Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2012., 16:50   #81
Memorabilija... dobiješ čak i psa sa autom...

Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 22:20   #82
naravno da ću pogledat film,zanima me ali Mad Max sa Melom je klasikmeni je u top 5 naj naj filmova,ima mi tu neku posebnu atmosferu da mi prođu trnci kad ga gledamOvaj će garant biti...ajmo provozat nabrijane aute,pokazat puno eksplozija...
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 02:46   #83
Moj kao neki tribute za Mad Max 4 tj. za novi film sa isječcima iz starih ofcourse...

http://www.youtube.com/watch?v=pjtRFf5EfrA



Mad Max ce za mene uvijek imati najposebnije mjesto sa mozda jos desetak filmova koji su mi ono... ostali kao nesto naj kroz život.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 23:55   #84
nadam se da se MAd MAXu neće dogoditi ono što se dogodilo Conanu.


brate ako već snimaš film, onda snimi dobar film a ne neku nejačad od filma. neko CGI smeće. neki šit

ovi današnji filmovi nemaju taj miris i okus.

mene su učili da ako već radim film onda da napravim dobar film. a ne loš. šta ću radit film ako je loš. Onda iđem u menađere. bit će para. i štikli

Zadnje uređivanje Vrag u snjegu : 28.04.2012. at 00:18.
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 12:52   #85
Quote:
Vrag u snjegu kaže: Pogledaj post
nadam se da se MAd MAXu neće dogoditi ono što se dogodilo Conanu.


brate ako već snimaš film, onda snimi dobar film a ne neku nejačad od filma. neko CGI smeće. neki šit

ovi današnji filmovi nemaju taj miris i okus.

mene su učili da ako već radim film onda da napravim dobar film. a ne loš. šta ću radit film ako je loš. Onda iđem u menađere. bit će para. i štikli
A ne bi se trebalo dogoditi ono što se dogodilo Conanu,ipak režira George Miller,a i cast nije zasad loš,naprotiv.Da je novog Conana režirao Milius plus da je scenarij bio dobar,bila bi to druga priča.Nadam se samo da Miller nije omekšao..
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 11:53   #86
Prva dva dijela su mi vrh, možda i najbolji filmovi ikad, ima epic scena, veselim se ovome, možda bude fakat ok
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 01:06   #87
Charlize Theron obrijala glavu za potrebe snimanja filma "Pobesneli Maks 4".

Ostvarenje "Pobesneli Maks 4" počinje da se snima sledećeg meseca u Africi.

_Jos slika
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 08:59   #88
Iako sam sigurna da mi nijedan nastavak neće nadmašiti Mad Max 2 (jedini sequel koji je bolji od prvog filma), zanima me što će napraviti od Charlize Theron u filmu.
Ona baš i nije neka girlie girl među holivudskim glumicama, pa se nadam da će imati pametnu i jaku žensku ulogu.
dharmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 09:28   #89
Kako se šuška te kako sam već napomenuo negdje, Fury Road se više neće koncentrirati na društvo gdje je benzin najvažniji, ne, ovome društvu fali - pazi sad! - žena! Da, žena! Robovi... torture... silovanja... zapravo, ako je to istina, ne sviđa mi se gdje ovaj Max ide.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 00:43   #90
Ni meni!Ovaj glavni glumac je sranje prema Melu!Nažalost,ga pratim od njegovi početaka(glumca) i mogu reći samo jedno o njemu ,komercijala.Uzaš mi je tip,njegove izvedbe,negove izjaveGlumac nije glumac ,ako ije se seksao sa muškima.Mislim,jebe se meni jesi ti gay il ine ali ako daš izjavu u stilu Clarka Gabeala šta misliš šta će se dogodit???Meni je Mel u u svim nastavcima bio seksi i napet ,i itd i sad stave nekog WNB u njegovu ulogu koji samo sa svojim izjavama pokušava biti Mel,to jednostavno ne ide.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 02:24   #91
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ni meni!Ovaj glavni glumac je sranje prema Melu!Nažalost,ga pratim od njegovi početaka(glumca) i mogu reći samo jedno o njemu ,komercijala.Uzaš mi je tip,njegove izvedbe,negove izjaveGlumac nije glumac ,ako ije se seksao sa muškima.
Ako ćemo već o izjavama, tvoj omiljeni Mel daje puno kvalitetnije: clickety click. To je valjda ta cijenjena ne-komercijalna krkan klasa. Posebno se ističe poštovanjem i nježnošću prema ženama, pa nije čudno da ima obožavateljice i na forumaeru.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 02:40   #92
valjda priča kreće ispočetka...
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 09:03   #93
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ni meni!Ovaj glavni glumac je sranje prema Melu!Nažalost,ga pratim od njegovi početaka(glumca) i mogu reći samo jedno o njemu ,komercijala.Uzaš mi je tip,njegove izvedbe,negove izjaveGlumac nije glumac ,ako ije se seksao sa muškima.Mislim,jebe se meni jesi ti gay il ine ali ako daš izjavu u stilu Clarka Gabeala šta misliš šta će se dogodit???Meni je Mel u u svim nastavcima bio seksi i napet ,i itd i sad stave nekog WNB u njegovu ulogu koji samo sa svojim izjavama pokušava biti Mel,to jednostavno ne ide.

Govoriš o Tom Hardyju? Ako nigdje drugdje, onda je u Bronsonu (2008.) pokazao da itekako zna glumiti a fantastičan je bio i u Warrioru... savršena osoba za novog Maxa.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 19:16   #94
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Govoriš o Tom Hardyju? Ako nigdje drugdje, onda je u Bronsonu (2008.) pokazao da itekako zna glumiti a fantastičan je bio i u Warrioru... savršena osoba za novog Maxa.
Jel' Tom Hardi glumio i u Zvjezdanim stazama X? Nije mi bio loš... Samo da ga ne uvale u neko patetičko blato
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 19:20   #95
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Ako ćemo već o izjavama, tvoj omiljeni Mel daje puno kvalitetnije: clickety click. To je valjda ta cijenjena ne-komercijalna krkan klasa. Posebno se ističe poštovanjem i nježnošću prema ženama, pa nije čudno da ima obožavateljice i na forumaeru.
Mel Gibson je za mene odvratni antisemit koji tuče žene i ima upitni odgoj prema svojoj dijeci.Znači, ko čovijek je za mene smeće!Znam jednog takvog.Ali ko Mad Max od njega nema boljeg,jednostavno je tako.Ovaj Tom Hardy nema karizme samo sumnjive usnice ala Neven Ciganovič i nažalost,u danasnje doba to je dosta da dobiš ulogu u filmu.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 19:23   #96
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Govoriš o Tom Hardyju? Ako nigdje drugdje, onda je u Bronsonu (2008.) pokazao da itekako zna glumiti a fantastičan je bio i u Warrioru... savršena osoba za novog Maxa.
Ne sori,ja ga ne doživljavam tako.Možda jer ne volim remakove filova koji ne trebaju remak(osim Conana)Meni je tip odvratan,nešto ko Kirsten Stwert ili kako se već zove.Tamo je jer nema pojma o glumi a puni box office.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 19:37   #97
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Kako se šuška te kako sam već napomenuo negdje, Fury Road se više neće koncentrirati na društvo gdje je benzin najvažniji, ne, ovome društvu fali - pazi sad! - žena! Da, žena! Robovi... torture... silovanja... zapravo, ako je to istina, ne sviđa mi se gdje ovaj Max ide.
Ovo nema veze sa izvornim mad max serijalom.......
Gdje se radnja četvrtog nastavka odvija?.....u paralelnome svemiru?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 14:10   #98
ja ne mogu virovat da neko stavlja u istu rečenicu Hardy-a i Stewarticu.

Hardy će, po meni, bit glumački bog i batina kroz dogledno vrime i imat jako dugu, uspješnu karijeru. izvrstan, izvrstan glumac i valjda jedini razlog zbog kojeg bi i pogledala MM4.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 13:47   #99
Mad Max: Fury Road Lands Rosie Huntington-Whiteley.


Čini se da će film biti pun p.č.i.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 23:58   #100
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Mad Max: Fury Road Lands Rosie Huntington-Whiteley.


Čini se da će film biti pun p.č.i.
Sve same talentirane glumice.Pogotovo ova koja izgleda ko da je usne gurnula u properel.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.