Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2015., 02:56   #1
Bloodline (2015-2017)



Quote:
Netflix describes Bloodline as a “psychological thriller” that “explores the wounds and emotional demons that lie at the core of a contemporary American family.” The 13-episode season will focus on “a family of adult siblings whose secrets and scars are revealed when their black sheep brother returns home.”

When the eldest brother and black sheep of the Rayburn family returns home, he exposes the emotional demons that lie at the core of the family, threatening to tear them apart.

"This is a story about a family who at this point in their lives, in middle age or approaching middle age, their roles are changing, and cracks start to happen," he explained. "This is the kind of motor behind the thriller elements of the story."

With a stellar cast headlined by Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Norbert Leo Butz, Jacinda Barrett, Jamie McShane, Enrique Murciano, Sissy Spacek, and Sam Shepard, the 13-episode series is from executive producers Todd A. Kessler, Daniel Zelman and Glenn Kessler (Damages), and produced by Sony Pictures Television.

It is due to be released on 20 March 2015.
Bloodline | official trailer US (2015) Netflix
Bloodline - Teaser - Netflix
TRAKT
IMDB


Psihološki triler, my favourite
A do malo prije nisam ni znala za ovu seriju.
Vidjet ćemo šta će na kraju ispast.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 09.02.2015. at 22:05. Reason: sadržajno - stilistička nadopuna
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 07:24   #2
Jel gledao ovo tko? Da li valja?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 11:58   #3
Ja pogledala 3 epizode za sad...I jos uvijek mi je mrvicu dosadnjikava
Ali, keeping in mind da su autori isti oni koji su napravili (meni odlicnu) seriju "Damages", nastavljam gledati u nadi da ce poceti biti zanimljivo
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 01:10   #4
ja pogledao prvu epizodu. onako, nije loše ali sve mi djeluje previše stereotipno i već viđeno.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 11:55   #5
Meni je ovo jako dobro. Imam još dvije epizode za pogledati. Spora je serija tako da treba par epizoda da te baš uvuče ali meni je to ok. Jedino ne kužim što će bit u 2. sezoni jer sam vidio da je obnovljena serija. Bilo bi mi logičnije da je sve skupa gotovo nakon ovih 13 epizoda
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 04:24   #6
Odlična serija !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 10:58   #7
Zanimljivo kako je malo postova o ovoj Netflixovoj seriji, i po mom mišljenju potpuno nezasluženo.
Serija doduše ima sporu radnju ( ipak je to vrući i ljepljivi Florida Keys ) ali to daje neku draž seriji i drugačiji pristup bi po meni bio pogrešan.
Serija o obiteljskim tajnama, obiteljskim spletkama i uz to još malo kriminala.
Nije remek djelo ali zasigurno je vrijedno gledanja.
Moja ocjena serije je 7/10.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 00:55   #8
Jako dobra serija!

Lijepa igra karakterima. Ima tko da je gledao u zadnje vrijeme?
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 23:28   #9
Druga sezona solidne Netflix-ove serije "Bloodline" najavljena je za 27.05 2015. godine.
Po dobrom običaju pušta se istovremeno svih 10 epizoda.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:35   #10
Pogledala sam prvih nekoliko nastavaka na Netflixu, nije loše. Sviđa mi se. Zapravo, najviše mi se svidjelo to što kao znamo, a ne znamo što se dogodilo. Kul.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 01:12   #11
Jedva čekam 2. sezonu. Gluma u ovoj seriji je predobra.

Iako kraj 1. sezone me prilično razočarao, zapravo zadnje 2-3 epizode.

Očekvala sam nešto dobila ništa. Priča je krenula odlično, vukla je da gledaš dalje i dalje, a onda na kraju skužiš da zapravo nije vuklo nigdje.

Radnja je išla sporo, ali nadala sam se da se isplati, da će svaki ''Zašto'' biti odgovoren, ali dobila sam utisak da smo od scenarista dobili samo ''Zato što zato'' ili ''Jer nam se hoće''.

Jedva čekam 2. sezonu jer serija ima potencijala i nadam se da će možda taj potencijal scenaristi ovaj put iskoristiti.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 14:30   #12
Netflix danas pustio 2. sezonu serije "Bloodline"......2. sezona ima 10 epizoda.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 23:54   #13
Uopće se ne sjećam kraja prve sezone.. A znam da mi je bila super u početku. Bas nezz što se desilo a sad vidim da ima i druga sez

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 21:19   #14
Koji ludi kraj druge sezone
filmash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 02:30   #15
Ja ne znam koji k je ljudima u ovoj seriji pa da su svi tako sjebani!? Možda je to zbog ogromne vlage u zraku. A i sam krajolik mi se čini kao jedan od likova u seriji. Jedini član obitelji Rayburn koji nije negativan je ona sestra šta se utopila.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 18:35   #16
cim je zavrsila zadnja epizoda druge sezone, pomislila sam da ostavljaju prostor za trecu. nije potvrdjen nastavak, ali nije potvrdjen ni kraj http://tvseriesfinale.com/tv-show/bl...y-challenging/
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 20:58   #17
Upravo sam završila 2. sezonu i žao mi je što sam ikad i počela gledati ovu seriju.

Ne valja na nekoliko nivoa. Dobra strana serije su samo slike prirode i gluma.

Scenarij je živa koma, riječi koje izgovaraju, karakterizacija likova, priča i smjer u kojem priča ide.

Cijelu 1.sezonu su pričali o tome kako je Danny izuzetno opasan, svi su ga se bojali, od Meg do Kevina, kad se pojavio kod njih svi su postali napeti do nenormalnosti...Evo prošla je i druga sezona a ja vidim da je Danny manje više bio ok sa svima. I svi su i dalje nenormalno napeti.

U 2.sezonu su ko fol napeti hoće se otkriti tko je ubio Dannya, hoće ih Marco otkriti, ali Marco nema apsolutno nikakvih dokaza.
John može reći da je bio na plaži i tražio Dannya ali ga nije našao, na kraju njegovo tijelo je pronađeno na sasvim drugom mjestu, Dannyu su krimosi prijetili i bilo je pitanje dana kad će ga ubiti, nema razloga da bilo tko ide istraživati Johna.

Cijela serija se bazira na toj nekakvoj napetosti koju glumci pokazuju, ali u scenariju za nju nema povoda.

Povoda nema ni za umorstvo Dannya, zašto ga je John zapravo ubio

Serija je glupa do boli...
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 22:26   #18
Serija je ok ali ovu sezonu su razvukli ko' tijesto za štrudlu pa se malo pogubili u svakojakim flash backovima i emotivnim momentima, jebi ga radi para će razvlačit još koju sezonu
Lego-las is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 02:29   #19
Gledao, prvu sezonu..
Ali više nemam pojma o čemu se u detalj radi u seriji..
Malo dosadnjikava ali dobro napravljena serija..To sam zapamtio..

Probat ćemo drugu sezonu..
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 08:44   #20
Tako i kod mene.. Evo čeka na hardu valjda već mjesec dana, nije mi na pamet palo da ju počnem gledat

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.