Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2010., 14:20   #41
evo kaj novine kažu o zagreb-partizan:

http://img233.imageshack.us/img233/3...12445wv.th.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/5...12431ci.th.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/3...12420rj.th.jpg

iako su bili u novinama, prošlo je vremena pa sam lagano zamaglio ljudima lica. nažalost prva fotka je loše skenirana pa je premutno da bi se vidio pročitat tekst ispod naslova Beogradski mediji: Zagreb kao Bejrut, probao sam ga sredit ali neda se.
 
Old 20.01.2010., 14:25   #42
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
Tooooooooooooooooo!
Inace nisi mi odgovorio na pitanje jeli bilo napada na Delije u Zagrebu kada su igrali sa Interom
i normalno te pitam,nemoj odma se ponasat kao dite kojoj su uzeli zvečku
Kad su dolazili Grobari, u naslovima drugi dan je stajalo: BBB nadmudrili policiji. Kad su dolazile Delije, policija si to više nije smjela dopustit.

Takvo osiguranje, tako opremljena policiji i takva represija je još nezabilježena, a opet su napadnuti koliko su mogli bit. Osim toga, Zvezda je igrala u Zaprešiću koji nije Zagreb i dofurani su drito autocestom do tamo, do Zaprešića. To što su igrali u malom i odvojenom Zaprešiću je policiji znatno olakšalo posao...

A ti ako ne znaš za sve što se oko te tekme odigravalo si adolescent ili teški indijaner. Nije sve za internet...
 
Old 20.01.2010., 14:26   #43
Quote:
maZGa_ kaže: Pogledaj post
evo kaj novine kažu o zagreb-partizan:

http://img233.imageshack.us/img233/3...12445wv.th.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/5...12431ci.th.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/3...12420rj.th.jpg

iako su bili u novinama, prošlo je vremena pa sam lagano zamaglio ljudima lica. nažalost prva fotka je loše skenirana pa je premutno da bi se vidio pročitat tekst ispod naslova Beogradski mediji: Zagreb kao Bejrut, probao sam ga sredit ali neda se.
http://www.youtube.com/watch?v=o1jqUlsx7fw
http://www.youtube.com/watch?v=Uwm4Tar4j5k
http://www.youtube.com/watch?v=UNT-3B5Hx2M

Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 14:33   #44
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Kad su dolazili Grobari, u naslovima drugi dan je stajalo: BBB nadmudrili policiji. Kad su dolazile Delije, policija si to više nije smjela dopustit.

Takvo osiguranje, tako opremljena policiji i takva represija je još nezabilježena, a opet su napadnuti koliko su mogli bit. Osim toga, Zvezda je igrala u Zaprešiću koji nije Zagreb i dofurani su drito autocestom do tamo, do Zaprešića. To što su igrali u malom i odvojenom Zaprešiću je policiji znatno olakšalo posao...

A ti ako ne znaš za sve što se oko te tekme odigravalo si adolescent ili teški indijaner. Nije sve za internet...
Adoscelent san do groba
znan dosta toga,nego eto samo san tija da potvrdis da policija moze sprijeciti sve,,pa tako da ne pusim te price Grobari su imali vremena se skupit ali nisu nas napali jer su pičke
inace i na putu za Bugarsku ste bili dobri,kao i svi uostalom
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 14:48   #45
[QUOTE=wob;24616442][QUOTE=R-ZCB;24615623]uglavnom i oni su u Zagreb mogli krenuti bez ikakvih izdrkavanja po medijima, pa nisu, nije da ne cijenim to kaj su došli, ali nije to to...normalno da će ih dočekat gro policije i ništa čudno da su ih vratili natrag za bg [QUOTE]

Po meni nije moglo proc bez medija . Vi ste bacili prvi rukavicu , po meni plus veliki . I onaj tko je mislio da groblje nece otic u Zagreb na uzvrat je mrtvi debil . A novinari , lešinari... svugdi su isti .. osjetimo ih hvala bogu i na našoj koži kad treba piskarat .. Tu su nanjusili priliku za podizanje tenzija i pumpanje . Imas primjer novinarskog pumpanja sad kad je Dinamo igra u Temišvaru , pa sam znas kakve su price bile po novinama .. od hordi delija , grobara, svih pokoljenja srba kako se spremaju za ustaše iz Zagreba .

Normalno, palili su atmosferu jer su nanjusili dobru pricu , narod je glup i puši sve sta mu se servira a njima tiraža raste . Ista stvar je bila i u beogradu kad je bio uzvrat. Atmosfera se pumpala i rasle su tenzije .


[QUOTE=R-ZCB;24615623], ali nije to to...normalno da će ih dočekat gro policije i ništa čudno da su ih vratili natrag za bg
Quote:

Znalo se da i hrvatski navijaci dolaze na reprezentaciju . Novine su pisale , mediji brujili .. pa ih se vratilo s vlakom nazad da nisu ni dosli do Beograda. . Nisu oni bili krivi .. nije nitko apalirao od naših da ih vrate nazad..
Sad ce netko od cigana rec da su Hrvatski navijaci namjerno blejali po novinama da ih srpska policija vrati u Hrvatsku jer su mogli njih 300 u vlaku proc neopazeno da su htjeli ..

A eto.. ista se pravila mogu primjenit u oba slucaja .




Tri sata prije utakmice je vec debelo kasno za bilo šta izorganizirat , a da ispadne kvalitetno i smisljeno . Nije Beograd kao Šibenik od 40 000 ljudi pa kad se iskrca skupina od 30 ljudi na kolodvoru da se procuje do Piramatovaca u roku sekund. Ljudi rade , obavljaju svoje svakodnevne poslove , netko je van grada bla bla... Tri sata je kasno za bilo što ! Moje mišljenje je da vas je to i spasilo !!



Mene ne cudi , nije to brojka malena. Ovako na papiru izgleda smijeso ali tu trebas pogledat i jos nekoliko faktora koji utjecu na brojku .
Groblje nisu cigani da ih ima 200 milijona . Oni su skupina nista veca od vas .. Sve je to tu negdje ovisi o stanju kluba na tablici i atraktivnosti protivnika .

Jos jedna stvar su te vize , kapacitet dvorane je bio pun i partizan im nije osigurao ulaznice nego ih je pozivao da ne idu u Zagreb . Njih 150 je uslo na svoju ruku u taj vlak . Mozda da je partizan rijesio 500 ulaznica , mozda bi ih doslo 500 .. to ne znam ni ja ni ti .

Znaci , imas sad problem sa ulaznicama , vizom i linč atmosferom koja se stvorila . Aj sad razmisli uz sve to bili se boysa skupilo vise od 150 za odlazak bez karte u Beograd svi te cekaju na noz ???

Ja sam uvjeren da nebi.. ti sad mozes napisat da bi.. i tu prici nema kraja .
je nemrem vjerovat,fakat si supak zesci
kao pises realno,a u biti uzdizes grobare,a boyse spustas ko da to kaj su napravili nije nis
iz tvojih postova se moze iscitati enormna kolicina jala i zavisti prema boysima,a srbe dizes u nebesa
ako u tri sata u vrijeme mobitela,interneta... nisu mogli nes probat,a ugradu su im najveci moguci neprijatelji onda fakat neznam o cemu mi ovdje pricamo
-ZGodan- is offline  
Old 20.01.2010., 14:54   #46
srbi su p**** da su za nesto napali bi nas 2 busa koja smo isla kroz srbiju u temišvar.. cijelim putem imali smo 3 auta pratnje i ijedan je crko u picki materinoj.. tak da samo 2 auta... stoga cemu raspravljat o srbima kad nisu to da se prica o njima
 
Old 20.01.2010., 14:56   #47
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
srbi su p**** da su za nesto napali bi nas 2 busa koja smo isla kroz srbiju u temišvar.. cijelim putem imali smo 3 auta pratnje i ijedan je crko u picki materinoj.. tak da samo 2 auta... stoga cemu raspravljat o srbima kad nisu to da se prica o njima
2 auta ili 2 busa??
Boxs is offline  
Old 20.01.2010., 14:58   #48
Quote:
Boxs kaže: Pogledaj post
2 auta ili 2 busa??
mi smo isli sa 2 busa a imali smo 3 auta policijske pratnje, kasnije 2 auta jer im je jedan crko.. ako to nisu mogli iskoristit onda nisu vrijedni spomena..
 
Old 20.01.2010., 15:05   #49
[QUOTE=-ZGodan-;24623673][QUOTE=wob;24616442][QUOTE=R-ZCB;24615623]uglavnom i oni su u Zagreb mogli krenuti bez ikakvih izdrkavanja po medijima, pa nisu, nije da ne cijenim to kaj su došli, ali nije to to...normalno da će ih dočekat gro policije i ništa čudno da su ih vratili natrag za bg [QUOTE]

Po meni nije moglo proc bez medija . Vi ste bacili prvi rukavicu , po meni plus veliki . I onaj tko je mislio da groblje nece otic u Zagreb na uzvrat je mrtvi debil . A novinari , lešinari... svugdi su isti .. osjetimo ih hvala bogu i na našoj koži kad treba piskarat .. Tu su nanjusili priliku za podizanje tenzija i pumpanje . Imas primjer novinarskog pumpanja sad kad je Dinamo igra u Temišvaru , pa sam znas kakve su price bile po novinama .. od hordi delija , grobara, svih pokoljenja srba kako se spremaju za ustaše iz Zagreba .

Normalno, palili su atmosferu jer su nanjusili dobru pricu , narod je glup i puši sve sta mu se servira a njima tiraža raste . Ista stvar je bila i u beogradu kad je bio uzvrat. Atmosfera se pumpala i rasle su tenzije .


Quote:
R-ZCB kaže: Pogledaj post
, ali nije to to...normalno da će ih dočekat gro policije i ništa čudno da su ih vratili natrag za bg

je nemrem vjerovat,fakat si supak zesci
kao pises realno,a u biti uzdizes grobare,a boyse spustas ko da to kaj su napravili nije nis
iz tvojih postova se moze iscitati enormna kolicina jala i zavisti prema boysima,a srbe dizes u nebesa
ako u tri sata u vrijeme mobitela,interneta... nisu mogli nes probat,a ugradu su im najveci moguci neprijatelji onda fakat neznam o cemu mi ovdje pricamo


a prika tribali su iznajmit u legije avione i tenkove a po mogućnosti i bazuke i vlak van dignit u zrak...3 ure plus utakmica...cila srbija se morala skupit...da in je autoceste imat proša si je za manje od tega...

u toliko vrimena ih se moglo miljardu skupit...s 50 poziva...al eto...srbi ko srbi bogati...
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 20.01.2010., 15:11   #50


a prika tribali su iznajmit u legije avione i tenkove a po mogućnosti i bazuke i vlak van dignit u zrak...3 ure plus utakmica...cila srbija se morala skupit...da in je autoceste imat proša si je za manje od tega...

u toliko vrimena ih se moglo miljardu skupit...s 50 poziva...al eto...srbi ko srbi bogati...[/QUOTE]
jebala te ironija u cmar tvoj stari
niko me nece uvjerit da se nije mogla skupit zesca ekipa
jer tri sata prije tekm,pa tekma traje oko cuku i pol i jos poslije do kolodvora
pa niko me nece uvjerit da nisu mogli nes skombinirat
vjerojatno nisu mogli skupit elitnu ekipu pa nisu htijeli riskirat,jer su mislili da je manja sramota nenapast neg napast i dobit po picki
a vi tovari i dalje nastavite s ljubomornim ispadima
-ZGodan- is offline  
Old 20.01.2010., 15:23   #51
koja ironija žuti sinko - napisa san šta milsin...da su se morali u 14 minuta skupit...ja se slažen s tobon,,,nisi mi jasan...
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 20.01.2010., 15:31   #52
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
koja ironija žuti sinko - napisa san šta milsin...da su se morali u 14 minuta skupit...ja se slažen s tobon,,,nisi mi jasan...
a sori onda,jebem ti rad i pisanje na forumu,nisam dobro procito
sorry jos jednom
-ZGodan- is offline  
Old 20.01.2010., 15:34   #53
sad će ispast

da držin ciganima stranu...

ovo o mrtvima i mudima su teže nebuloze... jer bio sam prisutan na Cibona-partizan kad su se ovi u poluvremenu pokazali, a sidili su skupa s "normalnim" ljudima, a ekipe(bbb) je bilo dosta iza koša pa su eto izvukli živu glavu a i ništa se posebno nije ni dogodilo u dvorani...
reg. ovisnik is offline  
Old 20.01.2010., 15:34   #54
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
srbi su p**** da su za nesto napali bi nas 2 busa koja smo isla kroz srbiju u temišvar.. cijelim putem imali smo 3 auta pratnje i ijedan je crko u picki materinoj.. tak da samo 2 auta... stoga cemu raspravljat o srbima kad nisu to da se prica o njima
Daj ajde šta pričaš gluposti? A jel smo mi svi pičke onda jer ne napadamo Orthodox boyse kad idu u BG, kad ne napadamo Cigane i Grobare kad idu kroz Hrvatsku na euro utakmice i sl.!??
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Old 20.01.2010., 15:38   #55
kad već stavljaš filmće, onda treba dodati i ovaj iz dubrave, isti dan...to je najdalje kaj su opančari ušli u ZG (iskrcali su ih iz vlaka u dugom selu)...šteta kaj se ne vidi molotovljev koji grunuo pred prvi bus sa grobarima i zaustavio cijelu kolonu

http://www.youtube.com/watch?v=IaN5t...eature=related

jebeno je tad bilo...i u BG i u ZG...
__________________
na maksimiru do mirogoja
mucek72 is offline  
Old 20.01.2010., 15:47   #56
Quote:
srednji bojler kaže: Pogledaj post
Daj ajde šta pričaš gluposti? A jel smo mi svi pičke onda jer ne napadamo Orthodox boyse kad idu u BG, kad ne napadamo Cigane i Grobare kad idu kroz Hrvatsku na euro utakmice i sl.!??
jesi siguran da ih se ne napada? ortodoxima gorio vagon, tu i tamo copljen koji auto ? to kaj ti neznas ne znaci da se ne napada
 
Old 20.01.2010., 15:51   #57
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
jesi siguran da ih se ne napada? ortodoxima gorio vagon, tu i tamo copljen koji auto ? to kaj ti neznas ne znaci da se ne napada
Znam ja i za taj vagon, i za autiće na putu za Velenje ili šta li već ovo ljeto, ali isto tako ti oni mogu reći napadnuti ste na povratku iz Bugarske...
Opet se svodi na isti kurac, kontaš?
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Old 20.01.2010., 16:26   #58
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
da držin ciganima stranu...

ovo o mrtvima i mudima su teže nebuloze... jer bio sam prisutan na Cibona-partizan kad su se ovi u poluvremenu pokazali, a sidili su skupa s "normalnim" ljudima, a ekipe(bbb) je bilo dosta iza koša pa su eto izvukli živu glavu a i ništa se posebno nije ni dogodilo u dvorani...
zanimljivo kako sam ja sjedio doslovno 5 metara od njih,al doslovno!..bili su na plavom sektoru..kosarku i inace pratim jer je dugo godina trenirao,pa zato i bio..uopce nisam skuzio da su to grobari ili juzni fornt,tko je vec bio..bilo je par interventih rasporedjenih,al kao i svugdje po dvorani..mislio da tamo radi partizanovih duznosnika..na kraju,o kakvim bbb ti pricas..prosjek godina je bio 15,5 tih bbb koji se skupili..ako si bio,kao sto tvrdis,mozda se bolje vidjelo sa suprotnih tribina..dobivam poziv nakon utakmice da sta su grobari dosli..to se sjecam jer mislio da me netko zajebava,mislio si kakvi crni grobari..
usporedbe radi,kad je cegi usao u dvoranu,ladno je dignuo tri prsta i pozivao rukom ekipu sa tribine..svi zivi u dvorani su to vidjeli..te tvoje grobare nitko nije skuzio..



inace ovaj zadnji video od boxs-a..scenu kad leti kolac nikad necu zaboravit
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 20.01.2010., 16:42   #59
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
da držin ciganima stranu...

ovo o mrtvima i mudima su teže nebuloze... jer bio sam prisutan na Cibona-partizan kad su se ovi u poluvremenu pokazali, a sidili su skupa s "normalnim" ljudima, a ekipe(bbb) je bilo dosta iza koša pa su eto izvukli živu glavu a i ništa se posebno nije ni dogodilo u dvorani...
 
Old 20.01.2010., 17:10   #60
patriotu ću odgovorit

a ovome šta se krevelji....

ako si sjedio pet metara ispod njih onda sam ja sjedio 15 metara od tebe iza koša s te strane...

interventna je došla tek kad su se ovi pokazali...i istina da je tu bilo njih par iz uprave ili šta već ali su se i pokazali sa 2 šala.... ko je to bio nemam pojma i boli me qrac

za prosjek godina ljudi koji su navijali ne znam jer sam sjedio sa suprotne strane od one odakle se navijalo...a i kad sam rekao ekipa nisam mislio sad baš na tribinu nego na ljude raštrkane po dvorani
reg. ovisnik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.