Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2015., 22:25   #81
Peta epizoda je bila najbolja i otkrila najviše do sad, a šesta bi mogla još više.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 08:29   #82
Quote:
Thorin kaže: Pogledaj post
Peta epizoda je bila najbolja i otkrila najviše do sad, a šesta bi mogla još više.
Da, ima i najbolju ocjenu na IMDB. Totalni obrat, ali i dalje mi nije jasno kako je šerif Pope susreo Terezu i Bena prije prometne nesreće.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 09:01   #83
Do sada sam mislio da se ovdje radi o nekom bizarnom vladinom pokusu ali ovo je bio šok.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 12:51   #84
Je, bome je ovaj skok u budućnost bio totalni WTF trenutak. Iako ja još nisam 100% uvjeren da djecu ne muljaju. Doduše, ne znam onda šta su one ruševine grada koje je šerif vidio. Kulisa? Hologram?

Ali da, ova epizoda je podigla stvari na višu razinu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 13:09   #85
Mislim da ono što su nam (odnosno djeci) objasnili ne treba uzeti zdravo za gotovo. Uvijek postoji šansa da je to sve lažno.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:15   #86
Quote:
Thorin kaže: Pogledaj post
Mislim da ono što su nam (odnosno djeci) objasnili ne treba uzeti zdravo za gotovo. Uvijek postoji šansa da je to sve lažno.
Ne bih rekao. Promo za iduću epizodu

https://www.youtube.com/watch?v=aMT8v-3evQk
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:01   #87
A onda valjda nije
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:22   #88
nije lažno.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:22   #89
Moguci spoiler iz promoa:

Iz promoa za sljedecu epizodu se vidi da je jedan dio Wayward Pinesa izgorio u nekim nemirima i da je to podrucje sad izvan pristupa. Mozda zato skrivaju pravu istinu od starije populacije i rigorozno kaznjavaju prekrsitelje. Tko zna koji im je vec ovo pokusaj repopulacije.
Last Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:27   #90
last hero pravo zboriš.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 16:53   #91
Slabašna mi je serija od 1. epizode, ali ovo me vjerojatno potpuno odvratilo od daljnjeg gledanja. Cijela 5. epizoda bila mi je debilna, a naročito onaj srednjoškolski kult prve generacije, sa svijećama i lupanjem u ritmu

Čudi me ovo relativno rano otkrivanje karata, tj. istine. Što će sad, smislit novu misteriju unutar misterije? Sve je nekako tanašno i neuvjerljivo, a i likovi su ko od šperploče.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 20:43   #92
meni se ne sviđa što su "istinu" tako rano otkrili...ali sigurno će to otkrivanje odvesti do novih zanimljivih stvari
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 20:50   #93
ja sam isto iznenađen bio što su ovako rano otkrili cijelu istinu. djelovalo mi je kao da gledam finale sezone

moram priznat da sam se sad navukao i jedva čekam sljedeću epizodu koja je inače tek za 2 tjedna :/
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 22:56   #94
O cemu vi pricate??? Rano??? Otkriveno na petoj od deset epizoda. To nije rano. Koliko ja znam sve su knjige "strpane" u ovih deset epizoda i serija ce zavrsiti s desetom epizodom.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 23:20   #95
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
O cemu vi pricate??? Rano??? Otkriveno na petoj od deset epizoda. To nije rano. Koliko ja znam sve su knjige "strpane" u ovih deset epizoda i serija ce zavrsiti s desetom epizodom.
Ne vjerujem da će ostati samo na jednoj sezoni. Mislim to bi bilo super ali...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 02:04   #96
Meni je i dalje zanimljiva...samo cu biti razocaran ako ne bude 2. sezone.

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 10:27   #97
Da,i ja sam pročitala da je zamišljeno kao mini serija od 10 ep. Nije rano jer sve sam ovo saznala kad sam čitala 1.knjigu,možda je i bolje da ne razvlače na xy sezona.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 15:11   #98
Gdje se može skinuti 5. epizoda s titlovima?
__________________
Blabla

Zadnje uređivanje meri lu : 13.06.2015. at 16:05.
meri lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 18:36   #99
srpske titlove za 5. imaš ovdje: http://titlovi.com/titlovi/wayward-pines-210177/
a gdje se može skinut .... na torrentima. ovdje se linkovi za takve stvari ne postavljaju.

btw. očekivao sam sve, samo ne ovo. nije mi bilo ni na kraj pameti da bi ovako nešto moglo ispasti.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 09:55   #100
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Da, ima i najbolju ocjenu na IMDB. Totalni obrat, ali i dalje mi nije jasno kako je šerif Pope susreo Terezu i Bena prije prometne nesreće.
U prvoj epizodi se pojavljuje David Pilcher u "normalnom" vremenu sa Ethanovim šefom, uglavnom trenutno sliči na prodavanje magle od Pilčera.

Neloša serija ali i atm dosta gluposti koje su dosta velike.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.

Zadnje uređivanje Ace Ventura : 14.06.2015. at 10:29.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.