Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 13:02   #461
Primirimo se na trenutak.

DDuje je pokušavao pomoći i u svom neznanju napravio više štete nego koristi. Na štetu jednog mladog života.
Ono što još do sada DDuje nije shvatio je to da azili nisu lijepa mjesta gdje psi uživaju do udomljenja, a to svakom normalnom građanu koji sa azilima nije upoznat ni ne pada na pamet.

Ubuduće DDuje prvo ovdje traži pomoć i savjete ako već nemaš mjesta kod sebe i izbaci si ovu lijepo upakiranu neistinu iz glave da je psima u azilima lijepo i dobro, a to posebno vrijedi za štence. Jer koliko god ti nemao mjesta u stanu i vremena za igranje i štenju to je bolje od onog što ga čeka u azilu.
feki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:36   #462
Quote:
DDuje kaže: Pogledaj post
da e sljedeci put kad vidim lutalicu probit cu je nogom
jel to mislis ?
NE, ne mislim da ćeš to napraviti i nigdje to nisam napisala

samo sam lijepo zamolila da ne pomažeš, jer, opet potvrđeno pravilo
Put u pakao (ovog puta pasonje) je popločan dobrim namjerama...
i.... potpunim nepoznavanjem situacije.

ili

kako savjetuje feki

Quote:
feki kaže: Pogledaj post
Ubuduće DDuje prvo ovdje traži pomoć i savjete ako već nemaš mjesta kod sebe i izbaci si ovu lijepo upakiranu neistinu iz glave da je psima u azilima lijepo i dobro, a to posebno vrijedi za štence. Jer koliko god ti nemao mjesta u stanu i vremena za igranje i štenju to je bolje od onog što ga čeka u azilu.
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 13:47   #463
Quote:
DDuje kaže: Pogledaj post
Eh,ja sam ga pokusao spasiti ali eto,ako stvarno tako govorite uginuo je...sto je najveci problem ovoga svijeta->previse je napustenih ljubimaca to jest "lutalica" nemorate mene krivit sto je "Valjda" uginuo,ja sam ga pokusao spasiti cuvao sam ga 2 dana jer imam mal stan a taj pas zahtjeva prostor i rastrcavanje svaki dan. nekrivite mene jos jedanput jer nisam kriv ja kriv je covjek koji ih je ostavio ! HVALA NA RAZUMJEVANJU.
IDUĆI PUT, dojavi volonterima na S.O.S. Duilovo gdje se štenci nalaze, da ih oni pokupe, ne uzimaj štene doma da bi ga nakon toga frknuo na Kman, ni jedan stan nije mali za psa..i ni jendo štene ne zahtijeva istrčavanje, pa prema tome na pričaj koješta, ako imaš vremena laprdati po forumu kao i odgajati štence pa ih prodati, kao što si napisao, imao si vremena i onog jednog ili čuvati ili ga dati onima koji ĆE ga čuvati.

p.s. imaj ti razumijevanja pa više na piši na ovoj temi, ne spašavaj životinej na način na koji si krenuo..ostavi ih gdje jesu..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 22:05   #464
Možemo li se, molim, držati teme?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 16:19   #465
Pozdrav ekipi. Evo još jedno mjesto, novo, gdje možete stavljati besplatne oglase za udomljavanje životinja.

www.razmjene.tk
__________________
ZEZAJ SE I ZARADI
NATO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.