Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2002., 20:04   #21
Quote:
TeenSpirit kaže:
jesi l' se ispuc'o?
Mogu ti reci da jesam.Puno mi je bolje sad
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 12:43   #22
Quote:
Sudden Sid kaže:
Mogu ti reci da jesam.Puno mi je bolje sad
ma znala sam

enitajm
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2002., 13:47   #23

Hej, to sam samo citirao profu. Ja sam na svoje cure nalijetao usput, neplanirano..

Hmm, gdje bi mogao upoznati svoju sljedeću?

AHAHAHA ZNAM! U meditaciji ...

Nenene, ček..

A, znam! ... Ne, ništa, ne znam.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 21:52   #24
Opet mi treba ovaj topic. Treba mi prvenstveno za ispucavanje. Dakle vako:

sve do sad mislio sam da je Vjerna Fanatkinja® obicno gundalo i da ne zasluzuje da se ja gnjavim s tim. Ali tek danas sam skuzio da je ona cinicna. Cinicna jer mrzi ovaj svijet koji nije bio lijep prema njoj. Kako sam mogao biti tako blesav i glup da to ne skuzim?! Dode mi da lupam glavom u zid ali ovo je bezbolnije rjesenje. Htio bih joj pomoci ali sam bezmocan, slab i samo gledatelj. Uz to sam potpuno zbunjen i ne znam kako bih joj dao svu moju ljubav tako da skuzi da svijet nije sranje, tako da skuzi da svijet nije samo cinicni komentar
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 22:19   #25
Quote:
Kesten kaže:
Nekoć davno, u srednjoj, profa iz psihologije reče: "Nemojte tražiti simpatije u disko-klubovima. Tražite ih u knjižnicama."
Ta se profa bas i nije puno trosila
U knjiznici mozes samo drkat... Ah, ovo nije LJES


Nego Sid, kreni sa malim stvarima, jebemu, takvim cinicnim zenama moras poklanjati cokolade i nesto sto si rucno napravio, ali pazi, ne smije ni tebi poklon izgledati cinicno, a kamoli njoj.
Znaci, moras joj pokloniti nesto malo vise od zgazene zabe, ali ne previse... Hm... Recimo, neku djidjumidju za stavit oko vrata...
Napravi joj djidjumidju koznu i napisi na nju faketi faketi fak fak fak i uberi par cvjetova nekakvih, nemoj ruze , to je cinicno, i daj joj djidjumidju, ma za?ebi cvijece...
Idaj to onako, u prolazu, bitno je da ne napravis scenu, ono, evo, na, ajde, kao...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 22:28   #26
leb, hvala na savjetima. To uglavnom i radim- ne poklanjam cokolade nego price koje naskrabam. Ali to je malo prekomplicirano da se samo tako opise. Zapravo, ta moja Vjerna Fanatkinja® je tako komplicirana da ju ni ja ne kuzim. Kamo srece da ju kuzim! A sve mi se cini ova... kak se zove... zaljubljenost ko tantalove muke- dok tantalu kad dode na centimetar od vode ode voda u pm meni kad se zblizim s njom ode ona u pms
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 13:44   #27
a cuj...

...da ju kuzis, mozda ti vise ne bi bila tako draga...

i leb, cuj, pripazi malo na rjecnik stari, moze?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 20:31   #28
Prije cirka sat vremena sam dao Vjernoj Fanatkinji pricu na cijem je kraju olovkom napisana ljubavna poruka. Dok mi je s jedne strane drago sta sam se rijesio tog kamena sa srca, s druge znam da sam idiot i da sam jebao jeza u leda! Jos nisam dobio odgovor od nje... :\
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 19:59   #29
It was there

Vezica na lijevoj tenisici bila mi je stegnuta tako da mi je sva cirkulacija stala pa sam hodao kao Igor iz Frankensteina. Nazalost nisam mogao glumiti Igora jer sam bio previsok. Moja glupa lijeva tenisica koja se cijelo vrijeme odvezuje nije mi mogla ni filmsku karijeru pruziti, pa koji ce mi onda krasni?!?! Dobro, problemi oko tenisice se nisu vidjeli u tramvaju. Gledao sam kroz prozor parkirane aute i snijeg ispred njih. Jos nije odgovorila. To nije bilo fer. Auto. Snijeg. Auto. Snijeg. To nije bilo ni normalno! Auto. Snijeg. Zavrtilo mi se u glavi i pomislio sam da sam lud. Ali da li mogu biti lud ako sam svjestan da sam lud? Ma cim se ja opterecujem...

Izasao sam iz tramvaja. Imao sam osjecaj da idem po neki veliki cilj, ali koji to? DO nje nisam isao jer je zivjela negdi tam pitaj Boga di, a i tak je bila samo "one call away". Ko da bi ju zvao! A onda sam se sjetio cilja, isao sam po "...trail of Dead". Krenuo sam osjecajuci veliku tezinu na nozi, kao da sam imao onaj okov koji su imali odbjegli zatvorenici. To je bio mobitel. Sad bi bilo tko pomislio da sam neki slabic jer mi je obicni mobitel tezak. Ali taj mobitel je zapravo bio stvar na koju sam svaki cas mogao dobiti poruku koja bi me poslala tamo di sam i tako i onako vec bio

Dosao sam u ducan i dok sam trazio trail of Dead zapiskutao je mobitel. `Da, procitala sam`- bilo je sve sta je pisalo. Htio sam lupati glavom u zid ali sam bio pretuzan i preslab za to. Nakon odgovora zaputio sam se prema Aquariusu. Nakon dugog trazenja nasao sam cd i prodavac mi ga je pustio na slusalice. Nakon 7 sekundi shvatio sam da je to to i nisam vise trebao slusati ali sam ipak ostao. Pocela je pjesma "It was there that i saw you". U tom trenutku za mene je mogla biti pjesma "It was there that she told me we were just friends". U glavi mi je bilo sve pomijesano, sve sta sam vjerovao otislo je vjetar a jedino sigurno sta je bilo u mojoj glavi bila su 2 stiha:

All the time i was thinking it was too early
to find out it was too late
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 20:05   #30
Meni se srca kida citajuci te.
Daj jebemu, svi smo to prozivjeli... Gadem, procitala sam, sta to treba znacit? Pa posalji joj takvu poruku, sta je to do djavola trebalo znacit? Moras bit ponekad i cvrst sa zenama, bahat... Ne uvijek, ali ponekad...
Pa reci joj, ja bi tako napravio, zeno, pa pogledaj sunce mu je?em (izvini darin) sta sve radim zbog tebe, pisem ti pjesme i pripovjetke i to, pa ko ce ti takvo nesto radit kasnije, bice ti zao, imam najiskrenije namjere, sluzim da te usrecim, i wanna be your dog...
Nesigurni se oboje, onaj tko ce biti sigurniji, bice po njegovom...
Ponekad u ljubavi ides totalno na slijepo, poljubis ju pa dobijes samarcinu, sve je bolje od patnje...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2003., 20:25   #31
leb, nije ona samo to odgovorila. Poslije mi je (dok sam slusao trail of dead u ducanu) rekla da ne zna kak da mi objasni, ali da me ona uvijek shvacala kao frenda i poslala mi je onda 2 puta poruku da se ne ljutim. Pa kako da se covjek ljuti?!

Ma nista vise ne znam
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 18:34   #32
Quote:
lebowski kaže:
Meni se srca kida citajuci te.
Daj jebemu, svi smo to prozivjeli... Gadem, procitala sam, sta to treba znacit? Pa posalji joj takvu poruku, sta je to do djavola trebalo znacit? Moras bit ponekad i cvrst sa zenama, bahat... Ne uvijek, ali ponekad...
Pa reci joj, ja bi tako napravio, zeno, pa pogledaj sunce mu je?em (izvini darin) sta sve radim zbog tebe, pisem ti pjesme i pripovjetke i to, pa ko ce ti takvo nesto radit kasnije, bice ti zao, imam najiskrenije namjere, sluzim da te usrecim, i wanna be your dog...
Nesigurni se oboje, onaj tko ce biti sigurniji, bice po njegovom...
Ponekad u ljubavi ides totalno na slijepo, poljubis ju pa dobijes samarcinu, sve je bolje od patnje...
Zbilja si dobar, svaka čast! Samo nam nisi rekao kako se zove sretnica, mislim samo ime!!
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 18:35   #33
Zbilja si dobar, svaka čast! Samo nam nisi rekao kako se zove sretnica, mislim samo ime!!
A jebemu, ne ti već Sudden Sid!
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 20:11   #34
Quote:
Mario500 kaže:
Zbilja si dobar, svaka čast! Samo nam nisi rekao kako se zove sretnica, mislim samo ime!!
A jebemu, ne ti već Sudden Sid!
Sretnica? Pa koliko vidim, sretna je samo zato sta se otarasila daveznog decka bez da ju on maltretira okolo. A njeno ofisl ime je Vjerska Fanatkinja i ja ju od sad tako zovem pa nek se pozdere!
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 20:22   #35
Quote:
Sudden Sid kaže:
Sretnica? Pa koliko vidim, sretna je samo zato sta se otarasila daveznog decka bez da ju on maltretira okolo. A njeno ofisl ime je Vjerska Fanatkinja i ja ju od sad tako zovem pa nek se pozdere!
Ajde daj, daj, daj nam reci barem njeno ime!!! Nemožeš samo tako!!
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 22:21   #36
Red face ovo je vec previse!!!!

pa dajte molim vas, pa nisu ovo Usamljena srca!
Ovakav topic dopustam samo i jedino ako cete u svoje postove ubaciti i malo knjizevnosti...tipa citate iz nekih djela, ili poistovjecivanje sa nekim tragicnim junacima iz knjiga...dajte nabacite malo literarnog stiha!!!!!
U protivnom...bicu prisiljena upotrijebiti neke ovlasti koje mi se kao moderatoru pruzaju.....
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 22:27   #37
darin, sorijaj, ali my honey me otpilila i ako to sranje nije materijal za ovaj topic onda ne znam sta je! To sto se neki mario500, anonimni seronja iz razreda s kojim bas sad chatam nasrao tu je nesretna pojedinost
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 22:35   #38
Evo citata:
Onda sam krenuo da ju jebem... Jedan,dva,tri,cetiri...
Charles Bukowski - Bludni sin
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:37   #39
anarhija

sudden, sta cu kad si mi mio...nemogu ja bit zla.
užas...
jesi povlašten, jesi tako mi svega.
nepravda?
ha čuj, kako za koga...
sad još samo potkrijepi citatima i navodima, i sve će bit okej!!!

vidi kako lebowski, a opet je dosljedan sebi...

sve će proći...na sreću, ili na žalost...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:40   #40
darin, bas sam smece sta iskoristavam tvoje simpatije ali da potkrijepim citatom iz jedne pjesme:

Quote:
I`m a bitch!
Inace Vjerska Fanatkinja je zaljubljena u jednog glumca iz Heri Pottera kojem sam zapamtio samo prezime Biggerstuff (kad ti ga cure sanjareci ponove kojih 170 puta nije tesko zapamtiti ga). On fol voli Beatlese, svira u bendu i bas je dobar! Dode mi da odem u Englesku i nabijem tog andelcica njegovom gitarom! Ali onda se sjetim citata:

Quote:
Violence is not the answer!
Medutim trenutno sam pod dojmom nastavka tog citata:

Quote:
but it makes you feel better
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.