Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2010., 23:03   #81
http://www.kunstlinks.de/material/vtuempling/kuerbis/

Slike 10-14 za izgled izvana (moja nije imala nikakve zelene mrlje, vec jedino diskretne prugice na dnu ) te slike 15 i 16 za izgled iznutra (ova moja je imala tek nesto manje mesa ).

Dat cu joj jos jednu sansu
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:04   #82
Za razliku od običnih tikvica, koje su što mlađe to slađe ~ svakako isprobajte sirove, tikve, buče, bundeve su najukusnije kad se beru potpuno dozrele. Meni su ove male butternut bile simpatične, kao kruškice, al nikakvog okusa nisu imale.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:16   #83
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Meni se čini da su jela od nedovoljno zrelih tikvi dosta bljutava i neukusna. Sama sam uzgajala butternut tikvu i zadnje primjerke sam brala prije neg je kora poprimila drvenasti izgled, da mi ne propadnu od smrzavanja. Iako su vremenom poprimile isti izgled kao one koje su brane vec u 'drvenastoj' fazi, nisu bile tako aromatične nit su jela bila tako ukusna kao od onih dozrelih.

Možda je u tome slučaj i kod tboje hokaido
Najvjerojatnije je tu problem nastao: nedovoljno zrela, da ne kazem nezrela tikva

Hvala svima na pomoci Drugi put cu ju popeci, i to s korom
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:49   #84
ja kad radim juhu od tikve stavim tikvu narezanu na kockice i dodam zobene pahuljice i malo vode i kuham dok ne omeksa i naravno sol papar ili sta vec volite od zacina....sve izmiksam stapnim mikserom i dodam malo mlijeka i malo vrhnja za kuhanje meni bude za prste polizat pogotovo uz malo bucinog ulja i bucinih sjemenki
__________________
prodajem FOREVER LIVING proizvode od aloa vere :)
juicy loLlipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 14:01   #85
hmmm...
hokaido ima naboranu jako naranđastu koru...

inače ja juhu radim na slijedeći način:
buču naribam ili sitno nasjeckam, stavim ju u posudu, začinim maslinovim uljem, soli, koprom (svježim!), listom peršina i dodam malo jabučnog octa ili aceta
tu smjesu ostavim 10min do pol sata da pusti tekučinu; buča se zatim ocijedi

na maslinovom prodinstam luk i na to stavim ocijeđenu buču
sve to skupa prodinstam da se buča 2/3 zgotovi
dodam vode po želji (tople) i propasiram sa štapnim mikserom
pustim da proključa da se poveže i ta-naaa
kad ugasim vatru stavim još malo svježeg kopra

ako koristim neku buču za pajceke ( to su one domače, velike za dubit) onda uz to volim poslužiti i kiselo vrhnje
muškatnim ništa ne treba

pazit samo da se ne pretjera s octom jer bude onda kiselo
Ružmarinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 17:51   #86
Odvazila sam se na ponovu kupovinu Hokaido tikve. Ova je nesto tamnije boje no prethodna i nekih 100ak grama teza. Pokusat cu ponovno s juhom, samo sto ovaj put necu guliti koru (ionako se tesko guli ), a jos se mislim popeci ju prije ili ne. Sto vi kazete?
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 17:52   #87
Butternut tikve uvijek ispecem za juhu. Hokaido tikve ispecem i pojedem, nisam od njih radila juhu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 17:55   #88
Znaci, samo ih operes, iskrizas na kriske, izvadis kostice, ispeces i hop u usta?! Dodajes li jos ista?
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:01   #89
Uvijek pojedem s necim:
- umak od djumbira: sojino mlijeko + djumbir u prahu + sol + guar guma
- umak od cimeta: sojino mlijeko + cimet u prahu + tekuci umjetni zasladjivac + guar guma
- avokado narezan na ploske

Ili ih samo dodam kao prilog na tanjur.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:03   #90
Hvala ti Bit ce nesto od ovoga, javim sutra navecer dojmove
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:05   #91
Ako nemas guar gumu (ili ksantan gumu ili brasno sjemenki rogaca) mozes zgusnuti skrobom, ali za to je potrebno kuhati.

Sretno
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 18:09   #92
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ako nemas guar gumu (ili ksantan gumu ili brasno sjemenki rogaca) mozes zgusnuti skrobom, ali za to je potrebno kuhati.

Sretno
Imam avokado Napravit cu juhicu, ali obavezno probam barem jedan komad pecene, uz avokado
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 15:47   #93
Ispekla sam sinoc hokaido tikvu . Probala sam ju samu, pa s avokadom i nije me bas odusevila, ni topla ni hladna Mozda da ju je bilo izrezati na zaista tanke fetice pa malo zaciniti U mene su bile kriske, velicine vece kriske dinje

Zato je danasnja juha imala wow efekt Radila sam ju po istom receptu kao i prosli put, s tim da ovaj put nisam skidala koru A posto sam tikvu prethodno ispekla, sama priprema juhe se svela na posao od par minuta

Meni se jako svidjela, bila je malo gusca nego sam ocekivala pa sam dodala malo mlijeka (cinilo mi se steta "vodniti" ju). Sjemenke sam bacila (), ali sam imala u kuci suncokretovih pa sam posula juhicu suncokretovim sjemenkama i skroz mi se svidjela kombinacija.

Mom dragom se, nazalost, nije niti malo svidjelo
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 15:49   #94
Drago mi je da ti se bar juha svidjela
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 17:38   #95
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Drago mi je da ti se bar juha svidjela
Zaista je Samo je ostalo juhe za jos barem 3 tanjura, a moj dragi nece pa necu . Mislim da cu je zalediti
Tikvu cu uzesti ponovno pa napraviti strudel, u kombinaciji s jabukama To sam jela u prijateljice i bilo je odlicno
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 11:46   #96
pozdrav, vegići

imam 2 pitanja u svezi glede tikava, odnosno njoka od njih:

1) po kojem receptu radite njoke od tikve? ja sam ih do sad radila po 2 različita recepta i uvijek mi ispadnu "prerijetki", odnosno ne ispadnu čvrsti formirani njoki, nego otprilike kao noklice koje se ukuhavaju u juhu. čini se da bih trebala dodati još puno, puno brašna da bi bili baš onako, njokasti, da ih mogu razvaljati na dasci i rezati, a onda mislim da bi bili drukčijeg okusa (a ovaj mi se okus baš sviđa )

2) jeste li ikad smrzavali njoke od bundeve? nama se jako, jako sviđaju, pojeli smo jučer njoka za jedno 4 osobe, jako nam pašu, rado bih ih spremila na neki način da ih mogu koristiti kroz zimu (kolko izdrže). ovakve njoke, prema gornjem receptu, ne mogu nikako spremat, ali mogu spremat pečenu i zdrobljenu tikvu, pa kad se otopi raditi njoke, jel netko mrzne tikve već pečene, ili na koji način ih spremite za zimu?

tenkju
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 12:03   #97
Nisam radila njoke, ali smrzavala sam pecenu butternut tikvu i kasnije od nje radila juhu. Ispala je isto kao od frisko pecene tikve.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 18:13   #98
Kupila sam nekoliko vrsta tikvi pa danas radim juhu od hokkaido tikve. Malo sam pregledala temu i neke recepte po netu pa ću napraviti neku varijaciju.

Što se njoka tiče, radim ih po ovom receptu:

Link
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 18:15   #99
je, i ja isto, ali kažem, to se tijesto ne može spremiti za poslije. zato i pitam jel ima netko ideju kak sačuvat malkoc tikve za zimu
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 18:52   #100
Vele da dobro podnose zamrzavanje, ako ih se (ovisno o vrsti) prethodno blanšira ili ako se od pečene napravi pire pa zamrzne. Ja to nisam isprobala pa ne mogu tvrditi da će valjati.
Iskusniji će možda bolje znati.

BTW, juha mi je super ispala. Dio tikve sam pojela pečen, dio bubnula u juhu.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.