Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 02:48   #4101
Borotalco crni, lijepo mirise, imam preosjetljiva pazuha i sve mi smeta..Borotalco jos podnosim...Prije toga sam koristila Balein kristalni kamen koji mi je poceo iritirati pazuha..Ne znam zasto, ni kako..
BJB16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 23:59   #4102
Quote:
FleurDelacour kaže: Pogledaj post
Javi, baš me zanima jesam jedina kojoj je koma
Javljam se na duznost.
Dakle, ja sam ga x puta kupila i koristila i tocno znam taj lagano puderasti miris. Ovaj novi koji sam dobila nema taj miris ali nema ni po ljepilu, slabo se osjeti.
Ono po cemu ga od prije pamtim je da se "odvrtao" i da je dezic izlazio kroz rupice onako vise kremast. Sada izgleda kao bilo koji dezic u stiku, uzasno je tvrd i tesko se ispire tijekom tusiranja.
To vise nije to ali ok, dobila sam, potrosit cu i vise nikad necu kupiti.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 10:16   #4103
I prije je bilo običnih stickova, kroz rupice je izlazila samo Platinum verzija. Ostalo je bilo Secret key.

Potrošila sam nedavno jedan takav Platinum s rupicama. Mislim da je bio rozi, ali sto mu gromova, ne znam točno. Uzela u Bipi kada su bili 1+1 gratis. Znam da nije bio loš, ali svejedno mi onaj drugi eno stoji. Ne vjerujem da se proizvod pogoršao, samo sam u međuvremenu našla bolje i funkcionalnije. Od Secreta je ostao samo taj nostalgični miris.

Inače me ta krema kod Platinuma malo živcira. Čini mi se da prlja odjeću.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 11:12   #4104
Ja ove obicne nikad prije nisam vidjela.
Ti kremasti su meni bas to, razlog za kupnju nostalgije radi. Iako da, prljali su odjecu ali svejedno sam ih rado kupovala jos kao puno mladja.

Ono sto nisam prokomentirala jucer je da ovaj koji ja imam ima bas dobru zastitu, ne usmrdim se ni malo.
Preksinoc sam ga stavila, zaboravila jucer ujutro i cijeli dan izdurala bez da sam se i sjetila uopce.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 16:16   #4105
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ja ove obicne nikad prije nisam vidjela.
Oni su bili prvi na tržištu dok je Secret još bio bitan te se reklamirao po TV-u. Stikovi su bili Secret Key. Onak bijeli, tvrdi i činili su mi se teško razmazivi iako sam kao balavica uvijek imala neki filing da su upravo takvi najmoćniji.

Tek kasnije je krenula propaganda i pomama za Secret Key Platinumom. To je bila totalna inovacija - krema koja izlazi kroz rupice. Ajme... Sve smo pričale o tome kao da je ne znam što! Naravno da smo se sve to htjele i nosale iako je ostavljalo tragove po odjeći, no tada to nije dolazilo u prvi plan i nije nas previše diralo (mama je prala odjeću, a i kupovala kada bi se ona uništila ).
Nakon toga se pojavio i Lady speed stick vjerojatno kao odgovor na Secret Key Platinum. I on je imao rupice, ali je proizvod koji je izlazio kroz rupice bio gelaste prozirne teksture. Svejedno mi nikad nije zaživio.

Ja ko TV kalendar!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 23:04   #4106
Upravo ovako kako si prvu varijantu opisala izgleda i ovaj.

Lady speed stick redovito u Srb kupim, to mi je uz NR najbolji stick svih vremena.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 15:37   #4107
Ma da? Nisam pojma imala da se još prodaje! Cool!
Pogledat ću kad sljedeći put budem tamo.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 16:03   #4108
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Javljam se na duznost.
Dakle, ja sam ga x puta kupila i koristila i tocno znam taj lagano puderasti miris. Ovaj novi koji sam dobila nema taj miris ali nema ni po ljepilu, slabo se osjeti.
Ono po cemu ga od prije pamtim je da se "odvrtao" i da je dezic izlazio kroz rupice onako vise kremast. Sada izgleda kao bilo koji dezic u stiku, uzasno je tvrd i tesko se ispire tijekom tusiranja.
To vise nije to ali ok, dobila sam, potrosit cu i vise nikad necu kupiti.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
E da, taj sa rupicama sam i ja prije koristila i prefin mi je bio miris, ali sad ga nigdje ne vidim. Pronalazim samo ove u sticku. Ako itko zna gdje ima ovih sa rupicama, neka javi
Dala sam mami da pomiriši, kaže da joj ne smrdi, ali da je malo čudan miris. Možda nije dobro skladišten pa sam ja naletila na pokvareni. Ili ja imam problem sa njuhom


Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ono sto nisam prokomentirala jucer je da ovaj koji ja imam ima bas dobru zastitu, ne usmrdim se ni malo.
Preksinoc sam ga stavila, zaboravila jucer ujutro i cijeli dan izdurala bez da sam se i sjetila uopce.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Hmm. Možda ću mu probati dati još jednu šansu

Hvala ti što si se sjetila javiti
FleurDelacour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 17:33   #4109
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Oni su bili prvi na tržištu dok je Secret još bio bitan te se reklamirao po TV-u. Stikovi su bili Secret Key. Onak bijeli, tvrdi i činili su mi se teško razmazivi iako sam kao balavica uvijek imala neki filing da su upravo takvi najmoćniji.

Tek kasnije je krenula propaganda i pomama za Secret Key Platinumom. To je bila totalna inovacija - krema koja izlazi kroz rupice. Ajme... Sve smo pričale o tome kao da je ne znam što! Naravno da smo se sve to htjele i nosale iako je ostavljalo tragove po odjeći, no tada to nije dolazilo u prvi plan i nije nas previše diralo (mama je prala odjeću, a i kupovala kada bi se ona uništila ).
Nakon toga se pojavio i Lady speed stick vjerojatno kao odgovor na Secret Key Platinum. I on je imao rupice, ali je proizvod koji je izlazio kroz rupice bio gelaste prozirne teksture. Svejedno mi nikad nije zaživio.

Ja ko TV kalendar!
vratila si me u srednjoskolske i studentske dane

ja sam trenutno na CL sticku za svaki dan...iako se dosta znojim i on to ne sprecava, ali u pamucnoj se robi ne usmrdim 10ak sati. Da se bar ne trujem toliko kad nije 30+°C
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 16:13   #4110
Postoji li neki dezić da je jači od rexona max protection ? A da nije muški
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:00   #4111
Moram pohvaliti Nuxe Bio beaute deodorant nakon nekoliko razlicitih vrsta isprobanih deodoransa bez aluminija ovo je jedini koji ima nekoga smisla. Neutralizira nezeljene mirise a ne sprjecava znojenje. Do sad je svaki prirodni dezic zavrsio u smecu jel me je jos vise usmrdio. dok je ovaj otkrice godine moje preporuke ako trazite aluminium free dezic
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:11   #4112
Jel koristi tko Lidera kremu?
Da li ona ima stetnih sastojaka?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 12:43   #4113
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Nivea dry u sticku!
E taj sam si sljedeći kanila kupiti, znači valja?
Trenutno imam Nivein Violet touch u sticku, al nekad imam osjećaj da samo malo miriši, ništa drugo, nemam pojma
Prešla sam na stickove jer me ubi ono sprejanje, ali kao da nisu dovoljno dobri kao sprejevi...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:18   #4114
Ja sam vec duze vremena na Niveinim roll onima.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 20:09   #4115
Jel netko možda probao nove olival dezice?
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:16   #4116
Ja stvarno više ne znam što isprobati.
Shvatio sam da se istom količinom znojim kada stavim antiperspirant ili obični deodorant, stoga sam se prebacio samo na deodorant jer je zdravije.
Jako se puno znojim ali na srecu znoj mi se ne osjeti.

Može li preporuka nekog dobrog dezica, ali da mi ne uništava odjeću (bijeli tragovi). Probao sam raznorazne; od dove muskih zenskih, garnier muskih/zenskih, oldspice, vichy. Svaki ostavi bijele tragove
camparoga72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 22:42   #4117
Quote:
camparoga72 kaže: Pogledaj post
Može li preporuka nekog dobrog dezica, ali da mi ne uništava odjeću (bijeli tragovi). Probao sam raznorazne; od dove muskih zenskih, garnier muskih/zenskih, oldspice, vichy. Svaki ostavi bijele tragove
probaj old spice odour blocker, ali u onoj tekućoj gel formuli. ambalaža je prozirna, kod znojenja ti neće nešto ludo pomoći, al miriše ugodno i svježe te ne ostavlja nikakve tragove na odjeći. evo to je ovaj.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 11:36   #4118
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
probaj old spice odour blocker, ali u onoj tekućoj gel formuli. ambalaža je prozirna, kod znojenja ti neće nešto ludo pomoći, al miriše ugodno i svježe te ne ostavlja nikakve tragove na odjeći. evo to je ovaj.
Hvala, bas cu probati. Davno prije sam koristio isti takav whitewater, lijepo mirise ali je dosta jak za odjecu.
Postoji li ovaj odor blocker ali da nije antiperspirat?

Ako nekog zanima, probao sam oldspice hawkridge, prekrasno mirise (na kokos podsjeca), ali nazalost ostavlja bijele tragove
camparoga72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 19:05   #4119
Quote:
camparoga72 kaže: Pogledaj post
Hvala, bas cu probati. Davno prije sam koristio isti takav whitewater, lijepo mirise ali je dosta jak za odjecu.
Postoji li ovaj odor blocker ali da nije antiperspirat?

Ako nekog zanima, probao sam oldspice hawkridge, prekrasno mirise (na kokos podsjeca), ali nazalost ostavlja bijele tragove
Ja koristim hawkridge godinu dana i ne ostavlja mi uopce bijelo, cak mi je blazi na kozi i odjeci od rexone cotton dry koju isto koristim godinama, a koja pak nazalost ostavlja bijelo
Napomena da govorim o dezicu u sticku, a ne spreju, sprejeve ne koristim od puberteta
mynah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:01   #4120
Do sad stalno Garnier samo mijenjam ih po redu ali sinoć sam si kupila Dove original sa plavim čepom jer ga već stvarno dugo nisam koritila i baš je fantastičan. Inače uvijek imam dva pa ih rotiram da se koža ne navikne.
PrincipessaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.