Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 15:49   #1
Tvoja osobna navijačka priča.

Kad si krenuo?

Zašto si krenuo?

S kim si krenuo?

Što si doživio?

Kad si ispao papak?

Kad si ispao faca?

Do kada misliš ići?

I ostala pitanja o osobnoj navijačkoj priči svakog od nas.

Navali narode!
 
Old 03.07.2009., 15:57   #2
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Kad si krenuo?
Jedne subote.

Quote:
Zašto si krenuo?
Vidio sam da idu svi.

Quote:
S kim si krenuo?
Sa svima.

Quote:
Što si doživio?
Katarzu.

Quote:
Kad si ispao papak?
1987.

Quote:
Kad si ispao faca?
1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

Quote:
Do kada misliš ići?
Dok ne padne mrak.

Quote:
I ostala pitanja o osobnoj navijačkoj priči svakog od nas.

Navali narode!
Evo ovako, prije neg kaj neki mod ovo vidi i zatvori.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 03.07.2009., 15:57   #3
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Kad si krenuo?

Zašto si krenuo?

S kim si krenuo?

Što si doživio?

Kad si ispao papak?

Kad si ispao faca?

Do kada misliš ići?

I ostala pitanja o osobnoj navijačkoj priči svakog od nas.

Navali narode!
ja bi zbog vjerodostojnosti kao prvo pitanje napisao: ..Koje ti je pravo ime?.. ili...Zasto se skrivas iza nicka?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 03.07.2009., 16:01   #4
Ajmo svi godine i broj gostovanja u potpis
Zgmarac is offline  
Old 03.07.2009., 16:04   #5
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Ajmo svi godine i broj gostovanja u potpis
A sto je s nama koji ne znaju tocan podatak? Mislim gostovanja, godine znam sa poprilicnom sigurnoscu.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 03.07.2009., 16:09   #6
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
A sto je s nama koji ne znaju tocan podatak? Mislim gostovanja, godine znam sa poprilicnom sigurnoscu.
Ajde ne seri, sram te jer ih imaš oko 20.

Di si ti od Torcidinih legendi, oni se rode s 250 gostovanja.
 
Old 03.07.2009., 16:10   #7
Ma ne rode se sa 50,ovih 200 dobe u godinu,dve...
Zgmarac is offline  
Old 03.07.2009., 16:14   #8
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
A sto je s nama koji ne znaju tocan podatak? Mislim gostovanja, godine znam sa poprilicnom sigurnoscu.
Ako nisi brojao...

Mali V. iz Gajnica, koliko god je uvijek bio pijan prije nego što mu se dogodila ona nesreća, zna točan broj - ima 223 gostovanja, a mlađi je od mene desetak godina.

Ti ideš sličnim tempom kao on, a ideš puno duže, moja procjena je da ti imaš oko 350 gostovanja.
 
Old 03.07.2009., 16:15   #9
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Ajde ne seri, sram te jer ih imaš oko 20.

Di si ti od Torcidinih legendi, oni se rode s 250 gostovanja.
Dolje se to naslijedjuje od pape i dide.A ako oni nisu isli na gostovanja onda se posudjuju od legendi iz ulice na onu foru: ..ajde brale, daj malo pa ti vratim kad skupim..
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 03.07.2009., 16:32   #10
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Dolje se to naslijedjuje od pape i dide.A ako oni nisu isli na gostovanja onda se posudjuju od legendi iz ulice na onu foru: ..ajde brale, daj malo pa ti vratim kad skupim..
Ne, oni su išli u Beograde s 12 godina, i to njih par tisuća, ali se danas ne usude otić u Kranjču, na kup u Jasku, a u daleku Finsku ode jedan kombi jer imaju obveze. Nas bi u tu Finsku došlo 300.
 
Old 03.07.2009., 16:38   #11
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Ako nisi brojao...

Mali V. iz Gajnica, koliko god je uvijek bio pijan prije nego što mu se dogodila ona nesreća, zna točan broj - ima 223 gostovanja, a mlađi je od mene desetak godina.

Ti ideš sličnim tempom kao on, a ideš puno duže, moja procjena je da ti imaš oko 350 gostovanja.
Mislim da si me malo podcijenio ali i ta brojka se ne cini losa, jel da?
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 03.07.2009., 18:08   #12
kaj se tice V.iz gajnica,ja jos osobno nisam upoznao osobu koja moze toliko popit alkohola,pa to su drame
FKIT is offline  
Old 03.07.2009., 18:38   #13
Quote:
FKIT kaže: Pogledaj post
kaj se tice V.iz gajnica,ja jos osobno nisam upoznao osobu koja moze toliko popit alkohola,pa to su drame
Pogotovo ako gledas omjer njegovih kilograma i litara cuge. U toj kategoriji je bio nepobjediv.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 03.07.2009., 19:32   #14
V. iz Gajnica je pola svojih gostovanja proveo u stanici...ne znam jel se to onda računa?
tuks is offline  
Old 03.07.2009., 22:56   #15
To se vrijedi ko pola gostovanjaMoramo se držat ultra pravila
Zgmarac is offline  
Old 03.07.2009., 23:43   #16
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
To se vrijedi ko pola gostovanjaMoramo se držat ultra pravila
i to je opet za pola više od svih tvojih ukupno
antiliberal is offline  
Old 03.07.2009., 23:46   #17
Je,i?Zajebancija ako nisi skužio...
Zgmarac is offline  
Old 04.07.2009., 00:11   #18
dajte stavite ta pravila na jedno mjesto i zalijepite temu
__________________
-> ovako se to radi dio 1. - ovako se to radi dio 2. <-
gdje prestaje znanje počinju predrasude...
pobunjenik is offline  
Old 04.07.2009., 00:30   #19
krenuo 94

doma 100 +

gostovanja 100+

put do doma dok nije bilo autoceste od zadra autom minimum 5-6 sati, stopom i po dan cili nekad dan i pol. od kad je autocesta 4 ure autom do St, busom 5.
neonero is offline  
Old 04.07.2009., 13:53   #20
Osobno navijačka priča koju sam doživio i koja me najviše pogodila i ostala u sjećanju. Evo ovako. Bio sam tek nedugo krenuo na tekme, a u Osijeku je gostovao Dinamo (2006.god.). Išao sam s jednim prijateljem iz svog naselja koji isto voli nogomet. Otišli smo u McDonalds, najeli se, popili sok i otišli do stadiona. Utakmica je trebala počet za oko 20 min i Kohortaši su se već skupljali na Istoku stadiona Gradski vrt. Dečki su donijeli šetalicu koja se trebala podić, transparenti su već bili na ogradi. Pričao sam s frendom o nogošu i tako to, kad odjednom se pročulo tribinom (ne znam tko je prvi donio obavijest) da su nekog čovjeka, nešto starijeg Kohortaša, nožem izboli Boysi nakonšto je pokušao obraniti sina svoga susjeda. Kasnije se ustanovilo da je riječ o Vanji sa Sjenjaka. Svi Kohortaši su tada izašli izvan stadiona, uzevši transparente nakon čega je uslijedio pokušaj tuče s Boysima i tuča s policijom. Bježalo se po okolnim uličicama i ulicama meni posve nepoznatog dijela grada, frend i ja smo bili u strahu, okušali smo naći autobusnu stanicu ali nismo uspjelisve dok nismo sreli nekog starijeg čovjeka koji nas je uputio i pitao što se dogodilo. Kad smo mu sve rekli, on nam je kazao kako je prije nekoliko godina prestao ići na tekme zbog sramotnih rezultata Osijeka i svojih godina, a dotad je bio gotovo stalno na istoku. To je poznanstvo bilo svakako nešto što će nam ostati u lijepom sjećanju nakon užasnog događaja na utakmici. Kasnije smo, promrzli i nezadovoljni još saznali i da je Dinamo dobio tekmu 0-4. Bio je to kao šlag na tortu te večeri.
Toliko.
__________________
HRVATSKA ZEMLJA POČIVA U NAMA, MI POČIVAMO U HRVATSKOJ ZEMLJI!
stiv_mekrajan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.