Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2015., 22:57   #21
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Kakve sve gluposti neću pročitat...ajde opiši mi nekog lika, npr Trunksa, a da mu ne opisuješ fizički izgled.
Većina likova su jednodimenzionalni snagatori bez ikakve osobnosti
ili su perverznjaci

haha Goku najbolji lik iz animea, a nije ni najbolji lik u Dragon Ballu. Piccolo e

Akira bez premca..hjoj..možda je najutjecajniji, ali najbolji nije
Kakve gluposti pricas... Jedino je Roshi perverznjak, a svi likovi imaju svoju osobnost.
Meni najdrazi Goku i Vegeta.

btw dominantni postovi, wtf?


Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ali moram reći da mi je ipak DB puno zabavniji, nekako je totalno otkačen, raznolik je u usporedbi s DBZ, uvijek se nešto novo dogodi. U DBZ su ga pretjerali malo s levelima snage u zadnjoj sagi, Goku se doslovce pretvara u SS3 pola epizode konstantno puštajući krikove.
Sjecam se slabo te epizode.
Tada mu je Roshi govorio da mora prestat s power upom da nebi Zemlju unistio.
Zanimljivo da izvorni Saiyani mogu dogurat do faze SS4 (ne racunajuce i razne fuzije za jos jace), dok njihovi potomci koji su mijesanci do SS2 samo.

Bila mi super epizoda kada je mali Gohan jednom rukom ubio Cella uz pomoc Gokua koji je bio u ghost formi uz njega jer je Goku poginuo.

Btw nije bas offtopic, prica se o DB sagi kao cjelovitoj.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 23:02   #22
Roshi stari perveznjak. Kad je htio onu što kiše pa se ova pretvori u onu ludaču

To mi je isto sjajno kod DB-a. I humor, o ozbiljnost, ma sve na jednom mjestu. Likovi različiti, unikatni.

Da, Goku i Vegeta. Vegeta je isto jako zaslužan za popularnost jer je došao kao zlikovac da bi s vremenom postao neka vrsta anti heroja. Odličnu su priču složili s njim.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 23:02   #23
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Kakve gluposti pricas... Jedino je Roshi perverznjak, a svi likovi imaju svoju osobnost.
Meni najdrazi Goku i Vegeta.

btw dominantni postovi, wtf?
Svi su perverznjaci skoro, ali je to suptilno pokazivano. S Roshiem je nabijano gledatelju u lice radi komičnog oduška
Opiši mi te osobnosti, bez da opisuješ izgled, hajde. U par rečenica

wtf, nemoj pokušavat skužit značenje poruka koje nisu upućene tebi
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 00:08   #24
@Remam

Podrazumijeva se Brotherhood kada se govori o FMA.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Tada mu je Roshi govorio da mora prestat s power upom da nebi Zemlju unistio.
Zanimljivo da izvorni Saiyani mogu dogurat do faze SS4 (ne racunajuce i razne fuzije za jos jace), dok njihovi potomci koji su mijesanci do SS2 samo.

Bila mi super epizoda kada je mali Gohan jednom rukom ubio Cella uz pomoc Gokua koji je bio u ghost formi uz njega jer je Goku poginuo.

Btw nije bas offtopic, prica se o DB sagi kao cjelovitoj.
Je, tako je nekako bila spika. Meni je onaj Ginyu force i njihov entrance bio urnebesan. Ipak mi je najbolji Namek pa onda Cell saga, Buu tek na kraju, najgora makar i ta ima svoje čari. Vegeta je jeben lik, dosta kompleksan, meni je na Nameku bio vrh, krao kugle, mučki ubijao...Frieza je jedan od najboljih negativaca ikada, pri početku gleda zašto se tog invalida u kolicima svi boje, no kada s prstićem uništava planete.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 00:12   #25
I ne znam jel ste skužili da imaju dva soundtracka, Američki i Japanski, meni potonji dosta bolji i baš ću pokušati naći na netu epizode pa tokom ljeta kada ulovim vremena nabacim maraton.

https://www.youtube.com/watch?v=RvSD3pRo5e0
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 00:46   #26
Kaj sve svađate tu kada svi znaju da je Lina Inverse najbolji lik
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 02:20   #27
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Je, tako je nekako bila spika. Meni je onaj Ginyu force i njihov entrance bio urnebesan. Ipak mi je najbolji Namek pa onda Cell saga, Buu tek na kraju, najgora makar i ta ima svoje čari. Vegeta je jeben lik, dosta kompleksan, meni je na Nameku bio vrh, krao kugle, mučki ubijao...Frieza je jedan od najboljih negativaca ikada, pri početku gleda zašto se tog invalida u kolicima svi boje, no kada s prstićem uništava planete.
Ginyu force je imao potencijala bit dobar team setup protivnika, ali ona njihova plesna tocka je sve kvarila
Ginyu lik je bio pickast kad je imao onaj transfer tijela sa Gokuom netom prije nego je dopustio da ga prebiju.

Vegeta je zajeban lik ali u dobrom smislu. Ima likova kojima prepotentnost ne lezi, al Vegetu bez toga nebi mogao smislit, dio je njegove osobnosti.
Egoisticni princ koji misli da je nenadjebiv, ali dobar dio svog zivota je i bio.

Da, za Freezu je i meni bilo neobicno zakaj se svi njega boje. Niskog je rasta i jos sjedi u onom lebdecim kolicima pa je velicine Gohana dok je bio mali.
Imao je tad power level oko 500k, sta je bilo skoro 10 puta vise od Vegete.

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kaj sve svađate tu kada svi znaju da je Lina Inverse najbolji lik
Ako cemo o najboljim anima piconama onda je tu vrh Sailor Moon.
Sram me kaj uopce znam ko je ona
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 04:48   #28
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ako cemo o najboljim anima piconama onda je tu vrh Sailor Moon.
Sram me kaj uopce znam ko je ona
zašto te sram? zato što je uspio reboot Sailor Moon u Japanu su sigurno Toei dali motavaciju da i s ovim krenu.

Uglavom žele zaradit od svojih nostalgičnih animea Ali veselim se ovome. Koje filmove se treba pogledati prije?
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 05:03   #29
Sram jer je to bila serija za klinke, odnosno teenagerice Al na nju sam naletio dok bih gledo razne animirane ko klinac na RTL2.

Kaj se filmova tice pogledaj si Dragon Ball Z: Battle of Gods i trebalo bi Dragon Ball Z: Resurrection of F'' (F je Freeza) na koji se nastavlja nova serija, samo kaj njega jos nema nigdje za pogledat bez placanja po nekim stranicama.
Mozda kroz par mjeseci ili iduce godine bude dostupan, iako DB Super serija pocinje s emitiranjem u 7. mjesecu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 06:12   #30
DB i DBZ su dva različita serijala i svaki od njih ima svoju vrijednost. Meni je DBZ najdraži anime ikad (ne kažem da je i najbolji) i nikada neću reći za njega da je sranje, previše je tu vremena pred televizorom i gledanja njemačkog RTL-a provedeno i utrošeno za vrijeme ranog djetinjstva da bih tu blatio uspomene, a serijal stvarno ima kvalitetu, iako zna biti naporan u nekim momentima (borbe protiv Cella i Buua). Iz tog se razloga jako radujem DBS-u i jedva čekam vidjeti likove animirane moderno a da nisu prikazani samo u sklopu nekog filma ili specijala od pola sata.

mah11 je pričao nešto o soundtracku, meni je puno bolji japanski (i originalni opening), američki mi je previše cheesy, kao da je rađen za akcijske B-filmove osamdesetih, ali moram priznati - Perfect Cell's theme je nešto najjebenije što sam ikad čuo.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 06:40   #31
Ovo imam na playlisti na mobitelu kad radim deadlift u teretani

https://www.youtube.com/watch?v=WIXKJco85Pc

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
DB i DBZ su dva različita serijala i svaki od njih ima svoju vrijednost. Meni je DBZ najdraži anime ikad (ne kažem da je i najbolji) i nikada neću reći za njega da je sranje, previše je tu vremena pred televizorom i gledanja njemačkog RTL-a provedeno i utrošeno za vrijeme ranog djetinjstva da bih tu blatio uspomene, a serijal stvarno ima kvalitetu, iako zna biti naporan u nekim momentima (borbe protiv Cella i Buua). Iz tog se razloga jako radujem DBS-u i jedva čekam vidjeti likove animirane moderno a da nisu prikazani samo u sklopu nekog filma ili specijala od pola sata.

mah11 je pričao nešto o soundtracku, meni je puno bolji japanski (i originalni opening), američki mi je previše cheesy, kao da je rađen za akcijske B-filmove osamdesetih, ali moram priznati - Perfect Cell's theme je nešto najjebenije što sam ikad čuo.

ova od Cella isto predobra za trening morat ću je dodat na playlistu
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 07:58   #32
Meni je Cell storyline bio super. Volio sam Androide i Cell mi je bio zanimljiv. Ne ko F naravno. Buu mi je već bio naporan
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 08:05   #33
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Vidim da je kompleksnost Piccolovog lika tebi neshvatljiva.

Oh, neki engleski citat si stavio, onda je sigurno istina!

To ovdje samo moderatori moje argumentirane dominantne postove tumače kao vrijeđanje, a ti ne odgovaraš možda jer nisi pogledao dovoljno animi da bi bio neki stručnjak i da imaš argumente nekakve protiv mojih?
Jedno je čitat recenzije i mišljenja drugih ljudi po internetima, a drugo je ustvari odgledati i doživjeti neku seriju/film, stvoriti svoje mišljenje.

Jedan Avatar The Last Airbender pojede Dragon Ballove za doručak
kao i sve stvar je ukusa. Meni je DB bio prvi anime i uvijek će mi biti najdraži. Kao klinac sam često sanjao da sam Goku i da letim uokolo na oblačiću
Ali kao lik Picolo je najviše razvijan. Goku je uvijek u biti ostao onaj mali divljačić

@drboz
Meni je Buu bio toliko naporan da ga nikad nisam cijelog pogleda. Previse su ga razvukli
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 08:53   #34
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
DB i DBZ su dva različita serijala i svaki od njih ima svoju vrijednost. Meni je DBZ najdraži anime ikad (ne kažem da je i najbolji) i nikada neću reći za njega da je sranje, previše je tu vremena pred televizorom i gledanja njemačkog RTL-a provedeno i utrošeno za vrijeme ranog djetinjstva da bih tu blatio uspomene, a serijal stvarno ima kvalitetu, iako zna biti naporan u nekim momentima (borbe protiv Cella i Buua).
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
kao i sve stvar je ukusa. Meni je DB bio prvi anime i uvijek će mi biti najdraži. Kao klinac sam često sanjao da sam Goku i da letim uokolo na oblačiću
Ali kao lik Picolo je najviše razvijan. Goku je uvijek u biti ostao onaj mali divljačić
Da, sve ja to razumijem, ali kao što je good kid rekao, može biti najdraži anime, to je ok, ali proglašavat ga najboljim je stvarno smiješno, pogotovo kakve genijalne serije su kasnije nastale, Dragon Ball Z u usporedbi s njima izgleda stvarno smiješno i loše
I ja sam mislio da je Dragon Ball najbolji anime kad sam imao 12 godina i nisam ništa drugo pogledao, ali onda se pogledao Bebop, Evangelion, FMA, itd itd..
Nostalgija je jedno, kvaliteta je drugo.
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 09:47   #35
Čestitam Bebopa sam gleda ali nisam moga do kraja. Posta mi dosadan.
Nostalgija tj. emocije dosta utječu na odabir

Ovo već postaje rasprava za temu Anime
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 10:37   #36
Jadan Krilin će opet izgleda poginuti negdje u novim epizodama
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 12:35   #37
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Da, sve ja to razumijem, ali kao što je good kid rekao, može biti najdraži anime, to je ok, ali proglašavat ga najboljim je stvarno smiješno, pogotovo kakve genijalne serije su kasnije nastale, Dragon Ball Z u usporedbi s njima izgleda stvarno smiješno i loše
I ja sam mislio da je Dragon Ball najbolji anime kad sam imao 12 godina i nisam ništa drugo pogledao, ali onda se pogledao Bebop, Evangelion, FMA, itd itd..
Nostalgija je jedno, kvaliteta je drugo.
Evo ja kažem da je najbolji i najdraži. I shvati da je to drugačije mišljenje. Koliko puta te već moderator upozorio radi ovakvog bezobraznog nametanja i ti opet po starom. Ako je tebi evo Sailor Moon koji je gore spomenuit ne u kontekstu najboljeg, ali ako je tebi ili nekomo to najbolji, neka. Što sad. Ljudi se poput tebe naljute jer netko ima drugačije mišljenje. Svašta će se ovdje pročitat.

Tako da DB, DBZ, One Piece, Bebop i Akira kao film su mi najbolji, a Goku najbolji lik pa ti i dalje ovako bezobrazno uljeći.

Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
DB i DBZ su dva različita serijala i svaki od njih ima svoju vrijednost. Meni je DBZ najdraži anime ikad (ne kažem da je i najbolji) i nikada neću reći za njega da je sranje, previše je tu vremena pred televizorom i gledanja njemačkog RTL-a provedeno i utrošeno za vrijeme ranog djetinjstva da bih tu blatio uspomene, a serijal stvarno ima kvalitetu, iako zna biti naporan u nekim momentima (borbe protiv Cella i Buua).
Cell faza mi je odlična. Priča, likovi su rasli i Cell kao Cell mi je bio dosta jeziv.

Quote:
Hades kaže: Pogledaj post
Da, za Freezu je i meni bilo neobicno zakaj se svi njega boje. Niskog je rasta i jos sjedi u onom lebdecim kolicima pa je velicine Gohana dok je bio mali.
Imao je tad power level oko 500k, sta je bilo skoro 10 puta vise od Vegete.
Mislim da su se ti power leveli prestali brojat nakon Namek (Frieza) sage. Ma Frieza kao negativac je bio najbolji.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 12:58   #38
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Evo ja kažem da je najbolji i najdraži. I shvati da je to drugačije mišljenje. Koliko puta te već moderator upozorio radi ovakvog bezobraznog nametanja i ti opet po starom. Ako je tebi evo Sailor Moon koji je gore spomenuit ne u kontekstu najboljeg, ali ako je tebi ili nekomo to najbolji, neka. Što sad. Ljudi se poput tebe naljute jer netko ima drugačije mišljenje. Svašta će se ovdje pročitat.
Gle, ja sam pogledo 100-tinjak animea pa znam o čemu pričam, koliko si ih ti pogledao? Nije nametanje nego znanje i iskustvo, nit sam se ja naljutio nego samo iznosim činjenice o seriji koja je scenaristički jako loša, ima iste/slične likove bez osobnosti (čast izuzecima), dosadne scene borbe pune fillera, svaka saga je copy/paste prijašnje, itd.
Ti jedini tu napadaš i optužuješ me za napade da bi sakrio svoje napadanje i nametanje, bolje se smiri i daj odi pogledat koji bolji anime (predlažem Kaibu recimo)
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:39   #39
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Potpis.

Iako ni ovaj nije loš https://www.youtube.com/watch?v=RZ6O4yvgQ3U
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:57   #40
Ne volim njemački jezik pa mi ne leži ti openingi, ali ovaj je dobro ukompiran.

Al koliko različitih unikatnih i originalnih likova DB, DBZ ima strašno nešto. Priča oko njih, emocionalna strana pa smiješna. Vrh.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.