve (pa ni njene emocije...mislim Belline prema Edwardu) teći glatko poput "meda i mlijeka"..valda tak nešto...treba nas čitatelje i malo trgnit...znate ono da se zainatimo....
E pa BOGME sam se i zainatila!!!! :aarrrgh: :horror:
meni je od svega bilo najgore kad su se poljubili bella i jacob, mislila sam da ću umrijet od boli
došlo mi je da ih oboje zatučem palicom do smrti i onda još edward nista ne napravi koliko je voli, suze su tekle i tekle i nije im nigdje bilo kraja
thais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:52.