Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2014., 15:13   #401
Ima li netko (vrlo rado rabljeni) AMC lonac promjera 24cm? Može i Zepter ili nešto slično. Poklopac imam funkcionalni s termostatom te dimenzije od AMC-a. I manje lonce, samo mi taj lonac fali. U zamjenu po želji ili plaćam, ili darujem nešto drugo.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 22:53   #402
Je li tko kupio toster od WMA u Intersparu? Kako je zadovoljan? Ja skupljam bodove pa da vidim iskustva.
ancy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 10:30   #403
Od kad toster spada u posudje?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 17:53   #404
Ne spada nego je netko u par postova niže spmenuo da planira kupiti toster, kuhalo od marke WMF koje je trenutno u prodaji, uz neko posuđe, u Intersparu.
I ispricavam se greskom sam napisala u prethodnom postu wma, a ne WMF.
ancy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 14:45   #405
U potrazi sam za nekim novim posuđem za indukciju. Dosta šlampavo tražim, kad mi sad u pogled zapadne novi katalog Lesnine gdje je izvjesno no-name posuđe sniženo s 3,000 na 1,000 kuna (str. 5.). Na siteu Lesnine to isto posuđe nije uopće izloženo. Htjela sam ih kontaktirat preko web-stranica, ali traže toliko suludo puno podataka, da sam odustala. Netko zna neku informaciju?

Bitno mi je da je za indukciju i da se može kuhati bez ulja. Hvala.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:02   #406
bok

nisam siguran dali sam pogodio pravu temu...

kupujem tavu, pa sad neznam dali kupiti tavu sa keramički premazom ili tefal ili nešto treće ?

molim preporuku

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 11:48   #407
Čini mi se da su Lamart tave u Harvey Normanu dosta dobre za te novce koliko koštaju:
http://www.konyhageparuhaz.hu/compon...850134e4c8.jpg
Imaju keramički premaz i predivnu gumiranu ručku, a često su i na akciji.

Inače su mi neki best buy WMF tavice (kad se mogu kupiti u pola cijene s naljepnicama u Intersparu) ili, ako ti nisu preskupe, ove još kvalitetnije CeraDur Gourmet WMF tavice koje su sad u Mulleru snižene sa 800 na 480 kn (28 cm) i sa 580 na 320 kn (20 cm).

Samo si nemoj kupovati loše teflonske tavice za 50-100 kn jer jako kratko traju (trebalo bi ih baciti čim ih malo zagrebeš jer je teflon kancerogen).
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 13:09   #408
Moja buduća tava - bez premaza, dobri, stari čelik:

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90207336/
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 23:15   #409
Vidim da je tema malo zapuštena, no prilično hitno mi treba odg. pa copy moje pitanje s tefal teme
Da li je netko možda vidio onu ponudu u kauflandu na kojoj su tefalove tave na 50% uz skupljene naljepnice? Zanima me da li tko ima takve tave i da li valjaju. Dobila sam preporuku da tava treba imati podebljano dno kako se ne bi savilo, no ove imaju skroz tanko obično dno pa se bojim da se to ne bi desilo. Trebaju nam dvije nove tave pa bi sad iskoristili priliku kad su na popustu. Pitanje je prilično hitno jer ponuda traje još do kraja tjedna :/
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 09:26   #410
Meni se tefal u zadnje vrijeme čini jako loš. Pogotovo na ovakvim akcijama sa skupljanjem naljepnica.

Ima loših tava (npr. K Plus) i po 50 kn, ali mislim da se više isplati uzeti WMF tave za cca 150 kn kad su na akciji u Mulleru ili Lesnini. Meni WMF traje godinama, a ove jeftine možeš oguliti jednim pranjem (ne bi se smjele koristiti ako su oštećene jer je teflon kancerogen, a trusi se čim se ošteti).

Mislim da bi se uskoro trebao otvoriti preuređeni My House u CCO-u West. Oni su znali sniziti npr. onu WMF grill tavu u pola cijene jer nekad daju da se kombinira popust na određene stvari s popustom na cijelu kupovinu za vrijeme prve srijede u mjesecu.

U Plodinama kod Mosta mladosti su nedavno imali neke Casa nuova tave u pola cijene.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 09:39   #411
Nisam već neko vrijeme kupovala ništa novo, al inače volim Tefalove tave i lonce i dugo ih koristim. Imam set od 3 posude s ručkama koje se sklapaju i sve 3 su stalno u opticaju.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 08:50   #412
Zaboravila sam reći da su u 5. i 6. mjesecu u Konzumu bile snižene Fissler tavice (85 - 155 kn), isto puno bolje od Tefalovih. Tefal i Delimano su mi u zadnje vrijeme u rangu zajedno sa no name tavicama.

Ne znam koliko ti je hitno, ali mogu javiti ako negdje vidim akciju na tavice.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 09:41   #413
http://www.barcaffe.com/hr/barcaffe-...ti-kavamanija/
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 13:41   #414
Black Friday u Technomarketu (na njihovoj stranici ima popis artikala na akciji):
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=234
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 11:33   #415
Trebam pribor za jelo inox 18/10 -znali možda netko za kakvu akciju ili barem gdje jeftinije proći? Hvala
kika777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 09:33   #416
Mislim da interspar, ne znam jel redovno katalog ili knjižice bonova, wmf beštek cca 300kn. (ako se traži kvalitetnije naravno)
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2019., 11:18   #417
pozdrav! imala sam loše iskustvo s keramičkom tavom prije nekoliko god (skoro odmah je zagorila i izgrebala se čišćenjem). U međuvremenu sam našla no-name wok koji je počeo hrđaviti pa sad tražim zamjenu u rangu do 200 kn. Bila sam u onom asian storeu u Ilici i preporučen mi je njihov wok, a gledam i ovaj Mehrzerov. Ikeini mi se baš ne sviđaju, ili su preloše izrade ili preveliki.
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2019., 17:42   #418
Meni gusena tava isto ponekad zahrđa kad ju punica ostavi da se nakvasi. Očistim, nauljim, "zapečem", kao nova.

Taj Mehrzerov ne piše ni koji je materijal.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.