Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2014., 01:52   #61
Meni finale ništa specijalno + Brian je živ. Are you kidding me?

A i priča mi je nedovršena, tj. imalo bi se tu još svašta za ispričat, Duncanova predaja, predsjednikov nastavak života itd. To bih pogotovo htjela gledat. Predsjednik silovatelj i ubojica, like woah, bilo bi zanimljivo, al' nema veze, ajd, odradili su svoje, bye bye Hostages, @Sadie, nadam se da si odgledala kraj da ne bude da sam samo ja, ne možeš mi ovo uradit.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 00:33   #62
znaci to je kao to ... nema druge sezone ?

šteta , meni je ovo gledljivo bilo
cigla9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 02:37   #63
Pogledao prvu epizodu. Svidjelo mi se jako, gledam dalje sigurno Ima gluposti, to svakako, kao što ste naveli na prvoj stranici, ali meni je to zanemarivo. Vrlo zanimljivo.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 21:57   #64
Pogledao cijelu! Ima klišeja... Ima nelogičnosti... Ali kako sam ja uživao to pratit, to vam ne mogu opisat.

Glumci su mi svi super sjeli. Vidim da ste pljuvali po Collette... Ne znam, ja je obožavam, baš mi je dobra bila. McDermott mi se nije sviđao jer mi ima izraz lica kao robot, ali naviknuo sam se. (2 sezone AHS plus sad ovo) Muž od ultrairitantnog u prvoj epizodi prešao na podnošljivog do zadnje. Mali nit smrdi nit miriše. Kćerka mi je dobra bila. Sandrine.. nova omiljena glumica. Sad je stalkam po IMDB-u.

Režija, scenarij i montaža klasični, da nisam znao rekao bih sigurno da je serija negdje iz 2005. Dobro dođe malo za promjenu nakon svih Scandala i How to get away with murder, kad to gledaš ne znaš ni ko si

Uglavnom, jako mi je bilo interesantno, stalno napeto, i još bi uvijek nabacili neki cliffhangerić na kraju epizode, pa kako ne bih nastavio.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.