Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2011., 14:43   #101
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Da, ali to je ista kuća. Valjda bi mogli ubacit bar nešto sitno, malo.
Pa ni Sky News ne prenosi premier ligu. A ista su kuća kao i Sky Sports.
Chang Shlang is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 21:05   #102
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
To su različiti kanali.

Ima Al Jazeera English koja emitira vijesti i dokumentarne filmove. To je ono što je stiglo i do nas

http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Jazeera_English

A Al Jazeera Sports je platforma koji nudi hrpu sportskih kanala.

http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Jazeera_Sports
Otkupili su prava za sva relevantna nogometna natjecanja svijeta. Strašno... Bolje da ovo nemam kod kuće. Ne bi nikad izlazio iz nje.
Dead Souls is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 22:48   #103
Quote:
Dead Souls kaže: Pogledaj post
Otkupili su prava za sva relevantna nogometna natjecanja svijeta. Strašno... Bolje da ovo nemam kod kuće. Ne bi nikad izlazio iz nje.
Evo ko im radi ili je radio/sukomentirao na tim sportskim kanalima na engleskom jeziku
Trevor Francis,Mark Hateley ,David Platt ,Sam Allardyce
Tim Sherwood, Glenn Hoddle, Ray Wilkins ,Terry Venables
,Peter Reid ,Craig Brown, Graeme Souness , Iain Dowie
Ali Benarbia,Gus Poyet, Frank Stapleton.Oni koji prate sport,znaju o kakvim se imenima radi... Svaka im čast,vidi se da ulažu ljudi...
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 19:59   #104
Meni je zabrinjabvajuće što musliamnska mreža ima ovoliku gledanost na ovim prostorima,sve te priče o objektivnosti AJ su upravo to-samo priče,ona jednako navlači na stranu svojih investitora ako što rade i Fox i sve ostale inače ih ne bi financirali,drugim riječima AJ je glasilo istčnog svijeta tj istočne sfere interesa,kako mi ipak pripadamo zapadnoj sferi za mene je ulazak AJ na ovo područje-promašaj,ali to će se tek pokazati.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 20:13   #105
I aljazeera napravila nekakav skromni izborni program, a na KNu ni u tragovima...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 21:41   #106
Da, Hrga se vratila u Zagreb specijalno za emisiju o izborima





soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 12:36   #107
3 nove emisije na Al Jazeeri Balkans | http://itvr.blog.hr/2012/04/16307024...i-balkans.html
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 02:23   #108
Smješna televizija. Koliko su najavljivali, ispod očekivanja.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 20:07   #109
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Smješna televizija. Koliko su najavljivali, ispod očekivanja.
A što si konkretno očekivao?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 16:37   #110
Druga godišnjica Al Jazeere Balkans

U dvije godine od pokretanja Al Jazeera Balkans emitirala je više od 3000 sati vijesti, 420 informativnih talk-showova ‘Kontekst’, 80 poslovnih magazina ‘Al Jazeera Business’, 80 ‘Sportskih magazina’ i jednako toliko magazina ‘Al Jazeera Svijet’, ugostila blizu 1000 sugovornika koji su prošli kroz studija u Zagrebu, Beogradu, Skoplju i Sarajevu, imala više od 2000 uključenja uživo, producirala specijalne emisije, imala domaće reportere tamo gdje se priča događa nedavno na terenu u Siriji i Lampedusi, prikazala zavidan broj dokumentaraca, a ovaj tjedan započinje i emitiranje dokumentarca ‘Alkemija Balkana’ u vlastitoj produkciji.

Opširnije...
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 09:55   #111
Jel pratio ko njihov program jucer? Bas me zanima jesu li pratili jucer cijelu vecer izbore u Hrvatskoj i Sloveniji. Ako nisu, to je jedna velika sramota, jer kada je nesto u BiH ili Srbiji, prate izbore za predsjednika opcine! (sarkazam! Da ne moram poslije objasnjavati..) A da ne kazem da im je vijest o izborima u HR i SLO na 8. mjestu
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 12:10   #112
Ja sam gledao one vijesti u 6 ili 7 (ne znam više u koliko točno su počele) i što se tiče EU izbora imali su uživo uključenja u Zagreb, Ljubljanu i Brisel i dobro su to obradili .. kasnije nisam prebacivao ali vidim da na njihovim stranicama ima dosta klipića o EP

https://www.youtube.com/user/AJBalkans/videos

Inače izbore u Hrvatskoj su oni uvijek detaljno obrađivali, nisam primijetio do sada da se bilo koja od HR-SR-BH strane potencira više nego drugi.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 14:12   #113
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Meni je zabrinjabvajuće što musliamnska mreža ima ovoliku gledanost na ovim prostorima,sve te priče o objektivnosti AJ su upravo to-samo priče,ona jednako navlači na stranu svojih investitora ako što rade i Fox i sve ostale inače ih ne bi financirali,drugim riječima AJ je glasilo istčnog svijeta tj istočne sfere interesa,kako mi ipak pripadamo zapadnoj sferi za mene je ulazak AJ na ovo područje-promašaj,ali to će se tek pokazati.
Ali kakva muslimanska mreža? Ona koja podržava demokratske procese, obrazovanje ...Glasilo istočnog sveta kog istočnog sveta Rusije, Kine.. ne bih rekla. Mislim da je prirodno da ih Balkan zanima ipak se na Balkanu nalaze dve autohtone evropske nacije čije je stanovništvo u velikoj meri muslimansko. Ako postoji DW za naše područije ne vidim zašto ne bi Jazeera. Mada iskreno više volim na engleskom da gledam mene regionske vesti smaraju Dokumentarni program je dobar, a već imam iskustvo da nanjušim kad su prepatetični pa neke tugaljive priče izbegavam
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 23:44   #114
Alj balkan je debakl od tv.osim skupog studija i brdo love utucene u program i produkciju,program im je nazanimljiv i negledljiv.inace je globalna alj totalno potucena od ostalih news kanala,jer samo pila o muslimanskom i arapskom diielu svijeta koji je nezanimljiv jer su strasno iskljucivi.imam osjecaj da su arapi izolirani od ostatka civilizacije i da ih svi iskoristavaju jer imaju lovu od nafte a da ih ne dozivljavaju kao ozbiljne.

Sent from my PAP5300DUO using Tapatalk
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 21:38   #115
Quote:
milken kaže: Pogledaj post
Alj balkan je debakl od tv.osim skupog studija i brdo love utucene u program i produkciju,program im je nazanimljiv i negledljiv.inace je globalna alj totalno potucena od ostalih news kanala,jer samo pila o muslimanskom i arapskom diielu svijeta koji je nezanimljiv jer su strasno iskljucivi.imam osjecaj da su arapi izolirani od ostatka civilizacije i da ih svi iskoristavaju jer imaju lovu od nafte a da ih ne dozivljavaju kao ozbiljne.

Sent from my PAP5300DUO using Tapatalk

Hvala dragom Bogu pa napokon netko da se tu slozio samnom da nas filaju s muslimanima i Arapima! Kao sto rekoh, program za Hrvate je u potpunosti ne gledljiv..


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:39   #116
Isusatiboga, na čemu ste vi. Da nezanimljivi
Najbolje da se zadovoljite pričama iz američkih geta.

Upravo ta dragocjenost o drugim kulturama i brojni dokumentarci iz brojnih dijelova svijeta čine ovaj program posebnim. I ne, nije većina na arapskom, čudna li vam čuda.
I itekako je gledljivo, za one koje zanima više...
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 00:24   #117
Drago mi je da su i drugi primjetili da se malčice forsiraju vijesti o muslimanima i arapima ali u jednu ruku to je i normalno oko su objektivna televizija, jer kod drugih nije isto oko je ubijeno 100 amerikanaca ili 100 sirijaca. Drugačija je vrijednost ljudskog života u zapadnom svijetu i u onom dijelu gdje je sad rat radi tih istih zapadnih sotona.
Ali čuj svako gleda ono što ga zanima.
SheldonCooperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 11:33   #118
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post

Upravo ta dragocjenost o drugim kulturama i brojni dokumentarci iz brojnih dijelova svijeta čine ovaj program posebnim. I ne, nije većina na arapskom, čudna li vam čuda.
I itekako je gledljivo, za one koje zanima više...
Moje je mišljenje da informativni program AJB dođe kao pravo osvježenje u odnosu na ostale, vijesti su dinamične, aktualne, iz svih krajeva regiona , novinari koji rade reportaže jako kvalitetni, voditelji kako treba - sve u svemu jako profesionalno. Nisam primjetila da se ikad zanemaruju važni događaji u Hrvatskoj, naprotiv.

I s gore citiranim potpuno se slažem, dokumentarci su odlični, teme zanimljive, raznovrsne, iz svih krajeva svijeta, ne samo arapskog. Sigurno da ima i patetike (netko je gore spomenuo) ali nje nisu lišeni ni drugi programi. HRT tu jako slabo konkurira, možda Reporterima, koji se ionako repriziraju i to u radno vrijeme. (BTW program HRT je daleko kvalitetniji po danu, nego navečer, ali to je već druga tema)

HRT inače jako slabo pokriva ono što se događa u svijetu - npr. kad ste zadnji put čuli nešto konkretnije o Siriji u kojoj bjesni rat? Išla je prošle godine neko vrijeme emisija gdje su se obrađivale aktualne teme iz vanjske politike, jednom tjedno, ali su je ukinuli - valjda za emisije takvog tipa nema novaca?
Općenito, Bliski istok, Turska, Egipat, Iran, Irak, Afganistan... taj dio svijeta je tempirana bomba, ono što se tamo događa uvelike utječe na svijet, pa su za mene informacije o tome sve samo ne pilanje. Uostalom, tko kaže da se treba slagati sa time, ali je uvijek dobro sagledati stvari iz više kuta gledanja.

SheldonCopper - jako dobra opaska, potpisujem.
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 17:12   #119
Danas Dan neovisnosti RH, i eto pogledao njihov portal u 17 sati i sto vidis.. Niti jedan članak o Hrvatskoj, a kamoli o državnom blagdanu u RH.


ios / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:09   #120
Ovo mi je najbolja televizija na našim prostorima, niti njihove vijesti nisu dosadne kao na drugim televizijama, jer imaju uživo javljanja, a dokumentarne emisije su odlične, kratke ali svašta možeš saznati.
Vidim da ovdje mnogi zamjeraju što ima više o islamskim zemljama, ali ne znam meni se sviđa upoznati nešto novo, što nemamo priliku vidjeti, ok vidimo mi na vijestima da je u nekim tamo zemljama rat, čujemo podatke koliko ih gine, zbog stranih medija i njihove propagande zamišljamo da tamo žive samo divljaci, a u njihovim dokumentarcima vidimo kako žive obični ljudi tamo.
Sviđa mi se emisija Alhemija Balkana, gledala sam serijal o Crnoj Gori i sada gledam o Srbiji.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.