Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 11:54   #81
E jbg, opet se vrti oko Mamića a topic je otvoren za cijeli HR nogomet. Nema od toga kruha.
bokios is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:17   #82
Quote:
bokios kaže: Pogledaj post
E jbg, opet se vrti oko Mamića a topic je otvoren za cijeli HR nogomet. Nema od toga kruha.
a jbg.ocito drugima ne smeta njihovo vodstvo i mafija u hrv nogometu ili im se neda zajebavat po forumu
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:17   #83
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
sad bi svi trvili... ajmo polako...
- tko će od onih koji se deru po stadionima i birtijama dati godišnju članarinu?
- pa kad bi 20000 duša uplatilo i postali članovi, onda tražiti predstavnike u skupštinu kluba i NO
- zahtjevi (legitimni) za polaganje računa - plaće i godišnji troškovi održavanja, stadiona, momčadi, omladinskog pogona, skaut službe i sl.
- menadžerski ugovori
- dugovi iz prošlosti
- transferi (posredništva i sl.)

i onda otkinuti glavu ako treba, a treba.


međutim, lakše urlat sa distance, nego se potrudit na ovaj način. Svi bi odlučivali, postavljali i smjenjivali, a tko im daje za pravo to?! Pa veće pravo glasa ima svatko (obični dedek ili neki nebitni sused) čijih 60 ili 80 kn godišnje članarine ode u vjetar jer nije mogel pogledat "eurošut" nekih stranih dečki sa subotnjih i nedjeljnih prijenosa na TV-u... ajmo malo bit realni. To što ja volim dinamo nije pretpostavka da moje laprdanje išta vrijedi na mjestima odluke jer platim 40-50-100 kn za tekmu i popijem 5 pivi prije tekme i jebem mater nakon 5 pive svakome...

To bi bilo isto ko i kino... Jebeš mater kinu što pušta loše filmove, a uredno ideš... Ili ne ideš onda?

Jeste li svi zaboravili bojkot? Ne kao uredno izbivanje za početak, ali vjerojatno bi više boljelo da recimo neki "Werderi, Salzburzi, Heartsi" ne dožive huk sjevera od "Mamiću cigane" ili pokoje baklje...

onda bi se vidjelo di smo/tko smo/na čemu smo.
Eto. Kad sam se prvi put logirao na forum hr onda sam u topicu BBB upravo to govorio. Ako Dinamo ima 8000 članova, da li su oni ti koji su meritorni oko vodstva kluba ili???? Da li huk sa sjevera više vrijedi nego pljesak sa zapada ili istoka? Što ako ima više ljudi koji su zadovoljni stanjem nego protivnika. Torcida je u manjoj sredini skupila više potpisa (čak mislim i u kraćem roku) nego mi, tako da nije sve baš crno bijelo kakvim mi to prikazujemo. Ovaj prijedlog da se krene medju pravim navijačima (ne samo BBB) i medju članstvom kluba pa ako padne na plodno tlo ideja o smjeni ZM&co, nemreš ne imati potporu javnosti. ALI, što ako ispadne da samo smeta većini BBB, da li to znači da smo mi pametniji,bolji, pa nastavljamo borbu, ili pretsajemo sa istom.????
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:29   #84
Bojkot..
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:36   #85
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Bojkot..
je bezveze.
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:46   #86
Quote:
zovi čovika kaže: Pogledaj post
je bezveze.
i odgovara mafijasima i uhljebima.
Vilaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 13:21   #87
netko kaže opet o Mamiću... i da nije to za čitav nogomet... e pa dečko dragi, je, raznorazni Svaguše, Mamići, Štimci, Glavaši, Rubeše, Zubaki, Kerumi, Šoše, Pokrovci i slični, su samo nasljednici loših generacija koje su se smucale oko nogometa (za one starije-Brodarac, Dečak, Boban, Grgić, Canjuga, Novoseli, Šoići, Vitezi, pa i ...) i dovele na vlast ove raspikuće od "bosanca" i malog potrčka koji krade po aerodromima... pristup problemu mora biti jasan, ciljan i konstantan, dapače i edukativan, jer sport je danas sve, samo ne sport. I kad pričam o ovome želim da mi sugovornici i persone koje predstavljaju "nezadovoljnu" masu imaju IME I PREZIME, STAV i OZBILJNOST, a da se ne skrivaju iza te iste mase sa bakljom u ruci, teleskopom, kapuljačom i skrivenim licem.
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:21   #88
NAVIJAC......kakva masa od 20000 ljudi? o cem ti pricas? pa ljudi neki nemaju za jest....drzava je u kurcu zescem.....nema posla.nema love.....voda ja do grla......u pitanju je egzistencija obiteliji i dal je bio koji prosvjed do sad??????jel se skupilo za to 20000??????? nula frende........a kamoli da ces skupit ikad u hrv20000 ljudi za bilo koji klub ili nesto tako......nemojte bit smjesni.......na ulici nemozemo dobit......neki veli da mamica boli kaj mu cijeli stadion vice da ja cigan hahaahahah samo to mogu rec na tu izjavu.....pa njega jedino boli po djepu......samo to njega moze maknut....manjak novaca u dinamu,neigranje europe i nema kom prodat igrace.......samo ga po djepu treba......sve njih samo lova drzi u klubovima,a vi kaj brijete da je on tam iz ljubavi popricajte si s nekim doktorom........evo dosao kerum u ajduka iz jubavi......... i samo da jos dodam ....iako sam za sve moguce da se proba ih maknut mislim da smo trenutno svi zajedno premali za to.......
-VG- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:57   #89
potpuno krivi pristup topicu.
Što si napravio ti po pitanju izbacivanja "ovog" šljama iz kluba? Sjeo u birtiju? Popio 5 pivi? Ništa, tu i tamo opsovo majku i glasno urlao kako ćeš im se krvi napit. I onda nakon tekme popiješ još 5 i sutradan imaš svoje probleme, kakav dinamo... hajduk... HNL...
I ja sam takav, ne glumim, svi ovdje ili velika većina, svi bi galamili, a nitko kurcem maknuo.

Da oproste oni fini i mlade djevojke ako slučajno zalutaju u ovaj svinjac.
Hvala.
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 17:03   #90
Quote:
-VG- kaže: Pogledaj post
NAVIJAC......kakva masa od 20000 ljudi? o cem ti pricas? pa ljudi neki nemaju za jest....drzava je u kurcu zescem.....nema posla.nema love.....voda ja do grla......u pitanju je egzistencija obiteliji i dal je bio koji prosvjed do sad??????jel se skupilo za to 20000??????? nula frende........a kamoli da ces skupit ikad u hrv20000 ljudi za bilo koji klub ili nesto tako......nemojte bit smjesni.......na ulici nemozemo dobit......neki veli da mamica boli kaj mu cijeli stadion vice da ja cigan hahaahahah samo to mogu rec na tu izjavu.....pa njega jedino boli po djepu......samo to njega moze maknut....manjak novaca u dinamu,neigranje europe i nema kom prodat igrace.......samo ga po djepu treba......sve njih samo lova drzi u klubovima,a vi kaj brijete da je on tam iz ljubavi popricajte si s nekim doktorom........evo dosao kerum u ajduka iz jubavi......... i samo da jos dodam ....iako sam za sve moguce da se proba ih maknut mislim da smo trenutno svi zajedno premali za to.......
1. bold slazem se.nema nas toliko ali racunaj da u zagrebu barem 600 000 ljudi ne moze smislit mamica a na nama je da te ljude animiramo.nigdje nije bio neki masovniji prosvdje niti ista slicno JER NIJE NITI POKRENUTO KAK SPADA.jel bio neki pokusaj?nije.zapravo jedini pokusaj su imali tovari i maknuli su upravu.a mi - kurac.ljudi ima samo ih treba animirat i potaknu.

2.bolid ja to nisam rekao i ne mislim to jer je to smijesno.tamo su radi novca svi oni

3.bold dijelim i tu misljenje sa tobom da smo pre mali i pre slabi.ali vec 9 godina sjedimo i gledamo u mamica i drkamo karu,ako nista ne poduzmemo po tom pitanju,ne mozemo niti uspjeti
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 17:06   #91
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
potpuno krivi pristup topicu.
Što si napravio ti po pitanju izbacivanja "ovog" šljama iz kluba? Sjeo u birtiju? Popio 5 pivi? Ništa, tu i tamo opsovo majku i glasno urlao kako ćeš im se krvi napit. I onda nakon tekme popiješ još 5 i sutradan imaš svoje probleme, kakav dinamo... hajduk... HNL...
I ja sam takav, ne glumim, svi ovdje ili velika većina, svi bi galamili, a nitko kurcem maknuo.

Da oproste oni fini i mlade djevojke ako slučajno zalutaju u ovaj svinjac.
Hvala.
gle,to kaj tebe boli kara ne znaci da i mi ostali osjecamo isto.ja sam prvi koji bi napravio nekaj konkretno.starnicu- dvije sam iznio nekih 10-ak ideja koje su jako dobre ali treba netko ko ce ih pretociti u djela a ja to ne mogu.zato i sluzi udruga navijaca dinama koja bi se trebala baviti takvim pitanjima.dakle,na njima je da micu kurcem jer zato i drze udrugu a ne na tebi i meni.na nama je da im pomognemo nakon kaj oni krenu.
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 17:12   #92
sad bi trebalo zatvorit ovu temu jer se sigurno pisanjem ovdje nece nis dogovarat.........zna se ko treba sve sjest za stol(sve navijacke grupe) i frakcije unutar grupa i to dogovorit ako smo uopce spremni ic za tim......a to znaci ic do kraja....i pod uvjet bojkota tekmi domacih i izbacivanja iz europe........i ostalih akcija.......eto toliko do mene na ovu temu...pametnom dosta......... zivjeli....
-VG- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 22:43   #93
Mafija razumije samo rijec ulice. A na ulici nema demokracije. Tko nabije taj dobije. Nogometna mafija? Njoj je na visim razinama omoguceno djelovanje. Kako rijesiti? Revolucijom. Kakva demokracija i metode dopisa , grafita, transpova i skandiranja. U glavu. A jesmo li to u mogucnosti i jesmo li spremni? Tesko: Po meni. No netraba se predavati bilo kakva buna je bolja on nikakve. Bitnije je po meni protestrati protiv poreza, nameta, INE, telekomunikacijskih kompanija, Konzuma i slicnih. Nadimo kuma. To je poanta. Kad nademo njega nece vise biti Mamica, Stimaca, Sinovcica, Sosa i ostalih.

Against modern football.
 
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:08   #94
fala lepa, ja imam pametnijih stvari od Mamića u životu, vjerujem da i kolega iz Torcide ima kojima Svaguša nije tip na kojeg misle od 0-24, uz dužno poštovanje svima kojima je. Da bi volio da ga netko otme i baci u kontejner, bi... Danas već.
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:37   #95
Quote:
casual_firm kaže: Pogledaj post
fala lepa, ja imam pametnijih stvari od Mamića u životu, vjerujem da i kolega iz Torcide ima kojima Svaguša nije tip na kojeg misle od 0-24, uz dužno poštovanje svima kojima je. Da bi volio da ga netko otme i baci u kontejner, bi... Danas već.
.. svagusu ??
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:41   #96
bad mi napisat Šurjaka, mod je tvoj, a ne da mi se popit ban zbog tovara
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:44   #97
.. di ces vece moralne satisfakcije ili profita duse, nego popit ban zbog tovara..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:44   #98
jesam onda ultra?
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:47   #99
.. ultra casual hool..

i prsuta i sira
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:50   #100
živio hrvatski nogomet i Jamal Sharbini
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.