Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2011., 21:55   #61
Znakom polumjeseca?

Ako je Al Jazeera s znakom nečega onda je to crveno-bijelo-plava s 50 zvjezdica..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 09:55   #62
Cijela ekipa Mokrišta je ovdje.
Još samo fali da uposle Čuljaqicu.
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 13:50   #63
Gdje mogu uvatiti ovaj program?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 13:51   #64
http://balkans.aljazeera.net/uzivo
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 14:16   #65
hvala,ali mislim na tv,nisam uspio naći
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 15:39   #66
Ne možeš na TV-u, osim ako imaš MAX TV, Total ili B.net. Oni zemaljski emitiraju samo oko Sarajeva.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 16:25   #67
Dobra je Al Jazeera. Preko satelitske mogu gledat više informativnih kanala, ali zadnjih par godina najviše gledam Al Jazeeru English. Glavni razlog je što daju old school vijesti, nema onih raznoraznih touchscreen ekrana i sličnih novotarija koji više donose estetici nego kvaliteti vijesti.

Što se tiče ove balkanske inačice, bit će mi zanimljivo vidjeti jednu televiziju koja ne ovisi o političkim strankama nego o katarskom kapitalu. Ideju podržavam, vidjet ćemo izvedbu.

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
hvala,ali mislim na tv,nisam uspio naći
http://balkans.aljazeera.net/site-page/kako-nas-gledati

Slobodni signal ide i preko satelita Eutelsat
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 17:11   #68
Možemo li ubrzo očekivat i Al Jazeera sports ?
DPMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 17:16   #69
Stvarno ne znam što oni mogu ponuditi gledateljima u Hrvatskoj. Iskreno mene uopće na zanima kakav je stav televizije s muslimanskim kapitalom i sjedištem u Sarajevu prema događajima u Hrvatskoj, Srbiji ili Sloveniji ili bilo gdje drugdje. Da rado ću pogledati i okrenuti na Al Jazeeru kad vehabije krenu na američku ambasadu ili se potuku navijače Želje i Sarajeva... Ali to je sve. Ta televizija nije konkurencija niti jednoj u hrvatskoj jer je čista informativna. Kod nas će ljudi i dalje po ustaljenom ritmu gledat vijesti od RTL, NOVE i HRT-a. Ionako ih i dalje manje ima kablove i satelite nego zemaljske antene.
novogradnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 17:30   #70
Naravno da hoće gledati HRT, Novu i RTL i dalje.
Iste priče i u HR i u SR ovih dana po pitanju AJB, svi sve plaše islamizacije i Bliskog Istoka, a još sjedište u Sarajevu.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:52   #71
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
Možemo li ubrzo očekivat i Al Jazeera sports ?
Nisam čuo da se spominje nešto tako

Quote:
novogradnja kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam što oni mogu ponuditi gledateljima u Hrvatskoj. Iskreno mene uopće na zanima kakav je stav televizije s muslimanskim kapitalom i sjedištem u Sarajevu prema događajima u Hrvatskoj, Srbiji ili Sloveniji ili bilo gdje drugdje. Da rado ću pogledati i okrenuti na Al Jazeeru kad vehabije krenu na američku ambasadu ili se potuku navijače Želje i Sarajeva... Ali to je sve. Ta televizija nije konkurencija niti jednoj u hrvatskoj jer je čista informativna. Kod nas će ljudi i dalje po ustaljenom ritmu gledat vijesti od RTL, NOVE i HRT-a. Ionako ih i dalje manje ima kablove i satelite nego zemaljske antene.
1. Zašto je problem što iza Al Jazeere stoji 'muslimanski' kapital?
2. Iz Hrvatske će izvještavat hrvatski voditelji, čini mi se Ivana Brkić, ex RTL
3. Al Jazeera Balkan ulazi u prostor koji je dosad bio nepokriven jer na ovom području ne postoji jedan takav čisto informativni kanal tako da ni AJB mogla naći svoju publiku.

Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Iste priče i u HR i u SR ovih dana po pitanju AJB, svi sve plaše islamizacije i Bliskog Istoka, a još sjedište u Sarajevu.
O islamizaciji mogu pričati samo oni koji nikad nisu gledali vijesti na Al Jazeeri
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 18:58   #72
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
O islamizaciji mogu pričati samo oni koji nikad nisu gledali vijesti na Al Jazeeri
Točno, meni su njihove vijesti dobre.
Objektivne, riječ za koju neznaju naše televizije
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 19:24   #73
Zašto je u AJ Balkans uključena Hrvatska?
Zar nebi bilo bolje osnovati AJ Central Europe u kojem je Hrvatska, Mađarska, Poljska, Slovačka...
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 19:33   #74
Nema nista neutralno u sjedistu u sarajevu ..teski muslimanski grad ko sta su zagreb hrvatski a beograd srpski ali uostalom termin "balkans" se ne racuna na hrvatsku ..no svejedno cak i ako nismo u toj sferi sjediste u sarajevu ne znaci nista dobro ..obicno propaganda

Jacanje sarajeva u bilo kojem smislu nije pozitivno za hrvatske i srpske gradove ..uostalom mislim da je zagreb bolji izbor za sjedista internacionalnih programa ..medijski triba jacat zagreb i hrvatske gradove , nikako sarajevo ciji ciljevi na drustvenopolitickoj bazi i javno mijenje ..kontra hrvatskih interesa , bilo medijskih , bilo politickih ..jos i radi s eo gradu di nemuslimani imaju skoro nikakva politicka prava ..nemozes ocekivat objektivnost od tamo
__________________
Ezri Dax je najbolja .....trilica sa tockicama :)
TNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 19:46   #75
U ovih par dana otkad su krenuli s emitiranjem dojmovi mi nisu ni pozitivni ni negativni, prvenstveno jer se u "regionu" nije dogodilo gotovo ništa te su u emisijama ipak dominirale vijesti iz svijeta.

Nadam se da će u nekom skorijem periodu program ići cijeli dan, jer vijesti se događaju i ujutro i poslijepodne, a ako se netko želi nazivati news kanalom, trebao bi (pogotovo ako ga financira katarska vreća para bez dna) biti u stanju proizvesti više od 4 sata programa dnevno (tri i pol sata vijesti uživo + Kontekst, dok su ostalo doksi preuzeti s drugih al Jazeerinih podružnica).

Bit će zanimljivo vidjeti u kojoj će se mjeri posvetiti praćenju izbora u Hrvatskoj i općenito, koliko će brzo reagirati ako negdje u regiji padne atomska bomba. Šteta što nisu emitirali kad je onaj manijak pucao po ambasadi u Sarajevu prije koji tjedan, to bi možda bio dobar pokazatelj o spremnosti da se nose s izvanrednim situacijama.

Grafički izgledaju besprijekorno, premda grafičkom paketu koji su preuzeli od al Jazeera English polako već istječe "rok trajanja" (u upotrebi je od pokretanja engleske inačice kanala).

Jedino im je web stranica, čini mi se, još debelo nesređena, ali i to će se vjerojatno popeglati s vremenom.

Što se voditelja tiče, većinom mi ne idu na živce, izuzev voditelja "Konteksta" (Marko Pavlović?) koji se za moj ukus previše dere i iz nekog razloga posebno naglašava svaku izgovorenu riječ, poput Igora Bobića kad svršava na neku veliku brojku izgovorenu u RTL-u Danas.

Najmanje mi je jasno kako je Mirjana Hrga tamo uspjela zalutati. Možda se ženska promijenila ili će se zbog velike plaće uspjeti kontrolirati, ali ja se nje s HTV-a sjećam kao arhetipskog reportera po želji HDZ-a.
Chang Shlang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 20:32   #76
Uopće ne mislim da je problem u muslimanskom kapitalu niti mislim da je u islamizaciji. Znam da će dopisništvo iz Hrvatske bitu u Zagrebu, ali ne mislim da će biti konkurencija hrvatskim programima. To je balkanski CNN i tome slično. Baš me briga kako će oni pratiti izbore u RH kad na većinu populacije neće imati utjecaja jer ih neće niti vidjeti.

Quote:
Chang Shlang kaže: Pogledaj post
U ovih par dana otkad su krenuli s emitiranjem dojmovi mi nisu ni pozitivni ni negativni, prvenstveno jer se u "regionu" nije dogodilo gotovo ništa te su u emisijama ipak dominirale vijesti iz svijeta.

Nadam se da će u nekom skorijem periodu program ići cijeli dan, jer vijesti se događaju i ujutro i poslijepodne, a ako se netko želi nazivati news kanalom, trebao bi (pogotovo ako ga financira katarska vreća para bez dna) biti u stanju proizvesti više od 4 sata programa dnevno (tri i pol sata vijesti uživo + Kontekst, dok su ostalo doksi preuzeti s drugih al Jazeerinih podružnica).

Bit će zanimljivo vidjeti u kojoj će se mjeri posvetiti praćenju izbora u Hrvatskoj i općenito, koliko će brzo reagirati ako negdje u regiji padne atomska bomba. Šteta što nisu emitirali kad je onaj manijak pucao po ambasadi u Sarajevu prije koji tjedan, to bi možda bio dobar pokazatelj o spremnosti da se nose s izvanrednim situacijama.

Grafički izgledaju besprijekorno, premda grafičkom paketu koji su preuzeli od al Jazeera English polako već istječe "rok trajanja" (u upotrebi je od pokretanja engleske inačice kanala).

Jedino im je web stranica, čini mi se, još debelo nesređena, ali i to će se vjerojatno popeglati s vremenom.

Što se voditelja tiče, većinom mi ne idu na živce, izuzev voditelja "Konteksta" (Marko Pavlović?) koji se za moj ukus previše dere i iz nekog razloga posebno naglašava svaku izgovorenu riječ, poput Igora Bobića kad svršava na neku veliku brojku izgovorenu u RTL-u Danas.

Najmanje mi je jasno kako je Mirjana Hrga tamo uspjela zalutati. Možda se ženska promijenila ili će se zbog velike plaće uspjeti kontrolirati, ali ja se nje s HTV-a sjećam kao arhetipskog reportera po želji HDZ-a.
Hrgi je izgleda dosadilo biti kućaninica. Lova je sigurno nije privukla jer muž joj je dobro podkožen.

Zadnje uređivanje Wild Horses : 14.11.2011. at 13:06.
novogradnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 20:53   #77
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zašto je u AJ Balkans uključena Hrvatska?
Zar nebi bilo bolje osnovati AJ Central Europe u kojem je Hrvatska, Mađarska, Poljska, Slovačka...
A jel Hrvatska pristala biti u tome,ili su stranci financirali i kupili opremu i zaposlili ljude?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:07   #78
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
A jel Hrvatska pristala biti u tome,ili su stranci financirali i kupili opremu i zaposlili ljude?
Hrvatska s tim nema veze. Stranci su uložili lovu, kupili opremu i zaposlili ljude. Pitanje je samo jesu li pogodili. Ja i dalje mislilm da će to bit gledano samo u Bosni.
novogradnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 21:16   #79
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zašto je u AJ Balkans uključena Hrvatska?
Zar nebi bilo bolje osnovati AJ Central Europe u kojem je Hrvatska, Mađarska, Poljska, Slovačka...
Možda zbog onih 47% teritorije Hrvatske što se nalazi na Balkanu.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 02:02   #80
Balkan tehnicki ne postoji van bugarske a i onih 47& kako ti kazes je mediteransko i blizu zapadnoj europi ..alpe - adria ..panonska regija ..srednja europa ..jugoistocna europa ,,kako god ali balkan nikako jer to ne postoji ko zemljopisni kraj ..to se odnosi na mentalno stanje koje je ostavilo otomansko carstvo
Vezano uz ovaj kanal ..ako pocne prosipat sarajevsku propagandu ili bit nastrojen da ce gledat stvari iz njihova kuta vise neg iz kuta drugih onda je to zagarantirano ideoloski kompromitirano smece , milic je mozda kvalitetan reporter ali u danasnje doba iz medija koji je u sarajevu tesko je ocekivat ista dobro ..ftv je teska sovinjara ko i portali "sarajevo x" , bude li to uronjeno u isti mentalni sklop ..nece valjat
__________________
Ezri Dax je najbolja .....trilica sa tockicama :)
TNG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.