Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2008., 22:40   #81
ovo je najbolji reket

a ja imam ovakvog
__________________
Nije mjesečina to što sja u noći to su tvoje oči pune ljubavi...
33plavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 10:00   #82
Quote:
BenSumatra kaže: Pogledaj post
dragi moji...
pratim vaše postove jer sam odlučila kupiti reket. moj trener mi je dao specifikacije, otišla sam na tennis warehouse i u pretrazi mi je izašlo nekoliko reketa. od svih s istim karakteristikama (duljina 27'', head heavy, 295gr) na kraju su prevagnuli cijena i dizajn!
odabranik se zove HEAD AIRFLOW 1

sad mene zanima, ima li tko kakvo mišljenje o tom reketu.
Još jedna stvar mi je čudna- cijena na toj stranici je 129 $, a na domaćim stranicama ga prodaju po 1300 KN!
Ako voliš svoju ruku nemoj kupiti head heavy reket-trener te nije dobro savjetovao.
Kod kupnje najvažnija stavka ti je Stiffness(gledaj da nije preko 64) i Swingweight.
Ako kupiš preko TW-a računaj na poštarinu od 60 dolara i carinu koji će ti naplatiti naši u pošti tako da izađeš na skoro 1300 kuna
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 09:04   #83
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Ako voliš svoju ruku nemoj kupiti head heavy reket-trener te nije dobro savjetovao.
Kod kupnje najvažnija stavka ti je Stiffness(gledaj da nije preko 64) i Swingweight.
Ako kupiš preko TW-a računaj na poštarinu od 60 dolara i carinu koji će ti naplatiti naši u pošti tako da izađeš na skoro 1300 kuna

beco a odakle ti znaš kakvu on/a ruku ima. možda ima ruku ko ti nogu . poslušaj trenera jer ipak te vidio pa valjda zna o čem priča, naravno pod uvjetom da je trener. Na kraju krajeva nije ti uopće bitno koji reket. Tko zna zna. Znaš kaj ti je bitnije . Da li je trener zaista trener - tu možeš pogriješiti i ostaviti love i love a za niš. Pitaj i inzistiraj da ti pokaže papir. Sve ti frca od kvazi stručnjaka, kao i u svim branšama.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 00:54   #84
Arrow Pitanje, Teniski reket (!!!) -Hvala!

Ma tenis zaigram tu i tamo sa svojim starim prince reketom (dobar je al trebam nesto novo) Pa sam si odlucila kupit novi reket, al ono, namjeravam se vise bavit tenisom (ne profesionalno, niti trnirati, cisto za gust) jer mi stvarno ide, a i htjela bi ga bolje nauciti igrati i obozavam ga... al dajte vi koji se razumijete u to recite mi koji reket da kupim? Ono, do 1000kn nesto. E, da, i kako ide ono da se treba gledati visina i tezina (igraca) pri kupnji reketa? (snaga, etc)
Preporucite nesto, vi profici, hehe, a i ostali, naravno.
unaprijed ZAHVALJUJEM!
frrrozie is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 14.06.2008., 13:50   #85
PRINCE OZONE FOUR OS

Quote:
JohnnyBravoF1 kaže: Pogledaj post
Namjeravam mijenjati reket trenutno imam Head Titanium ali nisam baš zadovoljan,pa bih mijenjao uzeo bih neki Prince ili Volkl do 1000kn što biste mi preporučili?
Bok. Preporučio bi ti reket Prince O zone four Os kojeg imam novog, zapakiranog doma( imam 2 ista), i kojeg bi volio prodati za 900kn. U dučanima je isti takav 1300kn. Ubaci ga u Google pa ako ti odgovaraju karakteristike...

[email protected]
ORKODLAK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 15:13   #86
vidim da ima ovih sto se bave prodajom reketa, pa ako neko ima Wilson (K)four 105, kolko bi me izisao kod njega?
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 16:41   #87
Quote:
Walker_CRO_ranger kaže: Pogledaj post
vidim da ima ovih sto se bave prodajom reketa, pa ako neko ima Wilson (K)four 105, kolko bi me izisao kod njega?
Ne držim wilson pošto uvoznik u Hr ima strašno loše uvjete
honda vti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 02:43   #88
Špananje teniskog reketa

Trebao bi našpanat reket, a pošto to nisam radio godinama, ne znam gdje mi je najbolje pa molim savjet.
ukratko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 10:15   #89
Quote:
ukratko.. kaže: Pogledaj post
Trebao bi našpanat reket, a pošto to nisam radio godinama, ne znam gdje mi je najbolje pa molim savjet.
pa to je najmanji problem svaki klub ima nekoga tko špana rekete, raspitaj se malo tamo gdje igraš
__________________
Nije mjesečina to što sja u noći to su tvoje oči pune ljubavi...
33plavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 14:56   #90
Već sam to prije radio pa mi puknu žice nakon što 10 puta igram. Može mi stavit šta god oće kad ja nemam pojma. Mislio sam ak ima neki dućan di je to ipak kvalitetnije.
ukratko.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:23   #91
Teniski reketi u Splitu

Bio sam u Nefritu, ali po meni cijeni su im bezobrazne... Zna li tko gdje se može u Splitu naći veći izbor reketa? Nabrojite bilo što što znate, sve ću obići ako treba Hvala unaprijed
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:49   #92
Ajde ljudi molim vas...

I/Ili ako znate odakle se može po normalnoj cijeni naručiti reket... Da poštarina nije skuplja od reketa samog.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:57   #93
ok amo pocet
-imas u hervisa u jokeru
-imas u mg sporta u mercatoru
-imas onaj specijalizirani teniski ducan kraj KN Torcida(na kantunu odma do stanleybeta)
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 19:34   #94
Kraj Starog placa je Nefrit, kao, specijalizirani dućan, a imaju ukupno 15 reketa po vrlo visokim cijenama,
u Hervisa sam bio, neloše, imaju dobrog Fischera na sniženju,
u Mercatora nisam, kakvi su u odnosu na Hervis?
Još što? I hvala
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:51   #95
nefrit je od onog rusa, ja mislim...
jebemu mater, ja mislim da mu je sve u prosjeku 20% skuplje...

pogledaj na firulama, ima oni babolatov dućan (kraj trice i četvorke(terena))
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 14:55   #96
teniski reket

Može li mi netko pomoći?
Problem mi je izabrati dobar reket. Ne znam na što trebam obratiti pozornost. Veličina gripa, težina reketa....
26days is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:16   #97
Pogledaj ovdje:https://www.forum.hr/showthread.php?t=263409&page=2
__________________
Roweeeena!
game is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:47   #98
seljačino-to što ti žica pukne nije u tome da oni koji ti španaju reket neznaju svoj posao nego ovisi o vrsti žice-a tvoj je problem da se ti ne kužiš u teniske žice i ne kažeš im koju hoćeš
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 19:25   #99
22/20, gore navedeni hibrid. Super žice, veli mi covek da vise nema napora na ruku (decko od 25 god, dobar igrac). Španam za jedan klub, ovo su moja iskustva...
Pica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 19:57   #100
Uzmi si Babolat Hurricane žice. Svejedno di našpanaš (ja to radim za 110 kn, al imam monopol u svom gradu, pa mogu) jer je to samo do žice.
Druga stvar. Ne spinaj jako ako želiš da ti žica traje, a ako želiš spinat, pomiri se da će ti pucat.
Treća stvar. Nemoj kasnit na loptu jer onda fulaš slatku točku i udaraš vrhom reketa i to lomi žice...
Ajde, španaj, pa se javi za mjesec dana
Pica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.