Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2012., 18:23   #1801
Quote:
Lalaith kaže: Pogledaj post
Yep. Mislim, i ako izuzmemo to da je vaga, to zvuči kao obična provokacija. Nek se veseli
Ihihihiiih hohohoho to će mi biti gušt


Ček, neće valjda onda počet prilazit i bit naporan?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:29   #1802
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Ihihihiiih hohohoho to će mi biti gušt


Ček, neće valjda onda počet prilazit i bit naporan?
Rekla bih da neće. Nama vagama ti je većinom ispod časti biti baš očito očajni ili napadni.
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:35   #1803
Quote:
Lalaith kaže: Pogledaj post
Rekla bih da neće. Nama vagama ti je većinom ispod časti biti baš očito očajni ili napadni.
Aha, onda ovoga križam... Tu je svaka šansa propala...
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:40   #1804
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Aha, onda ovoga križam... Tu je svaka šansa propala...
Pa nikako da shvatim, na kraju ti se sviđa ili ne? Mislim, budući da je naporan.
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:44   #1805
Quote:
Lalaith kaže: Pogledaj post
Pa nikako da shvatim, na kraju ti se sviđa ili ne? Mislim, budući da je naporan.
Mah, komplicirano je to sve skupa, ukratko, sviđao mi se, povrjedio me, ja njega ignorirala, on počeo provocirat.
Al mislim da mi je najbolje da nastavim sa ignoriranjem, s vremenom će i on prestat provocirat....
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:50   #1806
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Mah, komplicirano je to sve skupa, ukratko, sviđao mi se, povrjedio me, ja njega ignorirala, on počeo provocirat.
Al mislim da mi je najbolje da nastavim sa ignoriranjem, s vremenom će i on prestat provocirat....
Ma onda samo ignore, ne isplati se oko toga maltretirat, neovisno o horoskopu...
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 18:57   #1807
Quote:
Lalaith kaže: Pogledaj post
Ma onda samo ignore, ne isplati se oko toga maltretirat, neovisno o horoskopu...
Tako će i bit i ovo je bilo previše.. Bez uvrede vama ostalim vagama, inače sam dobra s pripadnicima toga znaka, al ovaj je stvarno bio tipičan seronja prema meni, nisam ga ''pohvalila'' još da je koketirao sa svakom curom s kojom ja imalo dobra, al sa svakom osim s jednom, ta mu je rođakinja..
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 19:38   #1808
Quote:
Miškicaa kaže: Pogledaj post
Tako će i bit i ovo je bilo previše.. Bez uvrede vama ostalim vagama, inače sam dobra s pripadnicima toga znaka, al ovaj je stvarno bio tipičan seronja prema meni, nisam ga ''pohvalila'' još da je koketirao sa svakom curom s kojom ja imalo dobra, al sa svakom osim s jednom, ta mu je rođakinja..
Da, gladan pažnje. Previše, očito.

Inače, kaj se tiče teme, svugdje čujem da se vage navodno dobro slažu s vodenjacima, ali meni nikako ne odgovaraju, i to svih 4, 5 koliko ih znam. Preumjetni su mi i prenemažu se. Ili sam ja baš naletjela na bisere, kak se vi ostali slažete s njima?
Osobno sam si najbolja s drugim vagama. Sestra je vaga, većina frendica koje sam imala su vage.

Dečko je škorpion. Vulkani eruptiraju, tlo se trese. Divota
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 21:14   #1809
ja prekinuo s curom jer nam je komunikacija bila 0,a fali mi i sve to. isti smo znak i podznak cak u horoskopu.. ja vaga,ona vaga a podznak skorpion mislim.
e sad kako se ponasati prema takvoj curi i kako je pridobiti natrag? :/ ja ne znam sto da cinim
maloovako1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 07:14   #1810
Quote:
Lalaith kaže: Pogledaj post
Da, gladan pažnje. Previše, očito.

Inače, kaj se tiče teme, svugdje čujem da se vage navodno dobro slažu s vodenjacima, ali meni nikako ne odgovaraju, i to svih 4, 5 koliko ih znam. Preumjetni su mi i prenemažu se. Ili sam ja baš naletjela na bisere, kak se vi ostali slažete s njima?
Osobno sam si najbolja s drugim vagama. Sestra je vaga, većina frendica koje sam imala su vage.

Dečko je škorpion. Vulkani eruptiraju, tlo se trese. Divota
uuuuuuuuu juuujjj juuujjjj ,,, ni ja! sa vodenjacima nikako na zelenu granu...više me privlace vodeni znakovi...cura mi je riba, kolegice: riba, bik, škorpion, djevica..najbolji prijatelji škorpion i jarac..prakticki okružen sam vodom i zemljom a imam samo jednog lava za prijatelja....sve ono što navode kao kontra za vagu meni odgovara, 'zemlja' za ozbiljne razgovore uz malo humora a 'vodeni' na mene djeluju smirujuce ..tamo gdje se vaga i škorpion udruže (ako dodamo i jarca) tu je zagarantiran poslovni uspjeh bar u mom slucaju ..jarac se zanese pa voli ubrzati rad i može brzo planuti, tu je vaga da mu kaže uspori i odmori i škorpion da ga umiri...vaga zna biti samokriticna i lijena, tu je škorpion da ohrabri i jarac koji daje glas poticaja...vaga daje poticaj mističnom škorpionu da iznese svoje ideje na vidjelo a jarac te ideje zna sprovesti u djela ....i tako, jedno drugo nadopunjuje i svi sretni i zadovoljni
Sok od Bazge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 23:31   #1811
Hola ljudi, evo i mene još jedne vage
Najbolje se slažem sa škorpijama a najgore sa ovnovima
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:16   #1812
A kako Vage ovih, a i budućih dana sa zdravljem?

Nadam se stabilno.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 18:24   #1813
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
A kako Vage ovih, a i budućih dana sa zdravljem?

Nadam se stabilno.
Stabilno, da, daa:
Barem se ja ok osjecam, al pomalo me neka nostalgija puca, sjecanja neka.
Ko zna..
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 03:07   #1814
ljudi kako vratiti zenu vagu natrag u vezu iako pati za bivsim(nije onaj kurvinski tip vage koju je proslo 6444 decki)? :/ bili smo ja i ta ukleta vaga malo skupa al mi je prirasla srcu i obozavam je. kako je vratiti? ja sam muska vaga i ne znam sto da radim u vezi tog,a ona mi bas zapela za oko..
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 02:28   #1815
I vagice, kakva nam je nova godina? Sto nam zvijezde proricu?

Na stranu to, u vezi sam s vodenjakom i on na mene djeluje smirujuce. Da se on aktivirat kad zatreba, al najcesce on mene kroti i smiruje. Pocela sam se cak pristojna ponasat odkad sam s njim. Ali imamo nekih nesuglasica, najvise oko povjerenja jer oboje znamo kakav je bio prijasnji zivot ovog drugog pa se eto, bojimo jer se ludo volimo
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 10:21   #1816
Vage kako se slažete sa ribama? (Konkretno, muška vaga i ženska riba)
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 21:29   #1817
Quote:
maloovako1 kaže: Pogledaj post
ja prekinuo s curom jer nam je komunikacija bila 0,a fali mi i sve to. isti smo znak i podznak cak u horoskopu.. ja vaga,ona vaga a podznak skorpion mislim.
e sad kako se ponasati prema takvoj curi i kako je pridobiti natrag? :/ ja ne znam sto da cinim
ja sam vaga u podznaku skorpion. I mene bivsi decko pokusava vratit, nema sta nije radio, zamjerala sam mu manjak emocija i strasti.
Neki dan je poslagao hepo kocke nedaleko od moje kuce, u obliku srca, zapalio ih i on je stao u nutra bez majice, na prsima markerom nacrtao srce i drzao buket ruza. Morala sam zmirit, dok nije buknula vatra, pa sam pocela vristat haha. Ugl, nije mu uspjelo, ali jos kalkuliram bi ili nebi. Mi smo proracunati ljudi.
Sve sto ucinis, mi uvazavamo i analiziramo, a ti nemas puno utjecaja, osim da cekas.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 21:35   #1818
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Vage kako se slažete sa ribama? (Konkretno, muška vaga i ženska riba)
ja sam zenska vaga. Ne volim ribe nesto pretjerano, jer koliko imam iskustva sa tim znakom, to su jedni od najlazljivijih, ako ne i najlazljiviji ljudi. Cak i kad ne moraju lagat, oni izmisle neku pricu, uvelicaju, ukrasuju. Hvale se puuno previse. Znam puno riba, i to im je zajednicko. A to vage organski ne podnose.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 21:44   #1819
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
ljudi kako vratiti zenu vagu natrag u vezu iako pati za bivsim(nije onaj kurvinski tip vage koju je proslo 6444 decki)? :/ bili smo ja i ta ukleta vaga malo skupa al mi je prirasla srcu i obozavam je. kako je vratiti? ja sam muska vaga i ne znam sto da radim u vezi tog,a ona mi bas zapela za oko..
Prvo, ne pokazuj da bi umro da je nema, budi lagano nedostizan, ali opet, javi se rijede.
Drugo i najvaznije. Budi muzevan, strastven, pun samopouzdanja a ne neki mlakonja.
Vage vole muskarcine i macho tipove. Mica mace odpadaju odmah.
Da napomenem, da iskazivanje osjecaja, treba biti muski, a ne biti kukavica koja se boji pred drustvom izjavit ljubav.
Vaga voli biti na prvom mjestu svom partneru, i voli biti voljena.
Moras vidjet samo nju, ali i ako te odj. samo se okreni i odi, bez moljenja, i sama ce doc.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 22:59   #1820
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
ja sam zenska vaga. Ne volim ribe nesto pretjerano, jer koliko imam iskustva sa tim znakom, to su jedni od najlazljivijih, ako ne i najlazljiviji ljudi. Cak i kad ne moraju lagat, oni izmisle neku pricu, uvelicaju, ukrasuju. Hvale se puuno previse. Znam puno riba, i to im je zajednicko. A to vage organski ne podnose.
Hvala smoky.

Ne znam kako da, ajmo to reći, 'osvojim pažnju' jedne muške vage.

Jednostavnu stvar pretvori u kompliciranu i ja ne znam više kaj da mislim i kaj da očekujem.

Iskustva i savjeti su dobrodošli.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.