Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2012., 02:29   #161
Quote:
BuXx1304 kaže: Pogledaj post
da li mozda netko zna kad izlazi Counter Strike: Global Offensive?
ne zna se jos , igra je i dalje u Closed Beta fazi , mada se ocekuje ubrzo Open Beta ...
To je kolko ja znam , znaci nije 100%
Shillen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 16:32   #162
nije vijest... ali je zabavan clanak... poglavito za one koji su nekoc davno igrali
http://games.ign.com/articles/121/1219190p1.html
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 13:29   #163
Sprema li nam se novi Baldur's Gate?!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 14:11   #164
Give, give, give!!!
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 00:38   #165
Ass Creed III se dešava u Americi za vrijeme rata sa Britancima za neovisnost??? LOL
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:30   #166
Najnoviji Medal of Honor: Warfighter izlazi u mjesecu listopadu ove godine za PC, Xbox 360 i PS3. Meni je i onaj zadnji iz 2010 bio sasvim OK pa se radujem.
__________________
Potpis?
krszas is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:29   #167
Steam i mogucnost pripreme konzole iliti unified PCa? Gabe, Gabe
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 08:09   #168
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Steam i mogucnost pripreme konzole iliti unified PCa? Gabe, Gabe
GabeCube




SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 09:50   #169
CAD o istoj temi: http://www.cad-comic.com/cad/20120305
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 22:34   #170
Old school RPG od tvorca Baldurs gate i Fallout. http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:06   #171
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Old school RPG od tvorca Baldurs gate i Fallout. http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2
Nah, samo Fallout serijala...Bioware je napravio Baldurs Gate sagu...
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:15   #172
Donirao za Wasteland 2 i nadam se Day of the Tentacle 2 od Tim Schafera. (Snovi, snovi)
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:47   #173
Nikad mi nije bilo jasno zakaj se ljudi tolko uzbuđuju oko nastavaka nekih dobrih igra od prije 10 godina. Ak su prije 10-15 godina napravili dobru igru, zakaj svi po defaultu uzimaju da bu i nastavak sad jednako dobra igra?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:19   #174
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno zakaj se ljudi tolko uzbuđuju oko nastavaka nekih dobrih igra od prije 10 godina. Ak su prije 10-15 godina napravili dobru igru, zakaj svi po defaultu uzimaju da bu i nastavak sad jednako dobra igra?
Zato sto se radi o pionirima gaming industrije koji su radili igre na drugaciji nacin i gotovo sve igre (pogotovo Schaffer / Fargo) su bile kult i oblikovale danasnji gaming industry. Plus, kako imam 30kusurgodina, odrastao sam na tim igrama koje polovica gamera sa foruma nikad nije ni vidjela, cula a kamoli igrala pa za mene imaju sentimentalnu vrijednost.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:22   #175
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno zakaj se ljudi tolko uzbuđuju oko nastavaka nekih dobrih igra od prije 10 godina. Ak su prije 10-15 godina napravili dobru igru, zakaj svi po defaultu uzimaju da bu i nastavak sad jednako dobra igra?
Nemora biti jednako dobra ali samo mora biti bolja od modernih sranja kao Oblivion/Skyrim ili ME2/3 ili DAO2.

A koliko vidim lik je jebeno motiviran da baš to napravi. Neće biti FPS, neće imati romantic vampire i nećeš napadati s pticama

Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Nah, samo Fallout serijala...Bioware je napravio Baldurs Gate sagu...
Ok, onda Icewind dale.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:26   #176
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nemora biti jednako dobra ali samo mora biti bolja od modernih sranja kao Oblivion/Skyrim ili ME2/3 ili DAO2.

A koliko vidim lik je jebeno motiviran da baš to napravi. Neće biti FPS, neće imati romantic vampire i nećeš napadati s pticama
Nego open world top/izometrijska perspektiva koja je nestala iz danasnjih RPGova. Sto nam vise treba?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:28   #177
Jasno mi je sve to I sam sam po nekolko puta prolazil DotT (kad već phiber spominje želju za DotT2). Al puno vremena je prošlo. Ljudi se mijenjaju. U ono doba su bili kreativni i imali ideju. Ne znači da budu i sad imali dobru ideju Al isto tak ne isključuje mogućnost da igra bude jebena.
Ima jednake šanse biti i dobra i sranje, ko i sve druge igre, bez obzira na to ko ju radi, i bez obzira na činjenicu da je nastavak jebene igre.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:35   #178
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Jasno mi je sve to I sam sam po nekolko puta prolazil DotT (kad već phiber spominje želju za DotT2). Al puno vremena je prošlo. Ljudi se mijenjaju. U ono doba su bili kreativni i imali ideju. Ne znači da budu i sad imali dobru ideju Al isto tak ne isključuje mogućnost da igra bude jebena.
Ima jednake šanse biti i dobra i sranje, ko i sve druge igre, bez obzira na to ko ju radi, i bez obzira na činjenicu da je nastavak jebene igre.
Imas jednu malu razliku. Ovaj puta se radi o indy igri i to jos o indy igri koju financira autor i igraci. Zbog takvog fundinga a i trenda da je indy gaming bitna stvar - ima se puno veci respekt prema igracima, plus kao sto se vidi - itekako ce igraci imati upliva na sami development.

I taj studio, nije iza EA ili koga vec pa da se mora drzati rokova i izdati poluproizvod.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:58   #179
Ljudi su u dva dana skupili milijuncek koji su im donirali igraci, toliko o tome da danasnje trziste te igraci ne voli izometrijske igre na poteze, i da su Fallout i slicne igre zastarjele...nek neki studio proba istu stvar za neki fps ili neki slicni konzolaški shit pa da vide koliko ce skupiti.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:26   #180
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Ljudi su u dva dana skupili milijuncek koji su im donirali igraci, toliko o tome da danasnje trziste te igraci ne voli izometrijske igre na poteze, i da su Fallout i slicne igre zastarjele...nek neki studio proba istu stvar za neki fps ili neki slicni konzolaški shit pa da vide koliko ce skupiti.
Pa da to napravi Romero i obeća Doom igru ali ovaj puta pravu old school mislim da bi se našlo dosta ljudi koji ne vole moderne pucačine
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.