Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2014., 15:55   #41
Quote:
klodet kaže: Pogledaj post
Jesu ti (jako lošu, inače) epizodu ukvarila i ostala spominjanja privatnih života posade broda?
Ne, već samo spomenuta obamovska agenda guranja pederluka u svaku seriju i film. Toliko.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.06.2014., 18:15   #42
Slažem se s Martokom. Nama većini homoseksualci ne smetaju tj. nismo homofobi ali u novije vrime svaka ali baš svaka serija mora imati gay par. a to pomalo ide na živce.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 18:32   #43
Pa možda jer i ima toliko homoseksualaca inače? Nekad su i crnci smetali u svakoj seriji...
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 18:39   #44
Scenaristi sigurno imaju popis koga moraju staviti u seriji. Sve rase moraju biti zastupljene a u zadnje vrijeme i sve seksualne manjine Još malo pa će morati biti zastupljeni i vegetarijanci, pagani, pastafarijanci, specisti, mazohisti, sadisti....

Koga više boli kuki koje si boje kože ili gdje ga turaš, bilo bi bolje da izaberu kvalitetnije glumce i pametnijeg scenaristu.

Još malo pa neće moći sastaviti seriju bez većeg broja likova jer sve moraju pokriti

Iako, možda se spetlja sa doktoricom...to ne bi bilo loše
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 18:46   #45
Po Wikipediji, na brodu je 217 članova posade.
Ako zaista mislite da je jedan gej par na 217 ljudi nerealno forsiranje gej agende, onda morate češće izlaziti iz kuće. Ili rjeđe.

A serija mi se nije nimalo svidjela, unatoč postapokaliptičnom scenariju kakve obično volim. Nije dovoljno dobra da je gledam zbog kvalitete, nije dovoljno loša da je gledam zato što je treš. Šteta.
klodet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 22:48   #46
Exclamation

Zamolit ću vas sve zajedno da nastavite civilizirano raspravljati o seriji i pripazite na vokabular kojim se izražavate.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje i izreći što mu ne odgovara sve dokle time ne krši bilo koje od temeljnih ljudski prava.

Jednako tako, svako bavljenje sugovornicima, umjesto temom - povlači sankcije tako da i to imajte na umu.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:44   #47
Mostow režirao a ja očekivao više od serije ! ne smeta me gay tematika ali moglo je i bez nje jer ovako ispada isforsirano kao dodvoravanje tj, da se netko ne bi uvrijedio ! Vizualno izgleda fino, fotografija je prekrasna ali na pola epizode kao da sam već sve saznao i sad samo po inerciji gledam ! vidjet ćemo
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:50   #48
Volim te ovakve serije ali par puta sam si povratila malo u usta pogottovo kad kapetan zavriš onaj svoj govor i onda onaj pita ako mu može salutirati.
Dobra mi je doktorica,mislila sam da bi se mogla spanđati sa kapetanom ali je oženjen.Doktor MC stemi je oćelavio ali još uvijek dobar.Ima mi malo previše patetike i ono uguravanje homoseksualnih prvava mi je bilo bez veze,pogotovo kad kapetan se trudi ostat ozbiljan dok ova blebeće o svojoj curi.Primjetila sam par propusta npr kad su na palubi i kapetan im govori kakva je situacija i da me jebeš tamo nije bilo 217 ljudi.Nastavljam dalje iako joj ne dava m previše šanse za nastavak.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:56   #49
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Volim te ovakve serije ali par puta sam si povratila malo u usta pogottovo kad kapetan zavriš onaj svoj govor i onda onaj pita ako mu može salutirati.
Dobra mi je doktorica,mislila sam da bi se mogla spanđati sa kapetanom ali je oženjen.Doktor MC stemi je oćelavio ali još uvijek dobar.Ima mi malo previše patetike i ono uguravanje homoseksualnih prvava mi je bilo bez veze,pogotovo kad kapetan se trudi ostat ozbiljan dok ova blebeće o svojoj curi.Primjetila sam par propusta npr kad su na palubi i kapetan im govori kakva je situacija i da me jebeš tamo nije bilo 217 ljudi.Nastavljam dalje iako joj ne dava m previše šanse za nastavak.
Skeleton crew upravlja brodom dok kapiten drži govor ostatku. Zato ih nije 217 na palubi.

Druga epizoda solidna, na trenutke pristojno napeta. Čak su i teroriste uspjeli ugurat u epizodu. Ima se goriva, ima se hrane, sad tek mogu počet.

Sviđa mi se ova shema sa Rusima. Na trenutak mi je serija podsjetila na SeaQuest, točnije osjećaj gledanja iste. Sviđa mi se kako napreduje, samo da izbace one linere i patriotizam i eto im serije.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:15   #50
Izdržala sam 20 minuta.

Pa kaže neki tamo: A kako ćemo mi znati da brod ima dovoljno goriva za prijeći Atlantik?

Kapetan odgovara (uz znakovit, zabrinut pogled) : Nikako. (tu ja čujem bubnjeve i trublje, napetost se može nožem rezati)

Onda više nisam mogla.

A vidim, tu se ozbiljno raspravlja o ovome. Kao da je dobro. I zanimljivo. I kao da ne pretvara mozak u kašu. I sve druge organe. Da bar ima onog bedastog šarma, kad je već tako glupo. Ali nema. Oni to misle najozbiljnije.

Čovječe, koji dobar posao. Prepišeš malo (jadnog) teksta iz scena iz dosadašnjih na vlas istih serija, nađeš nove glumce, ponovno serviraš to isto, i lova ti legne na račun.

Ja fakat ne kužim zašto se one dvije-tri budale muče napisati nešto novo. I sjede satima za kompom i istražuju, razmišljaju, pizde, mijenjaju, bacaju, pišu ponovo.

A vidi ovo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 20:41   #51
Ajme ova druga je tako loša.....ono, čovječanstvo izumire a oni se mlate sa al-qaedom i rusima

Već su nakon druge stigli na nivo patetičnosti ("ne pregovaramo sa teroristima" moment) koji mi je do sada držao falling skies, mislio sam da to nije moguće.

Naravno, obavezan je i lik koji donosi malo kaotičnosti jer nije vezan za vojsku. Naravno, svi takvi likovi nisu ošišani i obrijani

JEdino što još može spasiti seriju jest da se udruže sa rusima.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 20:50   #52
Serija je treš samo takav.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:05   #53
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Već su nakon druge stigli na nivo patetičnosti ("ne pregovaramo sa teroristima" moment) koji mi je do sada držao falling skies, mislio sam da to nije moguće.
Takve pizdarije trebaju izbacit. To im je trenutno najveća mana. Ostale nebuloze ignoriram u nadi da će s vremenom vidjeti da im ne trebaju jer kad naraste ovo bi mogla biti dobra serija.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 21:13   #54
Trebali bi ići u smjeru walking deada, bar što se tiče morala i preživljavanja.

No serija je tek počela, možda se opamete i shvate da apokalipsu preživljavaju sposobniji a ne moralniji
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 22:59   #55
Druga epizoda je pravi patetično klišejasti trash... Jebali ih Rusi i Al Qaeda da ih jebali...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:31   #56
I sama pomisao da bi Al-kaida se borila za frižider je dovoljna da zaroflaš, a da ne govorimo o operaciji na živo, đukeli koji je bitniji od pola posade i ciljanje rakete da pogodi samo polovicu skladiša.

Mislim, ti ljudi nakon bombe i te rakete ne bi trebali moći se dignuti iz kreveta idućih mjesec dana, al eto njih, ju es ej nejvi, orni i spremni za Ruse. Dobro da ne spominju Sovjete.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:18   #57
Kad ignoriram njihove patriotske gluposti meni je serija skroz dobra. Zasad mi se sviđa.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 18:03   #58
Meni je bolja druga od prve epizode... I bit će zanimljivo vidjeti rasplet sa Rusima.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 18:07   #59
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
I sama pomisao da bi Al-kaida se borila za frižider je dovoljna da zaroflaš, a da ne govorimo o operaciji na živo, đukeli koji je bitniji od pola posade i ciljanje rakete da pogodi samo polovicu skladiša.
nije raketa već 5"(127 mm) navodjeni top
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 18:15   #60
I kako to mijenja ostalo?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.