Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 08:00   #121
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Odličan event. Držim fige da će ubuduće biti sve više toga. Stvarno je lijepo vidjet takav događaj kod nas .

I moram priznat da me primilo ludilo za cestovnim biciklom. Di pare smislit? Di?

hostesa 1

hostesa 2

hostese

kombi iznutra
haha da, moglo je to i bolje, previše si zaluđen biciklima
__________________
Eto sad si dobio svoje.
dosed87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 08:12   #122
Quote:
kišobranimir kaže: Pogledaj post
http://www.uci.ch/road/teams/

Mislio sam na "UCI World Teams", kako god ih već sad zovu.

CCC i Rusvelo su Pro Conti, to je točno, a i Colombia i Nordisk, po ovoj listi na UCI stranici...
samo nadopuna:
ovi "nasi" su team ecuador
team colombia je rekao bih puno ozbiljniji tim, prosle godine su na giru igrali velike uloge.

pro conti timovi svake godine dobivaju po 5-6 wild card pozivnica na sva tri grand toura i igraju tamo vazne uloge. ono, nisu macji kasalj, to hocu rec.
tmbz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 08:24   #123
Quote:
dosed87 kaže: Pogledaj post
haha da, moglo je to i bolje, previše si zaluđen biciklima
Moglo je, naravno, ali želim biciklom do hostesa
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 09:22   #124
Quote:
tmbz kaže: Pogledaj post
pro conti timovi svake godine dobivaju po 5-6 wild card pozivnica na sva tri grand toura i igraju tamo vazne uloge. ono, nisu macji kasalj, to hocu rec.
Tako je. Na Giru u načelu nastupa 22 momčadi (s pokojom godinom izuzetka), znači svi WT + popunjavanje sa PCT momčadima. Ove godine imamo 17 WT, znači 5 pozivnica za PCT.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 10:03   #125
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
Baš zakon trka, promocija i organizacija za 5, da mi je netko prije par godina rekao da ću gledat biciklizam....eeee...a sada pratim šta eurosport prenosi
Eurosport ti prenosi ovih dana Tour u Turskoj. Jucer im je bila prva etapa, a prenosili su prije hrv. utrke. I Turska sad ima zanimljive dionice, jucer je bila najdosadnija. Isto tako, vidjela sam najavu na Eurosportu da ce prenositi i Tour d'Azerbaidjan od 6. do 10.5. (to je 2. klasa, Tour of Croatia je prva klasa, a Tour de France, Giro i ona spanjolska su Premium klasa, ili kako se to vec zove).
Slika dolaska pobjednika Paterskog u cilj (zavrsni krug):


I ostali:



__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 10:40   #126
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
...(to je 2. klasa, Tour of Croatia je prva klasa, a Tour de France, Giro i ona spanjolska su Premium klasa, ili kako se to vec zove).
Gospon moderator, "ona španjolska" zove se Vuelta a España, a Premium klasa ne postoji. UCI-jev najviši rang utrka je UCI WorldTour races i ima ih 28 (u to ulaze 3 grand toura, 5 monumentsa itd).
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:00   #127
Nije mi jasno to sto su po Zg vozili po tracnicama. Jesu li ih nekako prekrili sa necim ili su ostavili kako inace bude? Meni to dosta opasno izgleda, pogotovo u guzvi kad se i ne vidi svaki komad ceste.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:09   #128
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno to sto su po Zg vozili po tracnicama. Jesu li ih nekako prekrili sa necim ili su ostavili kako inace bude? Meni to dosta opasno izgleda, pogotovo u guzvi kad se i ne vidi svaki komad ceste.
izbjegavali su tracnice, nisu bile prekrivene.
opasno nije, nezgodno je. za vozace su puno opasniji ostri zavoji prije ulaska u cilj, kada je cilj u ravnini.
tmbz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:32   #129
Nije hrvatska 2. Rang jer da je, onda bi pro Tour momčadi imale obavezu sudjelovati
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 11:53   #130
Quote:
Jenny TimeLord kaže: Pogledaj post
Gospon moderator, "ona španjolska" zove se Vuelta a España, a Premium klasa ne postoji. UCI-jev najviši rang utrka je UCI WorldTour races i ima ih 28 (u to ulaze 3 grand toura, 5 monumentsa itd).
Nisam mod ovog podforuma. Ovdje piskaram kao neznalica. Hvala na detaljnijim informacijama.
Vidim na ovom popisu tih 28 spomenutih
http://www.procyclingstats.com/races...it=1&year=2015
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:50   #131
litrenka je stajao na vuglu, a mi smo ih lovili po međimurju.

https://www.youtube.com/watch?v=vvdmA4wr7jE
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 14:23   #132
Dobro da nije bio vugel Gajeve...
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 14:42   #133
uvijek možeš preselit butigu privremeno, obrt za van i to?
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 15:13   #134
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Odličan event. Držim fige da će ubuduće biti sve više toga. Stvarno je lijepo vidjet takav događaj kod nas .

I moram priznat da me primilo ludilo za hostesama a ne cestovnim biciklom. Di pare smislit? Di?

hostesa 1

hostesa 2

hostese

kombi iznutra
Ne kužim zakaj forumaši kače tolke fotke u ovu temu, pa sve se ionak vidjelo na TV barem ono nabitnije.

Ajde tebi budem pola oprostil, jer si ciljano poslikal te hostese, posebno ovu u crnom s velikim balkonima.Pored takvih hostesa jel, koga uopče briga za pobjedinka utrke bio on Poljak ili Klingonac to sigurno.
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 15:57   #135
jesi covik i gotovo
traktor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:14   #136
Biciklistička utrka Tour of Croatia održat se od 19. do 24. travnja 2016. godine, a velika je novost da će na ovogodišnjem izdanju nastupiti timovi iz najvišeg ranga klasifikacije Svjetske biciklističke organizacije (UCI), kao i neke od trenutno najvećih svjetskih biciklističkih zvijezda. Prijave timova još traju, ali među potvrđenima se već nalaze Tinkoff (UCI WorldTeam), Dimension Data (UCI WorldTeam), Team Wiggins (UCI Continental), a čekaju se još i potvrde tri velika tima koji se nalaze u kategoriji „UCI WorldTeam“. S ovakvom postavom te drugim professional, continental te nacionalnim timovima, Tour of Croatia će biti jedno od najzanimljivijih natjecanja u travnju i važna utrka za sve one koji se pripremaju za nastup na Giro d' Italia.
http://www.vijesti.rtl.hr/sport/osta...ur-of-croatia/
oppressed is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:22   #137
Odlične vijesti! Navijam da se pojave barem neki od vodećih vozača iz nabrojanih momčadi.
__________________
Rule #72 // Legs speak louder than words.
Jenny TimeLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:30   #138
Quote:
Jenny TimeLord kaže: Pogledaj post
Odlične vijesti! Navijam da se pojave barem neki od vodećih vozača iz nabrojanih momčadi.
Dolazi Cavendish a i Majka koji će voditi Tinkoff na giru
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 03:36   #139
izbjeglice nakrcale tursku i nitko ne želi voziti pripremnu u turskoj, a ovo im je još i bliže za giro.
nisam siguran, ali isto tako mislim da su nagrade i uvijeti u hrvatskoj tipa više nego duplo bolje od turčina.
što naravno ne umanjuje sposobnost organizatora da dovede što bolje timove.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.