Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2014., 13:37   #6141
Quote:
subaltern kaže: Pogledaj post
...

Ono što je zavjerašima teško shvatiti je da se društveno-ekonomske krize ne događaju slučajno, ali se ne događaju prema planu i namjerama neke elite u sjeni koja ima potpunu moć.

Ukratko, ovakve krize su rezultat kompleksnih interakcija koje nazivamo tržišnom ekonomijom, koja se naravno ne odvija stihijski ili pod monolitnom komandom jednog centra odlučivanja, već po određenim ajmo reći "pravilima". Ta pravila, ti društveni odnosi koji su osnova ovog načina funkcioniranja društva su takvi da se krize ne mogu otkloniti bez uklanjanja tog uzroka.
... i sve to u svojoj najnovijoj knjizi/predavanju/CDu otkriva glavom, bradom i pivskim trbuhom Dejvid Ajko za samo 99,99
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 22:00   #6142
Quote:
Duderinno kaže: Pogledaj post
Icke je...katastrofa hodajuca. Oli on nesto nije bia govoria 90-tih da je reinkarnacija Isusa?


... Moj savjet - ignorirat ga.

wo00t! Moj prvi post...pozz ljudi!
dobro da je prvi, a još bolje ako je zadnji.
icke je rekao da je reinkarnacija isusa?! di si to pokupio?

oli bi bolje bilo da tebe ignoriramo jer izmišljaš.
52_9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 01:16   #6143
Ma nije to drobio...
labodega is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 02:06   #6144
idem se sutra upisat na neki alternativno duhovni program , moze li preporuka? negdje gdje su većinom ako i ne sve ženske: visoke, zgodne... voljan sam vjerovati u sve reptile svijeta i što god treba

Zadnje uređivanje anakinJabba : 07.02.2014. at 02:13.
anakinJabba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 11:05   #6145
Idi na tehno parti...tamo imas i zena i duhovnih prosvjetljenja...
labodega is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 01:05   #6146
A gdje je zabava ako nisu udarene u glavu i vjeruju da sam tu jer sam i ja udaren u glavu kao one
anakinJabba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 18:30   #6147
David Icke

Tko je procitao detaljno sve njegove knjige? Ja sam najveca tajna" i "istina ce vas osloboditi"..Koja vam je najbolja od njih i zasto?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 17:54   #6148
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Tko je procitao detaljno sve njegove knjige? Ja sam najveca tajna" i "istina ce vas osloboditi"..Koja vam je najbolja od njih i zasto?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam sve detaljno procitao, ali dosta toga, i svidja mi se Icke kaze.
Azul1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 18:46   #6149
Meni se isto sviđa što Icke kaže.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 03:16   #6150
Quote:
Aliens want to steal my soul: British woman claims she's been repeatedly abducted by 'reptilian' extraterrestrials
http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...occasions.html
Vigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 22:32   #6151
PA ti sad kaži da Icke nema pravo

http://www.washingtonpost.com/nation...s=rss_national
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 11:28   #6152
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
...za to su trebale studije da potvrde logičan slijed...

...ako u nekog, tko prirodno ne proizvodi više na zadovoljavajući način cijeli niz hormonalnih izlučevina (te se pri tom reducirano hrani po pitanju mikro i makronutrijenata koji uobičajeno optiču krvotokom hraneći potrebite organe određenim ''proizvodom'' i kisikom), upumpaš sve ono što mladi organizam u naponu snage u svom krvotoku sadrži, dobije se jedan ''boost'' koji na prvu može pokazat indikacije rejuveniranja...

...u biti, sve to uz primijenjivu ispravnu hormonalnu terapiju, kvalitetan odabir namirnica i tjelesnu aktivnost bi taj isti ''netko'' (pa i miš) mogao odradit kroz svoj život i bez sisanja mlade krvi, uz bolju kvalitetu/očuvanost kostura, kože, mišića i ostalih organa...
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 19:10   #6153
David Icke

Upravo zavrsila sa citanjem "I istina ce vas osloboditi" i ostala paf kako je covjek sve pogodio od osobnih iskaznica sa cipom, unije i jedne valute (euro) do mikrocipiranja i prelaska sa gotovine na kartice, a pisao je to prije ohoho godina..I onda neko kaze da je lud i shizofrenican, haha da bar. Nasa znastvenica Ivana Gregoric je govorila na HRT-u, u emisiji no naravno u 3 ujutro su ju stavili kako ce poceti nasu novorodjencad cipirat..neznam dal je tko gledao od vas? Ja nazalost nisam. I onda citam na netu da je sve to lazna objava..mislim da smo na korak do toga nazalost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!

Zadnje uređivanje strijelčic@ : 17.05.2014. at 19:19.
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 00:21   #6154
Ma daj.... Iskaznice s čipom veliš? Ne koristimo kartice, bankomate, televizore, automobile i sl.? Sjajan prorok.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 12:14   #6155
Uzimajuci u obzir kada je to pisao i sve sta je naveo nisu bila puka naklapanja ludog covjeka, gledajuci sve ne samo osobne sa cipovima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 15:11   #6156
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Uzimajuci u obzir kada je to pisao i sve sta je naveo nisu bila puka naklapanja ludog covjeka, gledajuci sve ne samo osobne sa cipovima.
Je, stvarno je 1995. (datum izdanja knjige) bilo naprosto nemoguće predvidjeti prelazak na kartice s čipom koji je počel 1994., Europsku Uniju koja je osnovana 1993., Euro koji je planiran u Maastrichtskoj povelji 1992. i RFID čipove koji su patentirani 1983. Čovjek je stvarno prorok nad prorocima.
martinbrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 19:19   #6157
Ok, a druge stvari navedene u knjizi? Mislis i da su ove poplave slucajne? Nije on prorok nego je lijepo napisao sve sta se polako ostvarilo/ostvaruje se. Sta nije tako? Voljela bi da nije no nekako vise ne vjerujem u slucajnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 21:29   #6158
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Ok, a druge stvari navedene u knjizi? Mislis i da su ove poplave slucajne? Nije on prorok nego je lijepo napisao sve sta se polako ostvarilo/ostvaruje se. Sta nije tako? Voljela bi da nije no nekako vise ne vjerujem u slucajnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Poplave su posve prirodna pojava.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 00:45   #6159
Tako je, posve prirodno sve 5.


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 08:57   #6160
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Tako je, posve prirodno sve 5.


Sent from my iPad using Tapatalk
Zar ima i neprirodnih poplava?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.