Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2005., 17:03   #1
Apotekarske marke kozmetike

Odlučila sam kupiti neku malo skuplju kremu za lice (za suhu kožu), pa sam gledala od Vichy-ja i Eucerina, da li tko ima kakava iskustva ili neku drugu preporuku. Do sada sam koristila dnevne kreme od Nivee, Grniera, Rosala, L Oreala. Isprobala sam tester za kremu oko očiju od Zeptera i izvrsna je. ima li tko iskustva sa drugom njihovom kozmetikom.
firanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 22:15   #2
Meni je vichy s2 super već godinama. Sa eucerinom nisam baš bila zadovoljna, ali isto me kopka ova nova Modelliance. Jel' tko probao?
clarity01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 22:47   #3
dosta mojih frendica koristi Vichy

meni je jako dobar i Avene .. slična marka Vichyju, isto na bazi termalne vode i cijenom su također tu negdje
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 22:52   #4
nijedna od navedenih nije loša linija. samo treba znat što tražiš.

korstim vichy za skidanje šminke, avene kreme za zimu, a ljeti eucerin.
svime sam vrlo zadovoljna.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 00:13   #5
Vichy
Manuella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 09:55   #6
Svaka koza je razlicita.Meni je napocetku bio super Vichy,onda neko vrijeme Eucerin,sad mi se koza zasitila jedne i druge kreme,pa sam presla na medicinski kozmetiku.

Trazi testere pa vidi,glupo je bacati novac na slijepo
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 18:38   #7
već dugo koristim vichy i nedugo sam potrošila oligo 25 koja je odlična. onda sam dobila na poklon chanelov hydramax+. uvijek sam bila skeptična prema tim kreatorskim kremama ali ova je stvarno predobra. i odlično miriši!
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 16:30   #8
korilstila sam vichy s1 i s2-obje su mi bile dobre (mislim da je ova druga masnija), trenutno koristim noćnu nivea visage sa a vitam.-stvarno je super.za eucerin i avene ne znam.
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 17:44   #9
Ja Vichy koristim vec nekih 6-7 god.i super sam zadovoljna.Eucerin je isto jako dobar.Imam njihovu nocnu i okoloocnu kremu
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 21:43   #10
Kada kupite neku kremu s određenom "funkcijom" kao npr. zatezanje, smanjenje bora, smanjenje podočnjaka, bolja mikrocirkulacija itd. koliko vremena prođe dok ne vidite rezultate? Pritom ne mislim na ugođaj koji krema stvara na licu, tj. fino se upija, ne masti, masti, vlaži..bla, bla... nego baš efekt! Dakle: manje bora, podočnjaka, prišteva.... Hvala!
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 21:57   #11
I ja namjeravam upiknut Vichy/Eucerin kremu.

E sad, jeli sve one kreme za utegnjivanje lica i slichno (recimo, i meni je nekak onaj modelliance pao u oko) preporuchljivo koristiti na mladjoj kozi? Imam 23, pa sad i neznam dal josh uvijek imam mladju kozhu ili kozhu u najboljim godina , ali kao postoji ona dobna granica od 25 nakon chega kozha pochne starit.

Moze neka preporuka od ovih dviju firmi za suhu i osjetljivu kozhu?
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 22:46   #12
Quote:
club delicious kaže:
Dakle: manje bora, podočnjaka, prišteva.... Hvala!
sve ovisi koliko imaš prišteva. meni je trebalo oko 3 mjeseca ali nije bila samo jedna krema u pitanju.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 23:45   #13
Quote:
deep kick kaže:
...
ej jak ti je avatar...samo da znas da sam pokusala u ono polje tipkati



i da,glas za Vichy
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 00:05   #14
Quote:
club delicious kaže:
Kada kupite neku kremu s određenom "funkcijom" kao npr. zatezanje, smanjenje bora, smanjenje podočnjaka, bolja mikrocirkulacija itd. koliko vremena prođe dok ne vidite rezultate? Pritom ne mislim na ugođaj koji krema stvara na licu, tj. fino se upija, ne masti, masti, vlaži..bla, bla... nego baš efekt! Dakle: manje bora, podočnjaka, prišteva.... Hvala!
mislim da su kreme protiv bora pushiona. isto kao kreme protiv celulita. bolje je vozit bicikle pola sata.
uglavnom poslije 30 je vrlo efektna masaža lica.
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 00:46   #15
Quote:
croft kaže:
ej jak ti je avatar...samo da znas da sam pokusala u ono polje tipkati



i ja
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 11:54   #16
Nedavno sam si kupila hidratantnu kremu za lice od Uriaga (nisam sigurna da sam dobro napisala). Koža mi je na nekim djelovima bila izrazito suha i već nakon jednog mazanja sam primjetila poboljšanje. To je također krema na bazi termalnih voda kao i Vichy i Avene, ali teta u ljekarni kaže da je bogatija i da su žene ugl. zadovoljnije nego sa Avenom. Nešto je i skuplja nego Avene i Vichy. Koristila sam i jednu i drugu prije ove i iz svog iskustva mogu reći da sam sa ovom najzadovoljnija.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 17:26   #17
A zasto je eucerin tako dobar?
Mislim, ko ga koristi? Za suhu kozu, masnu? smanjuje pore i porice? protiv starenja, hocu reci regenerise kosu? sta?
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 01:50   #18
Quote:
tilla kaže:
sve ovisi koliko imaš prišteva. meni je trebalo oko 3 mjeseca ali nije bila samo jedna krema u pitanju.

Tilla, a što si koristila?
Nina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 13:48   #19
Quote:
Nina-01 kaže:
Tilla, a što si koristila?
avene i kreme koje ide na recept u kombinaciji.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2005., 13:57   #20
Tilla, a koje kreme na recept?
ajd , napiš, baš idem idući tjedan do svoje doktorice, pa da je malo udavim..Hvala!
Nina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.