Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2013., 15:20   #1
Serijski chat

Već dugo nisam ništa preporučila, pa da to ispravim

Dakle - LUTHER

UKRATKO: Britanska serija, radi se o psihološkoj krimi drami i zarazno je totalno dvije sezone (6 i 4 epki su sezone pa svima kojima je problem nešto počinjat šta ima puno epki, nemaju više izlike), savršen glavni glumac, ostali likovi super također, odlični slučajevi (procedural dio ove serije nije zamoran nimalo)

Sad kad sam obavila forumsku dužnost, vraćam se natrag na gledanje.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 15:23   #2
luther je odlican

onda gledaj the wire ako nisi
tamo je najbolji lik ikad
idris

gledajte i orphan black
ja danas pocela gledati i ne mogu prestati
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 01.06.2013. at 15:28.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 15:29   #3
joj bila sam ja krenula wire gledat prije kojih dvije godine i pogledala pilot al nije me se nešto dojmilo
znam sve čula sam sve o toj seriji, svi ju hvale, remek djelo i tako to

Možda nekad i krenem opet, samo trenutno nisam u tom stanju uma i nema mi smisla forsirat se. Točno sam u situaciji kad imam onih trešastih glupastih serijica i par odličnih stvari i to mi je taman za sad.

I potpisujem te za Orphan Black
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 15:35   #4
istina, "malo" je zaebana serija u smislu da ima 6769770 likova koji na prvu svi izgledaju slicno () i treba 4-5 epizoda da se ufura u radnju, a i radnja sama po sebi je teska i na trenutke prerealna (kad se isprepletu politika, policija i kriminalne radnje )
ja sam odgledala prosle god kad ih je htv pustao svaku vecer i to mi bilo odlicno, taman je dovoljna jedna epizoda dnevno

al idris je stvarno bio odlican i lik mu je odlican (pametni krimos ) tako da znas
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 01.06.2013. at 15:41.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 15:47   #5
Nek se neko i Luthera sjetio pohvalit, i od mene preporuka velika

A Idris, totalno sam se bila zaljubila u njega dok sam gledala seriju
Fenomenalan je
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 20:34   #6
Zašto sam tako laka , čim netko neš spomene moram ić vidjet šta je to .
Tako sam i Mirandu ovaj tjedan, ali zagasila nakon 5 min , a sviđa mi se i oplakala sam na tih 5 min . Samo moram završit s ovim šta imam na lageru, sva sreća jedna manje, TGW odgledana .

I juče sam išla Dextera pilotirat i mogu reć da mi se sviđa i imala sam u planu danas nastavit, kad ste mi sad uletile sa Lutherom i išla vidjet šta je to i sad sam na trećoj epki . Sva sreća da ih ima samo 10 .

Mrzim vas .

:Moram se klonit ovog topica:
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 20:40   #7
Megan

Ja sam isto baš nekako izgubljena sad, pri kraju sam s Dexterom, ne znam što bi dalje gledala pa sad skidam razne pilote ne bi li opet našla neku super seriju na koju ću se navuć.

Humoristične ne kontam jer njih nekako usput brzinski odgledam.

Tako da, ako ima neko neku dobru dramu il nešto slično, staro, novo, bilo što, ali da nije neki treš ili neka takva glupost, nek javi slobodno
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 20:52   #8
@hope mislim da ti ne fali materijala .

One word - Scandal
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 20:57   #9
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
@hope mislim da ti ne fali materijala .
Ma ne fali, ali nekako ne znam s čim bi krenula. Imam tih nekih serija s kojim sam ostala u zaostatku ove sezone, ali mi se ne gleda sad nijedna od tih.
Pa onda imam neki popis kao nekih dobrih serija, ali taj popis je predug pa ne znam što bi.
Tako da sam u problemima

Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
One word - Scandal
Idem stavit i taj pilot skidat da vidim na što to liči.
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 21:13   #10
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Ma ne fali, ali nekako ne znam s čim bi krenula. Imam tih nekih serija s kojim sam ostala u zaostatku ove sezone, ali mi se ne gleda sad nijedna od tih.
Pa onda imam neki popis kao nekih dobrih serija, ali taj popis je predug pa ne znam što bi.
Tako da sam u problemima
A jadna, točno znam kako ti je

I nemoj zaboravit Chicago Fire

Quote:
Idem stavit i taj pilot skidat da vidim na što to liči.


Ima da to sviiiii gledaju .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 21:18   #11
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Ma ne fali, ali nekako ne znam s čim bi krenula. Imam tih nekih serija s kojim sam ostala u zaostatku ove sezone, ali mi se ne gleda sad nijedna od tih.
Ista je situacija i kod mene. Ove godine se većina serija koje pratim poprilično srozala, pa sam morala otkriti nove.

Uskoro ću morati početi raditi ljetnu listu serija.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 21:32   #12
ja sam počela jučer gledati Scandal, a zabranila sam si da počinjem išta novo jer ima posla s faksom i uskoro će ispiti i sve ću past

uglavnom Scandal, jako dobro. al mi je ona Quinn taaaaako iritantna, ima neku užasnu patničku facu i baš bi je šamarala
osim toga, skoro ću završit s prvom sezonom, a ona još nije napravila ništa superuberkul za tu firmu osim što se ljubaka s onim novinarom. pitam se za što im uopće služi ona tamo.

sad kad sam iskazala frustraciju tim likom, mogu natavit gledat
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 21:58   #13
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Uskoro ću morati početi raditi ljetnu listu serija.
, već si trebala završetkom jesenske šeme .

Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
ja sam počela jučer gledati Scandal, a zabranila sam si da počinjem išta novo jer ima posla s faksom i uskoro će ispiti i :50 3: sve ću past :zube ki:

uglavnom Scandal, jako dobro. al mi je ona Quinn taaaaako iritantna, ima neku užasnu patničku facu i baš bi je šamarala : D
osim toga, skoro ću završit s prvom sezonom, a ona još nije napravila ništa superuberkul za tu firmu osim što se ljubaka s onim novinarom. pitam se za što im uopće služi ona tamo.

sad kad sam iskazala frustraciju tim likom, mogu natavit gledat : D
Awww, sad si mi uljepšala veče

Meni je ona baš simpa ( ma svi su mi , osim dudeka ), pa je onda napravila neku glupost krajem prve sezone ak se ne varam i onda me iznenadila na kraju druge . Budeš vidjela uglavnom samo ti gledaj i uživaj .

@lego

Skandalomanija
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 22:01   #14
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
, već si trebala završetkom jesenske šeme .
Ne počinjem pratiti ljetne serije usporedno s USA, nego skinem neku seriju koja ima puno sezona, doma imam ograničen net, pa ne smijem skidati serije.

Uglavnom, razmišljam da napokon pogledam Supernatural. I još neke.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2013., 22:23   #15
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
@lego

Skandalomanija


Odaješ me
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 15:58   #16
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
al idris je stvarno bio odlican i lik mu je odlican (pametni krimos :cer ek:: D) tako da znas : D
primljeno na znanje, sad kad znam tko je i da isto glumi u toj seriji onda mi je to dodatna motivacija za krenut nekad u budućnosti, ali ipak ne još

Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Nek se neko i Luthera sjetio pohvalit, i od mene preporuka velika : s

A Idris, totalno sam se bila zaljubila u njega dok sam gledala seriju :mikr ocerek:
Fenomenalan je : s
ja sam točno danas pogledala drugu sezonu i sve je gotovo, već mi je muka, sad kopam da vidim šta da si nađem novo lol

SUMA SUMARUM: LUTHER POD MUST WATCH SVIMA!!!

Kako je prejeben lik al ono, na entu, nemam riječi da to opišem tako da znam točno kako je i tebi bilo



Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Zašto sam tako laka : 503:, čim netko neš spomene moram ić vidjet šta je to :50 4:.


I juče sam išla Dextera pilotirat i mogu reć da mi se sviđa :ce rek: i imala sam u planu danas nastavit, kad ste mi sad uletile sa Lutherom i išla vidjet šta je to i sad sam na trećoj epki :50 3:. Sva sreća da ih ima samo 10 :ka va:.

Mrzim vas :duric a.

:Moram se klonit ovog topica:
Nema ovdje laka sam/nisam laka - glavni faktori su stupanj ovisnosti o serijama i tekst i kontekst preporuka

Glavno da si mene stavila na sto muka "NEMA ŠANSE, NEĆU SAD GLEDAT, NEMA NEMA NEMA NEMA x100" i da sam već počela sumnjat u sebe i onda jutros me dočeka šok broj 1 i onda ono prase sa skandalom šok br.2 - točno sam pomislila mora da sam upala u alternativni svemir

Mržnja, ljubav - sve je to samo apstraktno samo po sebi, na koji način se to realizira - to je bitno

A možeš se ti kloniti ove teme, al ono - ak već oćeš prestati s tim gomilanjem i gledanjem novih i novih i novih serija znaš da se moraš kloniti mene. I isto tako znaš da ono - to je nemoguće tako da najbolje tebi ne klonit se ove teme i gledat dalje serije, Dextera, Luthera ORPHAN BLACK uskoro nadam se

Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post

Tako da, ako ima neko neku dobru dramu il nešto slično, staro, novo, bilo što, ali da nije neki treš ili neka takva glupost, nek javi slobodno :z ubo:
House of Cards (samo pilot pogledan al savršena je)
imaš skandinavsku Borgen koja je pregenijalna iako sam i to samo pilotirala al baš je ono - sve genijalno
SCANDAL -a i l3go je počeo gledat, daj stvarno još ti kreni i onda smo kompletni
vidjeh da si na traktu dodala Carnivale, i to sam krenula još ranije i ful mi se svidio pilot baš je nadasve neobično tak da slobodno i to pogledaj
mogla bi i na Boardwalk empire bacit oko, odlična je serija nadasve to sam sve pobožno u toku
i ne znam voliš li povijesne, al BORGIAS su pod MUST WATCH rasturaju sve dalje sve više
i nije sad drama čista drama nego onako drama-komedija kak to britanci rade, i znam da će sad svi ti reći gledaj SHAMELESS US ali ja ti kažem probaj UK, garantiram da nećeš požaliti.
Sons of Anarchy - mislim da to nije potrebno opisivat pa ono SKIDAJ I GLEDAJ I UŽIVAJ
Eto to je to iz prve ruke kako sam se napamet sjetila čega, al da malo pročačkam po svojim listama našla bi ja još toga - ako oćeš lako ću nije meni nikad problem

Quote:
OpenRadio kaže: Pogledaj post
ja sam počela jučer gledati Scandal, a zabranila sam si da počinjem išta novo jer ima posla s faksom i uskoro će ispiti i :50 3 : sve ću past :zube i:

uglavnom Scandal, jako dobro. al mi je ona Quinn taaaaako iritantna, ima neku užasnu patničku facu i baš bi je šamarala : D
osim toga, skoro ću završit s prvom sezonom, a ona još nije napravila ništa superuberkul za tu firmu osim što se ljubaka s onim novinarom. pitam se za što im uopće služi ona tamo.

sad kad sam iskazala frustraciju tim likom, mogu natavit gledat : D
moraš se dovest u zen stanje kad gledaš ovo, fokusiraj se samo na Oliviju i bit će ti lakše

SVI GLEDAJTE SKANDAL SVI SE SKANDALIZIRAJTE NAJSUPER SU

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ne počinjem pratiti ljetne serije usporedno s USA, nego skinem neku seriju koja ima puno sezona, doma imam ograničen net, pa ne smijem skidati serije.

Uglavnom, razmišljam da napokon pogledam Supernatural. I još neke. : D
SPN prvih 5 sezona i nemoš pogriješiti. Šta još si mislila? daj da ja vidim te liste ja volim liste svakakve + možda si nađem nešto šta ja nisam pogledala (ak više takvo nešto uopće postoji lol)
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 16:38   #17
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
doma imam ograničen net, pa ne smijem skidati serije.


Quote:
lie kaže: Pogledaj post

SUMA SUMARUM: LUTHER POD MUST WATCH SVIMA!!!

Kako je prejeben lik al ono, na entu, nemam riječi da to opišem tako da znam točno kako je i tebi bilo :ce rek:
Evo sam da kvotam i dodam još jedan plus za Luthera POGLEDAJTE (kako bi @lie rekla sve je to za vaše dobro ), juče sam tamanila jednu za drugom i voila 1h iza ponoći, a niti se nisam okrenula i odgledala prvu sezonu, zadnje tri epke spomenute prve sezone .

Quote:
Nema ovdje laka sam/nisam laka - glavni faktori su stupanj ovisnosti o serijama i tekst i kontekst preporuka :zu bo:
Check, check, check i pravac ludnica

Quote:
Glavno da si mene stavila na sto muka "NEMA ŠANSE, NEĆU SAD GLEDAT, NEMA NEMA NEMA NEMA x100" i da sam već počela sumnjat u sebe i onda jutros me dočeka šok broj 1 i onda ono prase sa skandalom šok br.2 - točno sam pomislila mora da sam upala u alternativni svemir
Milo za drago, i ti mene stavljaš na sto muka, pa evo.

Samo ti je još Pero falio

Quote:
A možeš se ti kloniti ove teme, al ono - ak već oćeš prestati s tim gomilanjem i gledanjem novih i novih i novih serija znaš da se moraš kloniti mene. I isto tako znaš da ono - to je nemoguće : E tako da najbolje tebi ne klonit se ove teme i gledat dalje serije, Dextera, Luthera ORPHAN BLACK uskoro nadam se :lu x:
Naravno da je no.1 da se moram tebe klonit, ali ne ide . Uvijek me nađeš lol.

Sve će Megi gledat i završit znaš gdje , dobro je ako preživim ljeto, koje ljeto 6.mj

Quote:
Eto to je to iz prve ruke kako sam se napamet sjetila čega, al da malo pročačkam po svojim listama našla bi ja još toga - ako oćeš lako ću nije meni nikad problem :ra spa:
Joj @hope :therethere:

Ovo je nehumano

Quote:
moraš se dovest u zen stanje kad gledaš ovo, fokusiraj se samo na Oliviju i bit će ti lakše :ce rek:

SVI GLEDAJTE SKANDAL SVI SE SKANDALIZIRAJTE NAJSUPER SU :ch eer:
Ma ne možeš se ni fokusirat na išta drugo osim Liv, još kad krene sa brbljanjem, milina ju je slušat i gledat

Quote:
Šta još si mislila? daj da ja vidim te liste ja volim liste svakakve + možda si nađem nešto šta ja nisam pogledala (ak više takvo nešto uopće postoji lol)
Nepopravljiva
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 17:54   #18
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
House of Cards (samo pilot pogledan al savršena je)
imaš skandinavsku Borgen koja je pregenijalna iako sam i to samo pilotirala al baš je ono - sve genijalno
SCANDAL -a i l3go je počeo gledat, daj stvarno još ti kreni i onda smo kompletni
vidjeh da si na traktu dodala Carnivale, i to sam krenula još ranije i ful mi se svidio pilot baš je nadasve neobično tak da slobodno i to pogledaj
mogla bi i na Boardwalk empire bacit oko, odlična je serija nadasve to sam sve pobožno u toku
i ne znam voliš li povijesne, al BORGIAS su pod MUST WATCH rasturaju sve dalje sve više
i nije sad drama čista drama nego onako drama-komedija kak to britanci rade, i znam da će sad svi ti reći gledaj SHAMELESS US ali ja ti kažem probaj UK, garantiram da nećeš požaliti.
Sons of Anarchy - mislim da to nije potrebno opisivat pa ono SKIDAJ I GLEDAJ I UŽIVAJ
Eto to je to iz prve ruke kako sam se napamet sjetila čega, al da malo pročačkam po svojim listama našla bi ja još toga - ako oćeš lako ću nije meni nikad problem
Je, je, taj Carnivale si mi ti negdje jednom spomenula, baš mi se nešto čini opaljeno, moram bacit oko.

Skinula sam pilot Sonsa, iako sam ga negdje davno pogledala, ali opet ću jerbo sam zaboravila sve

Scandal ću isto vidjet pilot. I Shameless. Ali ovu američku, ne mogu ipak tu britansku, previše mi je sezona, a i ovdje je puno ljudi reklo da im se bolja čini američka, pa odo ja u većinu

Za te povijesne i nisam baš pa ću preskočit. Zasad.
I Boardwalk mi je neprivlačna jako pa ću i to preskočit.
A ni HoC mi se ne nešto sad baš ne gleda, imam osjećaj da je preozbiljna.

Idem i tu Borgen pilot skinut

Još sam uz ovo skinula 5,6 pilota čini mi se, uopće nisam pretjerala.
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 18:46   #19
Završila sam s predivnim Parks & Rec. :najdivnijeneštoikad: :how will I go on: i trebam novu komediju. Imam hrpu tog ozbiljnog i dramskog i povijesnog u zalihi, ali htjela bih nešto 20min, zabavno, na tragu Communityja i Parks & Rec. Preporuke?
Amarieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 18:49   #20
Quote:
Amarieee kaže: Pogledaj post
Završila sam s predivnim Parks & Rec. :najdivnijeneštoikad: :how will I go on: i trebam novu komediju. Imam hrpu tog ozbiljnog i dramskog i povijesnog u zalihi, ali htjela bih nešto 20min, zabavno, na tragu Communityja i Parks & Rec. Preporuke?
Happy endings. Miranda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.