Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2006., 13:50   #61
Quote:
tilla kaže:
he, to mi je kvartovska ljekarna ali u nju namjerno ne idem.
Možda zato jer su žene unutra užasne: hladne i nezainteresirane, ima ih 5 a niš ne rade. Pogotovo ona najmlađa koja je na praksi il neš, kada joj starija kaže da nešto napravi, doslovno okreće očima. Idem tamo samo jer za sada moram...
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 14:01   #62
Quote:
wardancer kaže:
Možda zato jer su žene unutra užasne: hladne i nezainteresirane, ima ih 5 a niš ne rade. Pogotovo ona najmlađa koja je na praksi il neš, kada joj starija kaže da nešto napravi, doslovno okreće očima. Idem tamo samo jer za sada moram...

oho to je ta.

zbog nje ne idem više tamo.
mjesečno sam obavljala nabavku kod njih (kad sve skupiš ode dosta love) ali sam odustala
sad pješačim dosta dalje; ali ova je odlična ljekarna
mislim, da ona nije na praksi već tamo radi
ali da su opskrbljeni odlično; to jest.
ali su i najskuplji
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 19:47   #63
Nekidan sam listala novu Gioiu i ugledala reklamu za Avene Eluage gel. Pitala sam u ljekarni, nemaju pojma, samo su mi tutnuli katalog
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 20:06   #64
A sta bi to bilo?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 21:31   #65
To je koncentrirani gel s acido ialuronico e retinaldeide koji (kao ) umanjuje pojedinačne dublje bore - recimo one od nosa prema kutovima usana ili na čelu i slično.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 15:34   #66
Ima ga za kupiti u Trstu , kod nas će stići malo kasnije
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 15:44   #67
Ja jos uvijek mantram na Myokine.Kako bi bilo lijepo da to djeluje :uzdah:
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 14:03   #68
vi,koje ste koristile roc,šta vam od njih valja? često ga hvale,ali meni je njihov asortiman nepoznat,pa nisam ništa imala.
jeli neka možda koristila lierac ili noviderm i šta znate o njima?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 14:39   #69
lierac je za stariju kožu.
roc krema s spf.om 15: odlična. tu ću kad zatopli.
purif-ac samo na prištić; nestane u roku hitno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 15:45   #70
Quote:
Noemi kaže:
Ja jos uvijek mantram na Myokine.Kako bi bilo lijepo da to djeluje :uzdah:
Noemi,kremica je prilicno posna,ne znam kakav tip koze imas,meni nekako bas nije "legla'.
Demetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 22:43   #71
Ma meni se svidja ideja da ravna mimicne bore : uzdah : One na celu i vranine nogice oko ociju.Starim
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 22:57   #72
Quote:
tilla kaže:
purif-ac samo na prištić; nestane u roku hitno.
Šta je ovo purif-ac?
Detaljnije molim.
I cijenu molim
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 23:10   #73
blemish correction emulsion.
stavim na ove pojedinačne koje znaju izletit s vremena na vrijeme.
ode u tilli čas. puf!
cijenu ne znam ali sve njihohovo se vrti oko 100.ak kn.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 15:51   #74
Quote:
-kitten- kaže:
... Nedavno sam si kupila onu malo tubicu od vichya za pristice i jaaaako sam zadovoljna ...
daj molim te reci mi koju to tubicu tocno? kak se zove?
Azrijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 22:16   #75
Quote:
res publica kaže:
Evo,potaknuta vichy topicom odlučih otvorit sličnu temu. dakle,kako vam se sviđa kozmetika koja se prodaje samo u ljekarnama,osim već spomenutog vichya,avene,uriage,bioderma,eucerin,darphin?

ja sam veliki avene fan,od sve kozmetike mi je nekako "najčišća" i najblaža.uzela sam nekidan uriageovu brošuru i uvidjela da i tamo ima puno neistraženog blaga koje bi voljela probat.

Koristila sam sve i svašta, Nivea, Rosal, Loreal.. uglavnom neapotekarsku kozmetiku i otkada sam počela sa Avenom, koža mi je kao nova. Lijepa i preporođena. Da zaključim, jeftina kozmetika mi je donijela više štete nego koristi, jer dok sam se ja pitala otkud prištići, miteseri i slične gadosti odgovor je bio u kozmetici koju koristim. Avene je zakon. Ostalu apotekarsku kozmetiku nisam probala.
Oblak14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 16:29   #76
Quote:
Noemi kaže:
Ma meni se svidja ideja da ravna mimicne bore : uzdah : One na celu i vranine nogice oko ociju.Starim
Eh Noemi,kad bi to bilo tako kao sto citamo po reklamama.Ne daj se zanositi,ne ispravlja vec postojece borice..za mene skup ulog za minimalan efekat.
Demetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 16:40   #77
probala sam još jednu stvar koja mi je super-vichy šampon za osjetljivo vlasište,super miriše (lagano voćno) i smiri nadraženu kožu.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:09   #78
avene ystheal+ emulzija ili uriage isolift emulzija

hola!

jeste li probale/li ova apotekarska cudesa i kak ste (ne)zadovoljni istim? zelim upiknut neku dobru anti-age emulziju za noc, pa bi svaka pomoc dobrodosla.

ili ovak, koja je linija bolja - uriage ili avene (osim razlike u cijeni)?
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:20   #79
Quote:
boxer_zg kaže:
hola!

jeste li probale/li ova apotekarska cudesa i kak ste (ne)zadovoljni istim? zelim upiknut neku dobru anti-age emulziju za noc, pa bi svaka pomoc dobrodosla.

ili ovak, koja je linija bolja - uriage ili avene (osim razlike u cijeni)?

avene ystheal ti je za jesen, odnosno to se koristi kad prođu ljetni mjeseci da malo sanira dobiveni utijecaj sunca. samo to znam
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:36   #80
Quote:
naomi kaže:
avene ystheal ti je za jesen, odnosno to se koristi kad prođu ljetni mjeseci da malo sanira dobiveni utijecaj sunca. samo to znam
thanx naomi
kako rekoh, svaka pomoc je dobrodosla.
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.