Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2005., 08:55   #21
Quote:
Potala kaže:
Odjebi, Vaso. Živcira me to iritantno blještavilo, previsoke cijene karata i svega što se nudi, 20 minuta trailera + reklame koje mi se NE GLEDA jer sam platila jebenu kartu za film.
Ajde reci koje kino u Zagrebu ne nudi ovo što si nabrojala?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:04   #22
Moj cimer također mrzi cinestar..ono kaže: američki shit, kokice i film! Kaže da mu je stoput draže pogledati film u onim starim kinima " sa dušom".

Osobno mislim da je takav stav jedna vrsta snobizma ali on se neslaže!!


btw...ja sam svojevremeno gleda Ramba u našem seoskom domu kulture...tooo je prava umjetnost a ne ovo hollywoodsko smeče!
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:07   #23
Quote:
u prolazu kaže:
Moj cimer također mrzi cinestar..ono kaže: američki shit, kokice i film! Kaže da mu je stoput draže pogledati film u onim starim kinima " sa dušom".

Osobno mislim da je takav stav jedna vrsta snobizma ali on se neslaže!!
Čovjek ima pravo na svoje mišljenje, ali u ovom slučaju samo ako kaže "MENI je bolje gledati...". Ako kaže "Bolje je gledati...." u općenitom smislu, ona se radi o snobizmu i preseravanju.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:09   #24
Quote:
robybaggio kaže:
Čovjek ima pravo na svoje mišljenje, ali u ovom slučaju samo ako kaže "MENI je bolje gledati...". Ako kaže "Bolje je gledati...." u općenitom smislu, ona se radi o snobizmu i preseravanju.
ne..momak se uvijek ogradi sa onim "MENI"...

jebiga...meni se recimo cinestar sviđa...mogu birati između pet filmova, super su im stolice ( prvo kino u kome udobno sjedim ) super ozvučenje....a što se tiče "fast food atmosfere"..ima nešto u tome..ali ja tamo dolazim pogledati film i umraku mi je svejedno!!
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:12   #25
Quote:
glupinickname kaže:
Meni je zao kaj se masovno zatvaraju sva ona mala kina po gradu. U bivsoj "Patriji" je tak sada uredjen ducan sa fukken kozmetickim proizvodima .
Patria je bila zakon
Nikad neću prežaliti što su je zatvorili... i držali ne znam koliko godina zatvorenu... i onda otvorili dm
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:22   #26
Quote:
Ava Adore kaže:
Patria je bila zakon
Nikad neću prežaliti što su je zatvorili... i držali ne znam koliko godina zatvorenu... i onda otvorili dm
prva zena protivnik dm-a
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:24   #27
Quote:
milk kaže:
prva zena protivnik dm-a


Pa neka ga otvore 20 metara dalje, ne u kinu
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:25   #28
Quote:
Ava Adore kaže:

Pa neka ga otvore 20 metara dalje, ne u kinu
20 metara dalje je moj stan ..
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:26   #29
Quote:
milk kaže:
20 metara dalje je moj stan ..
Pa kako sad, u Zagrebu?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:29   #30
Quote:
Ava Adore kaže:
Pa kako sad, u Zagrebu?
...pa moram spavat negdi kad dodjem u zg...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:32   #31
Quote:
u prolazu kaže:
Moj cimer također mrzi cinestar..ono kaže: američki shit, kokice i film! Kaže da mu je stoput draže pogledati film u onim starim kinima " sa dušom".
Taj naopaki underground snobizam mi je još gluplji od pravog snobizma
Da, stara kina baš imaju dušu, duša je izgleda drugo ime za loš razglas i prljavštinu i odvratne WCe.
Što se tiče cijene, 25 kn je ulaznica za Cinestar, do 16 sati i jeftinije, a u cijenu je uključeno i 3 sata free parkinga, to ne smatram skupim. A tko vas tjera da uzimate kokice i tacitose, nemojte uzeti ništa pa vam neće biti McDonalds.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 12:35   #32
Meni je CineStar prejeben. U postupku sam vađenja one prepaid kartice, i to mi je između ostalog isto jeben izum.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 13:09   #33
Quote:
banderas kaže:
Taj naopaki underground snobizam mi je još gluplji od pravog snobizma
Da, stara kina baš imaju dušu, duša je izgleda drugo ime za loš razglas i prljavštinu i odvratne WCe..

To se valjda zove fucking umjetnost!!
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 14:13   #34
Quote:
u prolazu kaže:
Moj cimer također mrzi cinestar..ono kaže: američki shit, kokice i film! Kaže da mu je stoput draže pogledati film u onim starim kinima " sa dušom".

Osobno mislim da je takav stav jedna vrsta snobizma ali on se neslaže!!
Ma to je zato kaj je alternativni snob. Sikuro ne zeli slusati nijednu pjesmu koja je na prvih 10 mjesta top liste.

Meni su Broadway i Cinestar totalno dobra kina: velka, cista, uredna. cinestar mi je posebno drag sa onim golemim fotelja - stolcima koje bi si najradije utrpo u rukskak na kraju predstave i otfuro si doma u dnevni boravak.

Da su skupi, jesu, al, jebiga, zato ja kokice i cugu vise ne kupujem u kinima nego u obliznjim ducanima. Broadway Tkalca mi je posebno drag po tome: kupis si fino kartu za kino, spustis se kat - dva nize, odes u konzum di imas siroku paletu junk fooda za kupit (Bobi flips 4.5 kume velka vrecica EHEJ!) , zemem si jos koktu, sve zbunkerisem u ruksak i natrag gore u dvoranu.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 14:34   #35
Quote:
glupinickname kaže:
Da su skupi, jesu, al, jebiga, zato ja kokice i cugu vise ne kupujem u kinima nego u obliznjim ducanima. Broadway Tkalca mi je posebno drag po tome: kupis si fino kartu za kino, spustis se kat - dva nize, odes u konzum di imas siroku paletu junk fooda za kupit (Bobi flips 4.5 kume velka vrecica EHEJ!) , zemem si jos koktu, sve zbunkerisem u ruksak i natrag gore u dvoranu.
još gurneš ruku u gače, podrigneš i vikneš "Let's force be with you!!"
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 14:58   #36
Quote:
glupinickname kaže:
Ma to je zato kaj je alternativni snob. Sikuro ne zeli slusati nijednu pjesmu koja je na prvih 10 mjesta top liste.

Meni su Broadway i Cinestar totalno dobra kina: velka, cista, uredna. cinestar mi je posebno drag sa onim golemim fotelja - stolcima koje bi si najradije utrpo u rukskak na kraju predstave i otfuro si doma u dnevni boravak.

Da su skupi, jesu, al, jebiga, zato ja kokice i cugu vise ne kupujem u kinima nego u obliznjim ducanima. Broadway Tkalca mi je posebno drag po tome: kupis si fino kartu za kino, spustis se kat - dva nize, odes u konzum di imas siroku paletu junk fooda za kupit (Bobi flips 4.5 kume velka vrecica EHEJ!) , zemem si jos koktu, sve zbunkerisem u ruksak i natrag gore u dvoranu.
Ista stvar je i u Sinisteru -> Taman stignem poharačiti Konzum a budale neka plačaju male kokicu i Janu 20 kn

Za tu lovu možeš kupiti grickalica za LOTR maraton!
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 15:11   #37
Valjalo bi se i malo podsjetiti stanja prije Broadwaya i Cinnestara. Kina su propadala, nitko živ nije išao u kina nego u videoteke. Tek su Broadway i Cinestar vratili ljude u kina, a Kinematografi Zagreb bi i tako propali i bez multipleksa jer im je vrijeme da propadnu.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 15:47   #38
Meni su na odličnim lokacijama i kina Zagreb i Europa. I sada se koji put tamo zaletim pogledati film. Nema gužvi.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 15:51   #39
Quote:
banderas kaže:
Valjalo bi se i malo podsjetiti stanja prije Broadwaya i Cinnestara. Kina su propadala, nitko živ nije išao u kina nego u videoteke. Tek su Broadway i Cinestar vratili ljude u kina, a Kinematografi Zagreb bi i tako propali i bez multipleksa jer im je vrijeme da propadnu.
ako ti je do podsjecanja otidji malo van zagreba :-)
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 16:26   #40
Ma, danas više odlazak u kino nema dušu, jebi ga.
Nekad si se namučio ko svinja da dođeš do karte, stajalo se u redu za neki bolji film od 3 popodne (!!) kada su se otvarale blagajne, pa ako si ipak spušio kartu - ostali su ti tapkaroši.
Onda si se nacrtal popodne7navečer u gradu, a obavezno si 2 km dalje moral kupit kokice i to nosit u dvoranu.
A onda si Boga molio da neki košarkaš ne sjedi ispred tebe, osim ako nisi imao specijalnu sreću, pa bio 'na brijanju'.

Joj, kad se sjetim 'Bilo jednom u Americi' u kinu Studio - malo, art kinašce u Vlaškoj...
Jednom sam tamo gledala 'Sex, laži i videovrpce', pa neka klinčadija bila razočarana, jerbo 'di je taj sex'!?

A tek kad su se za neki spektakl duple karte prodavale!!

E, 'gušti'...

Obijesni smo, je li?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.