Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2016., 00:40   #3461
obozavam olicity, ali ovo je i za mene previse serija se samo vrti oko njih...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 03:40   #3462
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
obozavam olicity, ali ovo je i za mene previse serija se samo vrti oko njih...
Ae.
Makljaže su nekad bile centralni dio epizoda (sa vrhunskom koreografijom).
Sada nalijepe u epizodu minutu makljaže reda radi te su one uvijek sranje.
Gdje je to od ere kad je Oliver samostalno nokautirao 15-ak kriminalaca....
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 12:00   #3463
tooo i vjezbao
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 15:41   #3464
I svi ti silni heroji uz Olivera. Diggle, Oliver i Felicity su potpuno dovoljni. Mislim na pocetku serije je mogao nokautirati 10 likova sasvim sam a sada bi trebao biti jos bolji jer ga je trenirao Ras. I prilicno sam razocarana sto se toga tice. Mislim u trecoj sezoni je cijela ona League od Assassins (ako se tako pise ili zove ne znam hah) je bila prejaka, nista im nisu mogli. A sada izgleda kao da bi Olivera svaki papak prebio (izvinjavam se na izrazu).
Speedy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:25   #3465
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
tooo i vjezbao
Frajer me inspirirao da se vratim natrag vježbanju.
Koliko svjetlosnih godina iza su aktualne epizode od scena poput ovakvih?
Quote:
Speedy1 kaže:
a sada bi trebao biti jos bolji jer ga je trenirao Ras
Onaj Ra's je smijurija. "Pravi" Ra's će ostati Malcolm u mojoj glavi, a njega je Oliver uspio pobijedit 1-na-1 samo jedanput, i to jako nategnuto.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 16:31   #3466
Istina, ali onaj Ras je ubio Olivera s lakocom na onoj litici. Sam Ras je rekao da mu nije bilo dostojnog protivnika preko 60g ak se dobro sjecam.
Tog Rasa se Malcolm bojao.
Da je Oliver nastavio vjezbat u 4. sezoni, bez dvojbe bi s lakocom pobjedio Malcolma kad bi se ponovo borili.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 23:02   #3467
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Istina, ali onaj Ras je ubio Olivera s lakocom na onoj litici. Sam Ras je rekao da mu nije bilo dostojnog protivnika preko 60g ak se dobro sjecam.
Tog Rasa se Malcolm bojao.
Da je Oliver nastavio vjezbat u 4. sezoni, bez dvojbe bi s lakocom pobjedio Malcolma kad bi se ponovo borili.
Ra's je s lakoćom pobijedio Olivera u mačevanju, nešto u čemu je Oliver zahrđao i godinama nije vježbao, a Ra's usavršava desetljećima.
Kad su bile bitke između Malcolma i Olivera, obojica su bili proficient u borilačkim vještinama i baratanju lukom i strijelom - a Malcolm je redovito pobjeđivao u tome.

Da su Ra's i Oliver imali čisti šakački obračun, ne znam baš bi li Ra's imao ono što je potrebno protiv ovakvog Olivera.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 31.01.2016. at 23:16.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 23:38   #3468
Bezveze mi je što je Amanda Waller umrla. Bila je zanimljiv lik i volio sam gledati epizode s njom.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 01:09   #3469
Inače, ovu malu vijest nitko nije komentirao:
Stephen Amell Wants Deathstroke To Return To Arrow
Komentar Deathstroke-a (Manu Bennett) na fb-u:
"Fancy that... the kid misses me. Be careful what you wish for (Oliver)."


Arrow je tijekom prve sezone bio najbolji, u drugoj sezoni objektivno je opao nekoliko stepena dolje, ali druga sezona isključivo tom liku može zahvalit što je kvalitativno na pozitivnoj nuli u odnosu na prvu.
Obojica su otvoreni za suradnju - s obzirom da je Arrow pičkica koja više ne ubija, izvlačenje Deathstrokea iz zatvora da ubije Darkha mi se čini kao dobar razvoj radnje. I da se finale sezone ne svodi na Darkha, već na konačnu život-ili-smrt borbu između Olivera i Sladea.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 01:33   #3470
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ae.
Makljaže su nekad bile centralni dio epizoda (sa vrhunskom koreografijom).
Sada nalijepe u epizodu minutu makljaže reda radi te su one uvijek sranje.
Gdje je to od ere kad je Oliver samostalno nokautirao 15-ak kriminalaca....
Po meni, najveći problem serije nije u tome što su ubacili ljubavnu priču, to je prosto neizbježno. Čak je ni ne razvlače toliko koliko bi mogli (i koliko su smarali u Smallvillu). Najveći problem je previše sidekicka kojima su morali dati neku svrhu i sposobnosti, pa tako Tea može da ispraši tur profesionalnom vojniku koji je duplo veći od nje.

Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
tooo i vjezbao
DAAAAA! I to!


Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Bezveze mi je što je Amanda Waller umrla. Bila je zanimljiv lik i volio sam gledati epizode s njom.
+1
Baš me iznenadilo, moram priznati.

Konačno nešto zanimljivo a da je vezano za ostrvo. Šta mislilte, znaju li se Oli i "little Diggle"?


Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Inače, ovu malu vijest nitko nije komentirao:
Stephen Amell Wants Deathstroke To Return To Arrow
Komentar Deathstroke-a (Manu Bennett) na fb-u:
"Fancy that... the kid misses me. Be careful what you wish for (Oliver)."
Tačno mogu da zamislim Manua kako ovo izgovara. To bi bilo sjajno, ali pod uslovom da ne naprave sra**e od epizode/a kao u prošloj sezoni.


A kad smo kod Darhka, da vas "obradujem" - pojavljuje se i u Legends of Tomorrow, ako niste gledali. U 1975-oj godini izgleda isto kao i sada i htio je da kupi nuklearku. Oh happy day, a taman sam pomislila da mi je dovoljno da pratim jedan spin off, sad ću izgleda morati i drugi...
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:28   #3471
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
A kad smo kod Darhka, da vas "obradujem" - pojavljuje se i u Legends of Tomorrow, ako niste gledali. U 1975-oj godini izgleda isto kao i sada i htio je da kupi nuklearku. Oh happy day, a taman sam pomislila da mi je dovoljno da pratim jedan spin off, sad ću izgleda morati i drugi...
Pa čovjek je ukrao pola Lazarovog bazena, normalno da izgleda isto.

Da, gamad nas tjera da gledamo sve njihove spin offove. I Flash sam zbog toga krenuo gledati.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 18:40   #3472
ali flash je super
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 11:51   #3473
Solidna epizoda
"Break a leg"
Amell je u katastrofalnoj formi. Kad je lovio Royja, izgledao je ko Poirot u lovu na bjegunca.

BTW, jesam li ja jedini tko nije znao da Emily Bett Rickards ima 24 god?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 04.02.2016. at 12:25.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 15:03   #3474
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
BTW, jesam li ja jedini tko nije znao da Emily Bett Rickards ima 24 god?
Oko mjesec dana je mladja od Wille Holland (odnosno Thea-e)
Nisam jos odgledala epizodu, moram cekati prijevod da bih odgledala sa mnom jer ne zna engleski. Da mogu, u novinama bih pohvalila osobu (ne znam je li musko ili zensko ) koja u toku 24 sata postavi titlove :klap:

Pocela sam gledati LoT, fina serija, ako jos koju seriju ubace, poludit cu
Spoiler za 14 ep i ne znam koliko narednih :
Vjencanje Olivera i Felicity se priblizava i on osjeca ogromnu krivicu sto joj nije rekao za Williama.
Speedy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 17:51   #3475
Uz Emily i Willu je i Colton star kao njih dvije.

Diggle izgleda dosta mladji a ima skoro 45g. Skoro je vrsnjak sa Paul Blackthorne (cpt. Lance).

Prije kad sam vidio kolko Grant Gustin ima godina bilo mi tesko vjerovat jer izgleda ko srednjoskolac
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 23:48   #3476
Konačno odlična epizoda!!!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 00:01   #3477
Po IMDb-u izgleda da ce Colton Haynes ostati duze u seriji, kao Red Arrow.

Ko je ono ovdje rekao da ce Roy bit samo jednu epizodu?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 00:17   #3478
Meni epizoda extricaaa. Podsjeca me na prvu sezonu. Gdje su svake epizode imali novog negativca i nove nacine da ga skinu sa liste. Prosle epizode je to bio Anarchy a ove je to Calculator. Naravno doticu se i Damiana Darhka. Sve u svemu je odlicno po meni. Scene se bile super. Sem onog na pocetku. Kada Roy uz onaj zid se nekako odgurne i udje u onu ventilaciju ili sta god da je bilo na onom plafonu.
Sta je ono bilo? Roy aka Spiderman?
Speedy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 16:07   #3479
Vrlo dobra epizoda.
Da bi spasili Thein zivot Oliver se u sljedecoj epizodi mora borit protiv Malcolma. Sounds like deja vuu.
Bit ce dobra epizoda.

Shado iako je bila iluzija bilo ju je lijepo vidjet.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 20:41   #3480
Ja sam se iznervirala. U jednoj epizodi su vratili 564 stara lika i reaktivirali neke nove, a neophodno im je smanjenje broja likova asap.

I kao što smo navikli, mrtvi nisu mrtvi. Katana. Hoće li iko ostati mrtav u ovoj seriji, hebemu???
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.