Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2016., 12:25   #1
Allied (2016)




IMDB

Allied is an upcoming American romantic thriller film directed by Robert Zemeckis and written by Steven Knight. It is reportedly based on a true story about two assassins who fall in love during a mission to kill a German official. The film stars Brad Pitt, Marion Cotillard, Lizzy Caplan, Matthew Goode and Jared Harris. The film will be released on November 23, 2016 by Paramount Pictures. Principal photography began in February 2016 in London.

TRAILER


Nakon prve scene pucnjave (potjerao sam trailer jer mi je druga scena bila dosadna) na smrt sam se uplašio da je režiser Tarantino , pomislio sam pa zar će upropastit još jedan ratni film, ali mi je nekoliko sekundi kasnije pao kamen sa srca kad sam vratio video na početak i na traileru pročitao Zemeckis.


Nemam neko posebno dobro mišljenje o Zemeckisu, ali sve je bolje od šupljeg Tarantina.


Uf, još sam u šoku, pretprogramirana katastrofa je ipak izbjegnuta.

Zadnje uređivanje trifrtaljac : 15.08.2016. at 13:10.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 22:22   #2
Pogledala! Nije loš film.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 09:36   #3
JBT gledam treiler i Brad Pitt mi stalno izgleda "fotošopirano"
WW2 mi je draga tema, ovo se gleda svakak
ak se ne varam bilo je priče da je to snimanje bilo kobno za njegov brak
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:30   #4
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
ak se ne varam bilo je priče da je to snimanje bilo kobno za njegov brak
Ma to su bedasti tračevi, Marion upravo čeka drugo dijete s Guillaumeom Canetom. :tračbaba:

Film je dobar, više je ljubavni nego bilo što drugo. Marion glumica nad glumicama, jednostavno je ukrala svaku scenu u kojoj su ona i Brad.

Zadnje uređivanje Flying Buttress : 01.12.2016. at 11:28.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 11:04   #5
Danas listam Jutarnji i Nenad Polimac imea tekst o filmu... i spoilao ga. Pas mater!
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 11:29   #6
I trailer je loše napravljen, otkriva glavni zaplet koji se dogodi tek na polovici filma
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:27   #7
@tomislav
pa tko te tjerao da ides citati polimcev tekst o icemu?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 12:41   #8
Ja na sreću nisam gledala trailer pa nisam imala pojma što će se dogoditi.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 22:58   #9
Jao koja je ovo glupost. Tolko su svi lijepi i sve je predivno u filmu da je to presmješno. Ono bombe padaju po Londonu,a ekipa tulumari.Partizani su obučeni kao da su sišli sa modne piste.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 11:29   #10
I meni je nerealno nekako bilo. Samo ću reć da je zbog glumice bilo vrijedno gledanja
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 23:36   #11
Šta nije općepoznato da se za vrijeme rata ševi i tulumari kao da ne postoji sutra?

Ja sam ugodno iznenađen, jebemu bajame. Eto, toliko od mene.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 00:24   #12
Meni je film isto bio baš ok. Nisam ništa znala o njemu, niti sam imala ikakva očekivanja. A Brad Pitt je totalno izbotoksiran
wasp x is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 19:24   #13
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Šta nije općepoznato da se za vrijeme rata ševi i tulumari kao da ne postoji sutra?

Ja sam ugodno iznenađen, jebemu bajame. Eto, toliko od mene.
Ma je .To stoji.Malo sam pretjerao u negativnosti ali nekako mi je ipak previše uljepšano sve to zgledalo. Prečisti su bili za moj ukus. Nije film loš.Dapače. Ali nemru mi oni partizani imat tako lijepo ulaštena kožna odijela. No sama radnja i ostalo je izvedeno jako simpatično i sam kraj mi je fenomenalno izveden.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 23:04   #14
Dobar film.ne znam sto je pisao filmski kriticar,ali i forspan je po meni puno razotkrio a to je vec dobar dio price.pitt mi je odlican u roli, a o marion da i ne govorim.pardon,pisem.
mokidomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 16:43   #15
Imaju negdje titlovi?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 22:07   #16
Brad drven, odsutan. Marion dobra. Priča ljiga. Da Nijemci špricaju bombe 1943. po Londonu? Malo vjerojatno. Imamo i redovnu dozu "alternativnog životnog stila". Jej.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 14:53   #17
Nelos film u poprilicno losoj filmskoj godini.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 03:09   #18
imajuci u vidu zemeckisa nisam puno ocekivao no rezultat me ugodno iznenadio.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 15:50   #19
Gledala sam ga ima cca dva mjeseca i ono što mi je ostalo u sjećanju je:
1. Odlična Marion
2. Ispolirano/ botoxirano/ voštani Brad
3. Kraj

Bio je Brad nedavno prezenter na Globusima i nije djelovao ni UPOLA voštano ko u ovom filmu.
Očito mu je Angie u tom razdoblju pojačano skakala po živcima, pa je malo jače potezao iz bočice, ali tko bi mu zamjerio??
Bit će da je zato i netom prije snimanja bio na došminkavanju jer njegova čudnovata pojava jako odvlači pažnju od radnje. No, ako to uspijete prebroditi, nije sad nešto preloš filmić.
Netko je spomenuo da su bili prečisti, meni je to isto upadalo u oči i kvarilo dojam.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 04:14   #20
Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Netko je spomenuo da su bili prečisti, meni je to isto upadalo u oči i kvarilo dojam.
isuseboze, zasto??!
to je filmek za odmorit mozak, svi dotjerani, upeglani, vjerodostojnost je zadnja stvar koju trazim (a da ju trazim zapitao bih se o njezinim motivima za sve sto je napravila i rekao bih da u histericnom ponavljanju "prijetili su anni, prijetili su anni" nema niti 5% odgovora na moje pitanje).

i napokon, volio bih da je bradovu ulogu dobio mladji glumac, brad je generacija davida finchera, do kad kani igrati prposne decke??
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.