Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 19:35   #81
mi ni ne zaslužujemo bolje kad se ne možemo oko ničega dogovorit,dnevnik donosi da se 17 udruga ograđuje od prosvjeda
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:38   #82
Quote:
Ko je bia zna! kaže: Pogledaj post
mi ni ne zaslužujemo bolje kad se ne možemo oko ničega dogovorit,dnevnik donosi da se 17 udruga ograđuje od prosvjeda
Nek se ograđuju. Takve će na kraju ograđivati zatvorske rešetke.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:46   #83
http://www.youtube.com/watch?v=VHr-8Wzn8uE

http://www.youtube.com/watch?v=Kd3iSq1vNIY
-Antraks- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:08   #84
http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n1

evo vi iz drugih gradova
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:26   #85
Quote:
Ko je bia zna! kaže: Pogledaj post
mi ni ne zaslužujemo bolje kad se ne možemo oko ničega dogovorit,dnevnik donosi da se 17 udruga ograđuje od prosvjeda
Ništa čudno s obzirom da te pojedinci/udruge su otprije bile naklonjene hdz-u imali od njega koristi i bile u službi vlasti...jebe me se za te koji bi prvi bili na ulici da je kojim slucajem sdp na vlasti...vjerujem da sutra branitelji,studenti,radnici, nezaposleni, te na kraju mi...necemo razocarat
babaluko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:32   #86
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Ali definiraj mi to "banda"? Ovaj prosvjed organiziraju prvenstveno branitelji, a zna se ko je njima "banda", a to je prvenstveno onaj uglađeni govnjar Josipović.
Kosorica je glupača svoje vrste i zbog jebenih četnika u Vladi, a i zbog rekonstrukcija u vladi koje promjene vladu u još gore nego što je bila prije.
No, Kosorica se nije verbalno jebavala po Vukovaru ko ovaj konjušar Josipović ili ti ga profesionalni umotavač političkih govana u slatkorječivi celofan. Kad je taj nešto pametno reka? Naravno, njega ko miljenika medija niko ne dira! Znači, ovo sutra je prvenstveno politički prosvjed, a ne neki vladorušilački. Zbog Josipovićevih odnosa s Tadićem se događa sve ovo što se događa.
A što rade hrvatski mediji? Amnestiraju Josipovića i njegovu ulogu u ovako nakaradnim odnosima Hrvatske i Srbije. A on se slika igrajući stolni nogomet s hrvatskim vojnicima u Afganistanu, njegova jedina trenutno vrijedeća izjava o Tihomiru Purdi je ta da je to "stvar prava". Više se od njega ne može čuti da se nitko tko nije počinio zločin ne mora bojati, na tu izjavu su i mediji "zaboravili".
Josipoviću niti ne pada na pamet pokrenuti pitanje srpskih koncentracijskih logora, pritisnuti Srbiju da ih prizna, kako bi hrvatski državljani, branitelji i civili, koji su u njima teško stradali mogli tražiti od Srbije zadovoljštinu, pa makar i samo simboličnu, a zašto ne i materijalnu? Sudbina kojeg je to od više od tisuću Hrvata "nestalih" tijekom srpske agresije na Hrvatsku razriješena zahvaljujući Josipovićevoj politici pomirbe i dobrosusjedskih odnosa? Koje su to ukradene umjetnine ili druga materijalna dobra, od tisuća i tisuća njih, vraćeni Hrvatskoj? Tek poneka ikona iz pravoslavnih crkvi, to je valjda vraćeno da se Stanimirović i Pupovac ne naljute. Dakle, rezultat Josipovićeve "istočne politike" koji se može vidjeti je "slučaj Purda". No, za najveće hrvatske medije, slučaj nema veze s Josipovićem.
Za mene su banda svi oni vladajuci i oni iz oporbe znaci vecina onih sto sjede u saboru...Zna se dobro tko je izrucio Purdu tj. tko nije nista napravio da se to sprijeci i tko sad potkupljuje i radi sastanke sa braniteljskim udrugama kako bi zavarali narod i ove sutra sto prosvjeduju prikazali rusiteljima drzave.

Evo vec su poceli ljudima nabijati grzinju savjesti da necemo u EU zbog toga, da ce propasti turisticka sezeona itd. Pa dobro tko to moze povjerovati?Tko??

Ja izlazim sutra i zbog Purde i zbog nezaposlenih i zbog ribara i seljaka...
Ne znam zasto se ti hvatas toliko Josipovica( ne kazem da je on bolji od drugih)?

Trebamo sacuvati cast branitelja,ali i postenih ljudi kojima je najveca cast raditi i od toga zvijeti...
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:38   #87
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post

"Koliko sam čuo nisu to bili bbb nego zzd njih je tamo poslao Brlekovič i Štimac kako bi spriječili Platinia da dođe do Kosorice".



Hahaha jedan od komentara sa portala...
4U2P is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:41   #88
Quote:
pod pekon kaže: Pogledaj post
Za mene su banda svi oni vladajuci i oni iz oporbe znaci vecina onih sto sjede u saboru...Zna se dobro tko je izrucio Purdu tj. tko nije nista napravio da se to sprijeci i tko sad potkupljuje i radi sastanke sa braniteljskim udrugama kako bi zavarali narod i ove sutra sto prosvjeduju prikazali rusiteljima drzave.

Evo vec su poceli ljudima nabijati grzinju savjesti da necemo u EU zbog toga, da ce propasti turisticka sezeona itd. Pa dobro tko to moze povjerovati?Tko??

Ja izlazim sutra i zbog Purde i zbog nezaposlenih i zbog ribara i seljaka...
Ne znam zasto se ti hvatas toliko Josipovica( ne kazem da je on bolji od drugih)?

Trebamo sacuvati cast branitelja,ali i postenih ljudi kojima je najveca cast raditi i od toga zvijeti...


Kao da je braniteljima samo zadnjih godinu dana loše.

A slušaj ovo, ja mislim da braniteljima najveće zlo rade oni koji dopuštaju
da ih ustvari ima 50% falših, samo zato da bi imali osigurane glasove na izborima.
Zbog takvih stvari ispaštaju oni pravi, istinski heroji!


Ali u svakom slučaju nije dobro da se mi ovdje svađamo i djelimo.

I zato sutra samo jako!
__________________
1911
boracho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:45   #89
Quote:
boracho kaže: Pogledaj post


Kao da je braniteljima samo zadnjih godinu dana loše.

A slušaj ovo, ja mislim da braniteljima najveće zlo rade oni koji dopuštaju
da ih ustvari ima 50% falših, samo zato da bi imali osigurane glasove na izborima.

Zbog takvih stvari ispaštaju oni pravi, istinski heroji!


Ali u svakom slučaju nije dobro da se mi ovdje svađamo i djelimo.

I zato sutra samo jako!
Ma to nema veze sa danasnjom vlasti i bilo kakvim glasovima..To se davno pogrijesilo i sad nemos nista
Boxs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:49   #90
vidimo se sutra...
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:50   #91
vidimo se na trgu!
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:51   #92
http://torcida.org/site/izvrsena-uplata-obitelji-purda/
galerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:54   #93
Vidimo se sutra, tko se jos misli hoce li doci neka slobodno navrati...ne bi trebalo biti dosadno...
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 21:01   #94
Quote:
pod pekon kaže: Pogledaj post
Vidimo se sutra, tko se jos misli hoce li doci neka slobodno navrati...ne bi trebalo biti dosadno...
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 21:07   #95
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Nisam aludirao na nerede ako na to mislis...
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 21:24   #96
Quote:
pod pekon kaže: Pogledaj post
Nisam aludirao na nerede ako na to mislis...
pa u tome i je problem ,znači da se tamo ideš zabavljat ,a situacija u državi je i više nego ozbiljna (zajebana) ,ako triba bit če i nereda ,samo triba bit spreman na te stvari...
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 21:41   #97
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
pa u tome i je problem ,znači da se tamo ideš zabavljat ,a situacija u državi je i više nego ozbiljna (zajebana) ,ako triba bit če i nereda ,samo triba bit spreman na te stvari...
Ma viruj ti meni da je meni jako zao sto moram ici sutra tamo, virujen i mnogima od nas,a jebiga prisiljeni smo...a sto su trazili to ce i dobiti...
__________________
We are alive
pod pekon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 21:54   #98
Nije kritika već pitanje za upućeniju ekipu: Pa koji kurac rade vođe svih večih navijačkih skupina? Koji se kurac čeka više? Pa što se ne može dogovoriti prosvjed protiv ove gamadi u svim većim i daj Bože i manjim gradovima u organizaciji navijačkih udruga sa možda još nekim udrugama ili nebitno sa kime, narod na ulicu i opči štrajk?

Jebote zemlja u kurcu, 90% nas nema ni za kikiriki, prezaduženi, sjebani, bez budučnosti, svi smo u istim govnima, a navijači ni vrit ni mimo... može i na pm odgovor, svejedno...
metastaze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:36   #99
činjenica je da ako hoćeš naći izliku naći češ je!meni osobno thompson se gadi,ratni profiter i ništa više!
ljudi koji će govoriti sutra manje više će ličiti na predizborni skup u nekom ličkom selu,ne sviđa mi se!
ko će doći nakon ove vlasti?neznam,ovi mi se gadi...

mali milijon nelogičnosti se nameće u ovoj situaciji....?!

ALI-doći ću sutra jer sam protiv progona hr branitelja,jer sam protiv ljudskih karikatura i poltrona koji se nazivaju vlast,protiv povečanja nezaposlenosti,protiv povečanja cijena,protiv prodaje ostatka RH,jer sam protiv kriminala na najvišim razinama,jer sam protiv šutnje i letargije,jer sam protiv kmetskog mentaliteta....PROTIV!!!

ako je ovo sutra jedina alternativa i jedino mjesto za ozbiljnu artikulaciju mišljenja,neka bude...
svijetlo zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:57   #100
Quote:
svijetlo zg kaže: Pogledaj post
činjenica je da ako hoćeš naći izliku naći češ je!meni osobno thompson se gadi,ratni profiter i ništa više!
ljudi koji će govoriti sutra manje više će ličiti na predizborni skup u nekom ličkom selu,ne sviđa mi se!
ko će doći nakon ove vlasti?neznam,ovi mi se gadi...

mali milijon nelogičnosti se nameće u ovoj situaciji....?!

ALI-doći ću sutra jer sam protiv progona hr branitelja,jer sam protiv ljudskih karikatura i poltrona koji se nazivaju vlast,protiv povečanja nezaposlenosti,protiv povečanja cijena,protiv prodaje ostatka RH,jer sam protiv kriminala na najvišim razinama,jer sam protiv šutnje i letargije,jer sam protiv kmetskog mentaliteta....PROTIV!!!

ako je ovo sutra jedina alternativa i jedino mjesto za ozbiljnu artikulaciju mišljenja,neka bude...
1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.