Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2012., 21:47   #81
Better Sungazing than shoegazing

Pozdrav svim Sungazerima !

Danas sam počeo sa tom fascinantnom tehnikom gledanja u Sunce, no nisam gledao 10 sek kao što bi trebalo nego 20 zbog toga što mi je odbrojavanje na mobitelu zaštekalo . Tih sam 20 sekundi odgledao cca 10 sek Sungazinga i nakon toga pauza od kojih 10-15 sekundi da zrihtam odbrojavanje kako bog zapovijeda i onda ponovno punih 10 sek. E sad me zanima da li netko zna kako da nastavim sutra : da gledam samo 10 sek ili da pređem napravim kao danas 20 ?
Možda to nije toliko bitno,ali s obzirom da do sada nisam dovoljno znanja sakupio možda bi me netko mogao savjetovati... a i da malo topic oživi
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 22:32   #82
Ništ strašno ako si gledao prvi put 20 sekundi, ali pošto je trebalo 10sekundi taj prvi dan, onda drugi dan probaj opet 20, pa dodaj po 10 sekundi svaki sljedeći dan. Znači ko da si prvi dan gledao 10. Tak bi ja napravila.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 09:58   #83
Thanks Annari.tako sam i mislio napraviti, najbitnije da nisam nesto zahebo u samom startu.nakon toga prvih 5 minuta sve sta sam pogledao bilo je zuto.psychedelic experience
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 11:04   #84
Quote:
drDIRHED kaže: Pogledaj post
Je li netko pokušao spojiti sungazing s nekom drugom tehnikom ili životnom filozofijom?
Možete za početak izloliti "Slava Ocu". Ta molitvica traje 10 sekundi. I onda brojiti na prste, te svaki dan povećati za jednu. A kada dođete na 45 minuta, onda se već može moliti cijela krunica Presvetog Srca Isusovog
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 19:52   #85
Glavobolja

Imam glavobolju od prvog dana SG-a . Danas je treci dan i morao sam uzeti nesto protiv bolova.
Nasao sam na netu da dolazi do glavobolje uglavnom zbog previse toxina akumuliranih u organizmu, no nigdje ne pise sto dalje raditi;da li nastaviti ili pauzirati dok glavobolja ne prođe ?
Mislim da je kontraproduktivno raditi SG i nakon toga uzimati tablete protiv bolova pa bih molio savjet ako itko nesto zna o tome.
Pisao sam HRM-u i njegovom timu ,ali mailovi se nisu uspijeli poslati jer im je navodno pun inbox.
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 23:52   #86
Quote:
wolfpack kaže: Pogledaj post
Imam glavobolju od prvog dana SG-a . Danas je treci dan i morao sam uzeti nesto protiv bolova.
Nasao sam na netu da dolazi do glavobolje uglavnom zbog previse toxina akumuliranih u organizmu, no nigdje ne pise sto dalje raditi;da li nastaviti ili pauzirati dok glavobolja ne prođe ?
Mislim da je kontraproduktivno raditi SG i nakon toga uzimati tablete protiv bolova pa bih molio savjet ako itko nesto zna o tome.
Pisao sam HRM-u i njegovom timu ,ali mailovi se nisu uspijeli poslati jer im je navodno pun inbox.
ne znam sa stajališta sungazinga, ali ako su toksini u pitanju evo ti preporuke za odličan detox, provjereno:

Victoria Boutenko - Zeleno za zdravlje
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 15:46   #87
Quote:
hanna69 kaže: Pogledaj post
ne znam sa stajališta sungazinga, ali ako su toksini u pitanju evo ti preporuke za odličan detox, provjereno:

Victoria Boutenko - Zeleno za zdravlje
daunlodano. hvala
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 17:08   #88
jeste li vi ljudi normalni?
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 20:25   #89
Quote:
carrie_b kaže: Pogledaj post
jeste li vi ljudi normalni?
ne, a ti?
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:27   #90
Helloo!
Malo je tiho na ovoj temi... Jeli ima koji praktikant zurenja u sunce?

Prikupila sam podosta vaznih podataka o SJ i sutra pocinjem
Dali ima netko tu iskusan ili manje iskusan da podijelimo iskustva?

@wolfpack Kako je nakon 15 dana?

Pozz
Kaydee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:46   #91
Jedna stvar koju sam zaboravila napisati wolfpack-u je da nakon gledanja obavezno treba prekriti dlanovima oči sve dok mu žuta točka od sunca nestane!
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 08:57   #92
@ Kaydee
zbog glavobolje sam malo usporio i kod zurenja nisam svaki put povecavao za 10 sek i nisam gledao svaki dan nego sam se polako privikavao. Ponekad bih povecao za samo 5 sek. Sada sam tek na 40 sek , ali i vrijeme je uglavnom oblacno zadnjih dana. Bolje je ne forsirati se i ici polako nego si samo stete napraviti.
Pronasao sam podatak da je najbolje popiti casu vode prije i poslije sungazinga da bi se ublazila glavobolja i oslobodili toksini.

@ Annari
Thanks.to nisam znao. Uglavnom bih samo zatvorio oci dok zuta tocka ne bi nestala.Ima li razlike?
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 09:13   #93
Quote:
Kaydee kaže: Pogledaj post
Helloo!
Malo je tiho na ovoj temi... Jeli ima koji praktikant zurenja u sunce?

Prikupila sam podosta vaznih podataka o SJ i sutra pocinjem
Dali ima netko tu iskusan ili manje iskusan da podijelimo iskustva?

@wolfpack Kako je nakon 15 dana?

Pozz
Došao ja i do pola sata nakon nekoliko mjeseci. Ali što se tiče zdravlja isti quratz kao i bez zurenja u sunce.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 14:14   #94
Osjecas li ikakve promjene? Mozda nekakve psihicke,fizicke promjene, bilo sto?
Ja sam zdrava pa ne ocekujem neke promjene tj najveca motivacija mi je lijecenje svoje kratkovidnosti te poboljsanje psihickog i fizickog stanja.. Nije sad da ocekujem da cu za par dana gledanja u sunce imat savrsen vid, ali i zasto ne, vrijedi probati, ali i mali pomak na bolje meni znaci puno.

Danas sam pocela.. pri gledanju osjetila sam trenutacnu glavobolju, mozda je to zbog dugogodisnjih obrazaca da je stetno gledat u sunce..neznam, al idem dalje
Kaydee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 22:58   #95
@wolfpack
Tek sam sada vidila tvoj post... evo meni je danas 3 dan, jucer sam preskocila, nema vise glavobolje... ma ja sam i prije gledala u sunce cesto, onako bezveze, dok zalazi, gledala bih i po pet min, nista mi nije bilo..jos
Kaydee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 10:49   #96
mene cesto boli pa moram voziti polako
caj od sipka isto pomaze protiv glavobolje koju uzrokuje detoksikacija, a evo i 1 fini clanak o sungazingu
http://sunlightenment.com/endocrine-...ing-sungazing/
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 21:35   #97
http://en.wikipedia.org/wiki/Trataka

eto malo da dobijete siru sliku o sungazingu..ja sam dosao do 10 minuta al sam onda prekinuo jer sam pogledao dokumentarac u kojem su hrm-a uhvatili kako jede u restoranu u san franciscu pa mi se nekako poljuljala vjera..inace sam se dobro osjecao poslje gledanja ,mozda i nastavim s tim uskoro..eto toliko od mene za sad
Neophyte30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 11:11   #98
HRM vjecito govori da cilj SG-a nije prestati jesti nego izljeciti sve fizicke, mentalne i duhovne bolesti. Imao je par vrlo dugih postova sto ne znaci da kad bi posteve prekinuo nebi jeo. Film Eat the Sun nisam jos pogledao jer ga ne mogu naci po torrentima, ali koliko sam shvatio film je vise protiv nego za. Ja jednostavno vjerujem da sve sto HRM govori je istinito i boli me znate vec sta ako je tamo neki konobar iz AMERIKE rekao da ga je vidio kako jede. Vise vjerujem jednoj osobi kao sto je HRM nego konobarima iz AMERIKE
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 12:34   #99
wolfpack imas ga na occult.bz site je zatvoren al imam ti ja invite ako te zanimaju opcenito meditacija vjera mistika i sl..tamo ima pun kufer samo takvog materijala..
Neophyte30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 14:08   #100
ako je samo to onda ne bas , ali ako ima i drugih fimova salji
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.