Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2009., 00:31   #181
možeš li opisat događaje u Slavonskom Brodu kad ste igrali kvalifikacije za 1.ligu?
Irriducibili is offline  
Old 03.03.2009., 00:37   #182
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
možeš li opisat događaje u Slavonskom Brodu kad ste igrali kvalifikacije za 1.ligu?
koje godine?
 
Old 03.03.2009., 00:49   #183
sezona 2003/04
Njapra is offline  
Old 03.03.2009., 00:51   #184
Quote:
Njapra kaže: Pogledaj post
sezona 2003/04
ne sjecam se sta je bilo.......
 
Old 05.05.2009., 18:53   #185
Quote:
Wild_Pig kaže: Pogledaj post
@ maminho:
Jel se ti zajebavaš ili ozbiljno?
Ako ozbiljno, onda ovak. Nekad smo imali fan shop u sklupu jednog dućana no on je propao pa sad neznam više.. imam neke veze u klubu i možda bi se nekaj dalo sredit, jer mo mi mislili naručivat neke transparenete, šalove i to pa bi se nekaj možda moglo sredit, al niš ne obećajem...
A ak se zajebavaš, onda jebiga, možda nas nema puno i nije klub jak i bogat ko Dinamo il Hajuduk, al ga se mi ne sramimo i uvijek ćemo mu biti podrška.

@ pobunjenik
A nema nas... Kad smo roknuli iz prve lige došlo je do čestih svađa i tih sranja puno je ljudi odustalo i to.... Većina još čak dolazi i na tekme al od nekog skupnog dolaska i navijanja, nažalost nema niš... Evo sad se skupilo nove ekipe i možda još i bude kaj, jer ovak je stvarno sramota to izgleda ko kazališna publika, a od epiteta Divlje nema ni d... pa se sad pokušavamo opet organizirat i to...
Pozdrav i tebi.
Zašto neki pišu o nečem o čemu nemaju blage veze?
Osobno sam poznavao dio divljih svinja i znam zašto se to raspalo, a ti imaš 16 godina i nisi sigurno bio s njima. Zato psssst o nečemu o čemu neznaš
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.