Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 20:50   #161
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post

Ja u Boga vjerujem, ali na svoj način, iako sam katolik zbog predaka i roditelja, ali u Boga rekoh na svoj način vjerujem, tako da glede Isusa dopuštam mogućnost da je možda činio to što je činio ali ne dopuštam mogućnost (i ovime ne želim uvrijedit ničije vjerovanje) da je on bio sin Božji.

Ako je radio to što je radio, taj čovjek je bio jedna od onih iznimnih pojava u ljudskoj povijesti koji su nadišli pravilo ljudske vrste, i intelektualno i duhovno.
Zbog toga što si napisao ne možeš se nazivati katolikom, NHF. Toliko.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 23:55   #162
............

Lucyi je zakon,bez obzira na neke sektaške komentare na forumu...7.5/10
zagizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 07:01   #163
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Zbog toga što si napisao ne možeš se nazivati katolikom, NHF. Toliko.
Pa ni ne nazivam se, ali što da sad radim? Odreknem se formalno Crkve jer sam kršten, pričešćen i krizman? Nema potrebe za odricanjem jer umom i duhom toj istoj crkvi nisam nikada ni pripadao, a ne vjerujem da su Bogu potrebne ikakve formalnosti i institucije koje će ti dat potpis i pečat za vjeru, to je tako nebulozno da me sramota nekad da sam dio ove ljudske vrste kojoj oko 80% populacije planeta upavo pripada takvom načinu razmišljanja pristupa Bogu ako već vjeruju u "njega".
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 14:13   #164
Odličan film! 9/10
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 00:30   #165
smece
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:19   #166
Fora tematika s accessom mozga od otprilike sto posto? Limitless mi je u toj tematici bolji.

Al ovaj ima nekaj tipično Bessonovski unutra i samim tim je zanimljiv, dinamičan. šteta kaj je skokovit dosta i nedorečen, na neki način. Malavita je npr. napravljen za mase. u tom điru jaše i ovaj, makar mi je za koju nijansu bolji.

Mislim zabavan je, nije ispao tolko thought-provoking koliko je možda trebao. Skarletača je napravila dobru ulogu, a i drago ti je dok čuješ/vidiš Morgana Freemana.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 15:01   #167
Meni je film super, ali kraj me razočarao.
Trebalo je tu biti više akcije, ali i neki drugi kraj, ne znam.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 23:31   #168
dugo sam odgađao gledanje ovog filma, opravdano. šrot.

kao film treba biti uber cool sa svim tim spoznajama o čovjekovom intelektu, granicama svijesti i spoznaje, al eto sve završi s faking kill billom, pola francuske žandarmerije se poroka s valjda cijelom prvom armijom sjeverne koreje u sred pariza, da bi eto scarlett johanson, koja se na početku filma iz krhke droljice pretvori u laru croft nakon što se predozira sintetičkom drogom, a na kraju filma se pretvara u super računalo oblika masne mrlje i gurnula faking usb stick u ruke morgana freemana čija se cijela uloga svela na uprizorenje njegovih bora i staračkih pjega, kao valjda jamačni sinonim mudrosti. film kao treba poslat neku poruku, a to bi valjda trebalo biti eto kako ljudi ne koriste mozak kako treba sve dok ne sintetiziraju neki enzim koji nastaje u ženskim s****a dok doje, i to se neće dogoditi sve dok dragi vođa ne prestane bacat pare na nuklearne bombe i preusmjeri sredstva u razvoj sintetičke droge. usred faking tajvana.

3/10
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2022., 15:34   #169
Dobra zabava.

Naravno da je film prepun nelogičnosti, ali ako se gleda kao SF bajka - skroz je zabavan.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.