Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 15:55   #701
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, nasla sam na ovu pećnicnicu - bitno mi je da je bijela i sa pirolizom, a vidim da takvih nema puno (ima miele za 10k, ora ita od gorenja)

http://biro-logo.hr/index.php/smeg-s...a-pecnica.html

kako vam se cini? imate neku drugu preporuku?
ili radije gorenje ora ita s 5 g garancije
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 12:25   #702
Pozdrav, imam pitanje za ugradbenu pečnicu Candy (mo0del FPP502/1W)
Prilikom svakog pečenja, nebitno na kojoj temperaturi, bilo da se koristi s ventilacijom ili bez, bude puna pare i kad otvorim vrata užas jedan. Nekad, ovisi koliko dugo pečem, zna mi i po vratima curiti. Bojim se da će mi od te pare otići ploča od elementa koji je iznad pečnice i plus to što mi se cijeli taj element upari kad otvorim vrata... Jel netko imao isti ili sličan problem?
__________________
...jer ja znam zašto!
chocolate-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 23:09   #703
Je li netko uzeo ovu pećnicu: http://oscarmagno.hr/index.php/bijel...23-gb-540.html

Ili ima iskustva s istom?
laki47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 09:57   #704
whirlpool

Pozdrav,
nisam vidjela da se spominju whirlpool pećnice, ima li netko iskustva s njima?
trainee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 15:32   #705
Pozdrav! trebam pomoc oko ove pecnice http://www.bajumbadum.com/electrolux-eob-32000-x.aspx uselila sam se u novi stan i sklopu njega bila je i ona. Zna netko mozda gdje mogu naci ili mozda ima upute jer na google ne mogu naci. Hvala!
marilove is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 09:56   #706
Quote:
marilove kaže: Pogledaj post
Pozdrav! trebam pomoc oko ove pecnice http://www.bajumbadum.com/electrolux-eob-32000-x.aspx uselila sam se u novi stan i sklopu njega bila je i ona. Zna netko mozda gdje mogu naci ili mozda ima upute jer na google ne mogu naci. Hvala!
mozda da ovdje pokusas.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 10:37   #707
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
hvala, upravo tu sam i gledala, al ne, nema. tj ima al mi izbaci hijeroglife
marilove is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 20:49   #708
Pozdrav!
molim vas iskustva s pecnicama candy ili whirpool, najjeftiniji modeli (ovi konkretno: http://www.candy.hr/default.aspx?id=177 i http://www.whirlpool.hr/proizvodi/ug...ica-akp-560-wh. jel peku ok, ne kvare se itd?
hvala!
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:37   #709
ELECTROLUX EOB8956VAX

ELECTROLUX EOB8956VAX

Ima li netko? Iskustva... znam da je nova i dosta skupa, ali mene oduševila na nedavnoj prezentaciji....

svako mišljenje dobro došlo
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 16:15   #710
Jel ima netko ovu pečnicu Electrolux EZB3410AOX
http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...dbena-pecnica/
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 19:46   #711
sta je bolje? Piroliza ili eco clean? vasa iskustva?

sad su popusti pa Electrolux EOC5651BOX sa pirolizom, teleskopske vodilice, 74 l, 5 godina garancije.. s popustom dodje 2900 kn. umjesto 3900kn , dok BOSCH HBG-43S420E koja ima eco clean, teleskopske vodilice, 62 l, 5 godina garancije dodje 3600 kn
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 20:23   #712
Gdje si ih nasao po toj cijeni?
perica_mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:16   #713
Ja sam danas fasovao, od silnog biranja bosch ili electrolux odabrao sam gorenje koji je nesto skuplji ima 5 godina garancije, i dijelovalo je nesto kvalitetnije. Dovezem ju doma, ugradim ustekam i pecnica ne radi! Eto tolko zasada, sutra zovem servis i vracam u ducan za bosch ili electrolux.
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:46   #714
Quote:
tomas21 kaže: Pogledaj post
sta je bolje? Piroliza ili eco clean? vasa iskustva?

sad su popusti pa Electrolux EOC5651BOX sa pirolizom, teleskopske vodilice, 74 l, 5 godina garancije.. s popustom dodje 2900 kn. umjesto 3900kn , dok BOSCH HBG-43S420E koja ima eco clean, teleskopske vodilice, 62 l, 5 godina garancije dodje 3600 kn
Piroliza. Od eco cleana nikakve koristi. S pirolizom se zaista ništa ne može mjeriti.

Ova cijena Electroluxove pećnice s pirolizom i teleskopskim vodilicama je stvarno super!
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 00:16   #715
@perica_mali
electroluxova je u tehnomarketu u tako vecoj akciji..
http://www.technomarket.hr/products/...ux-eoc-05651ox
a bosch je svuda ista cijena.. samo sto sad imas popuste prije bozica..recimo bit ce uskoro u emmezeti 10%, plus ako imas karticu sa dodatnih 5%.. ispadne u konacnici i 3000kn, sto je cjenovno ko i electroluxovu.. samo ne znam sad sta je pametnije.. bosch ima lijep izgled i u crnoj boji.. i kao pouzdana marka..ova tocnije proizvodi se u spanjolsku.. dok electrolux nudi vise opcija.. za istu tu cjenu.. samo ne znam di se proizvodi..
@PowerG
mogao si bar sacekati subotu .. jer u subotu gorenje ce bit 15% popust u gotovini , a 10% na karticama..koji si model uzeo? ja sam gledao njihove al sam odustao..jer ne nude nista posebno za tu cijenu.. jedino sto cu uzeti od gorenje je plinska ploca za kuhanje GKTG6SY2B u subotu..
@coffeebreak
Hvala !!! ovo od gorenje aqua clean je tako smjesno.. ko da su izmislili toplu vodu..i jos reklamiraju kao glavni adut u ciscenju.. pa sam se dvoumio izmedju eco clean i pirolizu.. a do sada nikad nisam imao iskustva s time .. nisam se ni susreo ni vidio kak to izgleda.. jedino sto su mi rekli da izbjegavam one sa kataliticke ploce jer su iste potrosna roba koju trebam cesto mijenjati.. a sto se tice pirolize ova electroluxova je medju jeftinijih..sve ostale sa pirolizom i teleskopske vodilice su iznad 4500 kn.
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 15:48   #716
Quote:
perica_mali kaže: Pogledaj post
Gdje si ih nasao po toj cijeni?
ima i od 3100 kuna ova BOSCH pećnica
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 17:41   #717
Odabir pecnice

Bok!

Troumim se između pecnica:
Gorenje BO5443AX - 2400 kn
Bosch HBA43T350 - 2800 kn
Bosch HBG43S420E - 2880 kn

Pošto imam dobar popust u nedoumici sam što uzeti.
Pećnicu dosad nismo često koristili pa iskreno ne znam trebaju li nam realno svi ti načini pečenja kod ove dvije skuplje...
perica_mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 21:24   #718
Pozdrav!
Ima li netko pećnicu Bosch HBa74r252?
Uglavnom,tek smo je kupili,i počeli koristit,npr. danas smo pekli teletinu i na dnu pećnice se skupila crna masna mrlja koju čistimo cijelo popodne..
Radim sve na isti način ko i sa starom pećnicom,ali nikad ovakvih problema.
To se ne pojavljuje npr.kad pecem kolače,odnosno jednom sam to primjetila ali u manjoj mjeri..
Jel nešto krivo radim?
Uistinu sad neugodno iznenađena..
NušaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 12:31   #719
zanima me ima li netko iskustva sa eco clean-om od Bosch-a?

pirolizu neće muž, neki njegovi razlozi (ekološki), a i preskupa nam je, pa pokušavam pronaću neku srednju varijantu za čišćenje
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 14:47   #720
Quote:
trdlo kaže: Pogledaj post
zanima me ima li netko iskustva sa eco clean-om od Bosch-a?

pirolizu neće muž, neki njegovi razlozi (ekološki), a i preskupa nam je, pa pokušavam pronaću neku srednju varijantu za čišćenje
Pokušaj ga nagovoriti na pirolizu ako je ikako moguće. Mene preporodila i vrijedi svake lipe, ali meni je čišćenje pećnice najgori kućanski posao pa možda nisam mjerodavna

Ne znam koji vam je limit, mi smo Boshovu platili nešto sitno ispod 4 tisuće. Relativno ok budući da ima i podosta skupljih s istom funkcijom.
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.