Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2013., 03:51   #81
http://www.youtube.com/watch?v=3ATF_jAXdko
nije ni završila epizoda a već izašao promo za 4. ahahaha
Karlo7 is offline  
Old 26.06.2013., 03:53   #82
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ili to nema veze s Wildenom, što bi značilo povratak na famoznu nulu.
This! Najprije je A uzeo pištolj.

Još će ispasti do kraja da su Ali i Melissa potajno bile najbolje prijateljice

Hvala za reklamu s pizzom ABC family :gladnaa:
**Dora** is offline  
Old 26.06.2013., 03:55   #83
Quote:
**Dora** kaže: Pogledaj post
Baš me čudi


Quote:
Karlo7 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=3ATF_jAXdko
nije ni završila epizoda a već izašao promo za 4. ahahaha
Ajd to, nego kako ga ti prije iščeprka?

Btw. Melisina faca, ok, jel ovo baca na Queen of Hearts masku, kao neka podloga na koju su nalijepljena daljnja čuda?

Quote:
**Dora** kaže: Pogledaj post
Još će ispasti do kraja da su Ali i Melissa potajno bile najbolje prijateljice
Imale su obje veliku čast bit s Ianom, možda to zbliži.
Miss Gavella is offline  
Old 26.06.2013., 04:00   #84
Melissa mi je creepy skroz.

Žao mi je Emilyine mame.
Nuria Monfort is offline  
Old 26.06.2013., 04:02   #85
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Melissa mi je creepy skroz.
Ma ja Melissu obožavam skoro koliko i Spencer Sutra detaljnije, odoh sad štrebat
**Dora** is offline  
Old 26.06.2013., 04:04   #86
Quote:
Nuria Monfort kaže: Pogledaj post
Žao mi je Emilyine mame.
I meni, ali sam se nasmijala na onu sliku, bilo je jače od mene.

Čini se da je -A opet počeo s puštanjem glazbe na kraju i tako tim glupostima, u idućoj ako uzme bombon - ranit ću se.
Miss Gavella is offline  
Old 26.06.2013., 04:05   #87
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post




Ajd to, nego kako ga ti prije iščeprka?
volim biti u toku hahaha

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Btw. Melisina faca, ok, jel ovo baca na Queen of Hearts masku, kao neka podloga na koju su nalijepljena daljnja čuda?
Ne znam baš, ali baš se vidjelo da je Melissina faca heh


Quote:
**Dora** kaže: Pogledaj post
Ma ja Melissu obožavam skoro koliko i Spencer Sutra detaljnije, odoh sad štrebat
Kako se usudujes usporedivat njih dvi, Spencer
Sritno
Karlo7 is offline  
Old 26.06.2013., 04:12   #88
Quote:
Karlo7 kaže: Pogledaj post
volim biti u toku hahaha
Da ja mogu otvorit pet tabova na Chromeu, a da mi ne zakoči komp, isto bi bila.

Inače, sutra ću pisat detalje, Karlo, znam da ćeš ti postavit onu sliku policijskog panoa, uvijek stavljaš clue slike. Računam na tebe.

Idem i ja sad štrebat.
Miss Gavella is offline  
Old 26.06.2013., 11:11   #89
Dobra ep, ništa prenapeto, ali opet puno bolje nego što se da očekivati kako naginjemo ove sezone. Za početak odjeća-čini mi se da svaku ep izaberu jednu koju će grozno odjenuti, ovaj put Spencer - prvo ona vestica na početku i kasnije ona zelena haljina i bijele čizme, please somebody just kill me. Ostale su bile super obučene mi ovaj put. I Melissa.
Čini se da A ima na piku mame ovaj put... Emilyna mama, Ashley, Ella,Tobyjeva mama. Ashley se čini dosta krivom, ali možda opet i nije ga ubila, možda bude neki twist. Iako bilo bi grozno, ali zanimljivo vidjeti Hannu kako živi s tatom i njegovom obitelji. Kate bi joj svaki put spuštala - Bar moja mama nije nikog ubila. ! :
Melissa je deff intrigantan lik i ovo da su ona i Ali bile u istoj radnji je veliki plus teoriji da je ona RC. Jer više puta smo čuli da je ona u pozadini svega, pa i ovoga. Uvijek je tu negdje, ali joj ništa ne možeš točno prikačiti. I super izgleda i jel se meni samo čini il se njoj sviđa novi detektiv? Bili bi dobar par... Samo što se nadam da je ovaj lik dobar.
Ep je bila puno bolja bez Ezre i onaj Jake je dobar... fino je gledati Ariju bez te drame i mislim da je ovo prva ep u kojoj Ezra nije spomenut nijednom. :došaoitajdan:
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 26.06.2013., 11:21   #90
Jedna stvar mi nije jasna... Mislila sam da ćemo ovu scenu vidjeti u ovoj ep, ali nismo jer je Hanna tražila među maskama, a ne Aria, tako da mi nije jasno jel ovo iz sljedeće ep? https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...69494591_n.jpg
Ova slika je među promo slikama za ovu ep na fejsu PLLa

p.s. skužila sam po promu da je to za iduću ep promo slika... samo mogli su ih bar razdvojiti
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 26.06.2013., 17:01   #91
http://www.youtube.com/watch?v=Z2y4bvuhWrg sneak peek.


epizoda je bila ok.. nista posebno.. melissa kako je ta zena sppookkkkkyyyyyyy.. ono kad na kraju pita spencer koga bi birala.. pa ja bi je sakom zasarafila.. iam neki feeling da tako laze o svemu od pocetka.. sljedeca epka mi se cini dobra... jedva cekam.
__________________
....Oh honey, you didn’t even know me when you knew me....
littleliar is offline  
Old 26.06.2013., 18:05   #92
Odgledah.
Nije mi nešto bila epka, ali ponajviše jer mi je Emily digla tlak s onim okretanjem leđa mami i onda joj se još ova ispričava šta ju je za ruku primila. Trebala ju je u auto zgurat.

Isto mi je i s Calebom to sve išlo na živce. Eto, sad će on, kao princ na bijelom konju, objasniti čovjeku duplo starijem od sebe što mu je raditi.

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ella se pojavila čisto da nam daju da znanja da je opet neće bit jer ode s dečkom.
Komotno su mogli reći da je bila i vratila se iz Austrije. Nitko ne bi posumnjao.

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Btw. ovaj policijski pano ćemo morat dobro razradit sutra i idućih dana.
Ja moram istaknuti jednu stvar.
Kraj Monine slike piše: Cyber stalker. Radley staff uncooperative. Why? I crta ide prema Dr. Sullivan.

Zato jer su psihići upetljani u sve!

Evo što piše kraj svake slike (malo sam si dala truda):
Wilden - Was he looking to solve or conceal? Wildens activity continues after Garretts homicide. Complicit? Extortion? Disciplinary hearing in November.
Alison - Why no complete medical records?
Spencer - Most to gain? A.D. threatened by S.H. S.H. threatened by A.D. Power play?
Hanna - Arrested. No record.
Aria - Other man? (i na njoj je post it koji pokazuje na Spencer gdje piše: Would do anything for her)
Emily - Lighthouse gun (pokazuje na Caleba)
Mike - Sealed record. Robbery of Garrett Reynolds apartment. (i nešto što ne mogu dokučiti)
Wren - "Dr." Kingston (ovo s navodnicima mi je )
Melissa - Medical records. Iznad nje piše: Locate doctor. Too smart to get caught. Set up?
Noel - Party complaint. School action challenged. J.M. relationship started when?
Jenna - Alibi?
Ashley - Check NY city mileage. Seen at restaurant. Relationship?
Garrett - Theater mgr. I.D. of Garrett also fits Wildens timeline.

Kraj slike lopate piše: Did "W" lie about the car? I još nešto kraj Dr. Sullivan, ali nisam uspjela dokučiti.

Najzanimljivije mi je ovo s Wrenom. A i ovo s Melissom pokazuje da je možda malo poremećena.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 26.06.2013., 18:27   #93
serija je izgubila potpuni smisao,5 sezona o A timu??nakraju ce sasvim netko banalan biti u A timu,a i Alison ili njena sestra blizanka vode igru,uz pomoc Melisse i jos likova koje sam zaboravio jer se pojave svakih 10 epizoda:S. Uglavnom razocaran sam
__________________
bilo kad i bilo gdje...
zigzagplavi is offline  
Old 26.06.2013., 18:28   #94
Najbolje bi bilo kad bi se otkrilo da su svi mrtvi živi i da je to sve spletka odraslih da djecu nauče da ne treba lagati.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 26.06.2013., 19:20   #95
Vezano za ploču:
Kako znaju da su Mona i Toby povezani?
Je li ovo uopće Wrenova slika? ne liči mi baš na njeg. Navodnici su tu možda jer je još student,...
Zašto ezra nije na ploči već je samo other man kraj Arije, pa pol Rosewooda zna za njih?

I zadnje zar im na setu uvijek ista osoba sve piše jer na ploči ima puno velikih T u riječima, što je A rabio u nekim porukama. Slučajnost ili ne?
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 26.06.2013., 19:25   #96
Quote:
BlueSka kaže: Pogledaj post
Vezano za ploču:
Kako znaju da su Mona i Toby povezani?
Je li ovo uopće Wrenova slika? ne liči mi baš na njeg. Navodnici su tu možda jer je još student,...
Zašto ezra nije na ploči već je samo other man kraj Arije, pa pol Rosewooda zna za njih?
Je, Wren je na slici, gore desno od Iana.
A ne znam da su navodnici zbog toga.

Nema Ezre, a bome ni Jasona nisam nigdje snimila.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 26.06.2013., 21:18   #97
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Nije mi nešto bila epka, ali ponajviše jer mi je Emily digla tlak s onim okretanjem leđa mami i onda joj se još ova ispričava šta ju je za ruku primila. Trebala ju je u auto zgurat.
Trebali su njih roditelji bolje "pritegnut" svo ovo vrijeme inače, a od Emily me iznenadilo u ovoj epizodi, nije mi ona djelovala takva plus njoj je majka jedna od normalnijih za razliku od npr Ashley koja je svima mama snova, a meni je najgori mogući primjer djetetu, možda i gora od mame Dilaurentis.

Ok, koga lažem, Dilaurentisovi su najluđi.

Quote:
Zato jer su psihići upetljani u sve!

Oplakah kao što uvijek oplačem kad spomeneš psihiće.

Quote:
Wren - "Dr." Kingston
Totalni mindfuck.

Quote:
zigzagplavi kaže: Pogledaj post
serija je izgubila potpuni smisao,5 sezona o A timu??
A o čemu će drugom bit , A tim je jedino što drži ovu seriju, kao što je već jednom Blueska rekla, serija osim toga nema šta za ponudit.
Miss Gavella is offline  
Old 26.06.2013., 21:20   #98
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post



Oplakah kao što uvijek oplačem kad spomeneš psihiće.
Prije ili kasnije ću bit u pravu.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 27.06.2013., 09:23   #99
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post

epizoda je bila ok.. nista posebno.. melissa kako je ta zena sppookkkkkyyyyyyy.. ono kad na kraju pita spencer koga bi birala.. pa ja bi je sakom zasarafila.. iam neki feeling da tako laze o svemu od pocetka..
Ne znam zašto ali baš mi je bila super u ovoj epizodi. I ne znam zašto ali imam filing da ona puno stvari zna i da je dosta toga napravila, ali da ne želi zlo Spencer već da joj želi na neki način pomoći. Pogotovo ako zna neke tajne. Ubijete me, ali takav sam dojam stekkla jučer, gledjaući je. I baš je bila zgodna. Moram to naglasiti.

Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Najbolje bi bilo kad bi se otkrilo da su svi mrtvi živi i da je to sve spletka odraslih da djecu nauče da ne treba lagati.
PREDOBRO BI BILO!!!!!!



Dodala bih još nešto za ovu epizodu - bila mi je ok. Zadovoljna sam! Ne kužim zašto je Emily onako regirala, ali očito im je to trebalo da bi kasnije mogli napraviti da će im doći socijalna služba jer je kao Pam bila gruba prema kćeri. Ono - not! Trebala ju je zašamarat i na noge ugurat u auto.
A kad smo kod izrade maske - meni je to bilo preglupo. fakat su te cure blesave. rade sve i svašta, a ne saznaju ništa. Stvarno su lake.

Onaj Ariji momak mi je mmmmmmm.....predobar!! Ja bi ga malo za sebe!

Dakle, očito je da je Tobyjeva mama ubijena. To su nam indirektno rekli.
ALi ne kužim, kad je ona umrla? Prije nego je Alison nestala ili?? Malo sam se u toj priči pogubila.

Još bu ispalo da je glavni A. mama od Tobya. Koja bi to ludnica bila! Doslovce!!!
__________________
"Zašto se tako grčevito trudiš da se uklopiš kad si rođen da se ističeš."
shorty is offline  
Old 27.06.2013., 11:53   #100
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Trebali su njih roditelji bolje "pritegnut" svo ovo vrijeme inače, a od Emily me iznenadilo u ovoj epizodi, nije mi ona djelovala takva plus njoj je majka jedna od normalnijih za razliku od npr Ashley koja je svima mama snova, a meni je najgori mogući primjer djetetu, možda i gora od mame Dilaurentis.

Ok, koga lažem, Dilaurentisovi su najluđi.
Bass mama od Hanne mi je grozna nekako... uh, a mama Dilaurentes je caknuta


Quote:
shorty kaže: Pogledaj post
Dakle, očito je da je Tobyjeva mama ubijena. To su nam indirektno rekli.
ALi ne kužim, kad je ona umrla? Prije nego je Alison nestala ili?? Malo sam se u toj priči pogubila.
Ovo s Tobyevom mamom ni ja ne kuzim... kakve veze ima A s ubojstvom koje se dogodilo davno...
Na kraju bude ispalo da A ima 99 godina i da je maltretirala ljude jos prije, a ne samo ove 4.... i da je odgovorna za sve kaj se dogadjalo njihovim roditeljima, bakama, dedama i kaj sve ne...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.