Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2011., 15:42   #1
Tablete za mršavljenje

Postala sam na jednoj temi, ali vidim da se tamo o svemu i svačemu tipka osim o tome što me zanima, nadam se ovdje da ću imati više sreće ...

Quote:
sagem kaže: Pogledaj post
Pa da ne otvaram novu temu ako nije potrebno, zanimaju me vaša mišljenja za ove proizvode:
1. Carbo Hoodia tablete za mršavljenje - prodaje ih neki tip preko oglasa na njuškalu, neću reklamirati
2. Proactol - imaju svoju stranicu
3. Hoodia Gordonii plus tablete za mršavljenje - također imaju svoju stranicu

molim iskustva i preporuke

ako sam pogriješila temu , vi me preselite, hvala
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 17:09   #2
Tablete imaju placebo efekt, a mogu i ozbiljno naškoditi zdravlju. Naime, probaj i dalje jesti kao do sad, i piti tablete za mršavljenje, bilo koje - nećeš smršaviti ni grama! A uz svake tablete piše regulirati prehranu. Naravno, jer ćeš tako i smršaviti, a onda će biti da je to od tableta. Mo'š mislit. Porez na budale. Ne nasjedaj na to. Pogotovo ne nekakvu prodaju preko oglasa.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:04   #3
Jedino sto znam je da biljka hoodia zaista umanjuje apetit: http://www.drugs.com/hoodia.html (procitaj to, ima upozorenja)
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 12:15   #4
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Jedino sto znam je da biljka hoodia zaista umanjuje apetit: http://www.drugs.com/hoodia.html (procitaj to, ima upozorenja)
gdje nabavljas hoodiu i po kojoj cijeni?
biserna zvoncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 15:27   #5
Ne nabavljam ih i nemam pojma ima li ih kod nas za kupiti, ali sagem je u svom postu spomenula dva proizvoda koji imaju rijec "hoodia" u nazivu, pa pretpostavljam da sadrze tu biljku.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 09:18   #6
,hm, mili bože
__________________
Alkohol,nikotin ,droga i hrana-
obična fatamorgana.
asparaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 16:38   #7
Quote:
biserna zvoncic kaže: Pogledaj post
gdje nabavljas hoodiu i po kojoj cijeni?
Ja sam već pisao nešto o ovome. Mene je Uniquehoodia spasila. U 3 mjeseca koliko sam je uzimao smršavio sam oko 14 kg, s tim da sam već u prvom tjednu izgubio 2 kg. Jednostavno nisi gladan - i to je to!
Ja sam je kupovao ovdje i mislim da ću vjerojatno opet poslije novogodišnjih praznika ().
Sada sam mogu reći skoro zadovoljan svojom težinom, mislim da moram izgubiti još 5-6 kg da bi bio "fit". I još jedna stvar, ima raznih hoodia po internetu, ali svakako uzmi Unique hoodiu pošto ima najveći koncentrat biljke hoodia gordoni u sebi. Cijene su ti najpovoljnije kad uzmeš količinu za 3 mjeseca i više, i ispada oko 25-30 eura po pakiranju koje traje mjesec dana.

Eto to je to i SRETNO!
krapić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.