Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 13:05   #81
pitam se samo tko će se prvi zaljubiti u 'mutanta'...... jer di ima rata ima i sapunjare
inače, meni serija uopće nije loša
le la is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:05   #82
Nije mi jasno koji je dečko one mehaničarke? Jesu rekli Phill ili Finn?
Inače malo jadnije od one prošle al i dalje ok.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 23:10   #83
Jesam li ja luda, ili je serija zapravo ok za gledanje? Jasno, tipična cw-ovska, ali zanimljiva. I likovi nisu ružni. Većina njih.

Mehaničarka je Finnova cura, uostalom, to je hintano kad je on poklonio Clarke onu igračku ili što li je već dvoglavog jelena, a mehaničarka cijelo vrijeme stišće svoj privjesak na ogrlici.
Bit će zanimljivo iduću epizodu kad otkriju da su obje skupa s istim tipom.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 23:36   #84
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Jesam li ja luda, ili je serija zapravo ok za gledanje?
Sve ok, ima nas više.

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Jasno, tipična cw-ovska, ali zanimljiva. I likovi nisu ružni. Većina njih.

Mehaničarka je Finnova cura, uostalom, to je hintano kad je on poklonio Clarke onu igračku ili što li je već dvoglavog jelena, a mehaničarka cijelo vrijeme stišće svoj privjesak na ogrlici.
Bit će zanimljivo iduću epizodu kad otkriju da su obje skupa s istim tipom.
Iiii eto ga - jebeni trokut
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:18   #85
My best friend is dead, the little girl that killed him just comitted suicide and our only chance of contacting home to tell everyone we're alive so they can join us and help us survive went down the drain. Yep, perfect time to have sex.

I dalje gledam.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 13:24   #86
baš je čudno počela nova epizoda
završila je prethodna kak je mala klinkica ubola ovog nožem, al ocekivao sam da nije sto posto mrtav, i ova nova pocne kak je već Clarke na njegovom grobu. čak ni u onom "previously on" nije bilo to prikazano

uglavnom, nije tolko loše al čini mi se da se ništa previše zanimljivo ne događa
osim međusobnih svađa i drama, nije već 2 epizode bilo ništa o ljudima na zemlji, domorocima jel i storyline gore na The Arc mi je bezvezan, plus set izgleda tako jeftino, brod u filmu Alien iz 80 i nekoje je izgledao modernije nego ovo
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:05   #87
zadnje 3 minute su tipično cw-ovski mega treš

ova glavna mi ide toliko na kurac, podsjeća na elenu iz tvd-a gdje sve pokušava spasiti sa svojim cmizdrenjem
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 19:55   #88
Je li itko još prati ovo?

Uglavnom, Octavia mi nije jasna, tip joj kaže "I hate you" i ona ga zaljubljeno pogleda. WTF?

Je li mi se čini ili između Clarke i brata od Octavie nagoviještavaju da će nešto biti. Jbg, Finn je zauzet s Raven.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:09   #89
ne znan baš jeli "I hate you" ,možda i je .Ja nisan uspila skužiti šta joj je rekao.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:16   #90
Je, vratila sam da budem sigurna, jer mi njen izraz lica nije baš bio reakcija na nečije mrzim te/vas.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:23   #91
Koji je vama kurac? Rekao je thank you.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:26   #92
Siguran?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 21:45   #93
misterij riješen. Pogledala san i ja opet tu scenu. Stvarno je rekao "thank you".
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 14:51   #94
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Siguran?
110%. Prvo gledanje, nisam ni posjetio ovu temu od prijašnje epizode, niti u jednom trenu mi nije palo na pamet da je rekao I hate you jer se jasno i glasno čulo thank you. Imam jeben headset.

Uostalom, ne-baš-posljednji Mohikanac koji je bez obzira na nuklearnu apokalipsu uspio zadržati članstvo u lokalnoj teretani je zateleban u Marie od kad ju je prvi puta oteo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 21:15   #95
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Uostalom, ne-baš-posljednji Mohikanac koji je bez obzira na nuklearnu apokalipsu uspio zadržati članstvo u lokalnoj teretani je zateleban u Marie od kad ju je prvi puta oteo.


Bilo je baš lijepo vidjeti one pločice

Malo su mi presložni u onoj svojoj delikventnoj zajednici, fali onaj s psiho očima, ili bar neki drugi mulac da stvara nerede.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 00:12   #96
Quote:
pantene85 kaže: Pogledaj post
ova glavna mi ide toliko na kurac, podsjeća na elenu iz tvd-a gdje sve pokušava spasiti sa svojim cmizdrenjem
Clarke nije cmizdrila praktički ni u jednom trenutku, i stvarno je hrabro podnijela i to što je u kratkom roku izgubila oca, najboljeg prijatelja i dečka (s kojim je, meni se čini izgubila nevinost prije nego je saznala da on ima drugu), te da je saznala da joj je majka kriva za očevu smrt. Vrlo je snažna za tako mladu curu. Izgleda da vi muškarci jednostavno ne možete podnijeti snažni, glavni ženski lead bez da joj pripišete neku manu. Da je bio tip u pitanju i da je prošao kroz to što je ona prošla, vjerojatno bi bio svetac ili mučenik, dizali bi ga u nebo kao heroja i navijali za njega, ali s obzirom da je žena u pitanju, onda je cmizdrava. Tipično.

I da, onaj zemljanin je Octaviji zahvalio i ona ga je pokrila. Naravno da ju ne mrzi, pa spasio joj je život i onda se ona još borila da ga puste na miru.
Emery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 00:15   #97
Zapravo, uopće mi ne fale ta međusobna prepucavanja iako im je to mogla biti tema cijele sezone ili barem polovice. Bellamy hoće biti šef, ona mala iritantna hoće radit ono za što su poslani na zemlju, dar mar između dvije grupe. Kao što je i bilo. To je moglo proći. A onda pred kraj su mogli uvesti grounderse i sve ih ujediniti protiv iste prijetnje. Ali što je tu je. Sad ćemo gledati O kako bari indijanca, Bellamya kako se panđa sa malom iritantnom dok grease monkey jaše Finna, CW style.

I dalje gledam jer mi epizode prolete. To mi je dovoljan znak.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 00:15   #98
Ne bih rekla da je Clarke izgubila nevinost s Finnom, već bi to bilo nekako naglašeno.



A i cw je poznat po tome da su mu klinci seksualno aktivni.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 00:19   #99
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da je Clarke izgubila nevinost s Finnom, već bi to bilo nekako naglašeno.
Nekako sam pretpostavila da jesu, jer ona ima, što, 17? I zadnjih godinu dana je u bila u tom maloljetničkom zatvoru pa mi se činilo možda prerano sa 16, ali nikad se ne zna, sto ljudi, sto čudi. Mislim ona mi je više tip koji ne riskira, ovo je sad bilo izvanredno jer se svašta izdogađalo, ali nekako mi je bilo u skladu s njezinim likom da joj je to bio prvi put. Vjerojatno se varam
Emery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 00:38   #100
Kakve veze spol ima s činjenicom da je Clarke sveznalica koja na strahovito iritantan način iznosi svoje mišljenje što treba i ne treba napravit? Nije jedina koja je prošla sranja. Bellamy je gledao staru kako se prodaje da bi zaštitila Octaviu, ista mu je kao klincu nabila odgovornost da pazi na nju a kad joj je probao priuštiti malo zabave seka je završila u zatvoru, stara u vakumu, on izgubio mjesto u straži, postao domar i bio prisiljen ubiti nekoga (iako još ne zna da nije) da bi ostao blizu nje i pazio na nju.

Zašto je Clarke snažan lik a Bellamy naporan?! Nećemo dva standarda razbacivati naokolo.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.