Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2014., 13:18   #1701
Ima li netko duo rolo,meni su baš interesantni,ono zamračiš/odmračiš
Treba mi nešto da mi ne zamračuje previše jer je ulica uska i kuće se jako blizu nasuprot jedna drugoj,nema baš puno svijetla u stanu a opet ne želim ni da me susjedi gledaju cijeli dan. Mislila sam tako rolo ili panele pa je svaki savjet dobrodošao.
https://www.google.hr/search?q=duo+r...w=1280&bih=615
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 10:11   #1702
Pozdrav svima

a nešto ovako:


http://postimg.org/image/dcew76cu5/
denisdenis1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 12:24   #1703
Quote:
denisdenis1969 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

a nešto ovako:


http://postimg.org/image/dcew76cu5/
eee to tražim, ali da mi ih netko postavi po mjeri ..gdje ?
(osim velane )
zvizdanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 14:39   #1704
Quote:
zvizdanova kaže: Pogledaj post
eee to tražim, ali da mi ih netko postavi po mjeri ..gdje ?
(osim velane )
Pozdrav
ne znam ima li ovoga u velani. Ovo je novi proizvod i to mi radi prijateljica u Splitu(čini mi se da ima firma i u Zagrebu). Radi se po mjeri i radi na principu magneta tako da se može zasjeniti bilo koja pozicija prozora.
Ništa se ne buši već se lijepe vodilice na okvir a sjenila se umetnu u vodilice. Mislim, stvar je ludilo, zasjeniš poziciju koju želiš na prozoru, ne zauzima nikakav prostor van prozora kao zavjese ili paneli. Odmah sam skinio panele jer su mi ulazili pola metra u dnevni boravak.

Ne znam kako vas mogu spojiti sa tom gospođom, imam broj telefona ali ne znam jel smijem to objaviti ovdje.
Možda na PM?
denisdenis1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 09:51   #1705
Thumbs up

Quote:
denisdenis1969 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
ne znam ima li ovoga u velani. Ovo je novi proizvod i to mi radi prijateljica u Splitu(čini mi se da ima firma i u Zagrebu). Radi se po mjeri i radi na principu magneta tako da se može zasjeniti bilo koja pozicija prozora.
Ništa se ne buši već se lijepe vodilice na okvir a sjenila se umetnu u vodilice. Mislim, stvar je ludilo, zasjeniš poziciju koju želiš na prozoru, ne zauzima nikakav prostor van prozora kao zavjese ili paneli. Odmah sam skinio panele jer su mi ulazili pola metra u dnevni boravak.

Ne znam kako vas mogu spojiti sa tom gospođom, imam broj telefona ali ne znam jel smijem to objaviti ovdje.
Možda na PM?

već dugo trazim kod nas nekoga tko to radi ..molim broj u PM
zvizdanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:01   #1706
Poštovanje,

žena mi je zapela da pregradimo dnevnu sobu panel zavjesam, da odvojimo klinca od nas. Zanima me da li je netko od Vas to već radio, ako može koja slika i koliko to uopće košta. Dimenzije su strop je na 2,5 m, a dužina je 3.9 m

Hvala unaprijed
kronikus kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 11:26   #1707
nisam i ne znam, al pogledaju tu malo

https://www.google.hr/search?q=panel...h=735#imgdii=_
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 13:36   #1708
Quote:
kronikus kc kaže: Pogledaj post
Poštovanje,

žena mi je zapela da pregradimo dnevnu sobu panel zavjesam, da odvojimo klinca od nas. Zanima me da li je netko od Vas to već radio, ako može koja slika i koliko to uopće košta. Dimenzije su strop je na 2,5 m, a dužina je 3.9 m

Hvala unaprijed
Evo Ikea sistem.
http://www.2-quick.com/wp-content/up...ecor-style.jpg
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 14:31   #1709
pozdrav zvizdanova
jeste kontaktirali gospođu?
ima li uspjeha?

denisdenis1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:45   #1710
Pozdrav !

Ugodna gospođa iz Splita mi je dala broj iz Zg koji je isključen ...
zvizdanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 14:38   #1711
Quote:
zvizdanova kaže: Pogledaj post
Pozdrav !

Ugodna gospođa iz Splita mi je dala broj iz Zg koji je isključen ...
Možda su na GO?
Zvat ću priju da Vam se javi.

a ja se ne mogu prestati igrati sa sjenilima

zamjenio sam bijelo i crno polje na desnom krilu

denisdenis1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:23   #1712
Trebam savjet, kupila sam u ikei panel zavjese, kako ih je najljepse staviti, samo preko staklene stijene ili od zida do zida? I kupila sam za svaku onaj metalni dio da se vuku, a vidim da se mogu i spojiti pa se vuku zajedno. Sto mi je najbolje napraviti? Ne mogu naci bas previse slika s primjerima a nemam pojima sto je bolje.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:37   #1713
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Trebam savjet, kupila sam u ikei panel zavjese, kako ih je najljepse staviti, samo preko staklene stijene ili od zida do zida? I kupila sam za svaku onaj metalni dio da se vuku, a vidim da se mogu i spojiti pa se vuku zajedno. Sto mi je najbolje napraviti? Ne mogu naci bas previse slika s primjerima a nemam pojima sto je bolje.
ja sam imala panelke iz Ikee.Više nemam jer sam promijenila koncept
Ugl. vodilica mi je bila cijelom dužinom zida na kojem je staklena stijena.Pošto sam imala četiri šine na vodilici stavila sam 5 panela tako da je prvi bio u prvoj šini,drugi u drugoj,treći u trećoj i peti opet u prvoj,tako da su se preklapali,odnosno šaltala sam ih po potrebi ljevo -desno.Eto.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:42   #1714
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
ja sam imala panelke iz Ikee.Više nemam jer sam promijenila koncept
Ugl. vodilica mi je bila cijelom dužinom zida na kojem je staklena stijena.Pošto sam imala četiri šine na vodilici stavila sam 5 panela tako da je prvi bio u prvoj šini,drugi u drugoj,treći u trećoj i peti opet u prvoj,tako da su se preklapali,odnosno šaltala sam ih po potrebi ljevo -desno.Eto.
Super, fala, znaci nisu bili vezani?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:53   #1715
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Super, fala, znaci nisu bili vezani?
Nisu
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 19:03   #1716
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Nisu
Okej, puno hvala.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:45   #1717
Pozdrav.Imam jednu zamisao pa me zanima da i je izvediva.Da li se od obicnih zavjesa koje su sivane na traku,dolje imaju kuglice(uteg) da lijepse stoje moze napraviti panel?Sta se stavlja onda gore i dolje.nekakva sipka?Jel ima to gdje za kupit?Hm ili je skroz glupa ideja.Hvala unaprijed

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk 2
catwoman1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 08:49   #1718
Quote:
catwoman1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav.Imam jednu zamisao pa me zanima da i je izvediva.Da li se od obicnih zavjesa koje su sivane na traku,dolje imaju kuglice(uteg) da lijepse stoje moze napraviti panel?Sta se stavlja onda gore i dolje.nekakva sipka?Jel ima to gdje za kupit?Hm ili je skroz glupa ideja.Hvala unaprijed

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk 2
Može naravno
Ja sam nedavno od običnih napravila panel zavjese. Dolje se presavinu i zašije se kao džepić visok 3 cm da stane uteg/šipka...ili se sa stražnje strane prišije traka koja napravi džepić/prolaz za uteg.

Treba ti sistem za panel...http://www.njuskalo.hr/kucanski-teks...-oglas-6065762

Gornja šipka sa slike ide u dno zavjese i služi kao uteg, a gore je čičak na koji se naljepi panel. Panel zavjesa mora imati čupavi čičak na sebi gore umjesto trake za kvačice.
Nadam se da sam dobro objansila
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:31   #1719
Question

Ispricavam se ako je netko vec pitao za ovo, iznajmljujem garsonjeru I htjela bih odvojiti bracni krevet od ostatka prostora. Al imam problem, ne smijem dirati zidove tj busiti ili sto vec. Znaci neko kratkorocno rjesenje.. Znate gdje mogu nabaviti takvo sto.. Mozda nekakve pregradna vrata sto izgledaju kao harmonika, ne znam strucni naziv,, ili tako nesto?
Laterus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:28   #1720
Možda pregradni paravan?
Viđala sam ih u Mercatoneu, Kiki...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.