Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 23:29   #61
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
ja nisam rekla da mi treba kratko sa partnerom jer nemogu svršit...a za oralno je bilo prvi puta da me dečko "primio" pa je tu bilo i uzbuđenje o nova lijepa situacija...
ne mislim da je on odgovoran samo bi bilo bolje da traje više od nekih 20 minuta..svaki puta mi malo malo treba i onda on..da...
Ok. Sada razumijem.
Meni je tako bilo da sam se mogla uvijek jako zapaliti ali dok nisam pocela svrsavat nisam znala da bilo koliko sam bila uzbudena, da je put dalji do orgazma. Ne znam tocno kako opisat. Kada si blizu orgazma i onda svrsis je puno drugacije. Nekako ti je taj dio zapaljenosti puno vise koncentriran. Meni je u pocetku trebalo 30-40min do orgazma. Sada 1-10. Vrijeme u pocetku je vazno, ali moram rec da je lakse naucit sama zato jer nemas nikakav pritisak iz vana i totalno se mozes koncentrirat na svoje osjecaje i mastu. Mozda mozes probat tako, vjezbat sama i sa deckom.
Nemoj obracat paznju na te koje ne pokazuju razumjevanje. To je tvoja stvar i uspjet ces i onda si bez brige. Puno srece

Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
ajd' da ne kudim cijelo vrijeme... dobro sto si dala i linkove za FGM - radila sam prije nekoliko godina referat na tu temu i naisla na uistinu potresne podatke. mislim da ima nesta malkice o tome i na unicefovim stranicama. uglavnom, mnogi ne znaju nista o tome, sto je nedopustivo.

a sto se tice toga da bismo mozda imale vece da nije bilo toliko rezuckanja... to mi se cini pretjeranim. majcica priroda je to. pa da rezuckanje ima takav utjecaj na kongenitalnu zakrzljalost, onda bi se valjda zidovi radjali bez prepucija . ne znam cemu tolika frustracija sto je klitoris previse udaljen od vagine (i mene je jedno vrijeme to kopkalo...joj kak' ce mi bit' kad budem...al' sto vise upoznajes svoje tijelo...jednog dana samo tako...hop! tocka g! postoji, definitivno.)... istina, mnoge zene imaju problema s vaginalnim orgazmom (ne kazem da ja ne bih...sva sam k'o mimoza), ali u seksu ima vise modusa osim vaginalnog i ako partneri imaju normalan odnos, onda tu ne bi trebalo biti tol'ko hajke.
Da slazem se.
Udaljenost ulazka vagine i klitorisa se povecala sa evolucijom. Vidi se u vrsti majmuna koji su nam najblizi u genetskom smislu. Njima je clitoris veci u odnosu na velicinu tjela i tocno je na ulazu vagine.
Citala sam stranice od tih zena sa vecim klitorisom i pise npr. jedna ima 3-4 djece sve rodene sa cezarskim i da je ona tako velika da ga moze uzet u saku i drkat.
Kada kazem veci klitoris za vecinu mislim centimetar tu i tamo, mozda malo deblji ili tako za bolje trljanje. Te jako velike ne znam. Meni izgledaju privlacne jer volim zenske i muske pa nekako imas i jedno i drugo samo bolje mirise od muskoga .
Moja tocka g jako intenzivno reagira na spretnu stimulaciju i totalno izgubim glavu, ali ne mogu svrsit tako. Citala sam puno o tome i mislim da ta vrsta zena uzivaju se predat i da su vise pasivne. Ja sam dominantna i predaja me ograniceno pali ali mi ne producira orgazam.
Drago mi je da se interesiras za sve te zenske teme. Mislim da ako vise nas to rade da bi trebale imale manje zenskih problema i vise razumjevanja i znanja o sebi i drugim zenama.

Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
1. ok, velik ti je, to smo apsolvirali
2. a nego sta drugo (ako nisi sigurna pogledaj u rjecnik.)... da, znam, ali ako si raspolozena za davanje savjeta u seksu onima koje ne mogu, sumnjam da ce ti se netko odazvati na forumu i ispovijedati svoju frigidnost or something, isto tako sumnjam da ti tu imas nesto pametno za reci, uglavnom izmisljas toplu vodu i nisi svjesna da vecina sve ono sto ti vec znas vjerojatno zna duze od tebe. sorry, ali ne licis mi bas na seksualnog terapeuta. kad smo vec kod podsvjesnog, ovo mi vise lici na tvoju potrebu da se...kao malo ''emancipiras'' i nadjes sebi nekoga srodnog, kao sto je prethodno jedan forumas i napomenuo.
3. lapsus (uuuupssss )...stalno mi je bio penis u glavi od one slike, vis' ti sta radi sugestija... :lupasepoglavijernemozevjerovatkolkojeispalablesav aazanimajumedicina: (samo da me ne vide oni sa ''zdravlja'')
5. gledaj, ja sam '83 godiste, kad sam se ja rodila tu ljudi uglavnom nisu znali ni za pacmana, a interneta nije bilo - pocela sam masturbirati u dobi od nekih 8 godina i to smatram sasvim normalnim jer je to sasvim uobicajeno vrijeme da dijete pocne istrazivati svoje tijelo i osjecaj ugode (pa i ranije...kol'ko samo ima balavaca koji u javnosti navlace maloga pa im se roditelji crvene ). nisam to ucinila pod utjecajem medija niti pod bilo cijim utjecajem - ucinila sam to prirodno i spontano. a to sto su neki dozivjeli orgazam tek nakon 25-e im ne daje za pravo da za to optuzuju medije, odnosno nedostatak istih. razlozi mogu biti puno puno dublji. casopise u kojima se govorilo o seksualnosti (i to nesto malo, usput, casopise tipa ok, teen i rocky) sam pocela kupovati tek godinu-dvije nakon sto sam pocela masturbirati - dakle, utjecaja prije toga definitivno nije bilo. niti su imali na mene ikakav negativan utjecaj, vec su mi samo pomogli da bolje upoznam svoje tijelo i pristedjeli muku mojim starcima u objasnjavanju stvari tipa ''sto je to kondom''...iako su se svejedno morali naobjasnjavati. ne, mislim da prvi orgazam u djetinjstvu uglavnom nije rijetkost niti ista nemoralno, patoloski i uzrokovano medijima ili sredinom. mozda je upravo tvoja licnost, odnosno sredina u kojoj si odrasla (kako slozeni odnosi u obitelji ako ih je bilo, tako i provincija i zatucana stajalista ukoliko si odrasla pod utjecajem takvih) razlog zasto si malo kasnije upoznala svog klicu. sorry ako sam u krivu, ali vjerojatnije je da su ti te stvari bile oslabile ili prikrile libido nego da su meni mediji nametnuli ''preuranjeno'' upoznavanje moga tijela. znam neke cure koje zbog sredine u kojoj su odrasle (npr. nemaju mamu) ni na fakultetu nisu znale sto je to vibrator, ali to bas ne bih u potpunosti usporedila sa neznanjem o klitorisu, mozda samo marginalno.

nego... konstruktivnije bi bilo da malo manje tipkas i odes kod endokrinologa, nije strasno, par puta ti piknu iglicu i finito. za svaki slucaj. dakle, uputnicu kod dr-a opce prakse i go! ne moras imati nikakve ocite probleme u fizionomiji i funkcioniranju, ali isti se definitivno mogu javiti, cesto zapocinju jako tiho. nije da te plasim, ne mora biti nista u pitanju, ali nemoj da ti poslije bude zao. sretno!
1. 3cm nije velik. Prosjecan klitoris je 2,5cm
2. virgo je znak horoskopa. U engleskom nikada nekazes virgo za djevicu sa himenom, samo za horoskop. Ako si djevica sa himenom = virgin
5. ja sam skoro 40. Kazem ti da su druga vremena
Imala si srece i drago mi je za tebe, ali nije tako za vecinu zena, i malo vise razumjevanja i topline sa tvoje strane ne bi bilo lose.
Ljudi su seksualno od kada su u maminom trbuhu i sasvim je prirodno sta si ti sebe otkrila. To nitko ne moze kritizirati.
Ne zelim ic u razgovor o svim medijama. To bi previse dugo trajalo.
Spomenula sam internet zato jer djeca mogu lako nac odgovore na svoja privatna pitanja.
Jako sam otvorena kako se vidi i nikada nisam zivjela u selu.
Moras znat da puno roditelja ne pricaju sa djecom o seksualnim detaljima kao vibratori i orgazmi. Za vecinu roditelja je to neugodno.
Nikada nisam imala problema sa libido i masturbirala sam, imala sex, ali bez orgazma.
Zasto bi isla kod endokrinologa, nemam nikakve hormonalne probleme. Citaj bolje.
A sta se tice mladih zena koje ne mogu svrsit, nema doktora koji bi im dao testosteron. Vecina mladih zena ima jako visok estrogen i u puno slucajeva taj detalj moze sprijecit ili otezit orgazam. Ali doktori daju testosteron samo ljudima preko 35god.
Razvoj je takav da nakon sta je zena 25god. tijelo joj producira manje estrogena s vremenom, tako da puno zena ozive seksualno kada su 30 i 40+. Zato jer ima manje estrogena, tijelo im ima vise slobodnog testosterona koji je odgovoran za libido u zenama i muskarcima.
Ja sam sada na mom seksualnom vrhuncu a ti mi kazes odi kod endokrinologa ?!

Quote:
chichi... kaže: Pogledaj post
isseee...fuj..ja ovo u životu nisam vidla...nisam opće znala da to postoji...
čega će se čovjek još svega nagledat..joj..joj...
..a opet kad razmislim...lako njoj s tolikim klitaćem svršit....hehe
..mogu si zamislit reakcie muškaraca...skinu žensku i vide nešto slično njima... ) hahahh
Moje misli, tocno.

Cula sam da je laske, pise da je tako, i ima logike, pogledaj muske.
Isto sam citala da kada je dio tijela veci da je mozak svjestan tog dijela vise, tako da ti veci ili deblji klitorisi se ne mogu ignorirat i sa time se dogode vise spontanih seksualnih situacija i orgazma.
Spontane seksualne situacije i vise orgazma su stvari o kojima se parovi zale da fale u dugim odnosima.

Ako imas srednjih 2,5cm u vecini slucajeva moras planirat i koncentrirat se da bi svrsila.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 00:42   #62
1. rekla bih da imam sasvim pristojan KLITORIS
2. zadovoljna sam
3. to bi bilo zanimljivo (vizualno zanimljivo )
4.
5, 6, 7. vidi 4.
8. sama - par minuta, s partnerom - isto
9. ne
10. ponekad, ustvari dosta često
11. par puta, al' nemojte nikome reći, to je tajna

ma recite, je*be mi se
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 00:53   #63
Quote:
Lymny kaže: Pogledaj post
1. Normalno malen
2. 100% sam sretna, hvala lijepo!!
3. Nemam pojma
4. Kad sam masturbirati, znači s nekih 12-13
5. Prstima
6. Ne
7. Ne
8. Kad se diram sama, nekih 5 minuta (ovisi koliko sam napaljena), s partnerom nisam nikad svršila
9. NE hvala Bogu
10. Ponekad zamišlajm sex u troje sa 2 cure (oralni)
11. Puno puta
Zao mi je. Neznam tvoju situaciju. Obicno ako si sa deckom je vazno razgovarat o tome sta te pali i sta ti treba da bi svrsila. To je ponekad tesko ovisi o osobi i odnosu. Moguce da je najlakse ga naucit te masirat tocno kako ti sebe masiras. Onda on moze ukapirat da je isto kao i kad si on drka (isti proces), itd.
Nemoras ocekivat orgazam od penetracije. To se dogada za jako mali broj zena.
Si bila sa jednom zenskom? Meni se cini da je intimnost veca u paru (samo 2 osobe). Pogotovo ako jos uvijek iztrazujes svoju seksualnost i u tvojoj specificnoj situaciji.
Nije tako komplicirano. Samo trebas nekoga tko se koncentrira na tebe i tvoje potrebe, tko zna izvest instrukcije tocno kako ti zelis.

Quote:
diki kaže: Pogledaj post
1. rekla bih da imam sasvim pristojan KLITORIS
2. zadovoljna sam
3. to bi bilo zanimljivo (vizualno zanimljivo )
4.
5, 6, 7. vidi 4.
8. sama - par minuta, s partnerom - isto
9. ne
10. ponekad, ustvari dosta često
11. par puta, al' nemojte nikome reći, to je tajna

ma recite, je*be mi se
Probaj ogledalo

Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
meni se čini da ti pimpeka u životu nisi vidjela



Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
1.ne znam kako se to mjeri, valjda nekoliko mm
2.ta ideja mi se gadi
3. ne znam
4. u vrtiću..mozda 3-4 godine
5. trljanjem
6. dozivjela sam, ali nije bio prvi u zivotu
7. ne
8. ne znam...od 2 do 20 minuta
9. ne, ne, ne...
10. ne
11. nekoliko puta

Preko prepucija, prosjecan je 2,5cm
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:05   #64
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Moje misli, tocno.

Cula sam da je laske, pise da je tako, i ima logike, pogledaj muske.
Isto sam citala da kada je dio tijela veci da je mozak svjestan tog dijela vise, tako da ti veci ili deblji klitorisi se ne mogu ignorirat i sa time se dogode vise spontanih seksualnih situacija i orgazma.
Spontane seksualne situacije i vise orgazma su stvari o kojima se parovi zale da fale u dugim odnosima.

Ako imas srednjih 2,5cm u vecini slucajeva moras planirat i koncentrirat se da bi svrsila.
2.5 cm??? moj je puno bliže 2.5mm, nego 2.5 cm...pa i na fotografijama u enciklopedijama ne bih rekla da je to veće od 1cm, štoviše, jedna točkica? bar oni vidljivi dio, a kako vi mjerite nevidljivi...to ne bih znala

Zadnje uređivanje Ruralna : 17.05.2013. at 17:45.
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:16   #65
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da si ovom temom htjela ukazati na sličnost ženskog i muškog spolovila,ali si dala za primjer ženu koja ima anomaliju i time zdrastveni problem,jer na tim slikama nikako ne mogu vidjeti da žena ima klitoris,nego zakržljali penis...ako ta žena na slikama se dobro osjeća sa sobom i ima razvijeniju seksualnost svaka joj čast.Ali realno to ne može biti "normalno" mislim pod time isključivo pod zdravlje i pravilan razvitak ženskog tijela...smatram da ne možeš stavljati za primjer slike te žene...neke normalno razvijene žene mog povećavati klitoris,ali ne vidim tu neku veliku razliku od onih koje korigiraju spolni organ(smanjuju usmine itd.)svaka žena doživljava seksualnost i svoju privlačnost na drugi način...i mislim da je najbitnije za
Zenske sa takvim velicinama pisu da imaju djece, da su zdrave i jako seksualne, tako da nije anomalija, niti zakrzljali penis.
Tuzno mi je kada se te rijeci koriste kada mislim na takve zenske i na muske sa malim penisom.
Zamisli se citas ovo kao tip sa malim. Zenska pise da klitoris od o.p. 5-6cm je zakrzljali penis. Sa time kazes da je to penis isto bi bila anomalija. Ali u stvarnosti takvi penisi postoje i funkcioniraju normalno isto kao i te zene.
Stvar mi je u tome da previse ljudi misle da svi moramo pasat u neki standard i svi moramo bit isti i ako ne onda smo debili.
Meni tu fali pameti. Razumijes?
Pogotovo sta je razgovor vecinom izmedu zena i o zenama.
Pa logicno je da muski jos uvijek vladaju svijetom, jer se mi ocito ne znamo podrzavati, slagati, raditi skupa. Mjesto toga smo kao da svaka zivi na svojoj planeti.
Te sta si povecaju klit rade radi uzitka, laganosti svrsavanja.
Te koje imaju plasticnu operaciju rade radi izgleda, religije, karijera (ako zene bogate muzeve), ili misle da su ostarile u tom dijelu (licno to ne mogu zamislit, ali nisam imala djece, tako da ne znam, mozda je moguce ostariti), itd.
Neke stave silikon iza g tocke da bi bila vise osjetljiva u vrijeme penetracije, itd.
To sa kozom se slazem, ali mislim da to samo za sebe nije dovoljno.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:23   #66
Quote:
teniska loptica kaže: Pogledaj post
2.5 cm??? moj je puno bliže 2.5mm, nego 2.5 cm...pa i na fotografijama u enciklopedijama ne bih rekla da je to veće od 1cm, štoviše, jedna točkica? bar oni vidljivi dio, a kako vi mjerite nevidljivi...to ne bih znala
Ne tockica. Tockica je glavica klitorisa. Mjeris gdje pise clitoral hood. To ti je kao prepucaj penisa. Klitoris je ispod toga. Klitoris (vanjski dio koji masiras) je kao crv. Ovisi o tvojoj gradi, probaj mjerit od kosti (pocetak prepucaja) do glavice klitorisa (ta tockica ili kraja prepucaja, gdje god 'crv' zavrsi).
Unutra u tijelu oko vagine do leda imas jos vise klitorisa graden kao 'Y' (isto kao penis). Kada si zapaljena cijela ta cijev se napuni sa krvi i utvrdne dok ne svrsis.

Sretno mjerenje

Zadnje uređivanje Ruralna : 17.05.2013. at 17:44.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:45   #67
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Zenske sa takvim velicinama pisu da imaju djece, da su zdrave i jako seksualne, tako da nije anomalija, niti zakrzljali penis.
...

Super za njih!
Bog im zdravlja da!

Ali ti i dalje optužuješ ljude koji jednostavno uzimaju u obzir činjenicu da višak testosterona nikako nije dobar za žensku plodnost.
A dobar je za rast klitorisa.
Višak testosterona se uglavnom liječi i da, bolest je i sve što dolazi od nje nije prirodno, bez lažne obzirnosti.

A sad, ti kažeš da ima slučajeva jednostavno da je to prirodno, o.k. vjerujem, drago mi je zbog tih žena ako im to još donosi beneficije.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:49   #68
Ja imam gornju granicu slobodnih testosterona(FT) u krvi. Osim što sam pojačano dlakava i mišićava, nisam primjetila da mi je klitoris narastao nešto posebno. Možda bude. Čudni su putevi Gospodnji.
The Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 02:04   #69
Quote:
The Whale kaže: Pogledaj post
Ja imam gornju granicu slobodnih testosterona(FT) u krvi. Osim što sam pojačano dlakava i mišićava, nisam primjetila da mi je klitoris narastao nešto posebno. Možda bude. Čudni su putevi Gospodnji.
Ne žali se i reci hvala :tko zna kakav bi bio da toga nema
Ovako-sve pet!
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 02:52   #70
Kao prvo ja nisam napisala da je jedino bitno za žensku seksualnost da se dobro osjeća u svojoj koži nego po meni da je jako važno...a za anomaliju sam napisala da mi izgleda kao zakržljali penis,a ja nisam niti endokrinolog niti neki drugi doktor da znam točno dati dijagnozu...ali realno da je to normalno zdrastveno onda bi svaka npr.deseta žena tako imala i ne bi bila rijetka pojava...a ako ti tvrdiš da je to posve normalno imati klitoris kao ona žena na drugoj slici ,ne vjerujem jedino da čujem tu informaciju od stručnjaka za takve stvari...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 08:21   #71
Pade mi sad misao na pamet:
znači li da muškarci koji imaju veći penis imaju bolje orgazme od onih koji imaju manje?
To mi baš nema smisla.
malo m is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 08:47   #72
a još kažu da su muškarci opterećeni svojim kurcima...


btw; ne mislim da je loše što pokušavaš povest diskusiju (?) o klitorisima, ali nekako se ne mogu oteti dojmu da je tvoj razlog za to nekako... kako da ne budem predirektan?... patološki.

oke.
sad si možda i ponosna na svoj ogroman klit, ali nemoj mi reći da nisi poradi istoga proživljavala traume? odbijanja? izrazito neugodne situacije?
mislim, osobno sam vidijo dosta klitova, ali svejedno da mi dođe neka sa klitom od 3 centi... moram priznat da bih barem podigo ombrvu i duhovito primjetio da ima klit veći od kikijevog pimpeka!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 12:24   #73
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
1. 3cm nije velik. Prosjecan klitoris je 2,5cm
2. virgo je znak horoskopa. U engleskom nikada nekazes virgo za djevicu sa himenom, samo za horoskop. Ako si djevica sa himenom = virgin
5. ja sam skoro 40. Kazem ti da su druga vremena
Imala si srece i drago mi je za tebe, ali nije tako za vecinu zena, i malo vise razumjevanja i topline sa tvoje strane ne bi bilo lose.
Ljudi su seksualno od kada su u maminom trbuhu i sasvim je prirodno sta si ti sebe otkrila. To nitko ne moze kritizirati.
Ne zelim ic u razgovor o svim medijama. To bi previse dugo trajalo.
Spomenula sam internet zato jer djeca mogu lako nac odgovore na svoja privatna pitanja.
Jako sam otvorena kako se vidi i nikada nisam zivjela u selu.
Moras znat da puno roditelja ne pricaju sa djecom o seksualnim detaljima kao vibratori i orgazmi. Za vecinu roditelja je to neugodno.
Nikada nisam imala problema sa libido i masturbirala sam, imala sex, ali bez orgazma.
Zasto bi isla kod endokrinologa, nemam nikakve hormonalne probleme. Citaj bolje.
A sta se tice mladih zena koje ne mogu svrsit, nema doktora koji bi im dao testosteron. Vecina mladih zena ima jako visok estrogen i u puno slucajeva taj detalj moze sprijecit ili otezit orgazam. Ali doktori daju testosteron samo ljudima preko 35god.
Razvoj je takav da nakon sta je zena 25god. tijelo joj producira manje estrogena s vremenom, tako da puno zena ozive seksualno kada su 30 i 40+. Zato jer ima manje estrogena, tijelo im ima vise slobodnog testosterona koji je odgovoran za libido u zenama i muskarcima.
Ja sam sada na mom seksualnom vrhuncu a ti mi kazes odi kod endokrinologa ?!
2. da, mama, znam... samo da neskromno napomenem: studiram engleski. virgo je latinski, to je btw ono sto ti ginekolog napise na ambulantni list (ukoliko si virgo) i tako se izrazavam ne iz nekog snobizma (za koji bi me sad mozda netko zelio optuziti) vec zato sto sam se s tim izrazom susretala tol'ko cesto da mi je spontanije i prirodnije upotrijebiti njega, a i djevica me iz nekog cudnog razloga asocira na vremena krvavih plahti (tko zna sta je u mojoj podsvijesti ...)...iako govorim i ''djevica''. mislila sam da je ova tema posvecena klitorisu, a ne neopravdanom hvatanju za slamku i tucnjavi ega. ili mozda nije tako? pismena itekako jesam i prije mi se cini da bih ja mogla ispravljati tebe, ali ovdje nitko ne pazi na to i nije primjereno niti odlucujuce za temu koja nije lingvisticka rasprava pa stoga nisam, a i ne smatram se lingvisticki superiornom.

istina, ne pucam bas od topline, ali ne fali mi razumijevanja. znam jako dobro da je svijet prepun razlicitosti i da nije svako odstupanje od prosjeka patolosko, onako sam reagirala jer mi fakat nije jasno zasto tol'ko pises o onim stvarima o kojima svi vec sve znamo, valjda iz osobnih razloga, kako neki vec rekose. nesto o hormonima, iako nisam strucna, ipak znam, i samo sam te htjela upozoriti na to da postoje odredjeni rizici.

drago mi je sto si na seksualnom vrhuncu, ali nisam ti govorila samo o spolnim hormonima niti o ikakvoj hormonalnoj terapiji. covjek moze imati problem koji se jako suptilno manifestira i ako ti je, recimo, povisen kortizol, onda ti je i povisen rizik od osteoporoze (koju zene mogu imati i u mladjoj dobi) jer ti isti, pojednostavljeno receno, ispire kalcij iz kostiju. osteoporoza se ne osjeti odmah. zato sam i rekla da mogu nastati promjene u vise sustava u tijelu, a da je povecan klitoris jedan od indikacija. naravno, mozes biti super-zdrava i nemati nikakvih problema, ali...bolje sprijeciti nego lijeciti. ponavljam, moze biti da je sve u redu, ipak ne navodis nikakve druge probleme, sto je dobro, ali svejedno...mozda su tu, a nisi ni svjesna. ja bih na tvom mjestu posjetila lijecnika pa bih rekla za povecan klitoris - ako to procijeni normalnim stanjem i ustanovi da nema nekih naznaka za daljnje pretrage, a vadjenje, primjerice, kortizola procijeni nepotrebnim, onda barem izmjeri kalcij i gustocu kostiju. ako vec jesi i sve je ok, onda sorry na gnjavazi.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 12:42   #74
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Kao prvo ja nisam napisala da je jedino bitno za žensku seksualnost da se dobro osjeća u svojoj koži nego po meni da je jako važno...a za anomaliju sam napisala da mi izgleda kao zakržljali penis,a ja nisam niti endokrinolog niti neki drugi doktor da znam točno dati dijagnozu...ali realno da je to normalno zdrastveno onda bi svaka npr.deseta žena tako imala i ne bi bila rijetka pojava...a ako ti tvrdiš da je to posve normalno imati klitoris kao ona žena na drugoj slici ,ne vjerujem jedino da čujem tu informaciju od stručnjaka za takve stvari...
Postoji velika mogucnost da svaka deseta zenska ima potencijal za veliki ili veci klitoris.
Ali sta se dogada (ako pogledas pocetni post) je da doktori rezu zenske bebe sa vecim klitorisom. Radi toga vidimo takve slike i prva pomisao: to je musko.
Ne nije tako. U samoj Americi rezu od prilike 1000 zenskih beba godisnje!
Izracunaj koliko je to zena u samo u jednoj generaciji (20god).
Isto rezu muske bebe (od prilike isti broj) ako imaju male penise i okrenu ih da se razviju kao zenske.
To je sve daleko iz Afrike i tih drugacijih kultura i religija i sta god koriste da bi opravdali te gluposti.
I dogada se u razvijenom svijetu. Pa normalno mislimo da su sve zenske stidnice iste i izgledaju kao kada smo bebe.
Razumijes sada?

Quote:
malo m kaže: Pogledaj post
Pade mi sad misao na pamet:
znači li da muškarci koji imaju veći penis imaju bolje orgazme od onih koji imaju manje?
To mi baš nema smisla.
Ne. Postoji malo i minimalno.
Muski sa jako velikim uzivaju vise u sexu zato jer im je uze i manje i sa time imaju puno jacu stimulaciju. Njihov jako veliki im je vise u mislima. Ako je tako velik, nemozes ga ignorirat. Muski sa jako velikim su puno puta fiksirani na svoj penis. Kada imaju sex su kao u transu, kao drogirani. Isto u muskima je ego puno puta prije svega drugoga, i ti sa jako velikim misle da svi drugi muski nemaju penis zato jer kada usporede svi drugi izgledaju mali. Rest ovisi o osobi.
Iz svog iskustva mislim da da. Nitko ne uziva u sexu kao jako veliki penisi, vole sex jako, vole sex cesto, vole masturbirat cesto, itd.

Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
a još kažu da su muškarci opterećeni svojim kurcima...


btw; ne mislim da je loše što pokušavaš povest diskusiju (?) o klitorisima, ali nekako se ne mogu oteti dojmu da je tvoj razlog za to nekako... kako da ne budem predirektan?... patološki.

oke.
sad si možda i ponosna na svoj ogroman klit, ali nemoj mi reći da nisi poradi istoga proživljavala traume? odbijanja? izrazito neugodne situacije?
mislim, osobno sam vidijo dosta klitova, ali svejedno da mi dođe neka sa klitom od 3 centi... moram priznat da bih barem podigo ombrvu i duhovito primjetio da ima klit veći od kikijevog pimpeka!
Prosjecan klitoris je 2,5cm. Moj je 3cm.
Kada naucis kako da nades klitoris, onda se mozes vratit i komentirat.


Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
2. da, mama, znam... samo da neskromno napomenem: studiram engleski. virgo je latinski, to je btw ono sto ti ginekolog napise na ambulantni list (ukoliko si virgo) i tako se izrazavam ne iz nekog snobizma (za koji bi me sad mozda netko zelio optuziti) vec zato sto sam se s tim izrazom susretala tol'ko cesto da mi je spontanije i prirodnije upotrijebiti njega, a i djevica me iz nekog cudnog razloga asocira na vremena krvavih plahti (tko zna sta je u mojoj podsvijesti ...)...iako govorim i ''djevica''. mislila sam da je ova tema posvecena klitorisu, a ne neopravdanom hvatanju za slamku i tucnjavi ega. ili mozda nije tako? pismena itekako jesam i prije mi se cini da bih ja mogla ispravljati tebe, ali ovdje nitko ne pazi na to i nije primjereno niti odlucujuce za temu koja nije lingvisticka rasprava pa stoga nisam, a i ne smatram se lingvisticki superiornom.

istina, ne pucam bas od topline, ali ne fali mi razumijevanja. znam jako dobro da je svijet prepun razlicitosti i da nije svako odstupanje od prosjeka patolosko, onako sam reagirala jer mi fakat nije jasno zasto tol'ko pises o onim stvarima o kojima svi vec sve znamo, valjda iz osobnih razloga, kako neki vec rekose. nesto o hormonima, iako nisam strucna, ipak znam, i samo sam te htjela upozoriti na to da postoje odredjeni rizici.

drago mi je sto si na seksualnom vrhuncu, ali nisam ti govorila samo o spolnim hormonima niti o ikakvoj hormonalnoj terapiji. covjek moze imati problem koji se jako suptilno manifestira i ako ti je, recimo, povisen kortizol, onda ti je i povisen rizik od osteoporoze (koju zene mogu imati i u mladjoj dobi) jer ti isti, pojednostavljeno receno, ispire kalcij iz kostiju. osteoporoza se ne osjeti odmah. zato sam i rekla da mogu nastati promjene u vise sustava u tijelu, a da je povecan klitoris jedan od indikacija. naravno, mozes biti super-zdrava i nemati nikakvih problema, ali...bolje sprijeciti nego lijeciti. ponavljam, moze biti da je sve u redu, ipak ne navodis nikakve druge probleme, sto je dobro, ali svejedno...mozda su tu, a nisi ni svjesna. ja bih na tvom mjestu posjetila lijecnika pa bih rekla za povecan klitoris - ako to procijeni normalnim stanjem i ustanovi da nema nekih naznaka za daljnje pretrage, a vadjenje, primjerice, kortizola procijeni nepotrebnim, onda barem izmjeri kalcij i gustocu kostiju. ako vec jesi i sve je ok, onda sorry na gnjavazi.
Ja nemam povecan klitoris. Imam prosjecan. Citaj pa onda reci.
Ako ne znas gdje klitoris pocinje (vanjski dio) i gdje svrsava, gledaj slike. Onda mjeri svoj i usporedi.
Meni osobno su zenske sa vecim ili velikim klitorisom jako privlacne zato jer izgledaju jako seksualno. Ja volim seksualne ljude.
Ja bi htjela veci klitoris od prosjeka. Pronasla sam da je to zelja od puno zena iz razlicitih razloga. Trenutno me interesira da li ta pumpica funkcionira i da li su potrebni suplementi za rast klitorisa.
Vidis, to ti ovako. Vecina komentatora se drze standarda kao da ih je strah pitat za vise u zivotu. Ti koji pate ne komentiraju radi standarda, a ti koji zele veci klit isto ne komentiraju iz istog razloga. Meni je to svejedno. Vazno je da svatko moze citat ovaj i slicne postove i mogu uzivat u zivotu kako god im pase.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:04   #75
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Prosjecan klitoris je 2,5cm. Moj je 3cm.
Kada naucis kako da nades klitoris, onda se mozes vratit i komentirat.


patologija. reko sam odma...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:31   #76
A gdje se može nabavit ta pumpica?
protagora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:46   #77
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post


patologija. reko sam odma...
jooooooj pakleniiiiiii
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:06   #78
Ti na svaki komentar ili činjenicu da žene sa klitom od 6 cm imaju veći rizik da teže zatrudne ili imaju zdrastveni problem totalno negiras,nalaziš neke komentare...cemu takva opsesija klitorisom da vidiš samo jednostrano
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:59   #79
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
oke.
sad si možda i ponosna na svoj ogroman klit, ali nemoj mi reći da nisi poradi istoga proživljavala traume? odbijanja? izrazito neugodne situacije?
mislim, osobno sam vidijo dosta klitova, ali svejedno da mi dođe neka sa klitom od 3 centi... moram priznat da bih barem podigo ombrvu i duhovito primjetio da ima klit veći od kikijevog pimpeka!

Jebate, pa i ti si , ka i ona, opsjednut izgledom klitorisa!
Traume, odbijanja...

Stvarno ću pročitati one linkove, a uvik sam mislila da te žene što rade i tu plastične operacije, nisu svoje.

Svašta.
Još će mi netko počet nabijat komplekse jesu li mi bubrezi i jetra lijepi preko snimke, jezik naprimjer...nema veze što funkcionira.

Da i o tome počnem razbijati glavu?

Kažem vam ja, kilavu kurcu-svaka dlaka smeta!
I za klitoris vrijedi isto!
Najbolji su seks imali stari dedeki i bakice bez pornoindustrije, a tek oni , ti svrše čim vide kolino od žene...a ovo....sami smo si krivi
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:29   #80
Cayenne, ne mogu se oteti dojmu da si muškarac koji se doma napaljuje čitajući koliko su žene zadovoljne svojim klitom, kako svršavaju, koliko im treba i s kime to čine.

Tvoja tema nije loša, ali ima netočnosti i nelogičnosti...kao prvo, na fotografiji je žena s anomalijom, a ne povećanim klitorisom.
Kao drugo, još se samo u nekim plemenima reže klitoris ženskoj djeci, a nije baš tako čest slučaj(pa čak bi rekla, nije slučaj uopće) da se odmah rođenoj djeci reže penis ili klitoris jer je liječnik odlučio tako i da mu u mjesto kite napravi vaginu. A to što nema cica i što zapravo nije žensko, nema veze.

Kao treće, prosječan klitoris nije 2,5 cm...ako mjerimo onaj dio koji se izdiže iznad rodnice, tj. onaj dio koji se poveća tijekom seksualnog uzbuđenja.

Žao mi je ako si rođen/a s anomalijom, ali smatram da odgovori na tvoja pitanja ne potvrđuju nikakvu tezu niti išta dokazuju, a bome nije mi jasno ni što bi to točno trebala dokazati.

Ako govoriš da žene nisu 'srasle' sa svojom seksualnošću, ne vidim kako će to srasti odgovorom na pitanja na koji način svršavaju.

Pa već i 'klinci' znaju da žene ne svršavaju kao zečice, da im to najčešće prvi puta uspijeva masturbacijom i da zapravo mnoge ni ne mogu doživjeti vaginalni orgazam.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.