Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2015., 11:24   #1
Pride and Prejudice and Zombies (2016)





Quote:
Film Ponos i predrasude i zombiji ili u originalu Pride And Prejudice And Zombies službeno je dobio datum izlaska - 19. veljače sljedeće godine. Film temeljen na bestselleru Setha Grahame-Smitha donosi malo drugačiju verziju klasične priče Jane Austen.

U službenom sinopsisu radnja je opisana kao klasična priča Jane Austen o zapetljanim odnosima među ljubavnicima iz različitih društvenih slojeva u Engleskoj u 19. stoljeću koja se nalazi pred novim izazovom - vojskom hodajućih mrtvaca.

Dakle radnja prati zombi apokalipsu koja traje već godinama i sestre Bennet koje su se odlučile boriti protiv zombija. Sestre Bennet glumit će Lily James, Ellie Bamber, Milli Brady, Bella Heathcote i Suki Waterhouse.

Redateljsku palicu drži Burr Steers (Ponovno 17, Charlie St. Cloud) dok se u ostalim ulogama nalaze Matt Smith, Jack Huston, Sam Riley, Lena Headey i Charles Dance. Hoće li Elizabeth Bennet uspjeti stati na kraj sotonskoj pošasti i istovremeno nadvladati društvene prepreke saznat ćemo 19. veljače sljedeće godine.
x

IMDb




čini se kao treščina :klap::klap::klap:
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 17:04   #2
Joj to se već dugo radi, pa nikak, konačno je trailer izašao. Ja volim Ponos i Predrasude pa ću ovo sigurno pogledat al nadam se da je bolji od Abraham Lincoln Lovac na Vampire, jedan od rijetkih filmova kojeg sam na pola prekinuo.
Tom Traubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 23:11   #3
kao poveci fan p&p u svim oblicima i varijantama, baš sam s guštom pogledala ovaj treš
nisam nista istrazivala pa me iznenadila uloga dr. matta smitha, ocekivala sam da ce biti bingley ili wickham
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.