Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2011., 11:55   #1861
Hvala Rebbit
Gledao sam malo na mapi, al za svaki slucaj htedoh da proverim da nema nekih radova, izmena u saobracaju....
jaleha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 13:51   #1862
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Stanica nije Kuslanova nego Harambasiceva ali to je to u principu. Ako si blize Savskom mostu onda ti je pametnije bilo kako prijeci Savu i tamo cekati 17 jer vozi bitno cesce od 7. Ako ionako koristis bus za Glavni, bolje je voziti se njime do kraja pa na 9.

Krećem sa Utrina, pa mi svakako više odgovara sedmica.
Hvala ti u svakom slučaju
Balancana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 14:45   #1863
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kako najbrže doći od Gajnica do Radničke?

Netko je rekao točno- ovisi koji dio Radničke trebaš.
Ja bih osobno sjela na vlak (abnormalno je brže nego bus pa tramvaj!) na stanicu Gajnice ili Vrapče, išla do Gl. kolodvora i tamo sjela na tram 2 ili 6, vozila se 2 stanice (do Branimir placa), prijeđeš raskršće i eto Radničke, a ako trebaš dalje, samo se još voziš tramom 2 koji će skrenuti u Vukovarsku i onda ideš do križanja s Radničkom.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 15:50   #1864
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
dodjes do crnomerca bilo kojim buse koji prolazi kraj gajnica...
a početak radničke ti je preko puta autobusnog kolodvora kraj kojeg prolaze 2 i 6 koji idu sa črnomerca...

a sad, koji ti dio radničke trebaš, e to mi ne znamo, jel bogami, dugačka i je sjeće dosta tram. linija i neces se bas proveselit ak moras bit negdje na kraju radničke a izasla si iz tramvaja na početku
Trebam Radničku 6....
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 19:15   #1865
ma krivo sam se izrazio ,,,već sam u Ganicama,,nema veze neću nikog davit,,pogotovo nakon sinoćnjeg dvosatnog lutanja po tramvajima i što su me našli jedva pokislog u prečkom,,,jebiga Zagreb nije za seljačine poput mene očito -.-
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 19:54   #1866
Očito.
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:37   #1867
a jebiga štaš,,sam se vi vozikajte po svojim tramvajima
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 22:45   #1868
Quote:
metallica fan kaže: Pogledaj post
a jebiga štaš,,sam se vi vozikajte po svojim tramvajima
ovo ti je još i dobro...
kad dođeš u beograd, pa kroz centar voze i busevi i tramvaji i trole, i sve na čirilici, od naziva ulica, stanica, kvartova, odredišta..... onda sam spoznao kakav melem od prijevoza mi ovdje imamo
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 20:47   #1869
moze mi netko oznaciti na karti gdje je tocno tramvajska postaja jarun, u kojoj ulici?hvala
__________________
nije nebo ovo sto vam nude, nije sunce od zlata i moci,kad bi mogli prodali bi Boga njima niko ne moze pomoci
koal@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 21:43   #1870
Pozdrav!
Može li mi netko, molim vas, reći kako doći do Kike tamo na jankomiru, ulica velimira škorpika mislim da je?
Hvala!
maxy_burn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 21:55   #1871
Quote:
koal@ kaže: Pogledaj post
moze mi netko oznaciti na karti gdje je tocno tramvajska postaja jarun, u kojoj ulici?hvala
kod križanja Horvaćanske ceste i ulice Hrvatskog sokola: karta
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:07   #1872
Kako doći do ulice Baburičina,Zapruđe?
malcreada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:48   #1873
Odakle? S autobusnog tramvajima 6 Sopot i 8 Zaprudje direktno, s Trga bana Jelacica ili Glavnog kolodvora 6 Sopot direktno. Dalje je lako...
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:52   #1874
Quote:
maxy_burn kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Može li mi netko, molim vas, reći kako doći do Kike tamo na jankomiru, ulica velimira škorpika mislim da je?
Hvala!
a odakle?
hajmo ovak.
dođeš lijepo na ljubljanicu (okretiste 3,9,12) i od tamo sjednes na bus 116 za podsused, on ti ide svaki sat u xx:10 min i xx:40 min... imas cca 9 stanica do tamo....
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 23:33   #1875
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Odakle? S autobusnog tramvajima 6 Sopot i 8 Zaprudje direktno, s Trga bana Jelacica ili Glavnog kolodvora 6 Sopot direktno. Dalje je lako...
Hvala.
malcreada is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 19:29   #1876
jel mi može netko reći kako doći od gl.kolodvora do vrbana III
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 20:01   #1877
ovako. zanima me kako doći od željezničkog do avenue malla. rečeno mi je da se spustim u neki pothodnik do mcdonaldsa i tamo čekam bus za travno. pa ako bi netko mogao malo detaljnije gdje je taj pothodnik, mcdonalds, autobusna stanica i tako. skroz sam nesnalažljiva u prostoru i izgubim se za čas pa treba mi malo detaljnije info.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 20:14   #1878
Evo jedno glupo - kako do zoološkog vrta od, recimo, željezničkog kolodvora?

hvala
Maja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 20:26   #1879
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
jel mi može netko reći kako doći od gl.kolodvora do vrbana III
sjedni na tramvaj br 4 u smjeru Savski most
na Veslačkoj siđi i uđi u 5 ili 17 u smjeru Prečko...mislim da ti je stanica vrbani ugl.s lijeve strane ćeš vidjet vrbane,ima tamo neko treniralište pasa
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
ovako. zanima me kako doći od željezničkog do avenue malla. rečeno mi je da se spustim u neki pothodnik do mcdonaldsa i tamo čekam bus za travno. pa ako bi netko mogao malo detaljnije gdje je taj pothodnik, mcdonalds, autobusna stanica i tako. skroz sam nesnalažljiva u prostoru i izgubim se za čas pa treba mi malo detaljnije info.
dakle, od željezničkog kreneš u importane,kad se spustiš onim pokretnim stepenicama, ideš lijevo ( to je taj pothodnik) i na kraju pothodnika ti stoji bus za travno,možeš doduše i onim za dugave,a avenue mall je 4.stanica

Quote:
Maja_ kaže: Pogledaj post
Evo jedno glupo - kako do zoološkog vrta od, recimo, željezničkog kolodvora?

hvala
sjedneš na tramvaj broj 4 u smjeru savski most
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 21:05   #1880
hvala draga
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.