Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2013., 17:57   #2561
Meh, mene je to finale toliko dotuklo (u lošem smislu riječi) da neću pratiti zadnju sezonu već ću je pogledati kad budem morao popunit rupe u slobodnom vremenu.

Možda mu nova serija bude bolja :

http://www.uproxx.com/tv/2013/12/kur...d-executioner/
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 20:56   #2562
I ja sam još jednom odgledala finale; mislim da ću ih gledat tj. barem prvu epku zadnje sezone pa vidjet kaj je to Sutter skemijao al ne znam kak će mi to bit bez Tare. I u kojem smjeru će ovo ić sad sa Jaxom.
Sve nešto spreokrenuto.
__________________
.. And I will not be commanded And I will not be controlled And I will not let my future go on Without the help of my soul ..
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:37   #2563
Ma dajte ljudi, ste popizdili? Kakvo je to sad masovno odustajanje na zadnjoj sezoni?

Prodane duše. (plus ono kaj se rimuje s tim! )

Nego, ova novotarija što ima u planu bi mogla ispast odlična. Zvuči dobro, ovako na prvu. Kako kažu? GoT meets SoA meets Highlander? Ajd da i to vidimo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:19   #2564
Nismo

Kaj nije onda masovno u zadnoj sezoni ubio i Taru i Jaxa pa bi gledala sigurno zadnju a Gemma s grickalicom za nokte da skonča od nekog (ne znam koga, jer je sve iole ko bi ju imao pravih razloga ubit ubio on u seriji)

Ja nisam pročitala još taj link o novoj seriji, odbijam
__________________
.. And I will not be commanded And I will not be controlled And I will not let my future go on Without the help of my soul ..
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:29   #2565
Eto baš tako....Tara i Jax na kraju a Gemma na kraju ove sezone.

I usput upropasti Juica. Postao je gori od meksičke sapunice sa tom nekontroliranom dramom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 10:36   #2566
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post
Nismo

(ne znam koga, jer je sve iole ko bi ju imao pravih razloga ubit ubio on u seriji)
Pa zar ju nema Jax itekako razloga ubit?

Završni majka/sin obračun.


Baš ste me rastužili.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:01   #2567
tek sam pogledala zadnju epizodu. nesto mi mucno jer sam znala sta ce biti pa sam danima odgadjala. zasto niko nije spomenuo da je serif nastradao on mi je bio tako drag lik.
toliko se sranja izdesavalo da uopste ne vidim bilo sta dobro u sedmoj sezoni. jadna djeca
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 02:31   #2568
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
...toliko se sranja izdesavalo da uopste ne vidim bilo sta dobro u sedmoj sezoni
Upravo to, ovim potezom je upropastio zadnju sezonu jer svi znamo šta slijedi. Nije nam pustio ni mrvicu prostora da si zamišljamo hepiend.

Takve se stvari ne rade ako želiš još jednu sezonu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 10:22   #2569
Ajoj, pa ti si priželjkivao hepi end?
I sad su ti snovi potonuli.

I duriš se jer se oni neće poljubit na kraju? I odjahat u suton.

Dobro, za lilu znam da joj je Tara bila jako draga, jasno mi je da joj je ovo bio težak udarac, ali što je s tobom?

Pa nije ti ovo ljubić.

Uostalom, ako odustanete od gledanja, propustit ćete predivne strastvene scene Gemme i njenog novog odabranika - Unsera.

()
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 13:57   #2570
Ma ne vjerujem da nakon šest pogledanih sezona na kraju neće pogledati finale, to su trenutno samo povrijeđeni .

Ali mislim da smo svi znali kako ovo otprilike završava, pa temelji se na Hamletu. Bolje i ovako po par likova u svakoj sezoni nego na kraju u zadnjoj pomor .

A i Sutter uvijek nekako iznenadi pa se ne bih baš složila da se sve zna.

I meni je jako žao šerifa . On i Tara, dvoje pozitivaca otišli odjednom . To je samo dokaz da će uvijek prvi stradati nevini.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 14:25   #2571
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ajoj, pa ti si priželjkivao hepi end?
I sad su ti snovi potonuli.

I duriš se jer se oni neće poljubit na kraju? I odjahat u suton.


Smaknuli su jedinu smislenu priču koja je gurala radnju u nekakvom dobrom smjeru. Hepiend je uvijek bio negdje u zakutku uma i sad su ga dokrajčili

Šta bi to moglo biti zanimljivog i dobrog (u moralnom smislu) u zadnjoj sezoni da me natjera da ju redovito pratim? Unser i Gema? Jax pokušava ubiti Gemu i smakne Unsera? Juice sve cinka policiji? Jax kako svaki dan troši drugu prostitutku?

Došli smo do stupnja gdje je Tig sa svojim psom jedini moralni stup. Mislim da to dovoljno govori
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 15:45   #2572
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem da nakon šest pogledanih sezona na kraju neće pogledati finale, to su trenutno samo povrijeđeni .
Ma znam, dure se sad, a krajem kolovoza ovako će im izgledat postovi:

(QUOTE Bathomet, lila): Juhuuuu, još malo brojimo ljudiiiiii...Bazingaaaaa!


Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Smaknuli su jedinu smislenu priču koja je gurala radnju u nekakvom dobrom smjeru. Hepiend je uvijek bio negdje u zakutku uma i sad su ga dokrajčili
Ne znam, meni već jako dugo nikakav hepiend nije u zakutku ičega. Ni uma, ni želuca, ni srca, ni šestog čula. Ovo je tragedija, završit će tako i to mi je jasno.

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Došli smo do stupnja gdje je Tig sa svojim psom jedini moralni stup. Mislim da to dovoljno govori
Eto, ima još odličnih preživjelih likova čije su priče potpuno zanemarene nauštrb Jaxa i njegove obitelji. Chibs, Tig, Bobby...
Možemo 12 epizoda zadnje sezone gledati njihove dogodovštine, pa u zadnjoj neka poubija Gemmu i Jaxa i dobro je...
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2013., 05:32   #2573
zadnja epizoda ko zadnja epizoda dosta osrednja
....zinuo sam brutalno na tarino ubojstvo i preodvratno i tuzno je bilo....ali da mi je zao bilo nje ,nope...isla mi je na zivce cijelo vrijeme....
vise sam se rastuzio na rastanku jaxa i kluba....prejaka scena.najjaca u epizodi....

zanima me di ce ovo ic, ali da, ne znam na kaj bu to licilo

opceniti dojam sezone (posto sam ju pogledao u 5 dana) - dobro...mislio iskreno da ce biti losije ali dobro.....prve dvije su zivi ocaj, stvarno lose
onda ima od 4,5- 10 kaos i prebrutalno.....onda 11 i 12 su samo nekakvo bildanje i zato me i malo razocaralo mozda finale....build-upovi su bili oko tare i nesto oko sonsa da idu van iz oruzja ..a u oba slucaja svaki put neki preokret...pa i sa ircima,pa i sa kinezima pa i sa crncima....ovo zadnje nisam ni povjerovao da ce tak bit ,kolko sam ocekivao opet neki "preokret" ili dogovor sonsa "izvan kamera"

p.s. sto se tice gluma jaxa ,iliti charlie- napokon sam u ovoj sezoni osjetio nekaj od njega...da moze neki bog odglumit..pogotovo oko scena kada je skuzio za taru i prica sa odvjetnicom, tu sam ga se usrao..i kad je s njom pricao.....fala bogu...jer ga 5 sezona nikad do kraja nisam shvatio niti vidio ko nekog vodju...iznimke u nekim scenama kroz sezone
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us

Zadnje uređivanje Twiggy : 25.12.2013. at 05:38.
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 02:54   #2574
ma svi znamo kako ce ovo zavrsiti..jax ce ubiti juicea i mater ,kasnije ce njega netko kokniti, a ovu dicu ce posvojiti Maureen. The End
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 23:09   #2575
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem da nakon šest pogledanih sezona na kraju neće pogledati finale, to su trenutno samo povrijeđeni .

Ali mislim da smo svi znali kako ovo otprilike završava, pa temelji se na Hamletu. Bolje i ovako po par likova u svakoj sezoni nego na kraju u zadnjoj pomor .

A i Sutter uvijek nekako iznenadi pa se ne bih baš složila da se sve zna.

I meni je jako žao šerifa : (. On i Tara, dvoje pozitivaca otišli odjednom . To je samo dokaz da će uvijek prvi stradati nevini.
Uvijek se nagađalo da se radi i Hamletu ali je nedavno sam Sutter rekao da ako baš hoće znat koje Shakespearevom djelu bazira onda je to ustvari Romeo&Julia, pa ako se ne varam mislim da je kaya baš bila stavila link nakon završene sezone o tome.
Iako nijedno ne zvaršava dobro, ali ove sezone je smaknuo previše likova, kolko za svih 5 sezona prije skoro nije.
Kaj nije bilo dovoljno Otto i Clay od ovih glavnijih?

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post


Smaknuli su jedinu smislenu priču koja je gurala radnju u nekakvom dobrom smjeru. Hepiend je uvijek bio negdje u zakutku uma i sad su ga dokrajčili

Šta bi to moglo biti zanimljivog i dobrog (u moralnom smislu) u zadnjoj sezoni da me natjera da ju redovito pratim? Unser i Gema? Jax pokušava ubiti Gemu i smakne Unsera? Juice sve cinka policiji? Jax kako svaki dan troši drugu prostitutku?

Došli smo do stupnja gdje je Tig sa svojim psom jedini moralni stup. Mislim da to dovoljno govori
Potpisujem. Pogotovo ovaj boldani dio.
__________________
.. And I will not be commanded And I will not be controlled And I will not let my future go on Without the help of my soul ..
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 12:00   #2576
Upravo sam skuzio preko Twittera da je Otto Kurt Sutter.
#bravoja


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 13:44   #2577
he he, bravo.

Bolje ikad nego nikad.

Nemoj se slučajno zaletit ko neki od nas pa se subscribeat na njegove videiće jer će ti zatrpat inbox i udavit te do smrti.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 11:10   #2578
Quote:
Carrying out the death sentence of a major character on the foundation of something as flimsy as that makes the whole thing reek of insincerity, which was only compounded by the feeling that most of the characters had to suddenly drop a few precious IQ points to allow the complicated series of events to play out as they did.
Točno to.
Nakon cijele sezone nasilja samo da izvuče klub i sebe od povezanosti s oružjem, odjednom se Jax predaje.
Tara sa klincima u trenucima kad se skriva od Jaxa odlazi gdje? U Abelov najdraži park.
Nero odjednom ulazi u kombu sa alvarezom iz bog te pitaj kojeg razloga.
Da ne spominjem ove šeme i pregovore sa policijom kao predat ću se u 18 sati u svojoj kući,a sad imam još nekaj za obavit pa se vidimo kasnije
Ova serija je fino ušla u teritorij trasha. Čeka se 7. sezona

e da, vrhunac trasha zadnje epizode je došao odmah na početku. Kad Jax pregazi bijelu golubicu
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.

Zadnje uređivanje Cesc : 29.01.2014. at 11:20.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:51   #2579
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Tara sa klincima u trenucima kad se skriva od Jaxa odlazi gdje? U Abelov najdraži park.
Znam, ajme.

Uglavnom, ja sam napokon smogla snage pogledat finale sezone. Poluspojlala sam si pa sam znala da će jadna Tara najebat, al ne ovako.
Jebote Gemma, dosegla je svoj psiho vrhunac. Sad zbilja više nema ni tračka ikakve pozitive. Baš lijepo da se ona đanki glupača opet približila sajko Gemmi
Tara mi nikad nije bila najdraži lik, ali kako se bližio kraj sve više. Napravila je grešku jer je vjerovala u Jaxa i zbilja su je uništili do kraja. Sad mi ju je užasno žao.

A Juice, isuse. Juice. Baš me zanima koliko će taj preživjet.
Očito Jax mora ubit Gemmu, a na kraju će i on najebat valjda. Zato i piše sinovima. Koja grčka tragedija majketi.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 18:05   #2580
Ali ima 7. sezona? Mislio sam da je gotova serija.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.