Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2013., 12:55   #1
POMOĆ! Potraga za starim emisijama, serijama, dokumentarcima..

Bio sam vidio jedan dokumentarac na HRT-u sto je pricao o Hrvatskim Zeljeznicama u Slavoniji. Tu je bio u pitanju Osijek ili Vinkovci i govorilo se kako zeljeznicka pruga je prolazila odmah uz stambene zgrade i da ljudima porucaln u kredencama bi se treskao zbog prolaska vlakova.
Takoder se govorilo o jednoj upravnoj zeljeznickoj centrali gdje su jos bile ocuvane sprave iz doba Marije Terezije. Ne znam jel to bilo u Vinkovcima ili Osijeku.... mozda u Vinkovcima.

Dokumentarac je bio zaista zanimljiv. Neko mi zna reci kako se zvao dokumentarac i vise podataka o njemu?

Hvala.
Princess Daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 19:37   #2
ne znam o kojem dokumentarcu je rijec
racunajnamene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 23:36   #3
Evo našao sam: http://tvprofil.net/show/2347200/na-prvom-kolosijeku
hrvojeOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 23:42   #4
Quote:
hrvojeOS kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Bas je to

jel znas jel postoji neki nacin da ga se moze vidjeti ?jel hrt ima neku arhivu na internetu?
Princess Daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 23:50   #5
Teško da ćeš to naći na internetu. Preostaje ti jedino čekati da ponovno emitiraju.
hrvojeOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 23:52   #6
ima na nekim torrentima
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 10:03   #7
Pomoć: Dječji film RTZ-a o štetnosti duhana iz osamdesetih?

... sa Zrinkom Tutićem u jednoj od glavnih uloga, Snjeguljicom i zlom maćehom koja Snjeguljici nudi cigarete. Snimano u dvorcu Mokrice. Toliko se prisjećam.

Zna li tko kako je naslovljen ovaj kratki film, budući da ga nisam uspio naći na IMDB-u, odnosno, gdje ga je moguće pogledati on line?

Hvala
__________________
U jednom momentu Šerbedžija je u svom umetničkom zanosu povukao Cecinu suknju više nego što treba i stavio ruku tamo gde ne treba. Zbog toga smo to isekli.
Car Dušan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 00:15   #8
I da, naravno, ako netko nađe na netu domaću dramu Let u magli.

http://www.imdb.com/title/tt1461240/

Hvala!
__________________
U jednom momentu Šerbedžija je u svom umetničkom zanosu povukao Cecinu suknju više nego što treba i stavio ruku tamo gde ne treba. Zbog toga smo to isekli.
Car Dušan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.