Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2009., 13:45   #61
Koristim iste argumente, pa ćemo vidjeti S obzirom da često trebam mama servis za nahranit i pričuvat, fer je da da suglasnost. A s obzirom da se kod nas se ni pauk ne baca van, vjerujem da će uskoro netko trčkarat po kući.
Hvala na kontaktu, hvala na svemu..
Nucnuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 19:36   #62
Već dugo nema novisti iz dubrovačkog azila. Znam da su Sandra i Anica prezaposlene, ali kad stigneze napišite nešto.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 13:03   #63
... uplatila bih nešto za ovaj azil ali ne vidim nigdje broj na koji bi se to moglo. Jel može netko staviti?
ZARAJANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 13:06   #64
Quote:
ZARAJANA kaže: Pogledaj post
... uplatila bih nešto za ovaj azil ali ne vidim nigdje broj na koji bi se to moglo. Jel može netko staviti?
Evo :
Društvo za zaštitu životinja Dubrovnik
Žiro račun: 2407000-1100024932 (OTP banka)


To je bilo stavljeno kada je bila aukcija i cisto sumnjam da se ista mijenjalo .
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 11:07   #65
Htjela bih obnoviti ovu temu, buduci je azilu na Zarkovici i dalje potrebna pomoc dobrih ljudi...Dakle, ako je netko u blizini, ako je u mogucnosti, svaka pomoc je sigurno dobro dosla.. A tek da vidite kakvih sve divnih pasa i macaka stanuje ondje!!! Nema toga tko se ne bi zaljubio na prvi pogled u bar jedno slatko stene, veselog macica ili pametne okice njihovih nesto starijih sustanara...
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 11:38   #66
uvijek je kriza sa hranom, donacije bi bile spas!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 11:47   #67
Da, trenutno je kriza s hranom za stence i macke, takoder bi trebale ampule protiv krpelja i buha, tablete protiv glista te kapi za upalu ociju i usiju...tih stvari uvijek treba....
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 15:42   #68
Quote:
Troshkica kaže: Pogledaj post
Htjela bih obnoviti ovu temu, buduci je azilu na Zarkovici i dalje potrebna pomoc dobrih ljudi...Dakle, ako je netko u blizini, ako je u mogucnosti, svaka pomoc je sigurno dobro dosla.. A tek da vidite kakvih sve divnih pasa i macaka stanuje ondje!!! Nema toga tko se ne bi zaljubio na prvi pogled u bar jedno slatko stene, veselog macica ili pametne okice njihovih nesto starijih sustanara...
Evo ja sam trenutno u Dbk pa im ne mogu pomoći, gore treba napraviti bokseve a ne ovako. Treba puno toga ali nema interesa ni s jedne ni s druge strane. A ulazit u "boks" u kojem se drži po 80 pasa ja više neću - a niti će potencijalni udomitelj.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 15:46   #69
A eto neki ljudi misle da im je bolje ovako zajedno nego zatvorenima u bokseve....ne znam....uglavnom, ako neces pomoci, ne bi trebala ni kritizirati...no hard feelings...ne mislim nista o tebi lose, upravo suprotno, ali ovakvim postovima postici ces samo suprotan efekt, bar sto se mene tice....
Troshkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 16:29   #70
Quote:
Troshkica kaže: Pogledaj post
A eto neki ljudi misle da im je bolje ovako zajedno nego zatvorenima u bokseve....ne znam....uglavnom, ako neces pomoci, ne bi trebala ni kritizirati...no hard feelings...ne mislim nista o tebi lose, upravo suprotno, ali ovakvim postovima postici ces samo suprotan efekt, bar sto se mene tice....
Pomoć sam pokušala tako da znam o čemu govorim,. Ljudi iz grada se neće senzibilizirati ovakvim vođenjem azila, a sukladno tome neće ni pomoći. A poanta je da oni pomognu, da oni udomljavaju, da oni volontiraju. Ne ja koja više tu ne živim i ne ti koja isto tu ne živiš.
Ja sam ušla u tzv.boks sa 80 pasa, potencijalni udomitelj zaisigurno neće (pa i sama S. mi je rekla da rijetki se usude ući tamo). Psi se jako slabo, gotovo nikako ne oglašavaju - znači treba ići gore pa izabrati. Barem bi udomljavanje pasa trebalo biti na prvom mjestu.
Realnost je takva sviđala se nama ili ne.

Hoćeš li o meni misliti dobro ili loše meni je svejedno, pišem ono što mislim i znam a ne da bi se nekome svidjela ili ne.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:05   #71
Pet Centar hrana je 80kn 15kg, tamo je nema za kupiti a mogla bi se jeftino poslat autobusom, po nekom u autu ili cak naruzdbom preko Pet Centra. I svaka uplata ce puno znaciti, azil skrbi i za razne druge zivotinjice osim pasa, pomozite im da ostanu otvoreni, da i tamo ne presele sve u drzavni sinteraj!!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:11   #72
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
Pet Centar hrana je 80kn 15kg, tamo je nema za kupiti a mogla bi se jeftino poslat autobusom, po nekom u autu ili cak naruzdbom preko Pet Centra. I svaka uplata ce puno znaciti, azil skrbi i za razne druge zivotinjice osim pasa, pomozite im da ostanu otvoreni, da i tamo ne presele sve u drzavni sinteraj!!!!
ova ideja je izašla na FB, ali mislim da do sada nije otišla ni jedna vreća dole.
No, ne znam točno, to vuckici zna, kakav je hrana Trainer i koliko košta , možda je jednostavnije uplatiti novce i da sandra naruči od njih jer oni dovozee, ovako to izgleda da netko treba otići u pet centar, kupiti hranu, odvesti na autobusni kolodvor, zanma da svi šalejmo neke paketićem ali ne znam jel hoće primiti vreću hrane, pa onda trebaš dati nešto vozaču, koordinirati sa Dbk da netko dočeka taj austobus i tak - koliko uopće vozi bus zgb-dbk?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:14   #73
otislo je nesto hrane od jedne tu nase volonterke, treba iskopat nekog ko autom cesto ide tu rutu pa svaki put ubacit 15kg, PC je ipak najpovoljnija a dobra je za probavu. ja mogu organizirat decka da pokupi i dostavi hranu par put mjesecno, samoborcek ide u pol 11 navecer i oko 8.15 je tam, treba pitat striceke, po ljeti su puni ali kad dodje jesen imat ce garant mjesta u gepeku

malo je komplike vozit hranu na autobusni, al naci ce se neko bitno je da se pocne mislit na to. meni je troshkica htjela postom slat malo kvalitetne hrane za peseke posto je sad tamo pa sam joj rekla nek odnese u azil, oni su ipak u vecoj frci od mene
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:18   #74
Trainer je super, kazu u rangu je s Eukanubom, ima dosta proteina i vreca od 20 kg kosta oko 190 kn
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:21   #75
cula sam da je super, daj se raspitaj ak znas koga da ide tamo autom, da se skupi??
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:38   #76
I da oni imaju dostavu....
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:40   #77
znam, tu po sjevernoj Hr, kolko bi se trebalo uzet da tamo furaju??
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:53   #78
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
znam, tu po sjevernoj Hr, kolko bi se trebalo uzet da tamo furaju??
Mislim da idu jednom tj. i prema dole, treba ih nazaviti i pitati....
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 22:15   #79
Sa Pet centar hranom nisu potrebne ove zvrzleme i komlikacije...isprobano.

Može se naručiti online (mogu i ja nije mi problem), plaća se pouzećem tj po primitku i to gotovinom ili karticom, nemaju svoju dostavu već im dostavlja Intereuropa i to u apsolutno sve dijelove Hrvatske po cijeni od 19,99 kn... posebna cijena je samo za otoke (zbog trajekta)...

Skupljati novac i kupovati Trainer za azil je....ne znam... u redu samo ako netko odluči osobno kupovati tj donirati tu hranu...tražiti ljude da uplaćuju 10-50-100 kn da bi se kupila hrana koju ne jedu niti većina njihovih životinja je po meni - ne lijepo

Osim što je taj novac potrebniji za veterinarske i dr troškove azila...

Naravno fenomenalno dobro djelo je ako netko odluči donirati Trainer....
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 22:23   #80
Quote:
zvončica7 kaže: Pogledaj post
Sa Pet centar hranom nisu potrebne ove zvrzleme i komlikacije...isprobano.
gle ja ne znam jel ne naručujem hranu nigdje a Trainer mi se činio jednostavnijim nego da kupujemo hranu, vozimo na kolodvor etc, etc.....
i ne kužim treći pasus, ali dobro, nećemo spamati
Nisam znala da pet centar ima dostavu

no, da rezimiramo -
u stvari je tako da tko želi može naručiti u pet centru, ili kod trainera jer sumnjam da će netko na PŠ preuzeti skupljanje novčića za hranu pa onda naručiti, bilo kod jednih bilo kod drugih - ili se varam
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.