Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2016., 02:16   #1
Lethal Weapon / Smrtonosno oružje (2016-2019)





Quote:
Based on the feature film of the same name. When Texas cop and former Navy SEAL Martin Riggs (Rectify's Clayne Crawford) suffers the loss of his wife and baby, he moves to Los Angeles to start anew. There, he gets partnered with LAPD detective Roger Murtaugh (Damon Wayans Sr.), who, having recently suffered a "minor" heart attack, must avoid any stress in his life.

Cast: Damon Wayans Sr., Clayne Crawford (Rectify), Jordana Brewster, Keesha Sharp Golden Brooks, Kevin Rahm, Chandler Kinney, Johnathan Fernandez, Dante Brown

Nova serija na FOX-u, ove jeseni/zime.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 12.05.2016. at 13:21.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 08:46   #2
Isuse... koji k!!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 14:25   #3
Znam da neče biti dobro kao film, jednostavno likovima nešto fali. Evo naprimjer
12 monkeys, uopče nije ko film, drugačije je previše je djetinjasto. Slično bude i ta serija.
Da nebude zabune ja jesam gledao 12 monekeys ali gledam kao nešto novo ne kao orginalne filmove.

Pogledajmo naprimjer star trek, 2012 i noviji. Oni koji su ljubitelji prethodnih serijala mrze nove filmove, zato jer nisu poštivali prošlost, previše toga su izmenili da je to prestao biti star trek kakav znamo. Ja mislim da su mogli rađe osmisliti novu seriju sa novim imenom nego upropastiti stare koje su polako gradile svoju popularnost. Jer stvar je u tome evo narpimjer novi filmovi od star treka imaju novu ekipu a izgubili su staru ekipu. Barem ja to tako vidim. Kada gledam star trek gledam nešto kao da jer riječ o star warsu.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 14:41   #4
Ako serija bude bazirana na humoru i izbjegavala ozbiljnost, mogao bi gledat.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 16:17   #5
Taj film je postojao u neka druga vremena i prilično sam skeptičan prema ovome. Ali dat ću priliku, sam nalov teme me vuče da ponovo pogledam neki od filmova
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 00:05   #6
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=cXZdEmvcFdU

Omojbože ne.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:38   #7
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Nisam mogao niti pogledati do kraja. Preloše.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 08:39   #8
Najbolji komentar:
"Riggs and Murtaugh are NOT back. Just a couple of dudes LARPing as them"
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 20:47   #9
Meni trailer čak ni ne izgleda loše hahah, mada mi ovaj što glumi Riggsa nikako uvjerljivo ne djeluje...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 20:53   #10
Ovo je toliko loše da se gleda
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 21:08   #11
Ne znam, ali meni je trailer dobar..

Nemojte me krivo shvatiti, puno toga ne štima sa serijom, ali to nema veze sa trialerom.
Riggs je običan adrenaline junkie lud koji slučajno ima poginulu ženu umjesto poremećenog jedva se držim da ne puknem lika iz filma..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 01:24   #12
Nemre to nitko osim Mel Gibsona, sori. Moglo bi bit zabavno ako bude jako puno tog bromance humora, al original je original i ne spadanu ovo doba, jbg.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 09:25   #13
Jednostavno ne.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 09:49   #14
Ovo je kao novi Ghostbusters, sranje koje nitko nije htio.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 23:21   #15
Meni je trailer skroz ok, ako primiienim djelomičnu amneziju i zaboravim na genijalnost filmova (izuzev četvorke koja je bila malo too much).

Likovi mi imaju dobru kemiju, ovako na prvu, a s obzirom da, budimo realni, mlađa publika vjerojatno ni nema pojma za filmovem naći će ovo svoju publiku ako baš ne bude suckalo.

Ja fakat vjerujem da će biti puno ekipe koja ć prvo poglrdati seriju pa onda škicnuti i film.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 15:34   #16
Jel netko gledao? Dojmovi?
Big_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 18:26   #17
ma ne mogu mi ovi dvojica glumit najdraži bromance iz filmova Mel je Mel njega niko nemože nadmašiti a nekako sumnjam i Glovera, jednostavno jadno je radit remejk
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 18:48   #18
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Znam da neče biti dobro kao film, jednostavno likovima nešto fali. Evo naprimjer
12 monkeys, uopče nije ko film, drugačije je previše je djetinjasto. Slično bude i ta serija.
Da nebude zabune ja jesam gledao 12 monekeys ali gledam kao nešto novo ne kao orginalne filmove.

Pogledajmo naprimjer star trek, 2012 i noviji. Oni koji su ljubitelji prethodnih serijala mrze nove filmove, zato jer nisu poštivali prošlost, previše toga su izmenili da je to prestao biti star trek kakav znamo. Ja mislim da su mogli rađe osmisliti novu seriju sa novim imenom nego upropastiti stare koje su polako gradile svoju popularnost. Jer stvar je u tome evo narpimjer novi filmovi od star treka imaju novu ekipu a izgubili su staru ekipu. Barem ja to tako vidim. Kada gledam star trek gledam nešto kao da jer riječ o star warsu.
Samo su pokvarili...

Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ako serija bude bazirana na humoru i izbjegavala ozbiljnost, mogao bi gledat.
Nikada više humor originala...

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Taj film je postojao u neka druga vremena i prilično sam skeptičan prema ovome. Ali dat ću priliku, sam nalov teme me vuče da ponovo pogledam neki od filmova
I ja jedva čekam da opet pogledam prve filmove.

Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Nemre to nitko osim Mel Gibsona, sori. Moglo bi bit zabavno ako bude jako puno tog bromance humora, al original je original i ne spadanu ovo doba, jbg.
To NIKAD neće biti kao original...

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ma ne mogu mi ovi dvojica glumit najdraži bromance iz filmova Mel je Mel njega niko nemože nadmašiti a nekako sumnjam i Glovera, jednostavno jadno je radit remejk
Najbolji serijal ikada...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 19:23   #19
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ovo je kao novi Ghostbusters, sranje koje nitko nije htio.
šablonizirana radnja, usiljen humor, dosadan i razvučen tijek, ono neuspješan slučaj kopiranja originalne filmske franšize kao i rush hour koji je propao prije neki dan a barem je tri puta bolji od ovog smeća.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 15:16   #20
Treba Mella Gibsona klonirati,
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.