Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 15:08   #1
Spider-Man (2017)



Nakon uspješne, ali propale trilogije Sama Raimija, i dva filma iz isto tako propale franšize Marca Webba, čeka nas nevjerojatni treći reboot ikoničnog Marvelovog lika u ovom tisućljeću. Ovaj puta, novost je ta da Peter Parker postaje dio Marvelovog filmskog univerzuma, te da su Sony i Marvel podijelili prava na sve nadolazeće filmove s ovim likom između sebe. Novi Spider-Man bi svoj debi trebao imati u Civil Waru (2016.) i to kao cameo, da bi 2017. dobio svoj vlastiti film.

Ono što je novo, i što će vjerojatno svima olakšati stvar, je to što neće biti origin storyja. Svi znaju tko je Spider-Man i to je to, Kevin Feige je to potvrdio. Također, zna se da će se novi filmovi baviti Peterom Parkerom u srednjoškolskim danima i da će veći fokus biti na njegov osobni život i borbu s okolinom nego na ljubavnu priču kao u prošlim filmovima. Znači, Peter neće već nakon prvog filma završiti srednju, već će ju u prvom filmu tek započeti.

Što se castinga tiče, još se (službeno) ništa ne zna, ali gomila izvora govori da će novi Spider-Man biti Asa Butterfield, osamnaestogodišnji Britanac poznat po ulogama u Ender's Game i The Boy in Blue Pajamas. Tome u prilog ide i činjenica da Marvel traga za maloljetnim glumcima jer im je cilj to da Peter raste s godinama i da glumac raste s ulogom, nešto kao po Harry Potter šabloni.



Također, o redateljima filma se ništa još ne zna, ali imena koja se najviše spominju u zadnje vrijeme su Jonathan Levine (50/50, Warm Bodies), Jared Hess (Napoleon Dynamite), Ted Melfi (St. Vincent), John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein (reboot Vacationa) i Jason Moore (Pitch Perfect).

Službene objave glavnog glumca i redatelja ćemo vjerojatno dobiti u idućih nekoliko tjedana, pošto se Civil War već snima, a i prvi dio novog reboota bi trebao izaći vrlo brzo.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 15:19   #2
Sviđa mi se to što uzimaju jako mladog glumca- bar teoretski postoji šansa da će to postati prava franšiza.
Možda se jedne lijepe godine sjete zadovoljit nas par geekova i odradit Maximum Carnage film
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:23   #3
Odličan lik, ali katastrofalan izbor glumaca u svih pet filmova do sada.
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 19:38   #4
Quote:
^Jack^ kaže: Pogledaj post
Odličan lik, ali katastrofalan izbor glumaca u svih pet filmova do sada.
Maguire i Dunst su kod Raimija zaista bili promašaj. Nisu loši glumci, ali ne pašu za takve uloge. Drugi mi u velikoj većini nisu smetali, posebno ne Andrew Garfield, kojega su mnogi neutemeljeno pljuvali, a bio je jedna od svijetlih točaka drugog reboota.

@walkman800: Ma da sad usvoje sve želje koje ja imam od tolikih story-arcova i eventova bi snimili više Spider-Man filmova nego Jamesa Bonda.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 23:36   #5
obozavam spidermana, ali sa klinjom to nije to... ovo ce biti za skolarce film
znaci mi znamo kada je i kako peter postao spiderman znaci ova radnja je par godina prije?

a i dobro znamo kako to ide sa mladim glumcima... neki se pretvore u nesto totalno drugacije s godinama... nekad u bolje a nekad u losije
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 04:19   #6
Jadna im majka što učiniše od Spidermana zadnjih godina... jadna im majka e...

Ovo će vjerojatno biti točka na i.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 07:45   #7
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Jadna im majka što učiniše od Spidermana zadnjih godina... jadna im majka e...

Ovo će vjerojatno biti točka na i.
Elaboriraj
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 09:16   #8
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Elaboriraj
Dovoljno je pogledati kandidata za ulogu Spidermana.
Upropastit ce nam Spidermana totalno, Andrew Garfield je bio okej i ne znam cemu drugi reboot u 15 godina
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 13:43   #9
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Dovoljno je pogledati kandidata za ulogu Spidermana.
Upropastit ce nam Spidermana totalno, Andrew Garfield je bio okej i ne znam cemu drugi reboot u 15 godina
mora ić reebot jer ga stavljaju u marvel svijet. TAS 1 i 2 nemaju smisla ako se događaju u marvel svijetu
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 14:31   #10
Opet Spiderman? Necemo valjda opet gledati kako mu je ujak ubijen i slicne pizdarije

Ona prva trilogija mi je bila bezveze, za djecu. Ova zadnja dva filma su malo ozbiljnija no meni ni to nije imalo smisla nakon one trilogije. A sad idu na jos filmova. Ok, ljubiteljima stripa mozda ima nekog smisla zbog gore navedenog stavljanja u novi svijet ali opet ce to biti film o liku kojeg ugrize neki blesavi pauk i on postane Spiderman te se bori protiv svih zala ovog svijeta.

Ovo je postalo gore nego sto su sa Batmanom radili.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 14:45   #11
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Opet Spiderman? Necemo valjda opet gledati kako mu je ujak ubijen i slicne pizdarije
Napisao sam u prvom postu kako neće biti origin storyja.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 15:00   #12
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Napisao sam u prvom postu kako neće biti origin storyja.
Pa ok, ali svejedno je rijec o istom liku sa istim mocima.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 06:59   #13
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Elaboriraj
Pa ovo što se događa sa Spider-manom još od završetka Raimijeve trilogije meni nije išlo u glavu.

Doslovno iživljavanje na ovome liku iz stripa, mislim da se u povijesti filma nije desilo da se nakon tako relativno kratkog vremena radi reboot neke sage KOJA JE BTW BILA USPJEŠNA i sa pozicije kritike i pozicije publike, i ide se u reboot, pa rekoh ajde, ok, neka, nevjerovatno ali neka...

Prvi film Amazing Spiderman je bio... više manje dobar, ali ništa što bi uništilo Raimijeve filmove (prva dva), ovaj drugi Amazin Spiderman je teško smeće nad smećima od filma, jel to treba elaborirat? Za taj film je Raimijev treći film Mona Lisa.

I sad ponovno? Pa dokad više? Pa dobro što je cilj ovome svemu? Zgrtanje love ili što, što je njima cilj?

Sorry ali ovo sa Spidermanom apsolutno više nema smisla niti me privlači pomisao da bi išao gledati u kino novog nekog Spidermana, više mi ga je pun racku u smislu što su sve napravili od njega, tj. što rade.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 14:58   #14
Siguran sam da će Marvel odraditi to puno bolje od sonyja.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 16:19   #15
to je onaj mali iz filma The Boy in the Striped Pajamas super mi je tu
iako mi nekako izgleda premlado za Spidermana, ali moglo bi ispasti dobro
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 20:50   #16
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
to je onaj mali iz filma The Boy in the Striped Pajamas super mi je tu
iako mi nekako izgleda premlado za Spidermana, ali moglo bi ispasti dobro
je, a bio je odličan i u Enderovoj igri
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:23   #17
Nije premlad za Spider-Mana, svi zaboravljaju da je taj čovjek imao 16 godina kada ga je ugrizao pauk. U nekim verzijama i 15.

Nema Asa taj izgled; liči na boležljivog malog astmatičara, PP bi trebao biti nešto buntovniji. Ali dobro glumi, tako da nije neki problem.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 06:35   #18
Marvel želi Matthewa McConaugheyja za ulogu Normana Osborna.

Smrdi mi na patku, ali daj Bože da je istina. Pa to bi bio casting desetljeća.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 07:07   #19
Ma daj ljudi skulirajte se...

Kog više briga za Spider-man-a, pa uništili su ga bokte vidio, ovo je sad točka na i.

Kad danas sve zbrojim i oduzmem, za mene postoje samo tri filma Spidermana, to su tri filma Raimija, to je to, živjeli.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:28   #20
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Ma daj ljudi skulirajte se...

Kog više briga za Spider-man-a, pa uništili su ga bokte vidio, ovo je sad točka na i.

Kad danas sve zbrojim i oduzmem, za mene postoje samo tri filma Spidermana, to su tri filma Raimija, to je to, živjeli.
Smiješni filmovi, Te Amazing Spidermana je imao puuuni više prostora,da otvori radnju pogotovo s Garfieldom koji je odličan glumac.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:37.