Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2016., 10:19   #41
Quote:
Lego-las kaže: Pogledaj post
Film je ok i nema njen izgled veze s filmom, bilo bi mi ugodnije gledati nešto zgodnije ! Što je tu teško shvatiti ? A priznaj da si ti drkuckao na Johna Lithgowa !
Aflek je moj tip
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 11:42   #42
Mene zanima gdje je taj twist s braćom trebao biti. To se zna od prve sekunde kad se vide glumci. Ono s frendicom je ispalo fora, ali ovo s braćom... zar je to uopće trebao biti neki twist? Inače, film dobar. Affleck je iskoristiv kad redatelj zna što želi od njega.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 19:25   #43
Ja sam skonta i taj s frendicom negdi u prvoj polovici filma

Twist s onim šefom u poreznoj mi je lipo izveden. Njega nisam očekivo
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 20:59   #44
Ne znam, meni se uopće nije svidio. Bio mi je dobar početak i mislio sam da će mi biti naivno-zabavan, ali nakon polovice mi je postao bezveze, dosadan i već viđen. A u posebnu kategoriju debilane mi spada to stalno forsiranje autista kao iznadprosječnih ljudi iznimnih talenata.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 19:34   #45
na jednom topicu sam se prepirao s nekim likovima o jednom filmu u kojem su po njima akcijske scene ispale dosta nespretno i naivno a ja sam te scene branio jer smatram da ne trebaju u svakom filmu akcijske scene uvijek ispasti idealno i pretenciozno.
e taj problem imam s ovim filmom, akcijska i scenaristička riješenja su way pretenciozna i kao takva podosta odskaču od triler atmosfere koja filmu bolje leži i na kojima uostalom počiva.
zamijetio sam i popriličnu koncentraciju mačoizma, seksizma i šovinizma i pored toga što su ih mjerodavni pokušali vješto prikriti s tim naizgled nevinim ženskim likom koji kao takav također budi određene niske strasti (prezime cummings ).

ipak s obzirom na ostala filmska smeča koja se štancaju nije to kao konačni proizvod niti tako loše.

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 19:46   #46
nisam očekivao ništa.. ispa dobar film.. većinu od ove godine ugasim na pola tako da je ovo top
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:02   #47
Solidan film
Ništa več neviđeno ali za pogledati do kraja
Inače ona slika koju cura dobije na poklon (J Pollock stil) reprodukcija se da naručiti na ebay za 30 us dolara i poštarina besplatna ali mi je zato baš taj dio ispao fora u filmu
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 11:57   #48
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni se uopće nije svidio. Bio mi je dobar početak i mislio sam da će mi biti naivno-zabavan, ali nakon polovice mi je postao bezveze, dosadan i već viđen. A u posebnu kategoriju debilane mi spada to stalno forsiranje autista kao iznadprosječnih ljudi iznimnih talenata.
ovo. prva polovica onako ok, ništa sad spektakularno, ali ok. i onda drugi dio koji je nagomilao previše wtf scena. tuča s bratom pa onda zajedničko lagano čavrljanje i onda metak u čelo dobar za ubit vrijeme, ali mi je daleko od neke silne kvalitete.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 10:51   #49
Gledal sam zbog Ane Kendrick a na kraju mi je i film bio dobar. Dinamičan, radnja ide i nema mi dosadnih elemenata. Onak, jedan dobar, solidan akcijski film koji ne donosi ništa novo al vrijedi pogledati. Affleck mi je sve bolji i simpatičniji kao glumac.
Mope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 02:15   #50
Odavno nisam pogledao ovako dobar akcijski.

Svi likovi mi dođu kao komadi slagalice, gledatelji ih trebaju sastavit.

Affleck, onako neizraziv, ko stvoren za novog Datu il Terminatora.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 22:16   #51
Anna Kendrick mi je izrazito antipatično djevojče, pa sam dijelove s njom nekako izignorirala iz sveukupnog dojma filma, koji je onda ispao sasvim dobar!!
Ben Affleck s druge strane, čudan čovjek. Varira od negledljivog do fantastičnog i tako od početka karijere.
That being said, sasvim jedan dobar filmić. Ima onaj neki šarm thrillera devedesetih koji toliko nedostaje današnjim filmovima.
Svježa priča, dobar scenarij. Nije remek djelo, ali svakako vrijedi pogledati
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 08:59   #52
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Odavno nisam pogledao ovako dobar akcijski.
Baš to.


Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Ben Affleck s druge strane, čudan čovjek. Varira od negledljivog do fantastičnog i tako od početka karijere.
I to.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 20:19   #53
Zvukovi ispaljenih hitaca sa snajpera su čujno jebeni, odgledao sam ih više puta, i ona scena na farmi kad se prvo čuje zvuk rasprskavanja šake a tek onda hitac koji je došao iz daljine je baš efektan
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 23:25   #54
Meni dobar film, preporučio bi svima za pogledat
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 19:04   #55
I meni je "Racunovodja" sasvim korektan komad zabave. Nije to neko zahtjevno, intelektualisticko djelo ali niti nevjerojatno nabrijano akcijsko djelo prepuno adrenalina (premda je Ben Affleck ovdje zapravo superjunak. Odgledao sam ga opusteno i bez grca u zelucu ali je cinjenica da o njemu ne treba previse razmisljati (iskreno: film niti ne zove na dublja promisljanja) jer onda pocinju iskakati brojni problemi i neodgovorena pitanja. Ipak, najvise mi je zasmetala neuvjerljivost Anne Kendrick. Naprosto, ne djeluje mi kao cura koja radi u racunovodstvu.....

Sasvim solidan i nepretenciozan komad zabave ali danas je i to puno. Slutim li ja to pocetak fransize?
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2021., 13:31   #56
stiže drugi dio

https://www.imdb.com/news/ni63411978
mynameis... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2021., 15:38   #57
Mislio sam da se radi o The Accountant iz 1990-e s Alfredom Molinom. Defintivno ga se isplati pogledati.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 11:18   #58
Quote:
mynameis... kaže: Pogledaj post
eto ove godine izgleda stiže, svi će reprizirati svoje uloge
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 11:41   #59
Pa kaj su čekali 8 godina!
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2024., 11:50   #60
Vjerojatno je tu dijelom kumovao Benov alkoholizam
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.