Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2013., 13:42   #101
Quote:
Room130 kaže: Pogledaj post
Širina je 86cm, da li imaju 20cm širine izvlačni ili samo standardne 15cm i 30cm?

I da li mogu ormarići ići po vlastitim dimenzijama , pucam bezveze 112cm umjesto 100 i slično?
Ne, zato smo i mi odustali od takvog tipa kuhinje. Imaš 5 vrsta ormarića, oš neš...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 12:28   #102
Htio bih pohvaliti Dan Studio - Novi Zagreb (Sloboština). Dugo smo gledali kuhinje, raznih proizvođača, na nekoliko mjesta i Dan Kuechen, i na kraju odabrali Dan Studio jer smo jedino od prodajnog predstavnika tamo (Goran) saznali neke sitne, ali bitne detalje o Dan Kuechen koje nismo drugdje čuli. Npr. da Dan Kuechen ima opciju većeg korpusa za istu cijenu (donji ormarići mogu biti viši kad je radna ploča na visini od 91 cm, pa nema ladica u coklu, ali su zato svi ormarići veći). Na kraju smo bili zadovoljni i svom ostalom uslugom. Čuvali su nam nekoliko mjeseci frižider kupljen drugdje i besplatno prevezli. I montaža je brzo, uredno i ispravno obavljena.
Stvarno nemamo nikakve zamjerke, pa sam zbog pozitivnog iskustva htio bar ovdje nekakvu preporuku napisati.
marqox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 21:03   #103
Kupila sam Dan Kuechen u lesnini. Kuhinja dosla sa tjedan zakasnjenja, sto mi je bilo prihvatljivo.
Monteri bili brzi i efikasni.
Naknadno sam uocila dva sitna ostecenja na vratima frizidera, pofotkala, poslala mail, reklamacija uvazena i ovaj tjedan mi stizu nova.
Poslali su mi tkdj prekratki cokl za jedan element, tkdj stize novi ovaj tjedan.
Sve u svemu, zadovoljna.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 17:37   #104
Jel ima kakvih krucijalnih razlika između www.dankuchen-kuhinje.com.hr (Sloboština) i www.dkds.hr (City Center ONE East)?!
Jasno mi je da cijene/akcije variraju al jel bitno kome ići odn. jel postoji neka strategija tipa idi prvo jednima pa se za iste stvari interesiraj kod drugih i sl.?!
MadScientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 15:10   #105
Quote:
MadScientist kaže: Pogledaj post
Jel ima kakvih krucijalnih razlika između www.dankuchen-kuhinje.com.hr (Sloboština) i www.dkds.hr (City Center ONE East)?!
Jasno mi je da cijene/akcije variraju al jel bitno kome ići odn. jel postoji neka strategija tipa idi prvo jednima pa se za iste stvari interesiraj kod drugih i sl.?!
ne znam, ali ja sam bio u dkds-u i prezadovoljan sam zasad. kuhinju mi je slagala gospođa Irena, sve mi je do najstinijih detalja objasnila, odgovorila me od nekih skupljih rješenja i preporučila bolja jeftinija. izrazito profesionalno i angažirano. drugi dan je došao čovjek detaljno izmjerit cijelu kuhinju
clansman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 09:29   #106
mi smo naručili kuhinju u dan studiu u rijeci.
(bili smo gledati i u lesnini - ali tamo su bili katastrofa za kuhinje)

za sada smo prezadovoljni, jako dugo smo projektirali kuhinju zajedno s njihovim predstavnikom, odličan je. pouzdani su i odgovorni.
izmjeru su vršili dvaputa.

sada čekamo montažu, pa javim dojmove
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 19:34   #107
Kuhinje DanKuechen... Zagreb. Žitnjak, City Center One:

- dolazak, dogovori/razgovori, ljubaznost-usluga, uplata akontacije i dijela ukupnog iznosa ... sve OK, sve super!

- nakon dogovorenog roka izrade i uplate kompletnog iznosa ... nažalost, počinje "seljačija/balkanizam/primitivizam" ...

Kuhinja je (napokon) na mjestu , ali zaključak prepuštam svakome koji čita
Luftwaffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 20:46   #108
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
mi smo naručili kuhinju u dan studiu u rijeci.
(bili smo gledati i u lesnini - ali tamo su bili katastrofa za kuhinje)

za sada smo prezadovoljni, jako dugo smo projektirali kuhinju zajedno s njihovim predstavnikom, odličan je. pouzdani su i odgovorni.
izmjeru su vršili dvaputa.

sada čekamo montažu, pa javim dojmove
Ako je gotovo, kako je prošlo, kakvo je iskustvo?
MAJAKIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:53   #109
Kuhinju Dan Kuchen imamo 4 godine. Kupili smo je u Puli. Sve je sjajno i bajno dok ne kupite kuhinju, nakon toga počinju problemi. Prvi problem je bio kad je majstor krivo izrezao ploču za šporet. Drugu ploču smo čekali 40 dana. 5 dana nakon montiranja kuhinje vidjeli smo da kuhinja ne stoji na nogicama nego na komadima parketa. Na sudoperu su se pojavile fleke na šta se voditelj Dan Kuchena počeo smijati i nije prihvatio reklamaciju. Kad je istekla garancija na aparate na perilici za suđe se pokvarila matična ploča ša nas je koštalo 1.200,00 kn. Nedugo zatim su nam pala vrata od frižidera, a najgore je to kad je došao drugi majator uočio je još puno drugih nepravilnosti kod montaže. Uputili smo reklamaciju gospodinu Donaldu ( voditelju Dan Kuchen - Pula), koji nam se obrato nakon 3 mjeseca da će doći sa majstorom koji ne radi više za njih, te da ga mi tužimo. Mi kuhinju nismo kupili od majstora nego od firme Dan Kuchen. Ovoj agoniji nema kraja, zato ne nasjedajte na njihove lijepe priče prije kupnje jer ako budete imali reklamacije teškom mukom ćete istjerati pravdu. Nama je ostao samo sudski vještak pa na sud.
Nikada od njih više ništa nebih kupio.
Savke is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 18:27   #110
Quote:
Mi kuhinju nismo kupili od majstora nego od firme Dan Kuchen.

mislim da je najveći problem u "polupismenim stručnjacima" koji predstavljaju spomenutu firmu - i njihovim "rodjacima" / pišem provjereno za Zagreb, ne znam kak je dalje ...
Naime, teško je shvatiti da i nakon precizne izmjere, tzv.visokokvalificirani "stručnjaci" kukaju i traže dodatne novce za montažu
Zadnji majstori su tu najmanje krivi i oni ispaštaju

Da završim, iako je kuhinja napokon na mjestu ... nikad više s njima !
Luftwaffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 23:04   #111
Mi smo danas ušli u salon u cc1 east u Zagrebu, javili se prodavaču, koji je radio s nekim ljudima, da nas ima u vidu kad završi s njima da bi frajer doslovno s gađenjem odbrusio: 'Nema šanse danas!'
S obzirom da sam i sama prodavač, savjet kljusetu kako se to radi u normalnom svijetu: 'Gospodine/gospođo, danas neću stići porazgovarati s vama, ali ću vas rado zapisati u neki drugi termin ili evo, izvolite vizitku pa se najavite.'

S ovakvim trenutnim načinom će puno kuhinja prodati, sigurna sam.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 13:27   #112
lijepo trazis knjigu zalbe, pa nek se pravda poslije kome hoce. a onda odes u normalan ducan od kojih im se gace tresu (a blizu ti je tamo, veliki plavi ducan sa zutim slovima ) i bok
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 18:14   #113
jel ima tko frisko iskustvo sa http://www.dan-studio.hr/
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:58   #114
Kupila sam kuhinju u njihovom novom Dankuchen salonu u Samoborskoj i montirali su je prije Bozica. Sve pohvale za prodavaca i montere. Bila i u salonu u Rudesu po ponudu i isto su profesionalni. Preporucjem svima koji traze kuhinje po mjeri0
marryyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:52   #115
drago mi je procitati dobro iskustvo buduci da smo kuhinju narucili
nadam se da ce i kod nas sve proci glatko...

koliko ste cekali kuhinju?
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 20:02   #116
Mi smo naručili u 12 mjesecu,trebala bi stići kraj prvog mjeseca.Ima tko kakva iskustva da li se to odulji ili?
zagreb92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 22:02   #117
Thumbs up

Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
drago mi je procitati dobro iskustvo buduci da smo kuhinju narucili
nadam se da ce i kod nas sve proci glatko...

koliko ste cekali kuhinju?
Kuhinja je montirana kroz cca 2 mjeseca. Nisu kasnili. Sve je ispalo super.
marryyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 20:12   #118
Zanimaju me iskustva novijeg datuma s DanKuchenDesignStudio iz Heinzelove 41. Jesu li to isti oni koji su prije bili u CC1 na Žitnjaku?

http://www.dkds.hr/

Može i na pm...
Naime naručila sam tamo kuhinju prilično davno, nije mi se osobito žurilo i sve je izgledalo divno i krasno, ali...
__________________
stalna samo promjena jest...
body builderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 21:59   #119
Mi smo naručili od DKDS iz Heinzelove,sve je ispalo ok.
zagreb92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:11   #120
mi smo je uzeli prošle godine u Lesnine i prezadovoljni smo. plus, prodavačica nam je bila full informirana i pomogla nam je sastaviti sve elemente na najbolji mogući način. radna ploha je malo povišena što nam jako odgovara, prostor je maksimalno iskorišten i sve je u zatvorene plohe
skroz je svijetle boje tako da je jednostavna za održavanje i ovog trena izgleda kao da je u prodajnom salonu. vrlo smo zadovoljni
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.